Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2551) htw válasza TomPack (#2550) üzenetére


htw
tag

Rosszul gondolod. Nem fogja megtartani rendesen.

(#2552) T0rnad0 válasza TomPack (#2550) üzenetére


T0rnad0
addikt

Nem fogja megtartani, nekem is van itthon mágneses tartóm. A magsafe kör alakú és nagyobb méretű mágnes, mint az autós tartóké [link]

Baseus most akciós, vagy az ESR tölti is.

Z Fold 4

(#2553) TomPack válasza T0rnad0 (#2552) üzenetére


TomPack
őstag

Köszi szépen a válaszod! Így teljesen érthető!
Megrendeltem az Alzából az akciósat!

(#2554) MNBT válasza #40993792 (#2549) üzenetére


MNBT
tag

Ma visszahívtak az ügyfélszolgálattól, és további kérdéseket kaptam.
Kérdezték, hogy a Night Shift ütemezés be van-e állítva, válaszoltam, hogy igen. Automata fényerő beálltást használom-e, válaszoltam, hogy nem.
Bekérték tőlem a log file-okat az elmúlt 36 órai használatról, és kérték hogy a Night Shift ütemezést kapcsoljam ki ma estig (kikapcsoltam de úgyis reprodukálja a hibát a kijelző úgyhogy nem tudom estig mi változhat :DDD ) majd tájékoztatott a hölgy, hogy csütörtökön vagy pénteken fognak tudni végleges választ nekem mondani a hibával kapcsolatosan, de még mindig arra gyanakodnak (lövésük sincs, hogy mi lehet a baj) hogy szoftveres a probléma, és majd javítani fogják.
Remélem a héten végre lezáródik ez az ügy...

[ Szerkesztve ]

(#2556) zzola válasza #40993792 (#2555) üzenetére


zzola
félisten

Édekes mindenesetre. Itt az a jó, hogy nem mondhatják, hogy az op.rendszer "fejlesztője" a ludas - mint mondjuk Androidnál és elhajtanak a francba - mert itt egy és ugyanaz a hw/sw felelőse.
Amúgy mi lehet a vége, kijelző csere?

(#2557) turbuczn válasza zzola (#2556) üzenetére


turbuczn
tag

Azzal megbontják a készülékházat. Megmarad ilyenkor a vízállóság? Ha nem, az a készülék értékének csökkenése, avagy egy felhasználási mód elvesztése.

(#2558) MNBT válasza zzola (#2556) üzenetére


MNBT
tag

Kijelzőcserére rákérdeztem, és nem kérhetek, mert a szervizben a diagnosztikájuk azt állapította meg hogy nincs baja a kijelzőnek.

@Zsolt_72 ezt elmondtam a hölgynek, hogy ha szoftveres a hiba akkor miért csak nálam jelentkezik? :F

Bízom benne, hogy jó végkifejlete lesz ennek a dolognak.

(#2559) OCTAMD válasza #40993792 (#2542) üzenetére


OCTAMD
őstag

Na 12eseknél már nem kapsz új készüléket,Apple már csak javítja a 12es sorozatot

Jó hír ,hogy van alaplapcsere is már,a hátlapi egység tartalmazza :)

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#2561) mazsi70


mazsi70
senior tag

Nna .. Vissza váltottam IOS-ra Androidról .Ezt a méretet nekem találták ki :B
Nem értem ,hogy miért produkál jobb üzemidőt ez az apróság ,mint a Note 20 Ultrám ,anno .
Hiányzott a Pay fizetés ,androidon egy vicc .Az IOS 14-el már a komfort zónámon belül került a rendszer .Szóval meg vagyok elégedve vele . :)

Nyilván akinek a szenzorméret a fontos, az fullframet vesz. (igazából az apsc létét nem tudom értelmezni)

(#2562) Rage47 válasza mazsi70 (#2561) üzenetére


Rage47
veterán

:R

(#2564) mazsi70


mazsi70
senior tag

Rage47
Zsolt_72

Köszönöm ! ;)

Nyilván akinek a szenzorméret a fontos, az fullframet vesz. (igazából az apsc létét nem tudom értelmezni)

(#2565) peet2107 válasza mazsi70 (#2564) üzenetére


peet2107
csendes tag

Január óta használom, tökéletes számomra, minden igényemet kielégíti, üzemidőt tekintve csak annyit, tegnap reggel vettem le töltőről, most 44% -on van, kis telefonálgatás inkább netezésre használva, tökéletes a kis aranyos 😀 használd egészséggel!

