Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) TompapaTM


TompapaTM
csendes tag

Ütős, logikus, kerek igazság. Nehogy elguruljon... Írd le, hogy zajlanak a dolgok. Valami azt súgja, csak fenékberúgják a PH seggét a végén. Valahogy mindig ''nekik van igazuk''. :W

(#2) ollie válasza TompapaTM (#1) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen, én is attól félek, hogy túl nagy a hatalma az ilyen ingyenélő szervezeteknek.

***

(#3) commanDOS


commanDOS
senior tag

Mondom én, hogy v.mi nem stimmel itt az igazságszoltáltatással.
Tiszta balkán. Sőt: ezzel már a balkániakat sértem.

Kihelyezett tőke visszaáramoltatási szociális ügyintéző: pénzbehajtó :)

(#4) luciferc


luciferc
őstag

elmegy az FVF is a jó büdös sunyiba. ilyenkor tud ugrálni, de amikor pofán kell verni egy céget mert szó szerint lop csal hazudik, akkor sunnyognak meg sumákolnak? Az UCsH elnöknek meg csak annyit üzennék, hogy menjél el dolgozni öreg, és ne az én pénzemen élősködj. az ilyen seggfejek miatt is tartunk ott ahol. :(

(#5) Speed®


Speed®
HARDVERAPRÓD

F@sz@ minden...
Kezd elegem lenni ebből az országból.

10ks bírságot fizettem nemrég mert megfelelő védőfelszerelés nélkül végeztem a munkámat. Hogy ez mit jelentett? Egy bevonósor (üveggyár) alatt 4kerekű kiskocsin hanyattfekve csőszerelvényeket bilincseltem a helyükre és nem volt rajtam sisak! ill. kesztyű!. A munkavédelmis csóka pedig bemászott a gép alá (sisak és kesztyű nélkül..utcai cipőben) és lefényképezett.
A helyzet komikus, megmondaná nekem valaki hogy min segít a kesztyű és a sisak ha rámszakad egy 40tonnás géptestelem? :D Ehh..

(#6) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

A precedens ítélet helyességét felesleges vitatni, mivel Magyarországon nincs precedensjog, ergo de jure nem létezik precedensítélet. Ami nincs, azt nem érdemes vitatni.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#7) KEndre válasza bambano (#6) üzenetére


KEndre
HÁZIGAZDA

nincs és mégis van. biztos, hogy elsőfokon nem sokat pepecselnek, ha van már ilyen ítélet, sokkal könnyebb időben végezni. :(

feljebb már alkotás folyik... ;)

vitatni tényleg nem érdemes, de véleményt formálni kellemesen borzongató érzés. :P

Légy óvatos, sokan pályáznak a nehezen megszerzett pénzedre! Tudd, hogy csak te vagy képes megvédeni magad!

(#8) dr faustus válasza KEndre (#7) üzenetére


dr faustus
senior tag

nincs és mégis van. biztos, hogy elsőfokon nem sokat pepecselnek, ha van már ilyen ítélet, sokkal könnyebb időben végezni.

Azért nem ilyen rossz a helyzet, épp bennevagyok egy hasonló ügyben, és nagyon úgy néz ki, hogy az alperes szolgáltató fogja nyerni első fokon, (regisztrált felhasználó szerzői jogvédett anyagot rakott fel, az üzemeltető kérésre eltávolította, de a weblap üzemeltetőjét perelik).

Warning: Explicit Content

(#9) Lortech


Lortech
addikt

''Nevetséges''..

Hova kell menni tüntetni? :))

Thank you to god for making me an atheist

(#10) Rive


Rive
veterán

A fogyvéd tkp. hogyan jön itt képbe :F

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#11) Retro11


Retro11
senior tag

Ha baja lesz a PH!nak komolyan elfogok beszélgetni azzal aki feladta a hírdetést :(((

(#12) Lortech válasza Lortech (#9) üzenetére


Lortech
addikt

Még valami, van ezeknek fórumuk? De ha más nem, ha fogyivédékhez felrakok egy illegális üdülőcsekkes hirdetést a fórumba és screenshotolom, akkor feljelentik magukat?

