Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) kpal


kpal
veterán

Nem baj az ha idén nem jön ,de legalább nem felejtik el a régebbi mobilokat mint más ...

#99) lettyke:Grat! Használd egészséggel. ÉS jól döntöttél . ;)

[ Szerkesztve ]

(#102) #72042496 válasza virkir (#94) üzenetére


#72042496
törölt tag

Ma megnéztem a sima 950-et, és a fórumban leírtak után meglepődtem rajta, mennyire összerakták azt a telefont. Passzentos volt hátlap, nem recsegett, nem nyikorgott, ráadásul sokkal jobb volt a tapintása mint mondjuk egy hasonló árkategóriájú Samsung Galaxy-nak vagy iPhone-nak.

A szoftverhez nem tudok hozzászólni.

(#103) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Nem baj, legalább kijavítják addig is az apró problémákat..

Finn the human

(#104) gretzky77 válasza utomi (#91) üzenetére


gretzky77
veterán

Szia kicsit részletesebben napi szinten egy sztereo bt fejessel használom semmi akadás szakadás vagy egyéb gond, app fagyással nem találkoztam ill amióta egyéb okokból újrahúztam újraindulás sincs! Kérdezz bátran válaszolok bármely kérdésre, nagyon sok telefont használtam már mindenféle platformmal,egyáltalán nem vagyok wp fan mivel ezek eszközök ha nem felel meg gondolkodás nélkül váltok! Nem állítom, hogy a w10m hibátlan, mert ilyen nincs és nem is lesz de közel sem olyan rossz mint ahogy páran beállítjátok!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#105) Pjotr válasza utomi (#92) üzenetére


Pjotr
senior tag

Mások vagyunk, más mozgat minket. Iphone után csak annyit tudok mondani, hogy izgalmas, okos, innovatív a win 10. Ki kell próbálni mindent, nyitottan (kivéve azt a szexet, ami felé nem orientálódsz). Főleg, ha egy i6 tudasu telefont 2 ev garral netto 60-ert kapsz ;) A tudást ugy is értem, hogy az optimalizálás miatt ugyanolyan szepen fut az op, talan karcsúbb hardverrel. Talan karcsubb, ki tudja...Miota kijött a win 7 várok, most már bele lehet kóstolni ugy gondolom nagyobb fanyalgás nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#106) Mercel


Mercel
senior tag

Most nem azért de lassan kivágom a büdös francba az amúgy tök jó Lumia 930-at mert a win 8.1-nél szarabb mobil rendszert még nem láttam és kínszenvedés üzleti telefonként használni.. arra nem képesek, hogy osszekapják magukat a win10-el?!

Ez az egész lassan a vicc kategóriája ami a Microsoft Mobil fronton művel..

Marcel

(#107) Mercel


Mercel
senior tag

Azt csak halkan jegyzem meg, hogy a folyton temetett és lenézett BlackBerry sokkal sokkal jobb felhasználói élményt nyújt és nem megy az agyamra mint az istenverte win 8.1.
Arról nem beszélve, hogy az alkalmazásbolt egy káosz és még annyi választék sincs mint a BB World esetén, ami legalább jól kereshető.

Mindezt úgy, hogy erőforrások és pénz terén is nagyságrendekkel jobban állnak.
Grrrr...

Marcel

(#108) carl18


carl18
addikt

Hát na ..

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#109) tomboy0013 válasza Mercel (#107) üzenetére


tomboy0013
veterán

Cseréled a 930-at egy BB-re és gond megoldva, van választék a piacon. Pisztolyt meg senki nem tart fejedhez, hogy Windows-t használj ;) Vagy próbáld ki a 10-et,ott az insider program, teljesen jól fut az enyémen, grafikai bugokon kívül mással nem nagyon találkoztam eddig, kivéve a karcsúbb üzemidő.

