Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) Tsunami


Tsunami
senior tag

Én még nem ellenőriztem ma, csak tegnap. Kb egy hete kaptam levelet, hogy lesz emelés, azóta semmi. Szerintem ha otthon leellenőrzöm, nem fogok gyorsabb netet látni.
Anno még felhivtam a szolgáltatóm, hogy mikor lesz emelés, azt mondta febr 28.-ig megtörténik.
Mondjuk nekem alap 4 megabit van, de annyival is jön a cucc, látszik hogy van benne tartalék. Szerintem a tied is jöhetne gyorsabban. Ha 2 megabit a max nálad, akkor eléggé messze lehetsz a központtól, legalább 3-4 km. Talán fent laksz valamelyik hegyen?:)
A telefonos csak azt mondja neked amit betanitottak neki, hogy lerázzon, mert hülyének néz.

Mindenesetre én viszonylag közel lakom hozzá, mégsem gyorsabb. Ha felhivom őket, és azt mondják, hogy ''ez van'', akkor bemegyek, és leorditom valaki fejét. Ugyanis látszik hogy van benne tartalék, mert abból lehet látni ha nem menne tovább, hogy az adott sávot se nagyon éred el letöltés közben. Ugyhogy ha tényleg emelnek, akkor teszem azt 4 ről 5 re felmegy.
Na bumm, legalább látom hogy nem parasztvakitás a dolog, tényleg ez a határ.
Igazábol nem érdekel különösebben, hogy 4 vagy 8, csak az emberek hülyitését nem szeretem.
Kiváncsian várom, hogy mit mérek otthon:)

''három a kettő tizen''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.