Thank you to god for making me an atheist

(#13) luciferc válasza Lortech (#12) üzenetére


luciferc
őstag

Ezek? Igen. Olyan mértékben hülyék. :(

(#14) azbest


azbest
félisten

Egyszer kértem volna fogyvéd segítségét... de hamar rájöttem hogy egyik hivatal a másiknak nem tesz keresztbe... max annyit tettek hogy rátelefonáltak az érintett hivatalra és megkerült egy elveszett levél. De természetesen minden teljesen törvényes volt... azt mondták nekik az önkormányzatnál telefonon. Legközelebb ha bajom van akkor egyenesen a baj okozóját kérdem meg hogy tényelg igaza van e, és ha azt mondja hogy igen akkor majd alávetem magam a másik akaratának. :W

Azt sem tudom mire jó a fogyvéd... mert hogy semmi hatalma nincs kis ügyekben.. a nagyokban meg pofára... vagy fene tudja...

[Szerkesztve]

(#15) Retekegér válasza Retro11 (#11) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Ez most nem az a történet...

<< Heimdal >>

(#16) Retro11 válasza Retekegér (#15) üzenetére


Retro11
senior tag

De ez is az...

(#17) TheVeryGuest


TheVeryGuest
senior tag

Felejtős ez a csekkezés, nem tudom más országban vannak-e ilyen szarok, de nevetséges. A hideg/meleg étkezési utalvánnyal együtt. Aki kitalálta azt kellene a Dunába lökni.
Chipkártyás személyi kellene és ahhoz kellene minden ilyen juttatást kötni, és akkor nem lennének ilyen baromságok, hogy árulják meg hamisítják. Egyébként azt nem értem ha már névre szól, akkor miért nem a szállóhelyeket basztatják, hogy szigorítsák az elfogadást, kérjenek személyit...

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

(#18) anjani182 válasza Retekegér (#15) üzenetére


anjani182
őstag

Erről a tegnapi írás jut eszembe... [link]

Na majd most megmutatom, írjuk meg 6 ódalba, had lássa mindenki, tudjuk meg mi folyik. Most megint megy a sírás, rívás?! Most nem kötekedni akarok, de kit érdekel ez? Oldjátok meg...

És erre mi a reakció? Húú megverem, aki feladta a hírdetést, húú hülye köcsög fogyasztóvédelem.

Szánalmas ez az egész... :(

Lehet fikázni!

Forever and ever, let's make this last forever.

(#19) Ariadne


Ariadne
őstag

Az a szép a dologban, hogy egy ideje már nem dönthet el egyéni vitákat a fogyasztóvédelem, tehát ugyan a köz érdekében nemes gesztusként bejelenthetem, ha mondjuk egy számtech cégnél ''aktuális áron levásároltatásra'' akarnak kötelezni jótállásos ügyintézés címszó alatt, de ők nem kötelesek kiszállni, megnézni, mi van, és esetleg bírságolni. Nincs már jogkörük erre, ahogy régen volt, csak tájékoztatnak a jogaidról. Most a saját kis rendszerük alapján járnak ellenőrizgetni, ezen kívül meg a fogyasztó oldja meg polgári peres úton, ha egy hét alatt szétmegy a 20k-s cipője...

Na ehhez képest egy hirdetés miatt kapásból ugranak, pedig nézem, egy alapítvány működteti, tehát még csak nem is fogyasztói problémáról van szó. Ha valakinek nem akarják elfogadni az üdülési csekkjét, az lehet fogyasztói probléma, de a csekkeket kiadó cég nyűge aztán tuti nem. Szerintem...

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#20) luciferc válasza anjani182 (#18) üzenetére


luciferc
őstag

Most nem kötekedni akarok, de kit érdekel ez?

Senkit, meg fogják oldani, nem kell őket (Ph!) félteni. Engem az érdekel, és jó lenne ha téged és másokat is érdekelne, hogy ezek a hivatalok a MI pénzünkből ilyen hülyék, a mi pénzüket basszák el ilyen kreténségekre. Érted? Kapja az ÜCsH elnök meg a sleppje a zsíros állami pénzt, közben meg ilyenekkel foglalkozik. Ugyanez a FVF-re is áll.

Fizetsz te adót? ha nem titok.

[Szerkesztve]

(#21) anjani182 válasza luciferc (#20) üzenetére


anjani182
őstag

Igen, fizetek! (dolgozok, autóm van, tankolok stb.)