[ Szerkesztve ]

(#2566) mazsi70 válasza peet2107 (#2565) üzenetére


mazsi70
senior tag

:R

Nyilván akinek a szenzorméret a fontos, az fullframet vesz. (igazából az apsc létét nem tudom értelmezni)

(#2567) Emunem válasza CrAzY88 (#2548) üzenetére


Emunem
aktív tag

OFF:
Ezzel csak annyiban értek egyet, hogy MO-n bevett szokás, mintha a ügyfélszolgálatos saját zsebből kéne megjavítsa, cserélje a készülékedet...Mind1 milyen gyártóról, boltról beszélünk. Ez nemigazán az Alma hivatalos álláspontja, mert akkor a világban sok helyen kéne ennyi sz@rakodás legyen. Külföldön néha kérdés nélkül cserélnek, nyilván ezen a területen dolgozó emberkéknek van annyi, lesz annyi emberismeret, hogy rájön, ha potyázol, meg a hiba jellege is tud mesélni.
Nekem egy ismert márka cipőjét nem akarták visszavenni, vagy kicserélni 2 nap után (varrás el volt szakadva), mivel én azt nem szakszerű (!!!!) használat miatt tettem tönkre... :W Aztán felhívtam a gyártót, akivel 2 E-mail és 18 nap után elértem, hogy rajtuk keresztül kapjak egy normális cipőt + 25% a következő online vásárlásnál. (gyártó honlapján keresztül)
Külföldön bemegyek a boltba 5 nappal később, mondom a rögzítőfül (vagy mi a fene, ami segít felhúzni a cipőt) leoldott: No problémo, itt írjam alá a garipapírt, azonnal adnak másikat... :B

Off vége.

[ Szerkesztve ]

"... hát persze ..."

(#2568) Emunem válasza MNBT (#2558) üzenetére


Emunem
aktív tag

Lett valami pozitív válasz? (Csere)

"... hát persze ..."

(#2570) CharlieDrop


CharlieDrop
veterán

Hm, mióta 14.5(.1) van a kis minimem annyira fura lett az üzemidő.
Előtte egy nap, kb 4 óra képernyőidő volt, így este 20%-on (vagyis a környékén jellemzően 18-22% közt) tettem töltőre.
De most sokszor rá kellett töltsek, hogy meglegyen a 4 óra. Jellemzően 3-at bírt. Aztán vasárnap tűnt fel először, hogy visszatért a jobb üzemidő, sőt tegnap úgy tettem 35%-on töltőre, hogy megvolt a 4 óra képernyőidő.

Tudom, sokat számít, hogy milyen appokat használok, de jellemzően napról-napra ugyanazokat, sacc/ ugyanannyi üzemidővel.

Más is járt így, vagy csak nálam volt valami zűr a zavarban?

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#2572) CharlieDrop válasza #40993792 (#2571) üzenetére


CharlieDrop
veterán

hjah, de nem is tudom hány éve van már iPhone-om, még nem volt ilyen szembetűnő változás sohasem.

Most tökre meg vagyok elégedve, ma 3.15 percnél járok, meg 47% :) és ebből 35 perc Asphalt 9 :D

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#2574) xhege válasza #40993792 (#2573) üzenetére


xhege
addikt

Én meg kimondom, és a mini gyűlölő tábor tehet egy szívességet :D Ennek a kis telefonnak tök jó üzemideje van!

(#2576) CharlieDrop válasza #40993792 (#2573) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Nekem pont megfelelő :)
Így most meg mégjobb :)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#2577) GreenGoblin válasza xhege (#2574) üzenetére


GreenGoblin
tag

Plusz tök jó akciók vannak most rá elég sok helyen de én már kivárom a 13 minit és ha az frankó lesz akkor váltok arra.

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#2579) xhege válasza GreenGoblin (#2577) üzenetére


xhege
addikt

Nekem sajnos a méret kicsi volt ezért tértem vissza a sima 11-re. Kiváncsi vagyok a 13-ás szériára, de lehet csak 14-nél váltok majd.

(#2580) CharlieDrop válasza xhege (#2579) üzenetére


CharlieDrop
veterán

remélem a többi mini se lesz nagyobb

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#2581) xhege válasza CharlieDrop (#2580) üzenetére


xhege
addikt

Ja nem is úgy gondoltam, hogy minire, hanem a sima 13-as vagy 14-es lesz a befutó. Meglátjuk mit gurít a 13, ha számomra nem lesz nagy előrelépés, akkor marad a 11 még egy darabig.

