Hirdetés
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Sapphi: StremHU | Source – Self-hostolható Stremio addon magyar trackerekhez
- Luck Dragon: Óraátállítás
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- sziku69: Szólánc.
- Luck Dragon: MárkaLánc
- Kempingezés és sátrazás
- Lalikiraly: Mercis kalandok - Huszonnyolcadik rész - Az újrakezdés
- Luck Dragon: Alza kuponok – aktuális kedvezmények, tippek és tapasztalatok (külön igényre)
Új hozzászólás Aktív témák
-
Lortech
addikt
Hát pedig, ha modern statikusan típusos nyelveket (a Java nem modern) meg modern IDE-ket nézünk, akkor szerintem eléggé világos, hogy a statikus típusosság többet segít mint szívat, szóval igen ritkán nem az a jó irány.
Ez eléggé véleményes. Mindig elfelejtik, hogy nem csak előnye van a statikus típusosságnak. A javascript egyik nagy erejét a dinamikus típusossága jelenti.
Nem csak prototípusos öröklődés van javascriptben, gyakorlatban több módszer van öröklődés vagy ahhoz hasonló mechanizmus megvalósítására, sokkal flexibilisebb módokon, mint amit pl. a hagyományos öröklődés nyújt a javában, ami marhára kötött és ezért sok esetben semmire nem jó.
Az hogy boldog boldogtalan javascript kódot ír -sok ótvar minőségűt is-, az nem von le az eszköz erősségeiből. A valóság az, hogy átlag programozó úgy ahogy elsajátít egy-két nyelvet, azon belül egy-két paradigmát, ezután bármilyen eszközt kap a kezébe, a korábbi ismeretekbe kapaszkodva próbálja megérteni az újat, és ugyanúgy próbálja használni mint a régit, ez van a javascripttel is, ami pl. java > javascript irányban kapufa tud lenni. Sokan úgy próbálják használni, hogy közben nem ez a fő területük, csak valamit összetaknyolnak jqueryvel, hogy nézzen ki valahogy az oldal, aztán elfelejtenék az egészet. Hozzájön még a történethez az is, hogy webfejlesztésben rengeteg amatőr dolgozik, többen mint a szakma egyéb területein.
Új hozzászólás Aktív témák
- Váratlanul ledobta asztali csúcs-Ryzenjét az AMD
- One mobilszolgáltatások
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Revolut
- Formula-1
- Samsung Galaxy Felhasználók OFF topicja
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Gumi és felni topik
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Google Pixel topik
- További aktív témák...
- Honor Pad X8a 64GB,Újszerű,Dobozaval,12 hónap garanciával
- Apple iPhone Air 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Telefon felváráslás!! iPhone 15/iPhone 15 Plus/iPhone 15 Pro/iPhone 15 Pro Max
- AKCIÓ! 1TB NVMe SSD, 1 év gar 2230
- Új DELL Inspiron 14 (5435)/AMD RYZEN 7-7730U/16GB/512 SSD/14"/FHD/IPS/Garancia
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