OFF: Szegény, csóró BKV-nak is ''csak'' 26 GPS-es buszmegállóra futotta... ;]

Megmondom őszintén nem idegesítem magamat ilyeneken, mert ugysem tehetek ellene semmit, se te, se más, tehát nem érdekel. Ezért nem kezdem el fikázni az FVF-et, meg a tök*m tudja kit...amúgy a legtöbb hsz. pedig erről szól.

Tehát mintha kur*ára fel lenne háborodva mindenki, sokra megy a Ph! a sok együttérző, FVF-et fikázó hsz.-el. :P Ha én írtam volna a cikket, akkor mintegy tájékoztató jelleggel tettem volna, és semmi esetre sem engedélyeztem volna a hozzászólásokat.

[Szerkesztve]

Forever and ever, let's make this last forever.

(#22) Ariadne válasza anjani182 (#21) üzenetére


Ariadne
őstag

Ha én írtam volna a cikket, akkor mintegy tájékoztató jelleggel tettem volna, és semmi esetre sem engedélyeztem volna a hozzászólásokat.

Ennyire nem érdekel, mégis hozzászóltál. :U

[Szerkesztve]

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#23) anjani182 válasza Ariadne (#22) üzenetére


anjani182
őstag

Igen, elmondtam a véleményemet. Sőt, még egyet is értek a dolgokkal. De amit én írtam, az másról szól. Külön téma...

Forever and ever, let's make this last forever.

(#24) lesaux válasza Retro11 (#11) üzenetére


lesaux
veterán

Miért? Te tudtad, hogy üdülési csekket tilos átruházni? És vajon melegétkezési utalványt szabad? BKV-bérletet? Buszjegyet?
Utólag könnyű okosnak lenni meg erősködni.

(#25) Vandit.


Vandit.
addikt

Már nem azért,de nem úgy van,hogy a hirdetést üzemeltető nem vállal felelősséget a hirdetésekért?Ezt mindig kiírják valahol.Innentől kezdve az üzemeltetőt miért vonhatják felelősségre? :F Nem Ő bíztatta,hogy áruljon üdülési csekket,nem lehet elvárni,hogy másodpercenként minden hirdetést ellenőrizzenek és azonnal töröljék,ha nem oda való.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#26) Ariadne válasza Vandit. (#25) üzenetére


Ariadne
őstag

Mivel felszólításra azonnal törölték, szerintem valszeg nem lesz gond belőle, hiszen abszolút együttműködően jártak el. Jogszabály nem tudása nem mentesít, szóval nem lehet bíróság előtt arra hivatkozni, hogy ''nem tudtam, hogy az üdülési csekk nem átruházható'', viszont első szóra azonnali törlés + jövőre nézve kimoderálás szerintem abszolút elég kellene legyen. Reméljük a legjobbakat.

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#27) joe69


joe69
senior tag

tavalyelott beirtam az egyik topikba ami szinten ilyen udulesi csekk adasvetelerol szolt.
ra par hetre kaptam is valoszinuleg ugyanettol a szervtol egy levelet en es meg nehany forumtarsam hogy jol gondoljam meg mit csinalok mert torvenyt sertek...
ugy latszik figyelik a ph-t

(#28) lesaux válasza Ariadne (#26) üzenetére


lesaux
veterán

A (#12)-es hsz-hez mit szólsz? ;] Ki jelentene fel kit?

(#29) Ra3


Ra3
őstag

ezek szerint van pár ember akit azért fizetnek hogy ph-t és egyéb helyeket folyamatosan figyeljék, ha találnak valami filléres dolgot egyből perelnek. aki nagyban nyomja az üdülésicsekkbizniszt az meg röhög a markába. nem hiszem el hogy ilyenekre b*ssz*k el az adómat. :W
mod: valszeg minden fogunk levelet kapni hogy vigyázzunk milyen fórumba irogatunk, meg mit olvasgatunk... lol

[Szerkesztve]

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#30) rudi válasza Ra3 (#29) üzenetére


rudi
nagyúr

Szerintem minden ellenőrzési szervnél ez a gyakorlat. A nagyoktól félünk vagy le vagyunk velük paktálva, de mivel eredményt kell produkálni az éves statisztikához, ezért különös gonddal szívatjuk a kicsiket.

