Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) Mcray


Mcray
senior tag

Húú, ezzel jól beletrafáltál. Első gondolatom az hogy iszonyat naív módon gondolsz a nőkre és a párkapcsolatokra. Egy párkapcsolat lehet harmonikus vagy egy csatatér, minden esetben az dominál, hogy a 2 fél ''mit ad bele'' a közös befektetésbe. Ha azon a véleményen vagy hogy nem ''HARCOLSZ'' meg egy kapcsolatért, mert nincs anyagi egzisztenciád, akkor azt kockáztatod, hogy magad és a lelki lényed alacsonyítod le NULLÁVÁ. Egy kapcsolat nem a pénzről szól és ha van pénzmozgás egy kapcsolatban nekem az egyetlen elfogadható út az ha a terheket a 2 fél egyenlő arányban elosztja. Már rég nem létezik olyan, hogy a nő otthon mos, főz, takarít, gyereket nevel, míg te kidolgozod a lelked, hogy mindent te állhass. Én is dolgozok , ő is dolgozik, és ha minden jól megy ketten mosunk, takarítunk, főzünk( Imádok főzni)

23 vagyok és 16 éves korom óta csak komoly kapcsolat céljából kezdeményeztem 12 lánynál. Az eredmény: 1 két éve most is tartó, 1 egy éves, 1 fél éves és a többi mind 3 hónapnál rövidebb kapcsolat volt. 3 hónap alatt sok mindent le lehet szűrni és dönteni tudsz. Azt hiszem minden nő megérdemel 3 hónapot az életedből, ha pedig valaki különösen értékes akkor nem szabad elengedni.

A pénz ''csak'' ''ARCOT'' ad neked az igazi helyére. Ha úgy tetszik egy maszkot, amit vagy magadon hagysz, vagy leveszel és maradsz aki vagy, akkor is. ha Milliárdos üzletet csinálsz. Javaslom tanuld meg a satáj arcodat megmutatni a nőknek mielőtt a pénztárcád adod nekik. Egy Normális, pénzes pasi, többet ér mint egy (csak) pénzes pasi. Nem a pénz hozza majd el neked a boldogulást hanem te magad. És most szaladj ki az utcára és üvöltsd hogy: SZABAD VAGYOK :DD :DD :DD . Sok sikert!

Pontosan! Ezt a gondolatot kerestem: Szükséged van viszonyítási alapra, és bizony egy párszor meg kell magad égetned. Nincs mese :)

[Szerkesztve]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.