Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3251) perge666 válasza w333 (#3248) üzenetére


perge666
veterán

Ez hogy lehetséges? :Y
Használod is azt a telefont?

Nekem Rage47 akkuállapota tűnik reálisnak,na jó szűk 1 évesen 90% felett gondolnám valamivel,de ki tudja mennyit használja és mire.

[ Szerkesztve ]

(#3252) Rage47 válasza perge666 (#3251) üzenetére


Rage47
veterán

Én mindenre használom :D 1x rátöltök minimum egy nap.
Amúgy magsafe-fel töltöm, lehet túlmelegíti, meg a nyári meleg sem jó neki, nincs klímám.

(#3253) HarleyCustom válasza w333 (#3248) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Tegnap adtam el az enyémet 95%-os akkuval. Novemberben lesz 1 éves. Töltés naponta kétszer:(Pitaka mágnesessel az autóban, kábellel itthon….)

Nem hiszem, hogy gond lenne az Övével, egyszerűen mindenki másképp tölti és használja.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#3254) perge666 válasza Rage47 (#3252) üzenetére


perge666
veterán

Nálam is a telefon mindenre “ IS “ van használva,csak pont amire lenne vagyis telefonálásra használom a legkevesebbet. :DDD
Van hogy 1 hónapba 10 percet ha telefonálok. :))

(#3255) w333 válasza perge666 (#3251) üzenetére


w333
félisten

Nem tudom :B

Persze ... sokszor van hogy 2X is van töltve naponta, 4-5 óra kijelzőidők szoktak lenni :D

Csak nekem picike a kijelzője nagyon, így jövőhéten érkezik a 13 Pro Max :))

#3253Francesco77

Szerintem is ez lehet, illetve én töltés közben soha nem használom a telót :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#3256) kutga válasza HarleyCustom (#3253) üzenetére


kutga
nagyúr

Mi lesz az utód?

Let the Zone take me if I am.

(#3257) perge666 válasza w333 (#3255) üzenetére


perge666
veterán

Akkor te valami hiper-szuper akkusat fogtál ki. :))
Lehet majd hírtelen fog megindulni lefelé.
Nekem a 8-as folyamatosan ment lefelé eddig,de vagy 4-5 hónapja 84%-on stagnál,lehet nemsokára drasztikusan meg fog indulni.

A 8-asom kijelzője nekem kisebb mint a 12 minié,szóval nekem meg elsőre lehet nagy lesz. :D

(#3258) #86564352 válasza perge666 (#3247) üzenetére


#86564352
törölt tag

Pedig ha ilyen hosszú távra szoktál telefont venni, most érdemes a 13 miniről elgondolkozni. Hivatalos árat nézve 45 ezer forinttal drágább a 12 minihez képest most, viszont: újabb processzor*, 128 GB tárhely, jobb üzemidő, néhány kamera újdonság, dual e-sim, kicsit világosabb kijelző. A processzort csak csillaggal jegyeztem meg, mert A13, A14, és legújabb A15 chip olyan erősek, hogy a sebességgel és támogatással hosszú évekig nem lesz gond, és hétköznapi használatban nem igen venni észre különbséget. A plusz tárhely és üzemidő inkább a mérlegelés tárgya.

(#3259) perge666 válasza #86564352 (#3258) üzenetére


perge666
veterán

3-4 évre szeretnék tervezni vele. :K
De amiket felsoroltál azokból csak az üzemidő amitől felcsillant a szemem,de az a +1,5 óra amit ígérnek szerintem nem ér annyi felárat. :U

Ja igen üzemidő,jó hogy felhoztad!
Az új Iphoneokat mindig úgy mutatják be hogy 1-2 órával többet bírnak az előző évi modellektől,de mégis 4-5 óra kijelzőidőröl beszélünk a gyakorlatban évek óta,akkor most ki hazudik? :DDD :DDD :)) Kamuzik? ;]

A lényeg hogy elég lenne nekem a 12 mini is bőven,sőt,a kis 8-ammal is nagyon jól elvagyok a mai napig,de mint írtam akku miatt is váltanék,meg újításra vágyok. / tele kijelző,Face ID /