(#110) Mercel válasza tomboy0013 (#109) üzenetére


Mercel
senior tag

Van BlackBerry-m köszi - az az elsődleges mobilom amit minden hibája dacára nagyon szeretek.:)
Nem véletlenül írtam amit.
Pisztolyt nem rak senki a fejemhez, hogy ezt használjam - de a 930-as Lumia a céges mobilom tehát sajnos kénytelen vagyok használni bármennyire is utálom a rajta futó rendszert. A mobil maga az jó, kamera, akku, kijelző tuti - szeretném is - bármilyen más rendszerrel.

Egyszerűen idegesít és zavaró, hogy a microsoft amelyik az egyik legrégebbi szereplő a mobil OS műfajban ennyit tud lerakni az asztalra durván 15 - 20 év után. Mert ugye a WinMob 6 az gyakorlatilag egy átpofozott Win95 volt - pont annyira is volt stabil és jól kezelhető - Volt HTC Diamond-om tudom miről beszélek.

A mostani 7-8-as mobil windows egy katasztrófa mind használhatóság mind felhasználói élmény terén és ezt az egész mobil windows témát már csak a Win10 fogja megmenteni HA - bár amit eddig olvastam láttam és hallottam róla az nem túl bíztató - de a mostani 8.1-nél csak használhatóbb lesz.
Ha nem, akkor beletolhatják a világ pénzét - ahogy eddig is - de akkor is bukó lesz mert az Ios, android, BlackBerry mellett senkinek nem fog kelleni egy olyan rendszer aminek a fejlesztői telibe le.... ,hogy mit akarnak a felhasználók.

Most kb. azt játszák mobil fronton mint amit annak idején PC-n a Vista-val. Be is bukták.

[ Szerkesztve ]

Marcel

(#111) tomboy0013 válasza Mercel (#110) üzenetére


tomboy0013
veterán

Akkor dobd fel a 10-et próbára ahogy javasoltam visszább, ha valami gáz van vele akkor könnyen vissza tudod állítani 8.1-re. Ha ezt megteszed, javaslok rögtön egy gyári visszaállítást frissítés után és a rendszer nulláról való belakását. Nálam ezzel a módszerrel nincs bug, csak 1-2 grafikai hiba de az nem lényeges.

A használhatóságba meg alkalmazáskínálatba ne menjünk bele, mert órákat lehetne róla vitázni feleslegesen. Nem mindenkinek jön be a Win, de nem is kell, hogy mindenkinek bejöjjön, de azért én nem osztom a véleményed. Igaz céges környezetbe nem használom, de nekem jobb alternatíva a mindennapokban mint a konkurencia.

(#112) shteer válasza Mercel (#110) üzenetére


shteer
titán

Az alkalmazáskínalat tré.
De azt kifejthetnéd mi bajod a használhatósággal - szvsz abban nagyon is élen jár, közepes hardveren is smooth.

Nem tudsz vele telefonálni? Böngészni? Navigálni?

..szerintem jónak tűnik

(#113) lettyke


lettyke
tag

Mercel én eladtam a Blackberry Z10-et mert a w 8.1 hez képest egy nagy fos!! Az a véleményed, hogy a 8.1 rendszer nem jó, te hol élsz mire használod a céges telefonodat?? Az én cégem is wp.t- használ és a Blackberryket kidobták a kukába. Csak annyit, hogy a berry áruháza a windows- hoz képest nagy nulla. Mikor nekem megvolt a berry-m minden appot az android store-ból szedtem le nem értem az elégedetlenségedet konkrétumok nélkül szidod a rendszert.