Szívesen látnék egy aránylag hiteles infót azzal kapcsoatban, hogy mennyi üdülési csekk cserélhetett gazdát illegálisan a PH-n vagy más hasonló fórumokon, és ez mennyiben károsította a Zállamot. Szerintem ellentételezésképpen a közösség kivonulhat egy kisebb szemétszedéses akcióra, ha a felügyeleti szerv úgy gondolja :)

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#31) joshua7 válasza Retro11 (#11) üzenetére


joshua7
veterán

Nana, pihenj azért egy kicsit...

Egyébként marhára nem tetszik ez az egész. :((( Egy kedves fórumos kolléga pü-ben keresett meg, hogy itt van ez a topik. Természetesen nekem senki nem szólt, fogalmam sem volt róla, a kedves szerző meg szépen kirakta a nick-em, ezáltam az elérhetőségem, stb. :((( Nem is ezzel van a baj, mert vállalom a következményeket(?) a csekk miatt, ha lesz valami, de k*rvára nem tetszik, h ebben a formában történt a dolog nyilvánosságra hozatala. Látom, most már ki van törölve a név, de köszönöm szépen... így akart a szerző megszívatni vagy mivan? Nem úgy kellett volna, h először nekem szól mondjuk príviben vagy akárhogy? A gyomrom fordul föl az ilyentől...

A csekkről: tudtam h nem átruházható, de az enyémen nem szerepelt sem név, sem aláírás, és én ezt úgy értelmeztem, h nincs hozzám kötve, így 'átruházható'! Azért meg nehogymár én legyek a felelős, h az adott szerv/intézmény, ami a csekk megfelelő kitöltéséért felelős, trehány munkát végzett. Mégis, honnan a francból találjam ki, h ez meg az még kéne rá? :U
Be lett adva a csekk egyébként cserére, ennek már majd 3 hónapja. Ennyit az adott intézményről. Ráadásul le is húzzák az embert, mert hosszabbításnál levesznek 10%-ot, ami ráadásul az esetemben mégsem 4000, hanem 4800ft volt. És persze csekk még sehol. A postával is bénáztak, 1.5 hónap elteltével én telefonáltam rájuk, azt mondták, h a 'postán elkavarodott a levél'. Amint megérkezett én nyomban befizettem a 4800ft-ot. Ennek majd egy hónapja már. Csekk még mindig sehol...

Semper Fi

(#32) Retro11 válasza lesaux (#24) üzenetére


Retro11
senior tag

Igen képzeld tudtam és ezt illene mindenkinek tudni..Ebből is látszik, soha a büdös életbe nem forgattad a Magyar Közlönyt..Szóval inkább te ne erősködj!

pff. :(((

[Szerkesztve]

(#33) Probiker


Probiker
aktív tag

De most komolyan ez az egész ügy egy nagy LOL. Ha szabad ilyen kifejezést használnom.
Most nem mindegy a mélyenlenézet álambácsinak (akkik pl basztak csinálni bármit is ''4évig'' csak felvették a több millás fizetésüket...), hogy most Kis Pista vagy Nagy Béla használja el a csekket? De most komolyan.
Annak az igazgató úrnak kéne inkább átnézni pl az adó bevallását... Ilyen igaságtalan ügyek iszonyat fel tudják baszni bennem az ideget :(( :(((

Ford Mondeo Tournier 2.0 16v Ghia. ABS,ASR... Röviden Ghia :)

(#34) lesaux válasza Retro11 (#32) üzenetére


lesaux
veterán

Képzeld, forgattam a Magyar Közlönyt, legutóbb épp azt kerestem ki benne, hogy az ekhózókra vonatkozik-e a dupla járulékfizetési kötelezettség. (Nem.)
Olvasd el még egyszer a 11-es hsz-t, aztán az enyémet, hátha észreveszed, ki erősködik.

(#35) Retro11 válasza lesaux (#34) üzenetére


Retro11
senior tag

Figyelj csak,én most a tiedre reagáltam mert hülyeséget írtál,tehát megkérlek ne magadból indulj ki legközelebb.. :(((

(#36) lesaux válasza Retro11 (#35) üzenetére


lesaux
veterán

Na de most én erősködtem vagy te? Ki akart elbeszélgetni a másikkal? Én veled, vagy te az üdülési csekkes kollégával?
Amúgy hol írtam hülyeséget? Kérdeztem négy dolgot, abból egyre válaszoltál nagy mellénnyel, mert te természetesen ismered az ide vonatkozó jogszabályt, úgyhogy mindenki, aki nem ismeri, az hülye műveletlen prosztó.
Nem feltétlen magamból indulok ki, hanem abból, hogy aki a hirdetést feladta, ő sem tudhatta, hogy amit tesz, az illegális. Nem hiszem, hogy csak a PH-val akart volna kicseszni.