[ Szerkesztve ]

(#3260) #86564352 válasza perge666 (#3259) üzenetére


#86564352
törölt tag

Akkor ez eldőlt. 13-nál kicsit kisebb a notch is széltében, lefele 1 mm-rel vastagabb. Esetleg még az lehet, hogy ebben a formában a második körben talán kijavítottak ha volt gyerekbetegség. De abszolút jó vétel a 12 mini is, nekem is ez a kettő van tervben amikor lejár a mostani Telekomos szerződésem. Mondjuk a helyedben még pár hetet várnék, hátha tesznek fel hardverapróra jó fogást, és novemberi black friday akciók, szolgáltatóknál is érdemes nézelődni készlet kisöprést. Azt néztem még különbségeknél, hogy a 12-nél "fehér" szín, 13-nál "csillagfény" a megnevezés. Képen nem látok akkora különbséget.

Bemutatón a videólejátszásra értik 2 órával többet tud. Ha játszol durvább játékkal és 5G max fényerőn stb. akkor nyilván más üzemidő lehet. OLED miatt egy picit az is számít fix sötét mód, vagy világos is. A lényeg, hogy egy napot átlagos használattal simán hoznak ezek a mini készülékek is. Nem hiszem aki ezt a kompakt formát keresi, az egész nap Netflixet streamelne és játszana.

(#3261) hellomi válasza w333 (#3248) üzenetére


hellomi
tag

Mint a kepen lathato, januar 8-an lett aktivalva, akkor lesz 1 eves a telefon.

Estenkent gyari USB-C/Lightning toltovel toltom, napkozbe autoban, gyari Lightning kabel, illetve Belkin szivargyujto fej.

Mar nem birja folyamatos hasznalat mellett fel napnal tovabb, kb 7-8 ora hasznalat(es nem kepernyoido, hanem elindulok reggel itthonrol, mire vegzek meloba, mar 20% ala beesik, kozbe telefonalok, hotspotot osztok, egy keves FB/Insta, a tobbi leginkabb WhatsApp group chat). :(

ASUS ROG B450-F Strix | AMD Ryzen 7 5700G | Crucial Ballistix Sport 2x8GB DDR4 | eVGA RTX 2080 Super XC | Samsung 970 Evo Plus 500GB | Corsair RM750x | NZXT H510i White | ID Cooling SE-224-XT White | Samsung CHG90 49" | Apple Macbook Air M1 |

(#3262) CharlieDrop válasza hellomi (#3261) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Annyi, hogy te többet használod, mint az átlag, ennyi

Vagy inkább ő kevesebbet az enyém is 93%...

De bírja az egy napot az én használatomban

[ Szerkesztve ]

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#3263) w333 válasza perge666 (#3257) üzenetére


w333
félisten

Igen az lehet :D

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#3264) perge666 válasza #86564352 (#3260) üzenetére


perge666
veterán

Köszi az infókat. :R
Mindenképpen várok még vele,de a 12mininél maradok,ja és a Product Red lesz az én színem ha lesz belőle. :D

A videólejátszás hidegen hagy,egy ideje már nagyon ritkán nézek meg 1-1 YT videót,meg játszani sem szoktam telefonon.

(#3265) OCTAMD válasza hellomi (#3261) üzenetére


OCTAMD
őstag

December 2-án aktívált német 12mini64GB 255 töltéssel 100%

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#3266) blakey válasza perge666 (#3264) üzenetére


blakey
titán

A piros volt a kiszemeltem, mint elsődleges szín aztán 1 hónap után már kezdtem más színekkel is szemezni, zöld, kék. Mindegyik nagyon jól néz ki, végül az utolsó pillanatban a kéket vettem, ugyan az órából is lett volna piros, de inkább a kék mellett döntöttem, telefon, óra, mindkettő kék, kellően elegáns és közben színes is. A piros óra fura lett volna a karomon, de tény, hogy jól néz ki, autóm is piros/fekete, a telefon és óra is passzolt volna hozzá. :) Péntekig vártam, tovább nem, egyrészt, szép lassan kifut a 12-es széria, mert kb. ua. tudja, mint a 13-as csak ugye tavalyi így a 13-asnak piacot kell adni, másrészt, nem szerettem volna tovább várni.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#3267) perge666 válasza #86564352 (#3258) üzenetére


