Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8) szepi79


szepi79
őstag

Kedves Andie!

1. minden egyes szolgátatónál így van: új csomag, újabb 1 év. Sem a T-online, sem a Lóf@szjóska BT. nem különbözik ettől.
2. olvass el minden részt, főleg az apróbetűset, szerintem ezt nem tetted meg. Az általad linkelt oldalon is van egy nagyon-nagyon apró betűs *, a nagyon apró betűs csillag kifejtve pedig ezt tartalmazza (kiemeltem számodra a lényeget, hogy te miért nem veheted igénybe ezt a kedvezményt):
''*Akciónk csak hűségnyilatkozat vállalásával megrendelt új előfizetésre vonatkozik, a kedvező feltételek 2007. április 17-től visszavonásig érvényesek, csak a Magyar Telekom szolgáltatási területén vehetők igénybe és csak olyan végponton, amelyen legalább 3 hónapja nincs ADSL-előfizetés, és ahol a megrendelés pillanatában létesíthető az ADSL-szolgáltatás.''
3. sokat voltam ügyfélszolgálatos (legalábbis eleget :DDD ), szal priviben nyugodtan kérdezz.
4. és légyszives, irjál még alános sztorikat :DDD

szepi79
ui: épp lebaszós választ írós kedvemben voltam, de aztán megláttam, hogy te írtad a cikket, téged meg nagyon kedvellek, szal átszerkesztettem kicsit a hangemet :D


szerk: lesaux
hát bezony, az IW-nél volt ilyen gyakorlat, de ezzel teljesen egyedülállóak voltak. arra kellett volna hivatkozni, hogy ők már nem tejeltek a tkomnak, vagyis nekik ez költségbe nem volt, így neked sem kéne fizetni, persze ez csak akkor megy, ha kifogsz egy frissebb, nem embergyűlölő emberkét az IWnél :DDD

[Szerkesztve]

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.