Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2351) zmtTom


zmtTom
tag

Most készülök venni ilyen telefont. Van benne optikai zoom? Illetve a harmadik kamera ami a 12 proban van és ebben nem, az mire való? Mikor használná? Napközben vagy kevés fényviszonyok között vagy máskor? :R

(#2352) GreenGoblin válasza zmtTom (#2351) üzenetére


GreenGoblin
tag

Két kamera. Normál és széles látószögű van benne hátul. Zoom csak digitális.

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#2353) zmtTom válasza GreenGoblin (#2352) üzenetére


zmtTom
tag

És véleményed szerint jobb mint a 11 pro kamerája? Mert a kettő között dilemmázom.

(#2355) csacsi67 válasza MNBT (#2342) üzenetére


csacsi67
addikt

Késdzülék csere a fiamnak egy prot cseréltek Angliaban azonnal csak nem ismerik el a hibát. [link]

(#2356) xhege válasza zmtTom (#2353) üzenetére


xhege
addikt

Szerintem a 12-es széria kamerája egy hajszállal jobb, de nem egetverően. A 11 proban viszont van kétszeres digitális Zoom. Ha ez fontos, azt venném.

(#2357) MNBT válasza csacsi67 (#2355) üzenetére


MNBT
tag

@Zsolt_72 én is kíváncsi vagyok mi lesz a fejlemény, de lényeg hogy tudom reprodukálni és egy üzletben is megtudom így mutatni.

@csacsi67 nem tudom hogy erre mi a policy az Apple-nél, de őszintén bevallom örülnék ha a telefont kicserélnék, mert ha megbontják az egészet akkor szerintem nem tudják úgy összerakni mint ahogy a gyártósorról lejött. Aztán ez lehet csak rossz beidegződés

(#2358) csacsi67 válasza MNBT (#2357) üzenetére


csacsi67
addikt

Ez Londonban történt .

(#2359) finest2306


finest2306
újonc

sziasztok! tudnátok ajánlani egy jó üvegfóliát amit rendesen fel lehet tenni ugy hogy apple gyari szilikontokkal van a telefon? fiam kapott egyet születésnapjára, tőle kéne védeni a telefont :) amúgy nagyon tetszik a mini, nekem 11 prom van, de a következő szériánál lehet váltok egy minire....

(#2360) Rage47 válasza finest2306 (#2359) üzenetére


Rage47
veterán

(#2361) bigdady válasza finest2306 (#2359) üzenetére


bigdady
nagyúr

Csak a spigen ez fit

(#2362) Razor1


Razor1
aktív tag

Hétvégén megérkezett a második mini a családba, ezúttal nem csak típusban, színben is utánoztak, így most néha csak a lock screenen derül ki, melyik kié :))

(#2364) xhege


xhege
addikt

Nagyon jó telefon a Mini, de én visszatértem a 11-re, a 12 minitől megválok. :B

(#2366) xhege válasza #40993792 (#2365) üzenetére


xhege
addikt

Az akku szerintem parádés egy ilyen kis telefonhoz képest. A méret az oka, meg az egyre öregebb szemem… :U

(#2368) bigrock válasza #40993792 (#2367) üzenetére


bigrock
addikt

Multifokális szemüveg csodákra képes, nekem is közelebb hozza a Mini-t. :DDD

(#2370) nord_ válasza bigrock (#2368) üzenetére


nord_
veterán

:K

(#2371) xhege válasza #40993792 (#2367) üzenetére


xhege
addikt

Egyébként én a 11-et nagyon szerettem, és a 12-es széria nem hozott nagy előrelépést számomra. Nyilván az új dizájn szép (bár nekem tokban annyira nem látszik), a kamera egy picivel jobb (de nincs benne egetrengető dolog, persze a pro max az más), a proci gyorsabb (de szerintem ez normál felhasználás mellett nem érzékelhető), 5G képes (ami nem most lesz kihasználható még). Szóval elismerem az előrelépést, de ezek az én mindennapjaimba nem hoztak csodát. A méret viszont elképesztően kényelmessé tette a minit. Szóval egy nagyon ajánlható telefon, de a felhasználói élményt számomra nagyon rontotta, hogy bizonyos esetekben nem igazán láttam rendesen.