perge666
veterán

Na te is segítettél a döntésben,meg másik fórumon is írtak véleményt,és akármennyire nem akartam de végül csak meggyőztetek hogy a 13minit vegyem. :B
T-nél veszem,tudom itt drágább mint mondjuk emagon,de itt nincs utánajárkálgatás csak megrendeltem és majd hozzák 8 nap múlva.
Havonta 1600ft-al lesz drágább mint a 12mini,és ez mostanában biztos nem lesz olcsóbb egyik akcióban sem.

blakey : Másik fórumon felvilágosítottak hogy 12mini Product Red nem éppen az a szín amit megszoktunk Iphonenál,jobban utánanéztem és tényleg,inkább olyan bugyi rózsaszínes/tüdő színűnek hat nekem,a 13mini meg a jól megszokott erős piros/vörös.

Elsőre butaságnak tűnhet szín miatt többet fizetni,de 3-4 évre tervezve olyan legyen már ami tényleg igazán tetszik. :B
Remélem jó szolgálatot fog tenni ezis.

(#3268) #86564352 válasza perge666 (#3267) üzenetére


#86564352
törölt tag

Jó döntés, havi 1600 forint különbségnél egyértelmű az újabb a jó választás.

(#3269) perge666 válasza #86564352 (#3268) üzenetére


perge666
veterán

Annyi hogy később kapom meg mint a 12minit kapnám,mert ugyebár 24-étől kezdik értékesíteni.
Meg vajon lesz e belőle annyi raktárkészlet……
Remélem nem úgy startol ezis mint a PS5. :U

(#3270) nord_ válasza blakey (#3266) üzenetére


nord_
veterán

Jó választás! Nekem is mindkettő kék. :D

(#3271) rolandhun95 válasza OCTAMD (#3265) üzenetére


rolandhun95
tag

Honnan tudod hogy 255 töltésed volt? Megnéztem ezt az analytics menü - log aggregated cuccot de nem volt bent.

(#3272) OCTAMD válasza rolandhun95 (#3271) üzenetére


OCTAMD
őstag

3utools az szinte mindent tud

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#3273) blakey válasza perge666 (#3267) üzenetére


blakey
titán

Tudom, hogy milyen színű a RED, hiszen élőben fogdostam, nem volt vészes, de a sötétebb jobban néz ki, ettől függetlenül ugyanaz lett volna a döntésem. Erős lenne piros telefon és óra, ha már együtt hordom akkor legyen közel azonos színű. :) 13-as meg egyáltalán nem hoz lázba, sőt, 11-et akartam venni, de élőben a két a 12Mini mellett "elvérzett" a kijelzője.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#3274) #86564352 válasza rolandhun95 (#3271) üzenetére


#86564352
törölt tag

Share analytics kell hozzá, hogy engedd elküldeni Apple-nek a napi diagnosztikát. Utána meg fog jelenni a "log-aggregated" fájl aminek szövegét kimásolhatod jegyzetbe és rákeresni "batterycyclecount"

persze 3utools egyszerűbb

(#3275) perge666 válasza blakey (#3273) üzenetére


perge666
veterán

Nekemis tetszett a 12mini Product Red elsőre,de ahogy felhozódott hogy másabb és utánajártam úgy már elbizonytalanodtam. :F
Nekem sem a tudása miatt lett az újabb,de végül rávettem magam hogy havi +1600ft a legfrissebb cuccért nem sok,rosszabb helyre elmegy ennek a többszöröse.Ja meg hogy hosszabb távra terveznék vele……..