(#114) csongi


csongi
veterán

Rogos ut lesz ez, most mar latszik! A lenyeg, ne igergessenek a levegobe, mert azzal el fogjak xarni az egeszet.
Tegyek a dolgulat, legyrn lathato a fejlodes, es a teszt oldalak elvegzik a munkajukat. Ha jol dolgoznak akkor, a letett munka meghozza a gyumolcset. Van ra pelda!!! En ugy latom, tobb ideig fog ez tartani. Kb 2 ev lesz mire a rendszert napra kesznek es versenyezhezo allpotba hozzak. Es meg akkor is ott lesz az Android, ami idokozben tovabb fejlodik. Ne feledkezzunk meg a linux rol sem. Szerintem az MS igazi ellenfele az IOS lehetne, de ahhoz olyat kellene letenni az asztalra. Olysn rendszert ami beton satbil, es a felso kategorias keszulekekhez ajandek win10 pc-op rendszert adni. Olyan mintha most tanulnak a dolgokat. Persze lehet, hogy az europai piaci dominancia lustava tette oket a versenypalyan :)

(#115) Mercel válasza tomboy0013 (#111) üzenetére


Mercel
senior tag

Ezen már gondolkoztam én is - köszönöm a tippet - azért nem tettem eddig mert nagyon sokan panaszkodtak extrém merülésre, kamera és stabilitás problémákra.

Viszont én élesben használom a telefont és nem nagyon engedhetem meg magamnak, hogy belehasaljon munka közben.
Volt androidos telefonom azt konkrétan 120-nal az autópályán vágtam ki az ablakon miután rájöttem, hogy előtte éjjel ment le a backup..
Igaz akkor az a másodlagos telóm volt és úgyis kartyacsere jött - egy másodpercig nem bántam meg amikor láttam a tükörben, hogy atomjaira esett szét:D a Lumiát viszont sajnálnám mert tényleg jó mobilnak tartanám - bármilyen használható rendszerrel.

Amúgy előtte iPhone-t használtam amitől nem dobtam el a hajam de arról legalább az elmondható, hogy amit tud azt jól tudja.
Na ennyit erről. Amúgy hogy tiszta legyen - szeretném én win 8.1-et is ha nem lenne durva visszalépés az Ios 8.akarhany és a BlackBerry OS után. Csak ez esetben sajnos van mihez hasonlítani és nem igazán tuti.

Marcel

(#116) drzsoo1 válasza kpal (#101) üzenetére


drzsoo1
aktív tag

Ilyen rendszer frissítést, köszi de inkább nem. Android vonalon a moto g 4.3 jelly bean 2013 év végi, majd 4.4.2 kitkat 4.4.4, utána 5.0 és jelenleg 5.1 lollipop. Windows vonal annyira haldoklik hogy telenornál a vállalati ügyfelek számára már nem elérhető.

Csak Motorola, 29 éve: Int. 2000(1995)-MicroTac 7200-Flare-d460-cd930-Timeport T250-T720i-MPX200-Q9h-Milestone-Milestone2-Atrix-Moto G 4G-MotoZ Play-MotoZ2Force&Motorola Thinkphone

(#117) ToniSoprano válasza drzsoo1 (#116) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Azt jön egy várva várt frissítés driodra és dobhatod a falhoz, mert rosszabb lesz minden pl. akadozik akkudő rosszabb, de a régebbieket nem javítják stb.. WP 8.1-re fél év alatt 4 frissítés jött, és a tényleges kisebb hibákat javították pl. glance screen, láthatóság napfényben javítás stb. és tényleg jobb lett a telefon.

[ Szerkesztve ]

(#118) csongi válasza ToniSoprano (#117) üzenetére


csongi
veterán

Azért, majd kíváncsi leszek, mikor valóban teli lesz az appstore, hogy a frissítések mennyire lesznek jók. A droidos frissítések sokszor a fent lévő apok miatt lesz rossz.