(#2583) xhege válasza #40993792 (#2582) üzenetére


xhege
addikt

Igazából pont ez lenne a lényege ezeknek a telefonoknak, hogy ne kelljen évente váltani. Persze szokott viszketni az embernek a tenyere.... ;]

(#2584) GreenGoblin válasza xhege (#2583) üzenetére


GreenGoblin
tag

Én minden telefonomnál eddig megfogadtam hogy na ő lesz az amit nagyon sokáig használok. Ehelyett mi van? Magyarázkodás azasszonynak miért kell már megint újat venni.
:DDD

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#2585) xhege válasza GreenGoblin (#2584) üzenetére


xhege
addikt

Nekem már nem kell magyarázkodnom, az enyém csak legyint és sóhajt egyet :D

(#2586) CharlieDrop válasza xhege (#2581) üzenetére


CharlieDrop
veterán

jaaa, bocs :)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#2588) xhege válasza #40993792 (#2587) üzenetére


xhege
addikt

Cserében én sem kérdezek új ruhák vagy cipők esetén.... :K

(#2590) madgie válasza #40993792 (#2573) üzenetére


madgie
titán

Én is most váltottam vissza, másfél év droid után, de meglepően jól bírja az akku, a Mate 20 Pro-m kb háromnegyedét hozza, pedig abban elég bika akku van (igaz, kijelző is) :D

Az külön élmény egyébként, hogy nem ívelt a kijelző, így egy egyszerű üvegfólia is tökéletes rá és nem gyűlik a dzsuva a lehajló szélei alatt (na azt utáltam a legjobban ezekben az íves üvegfóliákban)

(#2591) odrif válasza GreenGoblin (#2584) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Na ezzel én is pont így vagyok. :DDD

20 éve a Prohardveren

(#2592) remigia


remigia
újonc

Sziasztok! Van bárkinek gondja azzal, hogy PC felismerje, fényképeket gépre töltse? A 6-osról tök simán tudtam a fényképek-ben betölteni, de a minit felismerni kb. a lehetetlennel ér fel. Múltkor egy szoftverfrissítés nagy nehezen megoldotta, most megint nem akarja... (hibaüzenetet ír ki a fényképek, de a pittyenés szerint felcsatlakozik a gépre a telefon).

(#2593) Gaben001 válasza xhege (#2046) üzenetére


Gaben001
tag

Én is így vettem. 6,6 col-al éltem de megtaláltam a régi Z3 compactot. Kicsit használtam ha már kipofoztam és rájöttem ekkora kell. Körülnézve a piacon ez volt az egyetlen alternatíva. Olvasom a hírreket amikben minden gyártó kinyitható meg kihúzható mobilokat tervez és csóváltam a fejem. A Sony nagyon várt compactja láttán is. Bementem a Media-ba, kézbe fogtam és bizony kell!
Piszok drága volt, de valószínűleg sokáig fogom használni. És az az érzés, hogy kocsiba szálláskor meg asztalhoz üléskor nem kell kirakni a zsebemből, az nagyszerű.
Teljesítmény/ méret tekintetében verhetetlen.
Ha gyenge az akksija veszek majd rá egy mágneses power bankot vagy egy akksis tokot.

(#2594) Tibiajax válasza xhege (#2574) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

a Mini-nek mennyivel jobb az üzemideje, mint egy SE 1.gen-nek?
érzetre..

(#2595) nord_ válasza Tibiajax (#2594) üzenetére


nord_
veterán

Amikor eladtam a 1st gen. SE-t, 92%-os volt az aksija. Így, ebben az állapotban kábé feleannyit bírt, mint a mini.

(#2596) madgie válasza nord_ (#2595) üzenetére


madgie
titán

Hú, azt naponta négyszer raknám töltőre? :DD

(#2597) Tibiajax válasza madgie (#2596) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

kb, online poresz eszi az akkut

nord_ köszönöm, tökèletes választ kaptam

(#2598) madgie válasza Tibiajax (#2597) üzenetére


madgie
titán

A fotózás, videózás kegyetlen szerintem iPhone-on, azzal nagyon hamar le lehet zabálni az akkut (meg kiüríteni a ramot).

(#2599) Emunem válasza #40993792 (#2569) üzenetére


Emunem
aktív tag

Öröm ezt olvasni, sajnos én nem mondhatom el ugyanezt MO keleti részében, lehet pesten másabb lenne... :U

"... hát persze ..."

(#2600) Emunem válasza #40993792 (#2582) üzenetére


Emunem
aktív tag

Csak aztán nehogy kiderüljön, hogy lesz 14 mini, csak még bitangabb, vagy netán egy másik SE 12 mini alapon :DDD

"... hát persze ..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.