Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15) szepi79


szepi79
őstag

na, az actel... én most náluk vagyok szintén, de én nemcsak adsl-t, hanem telefont is vittem, igy most 9e-t fizetek (illetve annyit fizet a cégem :DDD ) egy 5 megás vonalért, ebben benne van a telefon előfizetési dija is (ami 0 ft), lévén VoIP alapú. (mondjuk én tudtam, hogy a vonalam bir ennyit, a t-nél 6megán futott maximum). de korábban angyon szemeztem a 3megás vonallal is, az csak 7,5e (szintén telefonnal együtt)

azért kis problémám volt (van) velük, a t-nél nem jelentették le a szolgáltatóváltást (eredetileg én akartam bejelenteni, de mondta az actel, hogy ez nem sima szolg. váltás, hanem hurokhordozás, majd ők mindent elintéznek), úgyhogy most ennek eredményeképpen van a t-nél még 1 havidijnyi számlareklamációm. (egyébként az ügyfélszolgálatosakat már ismerem, voltam benn náluk személyesen is kétszer, jó fejek)

ami kicsit furcsa az ügyfélszolgálaton, hogy telefonban semmilyen menürendszer nincs, egyből ügyintézőhöz kerülök, akik bemondásra elhiszik nekem, hogy én én vagyok. (se személyigazolványszámot, se semmit nem kérnek el - más kérdés, hogy az ügyintézés folyamán pár adatot egyeztetünk, a biztonság kedvéért.) várakozási idő nem nagyon van, mert vagy foglalt, vagy kicsöng a telefon :DDD de ritkán foglaltak.

a szolgáltatás maga mesés, 2 hónapja van meg, sose volt semmi bajom, mindig maximummal jött az adat, én csak ajánlani tudom őket. (ha van rá lehetőség, akkor a vezetékes telefont is vidd át hozzájuk - nrm mindenhol van)

szerk: [link]

itt a link a szolg. váltásról irt blogomról... akkor még ugye nem tudtam a t-s számlás dolgot, de egyébként minden szuper.

[Szerkesztve]

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.