Nekem Apple Watchból a fekete S2 SS van még,ahhoz meg minden megy. :))
Amúgy órából se kéket sem pedig pirosat nem vennék,abból nekem az alap színek tetszenek,ja meg csakis kizárólag Stainless Steel.
Ezértis nem cseréltem még le a 2-es watchot sem mert egy újabb Apple acél óra is elég zsebbenyúlós téma.
Én többe nézem a 2-es acélomat mint akár egy 4-5-6-os alut,tudom van egy fura ízlésem de ez van. :DDD

(#3276) e34power válasza w333 (#3248) üzenetére


e34power
csendes tag

Nem hiszem, hogy nala lenne a problema, enyem is decemberben lesz egy eves, 91% most.. inkabb a tied a kivetel.. :) en is toltom ossze-vissza, halozatrol es autosrol amikor 20-30% korul van toltom.. addig ameddig idom van.. eleg sokat hasznalom is.. igy tart ennyi szazalekon..

(#3277) D3LL


D3LL
csendes tag

Sziasztok! Két kérdés a minimmel kapcsolatban:

- Van több tokom hozzá, de a legtöbbet az átlátszó szilikont használom, mert abban van a tömegközlekedés bérlet. A gond, hogy ez a legolcsóbb (~1500ft) mediamarktos szilikon tok. Borzasztóan csúszós és rossz a fogása, főleg ha kicsit izzadt a kezem. Szeretnék új tokot, de maradnék az átlátszó vonalon. Ezt és ezt néztem egyenlőre. Lenne bármi különbség érzetre (főleg a másodiknál)? Esetleg valami más hasonló ajánlás? Hiába pici az egész telefon, az első tok a képeken elég bumszlinak hat.. pedig tetszik.

- "Üvegfólia" is volt már rajta több, de eddig mindegyik felvált / felbuborékosodott a bal felső oldalon + sarokban, kivétel nélkül. Tudnátok ajánlani valami jobb minőségűt rá, ami nem fog feljönni? Eddig mind tökéletesen volt felrakva, mégis.. A tokot nem sokszor vettem le, szóval nem hiszem, hogy az nyomta volna fel. A watchomon Rock Hydrogel fólia van, az nagyon tetszik, jobban mint az "üveg". Van valami ehhez hasonló a minire is?

(#3278) domerator válasza D3LL (#3277) üzenetére


domerator
veterán

Fóliához: nekem hydrogel van rajta, nem annyira siklik mint az üveg és szerintem leejtésnél nem véd annyit, cserébe nem vastagabb a telefon tőle és könnyebben cserélhető. Olyan mintha semmi nem lenne rajta.
Mondjuk én könnyen beszélek, nekem van applecare plusom, úgyhogy nekem hátul is hydrogel van és nem használok tokot.
Viszont a hydrogel mivel picit jobban tapad a kézhez, leejteni sem olyan könnyű a telefont.

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#3279) nord_ válasza D3LL (#3277) üzenetére


nord_
veterán

Mivel bérletet teszel hátulra, mindegy melyik tokot választod, ízlés kérdése. Nekem mindkét jellegű van, számomra jobban bejön a teljesen átlátszó.
Fóliából is Spigent vegyél: nekem az van fenn tavaly óta, semmi probléma nincs vele.

(#3280) CharlieDrop válasza nord_ (#3279) üzenetére


CharlieDrop
veterán

melyik spiegen van fent?

@#3277D3LL:
Nekem ESR átlátszó van rajta egy éve. Igazából mikor megvettem, vastagabb lett tőle a teló, de egy idő után hozzászoktam és nem zavaró zsebben sem.