(#37) KEndre válasza joshua7 (#31) üzenetére


KEndre
HÁZIGAZDA

Joshua, te tényleg azt hiszed, hogy rólad szól ez a történet? :U

Amit felraktam, csak hogy tudj róla, a feljelentőtől (a Magyar Nemzeti Üdülési Alapítványtól) jött, nem a PH-ról szedtem. Sztem örülj neki, hogy érted is harcolunk... a Hivatal ellen. A nagytestvérek ellen... akik folyamatosan kukkolnak és feljelentenek. :O

Légy óvatos, sokan pályáznak a nehezen megszerzett pénzedre! Tudd, hogy csak te vagy képes megvédeni magad!

(#38) joshua7 válasza KEndre (#37) üzenetére


joshua7
veterán

Mivel az én topikom volt...

Azért köszönet jár! :R

Semper Fi

(#39) ArchElf


ArchElf
addikt

FYI:

2001. évi CVIII. törvény
az elektronikus kereskedelmi szolgáltatások, valamint az információs társadalommal összefüggő szolgáltatások egyes kérdéseiről


...
lc) az igénybe vevő által biztosított információt tárolja (tárhelyszolgáltatás);
...
s) Szabályozott terület: az információs társadalommal összefüggő szolgáltatásokra és a szolgáltatókra jogszabályban meghatározott általános vagy különös követelmények, amelyek a Magyar Köztársaság területén üzletszerű gazdasági tevékenység megkezdéséhez vagy folytatásához szükségesek.
Ertelmezése:
...
Az elektronikus elérést lehetővé tevő IP cím, elektronikus levélcím magában még nem valósít meg elektronikus hirdetést. Ha egyébként az elektronikus hirdetés fogalmába tartozó közlés egy, a „reklámozott személytől” független szervezettől származik, vagyis nem a „reklámozott személy” (reklámjogi értelemben: a reklám megrendelője) határozza el az elektronikus reklám közlését, akkor arra nem terjed ki az Ektv. hatálya. Ez különösen abban az esetben áll fenn, ha a közlés ellenérték szolgáltatása nélkül történik.
A törvény rögzíti, hogy nem minősül elektronikus hirdetés közzétevőjének az a közvetítő szolgáltató, aki kizárólag gyorsítótárolás, tárhelyszolgáltatás vagy keresőszolgáltatás nyújtásával járul hozzá a hirdetés megismerhetővé tételéhez.
...


16./A§
...
(2) Az elektronikus kereskedelmi bírság összegét az eset összes körülményeire - így különösen a fogyasztók érdekei sérelmének körére, súlyára, a jogsértő állapot időtartamára, a jogsértő magatartás ismételt jellegére - tekintettel kell meghatározni. A bírság többszörös jogsértés esetén ismételten is kiszabható. Nincs helye bírság kiszabásának a 2. § lc) pontjában meghatározott szolgáltatóval mint az elektronikus hirdetés közzétevőjével szemben.

Szerintem a 16/a 2) egyértelműen meghatározza, hogy a közzétevő nem vonható felelősségre a közzétett reklámért, nem?

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#40) KEndre válasza joshua7 (#38) üzenetére


KEndre
HÁZIGAZDA

Ha megyünk, úgyis együtt megyünk. ;)

mi itt csak ''bűnsegédek'' vagyunk bakker. :W

egyébként elnézést, reggel töröltem az azonosítodat, rájöttem, hogy hülye voltam. :B

Légy óvatos, sokan pályáznak a nehezen megszerzett pénzedre! Tudd, hogy csak te vagy képes megvédeni magad!