(#2372) gaben88


gaben88
őstag

eMAG-hoz visszaküldtem a gyári Apple magsafe szilikon tokomat, mert kitört a zsebemben belőle egy darab... :U Érthetetlen módon, az egyik sarkából a kijelző peremnél. Amúgy a tok sértetlen volt és gyepálva sem volt.
Most szóltak, hogy küldenek egy újat vagy visszautalják a pénzt. Milyen hasonló tokot tudnátok ajánlani, ami ilyen, vagy jobb minőségű, de nem drágább?

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Mini, PS5, PC, iPad Pro 10.5, Switch OLED, Steam Deck, Quest 2

(#2374) nord_ válasza gaben88 (#2372) üzenetére


nord_
veterán

Ha bevált, akkor lehet, hogy a helyedben egy másikat kérnék. Más jó minőségű bőrtok nem nagyon van, hirtelenjében a Mujjo az, amit ajánlani tudnék.
Ha használod a MagSafe-et, akkor viszont maradjon a gyári.

(#2375) gaben88 válasza nord_ (#2374) üzenetére


gaben88
őstag

Az lesz, most kipróbálok a gyári bőrt a szilikon helyett. :) Úgy is akciós az eMAG-on. :R

iPhone 13 Mini, PS5, PC, iPad Pro 10.5, Switch OLED, Steam Deck, Quest 2

(#2376) istibond


istibond
tag

Sziasztok! Valaki használ kameralencse védő üvegfóliát?
Hasznos tud lenni? Spigent láttam aztán elgondolkoztam rajta.
Koszi

(#2377) HardRic válasza istibond (#2376) üzenetére


HardRic
addikt

Van tokod? Ha igen nem hiszem hogy kene de amugy se. Minel tobb lencse, annal nagyobb esellyel csillan be.

(#2378) istibond válasza HardRic (#2377) üzenetére


istibond
tag

Persze vettem rá egy spigen liquid matt fekete tokot, egesz vastag, meg egy teli uvegfoliat.
Ohh ertem akkor lehet nem a legjobb.

(#2379) maximilian4


maximilian4
addikt

Sajnos meghalt az iphone xr-em kijelzője, így új telefon vásárlására adtam fejem. A kiválasztott egy 128 gigás kék mini lett. Eddig bejön. Aranyos kis gép. :)


Maxi

(#2381) BBke válasza maximilian4 (#2379) üzenetére


BBke
tag

Gratulálok, nagyon szép!

(#2382) btudos válasza maximilian4 (#2379) üzenetére


btudos
veterán

Legyen sok örömöd benne!

Mi történt a XR-rel, hogy meghalt a kijelzője? Érte valami behatás, vagy magától halálozott el?

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#2383) T0rnad0 válasza maximilian4 (#2379) üzenetére


T0rnad0
addikt

Nekem is ma lett egy kék. Átmenetileg vettem rá egy tokot, kicsit csúszós, egy strapabíróbbat szeretnék majd.
Valaki próbálta már a Rokform tokokat? Eddig UAG, Spigen, Otterbox volt, jó lenne egy masszívabb, amiben lehet vezeték nélkül is tölteni a telót.

Z Fold 4

(#2384) btudos válasza T0rnad0 (#2383) üzenetére


btudos
veterán

Ha strapabíró, jó fogású tokot szeretnél: dbrand grip

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#2385) CharlieDrop válasza maximilian4 (#2379) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Nagyon szép

nekem is kék van :C

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#2386) maximilian4 válasza btudos (#2382) üzenetére


maximilian4
addikt

A gyári kijelző betört, mert egyszer az autó tetején felejtettem a telefont és úgy indultam el (hála istennek olyan ember találta meg a telefont aki visszaszolgáltatta). Az utángyártott meg idáig bírta. Kb. 4 hónapig és egyszer csak feketeség. Gyári kijelző meg olyan drága, hogy nem éri már cserélni szerintem. Egyébként sajnálom a telefont, mert szerettem. Ráadásul a tok úgy megvédte új korától fogva hogy kijelző csere után olyan volt mint vadi új korában. Se a hátlapon, sem a kereten egy karc sincs. :(

Maxi

(#2387) T0rnad0 válasza btudos (#2384) üzenetére


T0rnad0
addikt

Köszi, megnézem majd.

Van aki használ akkumulátoros tokot?