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#3281) nord_ válasza CharlieDrop (#3280) üzenetére


nord_
veterán

ikiegeszitok.hu-n vettem (elég közel van a boltjuk és olcsó volt), a visszaigazoló e-mail szerint ez az a típus:
Spigen GLAS.tR AlignMaster Full Cover iPhone 12 mini teljes kijelzővédő üvegfólia + felhelyező - 2db

(#3282) CharlieDrop válasza nord_ (#3281) üzenetére


CharlieDrop
veterán

köszönöm :)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#3283) bigdady válasza CharlieDrop (#3282) üzenetére


bigdady
nagyúr

Nálam spigen ez fit van, nagyon pöpec minivel pitakával. Edigital-os 2 db 5e. Kb hülyebiztos üvegfelhelyező kerettel.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#3284) Pfiucska


Pfiucska
aktív tag

Sziasztok! Valtott valaki SE 2020-rol erre a keszulekre? Mi a tapasztalat akksi es barmi egyeb teren? Lehet hogy megadta magat a touch id-m az emlitett telon es a gtk miatt akkor cserelni kene valamire..

iPhone 11, PS5, 18’ cbr500r, 23’ Octavia 2.0 TDI

(#3285) Wajk válasza Pfiucska (#3284) üzenetére


Wajk
addikt

előrelépés lesz minden téren, ne aggódj :K

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#3286) #86564352 válasza Pfiucska (#3284) üzenetére


#86564352
törölt tag

SE 2020 van, a mini még csak terv. Nagyobb akku van benne, eggyel takarékosabb processzor és ha sötét módban használnád további üzemidőt nyernél az AMOLED miatt.
SE: 1821 mAh
mini: 2227 mAh
Videó lejátszásban 2 óra pluszt ír az Apple a mini javára: [link]

(#3287) Razor1


Razor1
aktív tag

ios 15-öt feltettétek már? pörgősebbnek tűnik vele a teló, gondolom picit gyorsítottak az animációkon :D

(#3288) CharlieDrop válasza Razor1 (#3287) üzenetére


CharlieDrop
veterán

nekem eddig bejön, bár az iPhone topikban gyűlnek a bugok.

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#3289) bigdady válasza Razor1 (#3287) üzenetére


bigdady
nagyúr

Jobb lett, faja folyékony a rendszer. Safari alsó sávot még szokom

[ Szerkesztve ]

(#3290) nord_ válasza bigdady (#3289) üzenetére


nord_
veterán

Ha zavar, tedd vissza felülre.

(#3291) bigdady válasza nord_ (#3290) üzenetére


bigdady
nagyúr

Ohh lehet? Kösz kész is :)

(#3292) rolandhun95 válasza #86564352 (#3274) üzenetére


rolandhun95
tag

Ja értem, köszönöm. :) Nálam ez ki volt kapcsolva.

(#3293) rolandhun95


rolandhun95
tag

Egyébként tok témához hozzászólva, ajánlhatnátok valami kevésbé csúszós gél szerű tokot. Vettem egy Spigen Liquid Air-t, de nem olyan biztos a kezemben. (Jó, tudom menjek el egy boltba próbáljam rá az összeset, de az olyan snassz :D )

(#3294) btudos válasza rolandhun95 (#3293) üzenetére


btudos
veterán

dbrand Grip, az nevéhez hűen nem csúszik.

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#3295) Fixmiki


Fixmiki
tag

Sziasztok, letöltöttem a IOS15-öt, kiváncsi voltam a fényképező újításra, hogy ha szöveget lát egyből kimásolható és bárhová beilleszthető, na nekem erre nincs lehetőség. Ez a minin lehet nem működik?

(#3296) kutga válasza Fixmiki (#3295) üzenetére


kutga
nagyúr

Beállítások- általános- régió alatt kell bekapcsolni.

Let the Zone take me if I am.

(#3297) Fixmiki válasza kutga (#3296) üzenetére


Fixmiki
tag

Így már jó, köszönöm

(#3298) autotaxmo válasza kutga (#3296) üzenetére


autotaxmo
őstag

Iphone 7s plus telefonon nem mukodik semmi ilyen kameras ujdonsag?!

(#3299) kutga válasza autotaxmo (#3298) üzenetére


kutga
nagyúr

A12-től van úgy tudom. Nekem sincs a 7-esen, de nem sokat veszítesz vele, magyarul sem tud, a Google Fordító már jó ideje alkalmas erre.

[ Szerkesztve ]

Let the Zone take me if I am.

(#3300) CharlieDrop válasza kutga (#3296) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Köszi, állat :C :R :R

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.