(#41) Nimrod


Nimrod
addikt

Ha ÜcsH ezért bepereli az PH!-t, akkor én pedig a PH! segítségét kérem egy visszaperben. Indok: fogyasztói megtévesztés.
Magyarázat:
Adva vagyon egy üdülési csekk, amin szépen olvasható, hogy felhasználható többek között: személygépkocsi-üzemanyag vásárlása

[link]

Namost én szépen el is használtam belőle nyaralásra, nem is volt gond belőle, gondoltam, hogy a helyi Mol kútnál felhasználom, mindenki aki kapott belőle arról lett tájékoztatva, hogy egy bizonyos keretig megtehető. Utánanéztem Mol weboldalán és ott is ez állt, sőt, fel is hívtam a Mol ügyfélszolgálatát, de erre már nem emlékszem (tavaly történt). Tankolni kell, üdülési nálam, kutas közli (teljesen korrekt volt), hogy nem mindegyik használható fel, csak akkor ha külön fel van tüntetve rajta. Mondom, ott van (gondolom nem kell újra linkelnem). Az sajnos nem jó, a csekken kell feltüntetve lennie. :W

(#42) joshua7 válasza KEndre (#40) üzenetére


joshua7
veterán

Ok. :)

De nem is történt bűntény... :W :)

Semper Fi

(#43) bambano válasza lesaux (#24) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

Nekem egyértelmű, hogy mindent tilos átruházni, ami adókedvezménnyel vagy állami támogatással jár.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#44) KEndre válasza bambano (#43) üzenetére


KEndre
HÁZIGAZDA

étkezési utalvány? :F

Légy óvatos, sokan pályáznak a nehezen megszerzett pénzedre! Tudd, hogy csak te vagy képes megvédeni magad!

(#45) parandroid válasza KEndre (#44) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Úristen, abból a feleségem szokta megrendelni a pizzát. :Y
Akkor mi most bűnözők lettünk?

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#46) Pötyi válasza bambano (#43) üzenetére


Pötyi
őstag

Állítólag a BKV jegyet és bérletet is tilos átruházni (rá van írva), pedig az nem jár se adókedvezménnyel, se állami támogatással...

A hírdetés megjelentetése miatt a PH! feljelentése meg ugyanolyan, mint a fegyvergyárak beperlése, ha az adott cég által gyártott pisztollyal lőnek le valakit... Ott is az a felelős, aki meghúzta a ravaszt*...


(* A kötözködők kedvéért: elsütőbillentyűt. Szándékosan írtam ravaszt... :D )

[Szerkesztve]

QNX is cool!

(#47) Gh0sT válasza parandroid (#45) üzenetére


Gh0sT
addikt

Csak ha Ő fizet vele, akkor lesztek bűnözők, a rendeléssel még nincs semmi gond. ;]

Az étkezési utalvány kérdése engem is édekel, merthogy nem névreszól...

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#48) Ősember válasza Gh0sT (#47) üzenetére


Ősember
őstag

o dehogy nem... amikor anyukám kap mindig ceruzával rá van irva a neve :DDD

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#49) sanyixXx válasza Gh0sT (#47) üzenetére


sanyixXx
senior tag

Az étkezési utalvány kérdése engem is édekel, merthogy nem névreszól...

már amelyik... :)

mod: én nem az Ősember féle marhaságra gondolok :P

[Szerkesztve]

Rumot minden pohárba! | https://rumnagykovet.hu/

(#50) Gh0sT válasza Ősember (#48) üzenetére


Gh0sT
addikt

Jó, hogy szólsz, az én nevem meg a borítékon van rajta, amiben kapom. És nem ceruzával, hanem tollal. ;)

MOD
sanyixXx: a névreszólónál a pizzafutár kérheti, hogy mutassam meg a személyimet? Ha pedig megtagadom, akkor visszaviszi a pizzát? Esetleg legközelebb hatósági személlyel jön? :D

[Szerkesztve]

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#51) parandroid válasza Gh0sT (#50) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nekünk borítékolva küldik le, egy előlappal, amin a címletek összesítése van, és a delikvens neve, ill. személyügyi törzsszáma. De ez biztosan csak a kiosztás megkönnyítése érdekében van így.

A pizzafutár pedig gondolom feljelent az FVF-nél.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#52) Pukkancs


Pukkancs
tag

Látjátok ez Magyarország 2007 ezeket választották a hiszékenyek és a bepalizottak és most emiatt szívunk mindannyian és tűrjük el vagy húzzunk külföldre ha nem tetszik

(#53) WN31RD válasza Pukkancs (#52) üzenetére


WN31RD
addikt

Hagyjuk ki ebből a pártpolitikát! (arra van külön topic)
Köszönöm az együttműködést.