Z Fold 4

(#2388) GreenGoblin válasza T0rnad0 (#2387) üzenetére


GreenGoblin
tag

Az Apple féle tönkrevágja az akkud mivel állandóan tölt (minire még nincs is ugye). Nem is tudom Apple hogy adhat ki egyáltalán ilyeneket. Szóval olyat nem ajánlok.
Ahol te tudod ki-be kapcsolni egy fokkal jobb megoldás de a gond az hogy a töltés közben keletkezett hőt nem tudja hova leadni a telefon. A tok bent tartja. A hő meg gyilkolja az akkut.
Vezetékmentes töltés szintén zenész. A jó öreg vezetékmentes amíg tölt nem babrálom a telefont megoldásnál nincs jobb ha kímélni szeretnéd az akkud.
Emlékszem anno az 5S-em így vágtam gallyra egy év alatt. Akkus tokkal.

[ Szerkesztve ]

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#2389) odrif válasza maximilian4 (#2379) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Gratulálok!
Ha majd cserélem az XS-t nekem is egy ilyen kék amit választanék.

20 éve a Prohardveren

(#2390) T0rnad0 válasza GreenGoblin (#2388) üzenetére


T0rnad0
addikt

Már régóta vezeték nélkül töltöm a telóimat. Akkus tokból is olyat néztem,amit úgy is lehet: [link] Persze nem mindennapos használatra lenne, csak kirándulásra pl.
A magsafe kompatibilis akkumulátorok nem tudom zsebben mennyire maradnak rajta a telefonon.

Z Fold 4

(#2391) maximilian4 válasza odrif (#2389) üzenetére


maximilian4
addikt

Nagyon jól teszed. Viszont ha újonnan akarsz venni, én olyan sokat nem hezitálnék, mert olvastam olyan pletykákat hogy leállhat a gyártása, mivel nem igazán fogy úgy ahogy azt az apple tervezte.

Maxi

(#2392) domerator válasza maximilian4 (#2391) üzenetére


domerator
veterán

Benne van a globál eladások tízes listájában...

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#2393) maximilian4 válasza domerator (#2392) üzenetére


maximilian4
addikt

Én csak a cikkeket olvasgattam, meg apple pie-t youtubon. Onnan hallottam. Különösképpen nem izgat amúgy, én megvettem, nekem tetszik, ez a lényeg. :)

Maxi

(#2394) zmtTom


zmtTom
tag

Hello
A 12 mini zárolt képernyőjén lévő lámpa ikont hogy tudom cserélni vagy "kikapcsolni" hogy más legyen helyette vagy ne legyen egyáltalán semmi?

(#2396) zmtTom válasza #40993792 (#2395) üzenetére


zmtTom
tag

oo köszönöm szépen

(#2398) honeypot


honeypot
tag

1 hónap ingyen apple music: RPMA3EWEAWR3

(#2399) maximilian4 válasza domerator (#2392) üzenetére


maximilian4
addikt

[link] khm...

Maxi

(#2400) domerator válasza maximilian4 (#2399) üzenetére


domerator
veterán

khm...

Sehol sem láttam, hogy a mostani apple eventen új telefont mutatnának be, új ipad, tracker és ios lesz, de SE-t senki nem említett. Nem tudom honnan szedte ez a gyerek.
Applepie elég hatásvadász, számomra abszolút hiteltelen, mintha nem is vett volna tudomást a néhány napja megjelent elemzői hírről, ami azt vetítette előre, hogy lesz 13 mini. Azonkívül azért ő is elismerte, hogy az SE2020 eléggé "előkannibalizálta" a minit, szabad szemmel is látható lett volna a mini többleteladása, ha nincs jó fél évvel azelőtt az SE2020.
Az 50 nap alatti 12 milliós eladás azért nem semmi, szerintem az apple-nél se csak számológépek ülnek, tisztában vannak azzal, hogy a sikertelenség nem itt kezdődik. Arról nem is beszélve, hogy idei adatokat még nem láttam, nem tudom vannak-e már publikálva valahol, de nagyon kíváncsi lennék rá.
Az szintén meg lett említve, hogy a teljesen új méretplatformra kifejlesztett, legyártott gépek, tervek, stb. nem két fillér, szóval szerintem az apple hülye lenne nem kihasználni azt, ami már készen van.
A mobilfoxról pedig megvan a véleményem a szarrá vágott telefondobálós margithídi videójuk után.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.