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#54) lesaux válasza Pukkancs (#52) üzenetére


lesaux
veterán

Vazze. A szellemi mélyrepülés... :(

(#55) KEndre


KEndre
HÁZIGAZDA

''Mégis vannak, akik megpróbálnak a csekk révén készpénzhez jutni, legutóbb egy internetes portálon hirdetett valaki ''áron alul'' üdülési csekket. A Nemzeti Üdülési Alapítvány gyorsan feljelentette az illetőt, pontosabban az ismeretlen tettest, aki bűncselekményhez keresett társat. Az oldalt működtető szolgáltatót a fogyasztóvédelmi hatóság kétszázezer forintra büntette és eltiltotta a hasonló hirdetések közzétételétől.''

[link]

aki most ki akar cseszni velünk, feltesz névtelenül néhány ilyen hirdetést, + prtSc + email a csekkhivatalnak... mi meg fizethetjük folyamatosan a bírságot... :O

kiváncsi leszek a fejleményekre. :F

azt tudja valaki, mi lesz a beváltatlan csekkekkel? mert ugye a munkáltató kifizeti az árát...



Légy óvatos, sokan pályáznak a nehezen megszerzett pénzedre! Tudd, hogy csak te vagy képes megvédeni magad!

(#56) neduddki válasza KEndre (#55) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Arra mongyak hogy: Tiszta haszon!:- )

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#57) dew28 válasza KEndre (#55) üzenetére


dew28
aktív tag

nincs / nem volt kiirva egy olyan mondat miszerint a szolgaltato a kozzetett hirdetesek tartalmaert nem vallal felelosseget..?

[ Szerkesztve ]

(#59) luciferc válasza KEndre (#55) üzenetére


luciferc
őstag

amúgy mivel akarják bizonyítani a dolgot? a screenshottal? mert ha igen, akkor fotosoppoljatok össze egy olyat, ahol az ő oldalukon van ilyen reklám...

(#60) KEndre válasza dew28 (#57) üzenetére


KEndre
HÁZIGAZDA

persze van ilyen nyilatkozat, de ez csak csökkenti a felelősséget, teljesen kizárni nem lehet. A szolgáltatónak van kötelessége, ha jelzik, hogy problémás egy tartalom, intézkedni kell. Innentől már nem lehet kitérni a felelősség alól. De nem is ez a probléma.

Légy óvatos, sokan pályáznak a nehezen megszerzett pénzedre! Tudd, hogy csak te vagy képes megvédeni magad!

(#61) KEndre válasza luciferc (#59) üzenetére


KEndre
HÁZIGAZDA

ha megbüntetnek minket.... ;]

Légy óvatos, sokan pályáznak a nehezen megszerzett pénzedre! Tudd, hogy csak te vagy képes megvédeni magad!

(#62) KEndre válasza Kalandor (#58) üzenetére


KEndre
HÁZIGAZDA

én is. :)

Légy óvatos, sokan pályáznak a nehezen megszerzett pénzedre! Tudd, hogy csak te vagy képes megvédeni magad!

(#63) Lenry


Lenry
félisten

naneeee... ez LOOOOL
halálra röhögném magam a földön fetrengve ezen hír hallatán, ha nem a Prohardverről volna szó... így viszont egyszerűen felidegesít... komolyan: ilyenkor szokott eszembe jutni h nincs elég szemét az utcán amit össze lehetne söpörni ezeknek az uraknak ahelyett hogy a jónépet b*szogassák? komolyan, ez nevetséges... :W :W

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#65) beleszólok válasza Pukkancs (#52) üzenetére


beleszólok
senior tag

Mi több, pár év múltán ismét. Pedig a birkák kivételével mindenki tudja, milyen aljas, jellemtelen horda a pártjuk.

Végül mi lett belőle? Lett valami következménye?

Tiszavirág: http://youtu.be/YdcsiW0kfso

(#66) looser válasza beleszólok (#65) üzenetére


looser
addikt

És...mindenki visszafojtott lélegzettel várja a választ hét év távlatából ;-)

Mindent tudok a rákászszakmáról...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.