(#119) Sjkolrd válasza Tottalino (#36) üzenetére


Sjkolrd
aktív tag

Szerintem meg a Continuum és az universal app. kiforrása után igen is életképes model lesz azoknak akik nem szeretnének venni még pc-t is..hanem megelégedve egy olyan mikro pc-vel amivel tudnak adott esetben internetezni, és alap irodai alkalmazásokat futtatni... Azért az távol van,hogy egy mikro pc-t ultra modern fps vagy akármilyen játékra használd...szóval aki játszani szeretne az természetesen nem fogja ezt a mikro pc-t használni annak ott van a pc.. de akinek nem erre kell annak megérhet egy próbát...- 1 készülékkel kevesebb :)

(#120) G4bi89 válasza Sjkolrd (#119) üzenetére


G4bi89
senior tag

Az a baj ezzel, hogy 200+ ezer a telefon + 100 euro még a continuum (most a szolgáltatói árakat hagyjuk ki)
Ennyiből bőven lehet kapni egy átlagos dolgokra használható PC-t, meg egy jó középkategóriás telefont. Arról nem is beszélve, hogy a telefont úgy is lecseréli az ember két év múlva, vagy tönkremegy az akkumulátor és cserélheted. Sőt tuti tönkremegy ha én naponta 2x 3x annyit töltöm, mert a continuum is a telefon erőforrását zabálja. (PC-vel meg el vagy 4-5 évig is lazán)

Tudom nyugaton több a fizetés és ennek így tuti nem számolnak utána. Kényelmesnek meg lehet kényelmes elsőre, de mivel nem teljes értékű PC így sokaknak tuti kevés lesz. Legtöbben akik interneteznek azok Chrome-on teszik ami nincs. Google szolgáltatásai amit szintén rengetegen használnak nincs. FB app egy fos, böngészőből meg akad mint azt láttuk a videós teszben. Ebben körülbelül ki is merült az átlag netezési szokása. Ja nem, szoktak még torrentezni igen nagy számban, na az sem az igazi egy flash alapú tárhelyen, na nem mintha lenne rendes kliens az MS rendszere alatt.

Olyanokat már meg sem említek, hogy mi van azokkal az oldalakkal amik még mindig flash -t használnak. (sajnos sokan :((( )

[ Szerkesztve ]

"egyenlőre muszály biciglizni külömben..."

(#121) #72042496 válasza G4bi89 (#120) üzenetére


#72042496
törölt tag

Nem kerül az annyiba. A dual SIM-es Lumia 950 függetlenül ~170 ezer, a 950 XL pedig ~190 ezer forint. Persze, így sem olcsó, de mégsem 200+ ezer forint. A dokk szerintem is drága, meg ne már hogy dugdosni kelljen amikor manapság már a töltés is megoldható vezeték nélkül.

Jövőre talán előállnak egy vezeték nélküli verzióval is.

A torrent kliens szerintem nem nagy dráma. Spotify már most is van, jövőre meg esélyes, hogy lesz Netflix is. :)

[ Szerkesztve ]

(#122) gretzky77 válasza G4bi89 (#120) üzenetére


gretzky77
veterán

Tudom írtad,hogy hagyjuk a szolgáltatói árakat, de azért a feltöltőkártyás ár dokkolóval igen jó és bőven nem 200+. A dokkoló pedig nem a teló akksiját húzza, van külön áramforrása illetve még tölti is a telót!

Balika ha van arra alkalmas eszközöd akkor a continuum működik vezetékmentesen is ám!

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#123) #72042496 válasza gretzky77 (#122) üzenetére


#72042496
törölt tag

Köszi, akkor ránézek újra a Continuum tesztre, mert a vezeték nélküliség kimaradt.

(#124) G4bi89 válasza gretzky77 (#122) üzenetére


G4bi89
senior tag

Jó igen például a német T-nél korrekt árban van azt tudom, azért írtam, hogy hagyjuk mert nem mindenki annál a szolgáltatónál van ahol jól árasítva van/lesz. XL például az Expansys -nál gyártói garanciával 219 , míg a kis tesó "csak" 188 ezer.

Persze nem közvetlenül a teló aksiját meríti mert tölti közben, de ha feltöltötte és még mindig használod continuum-on keresztül akkor újra merülni kezd majd újra rátölt. (gondolom) Ettől meg igencsak amortizálódik az aksi. 600-700 töltés ciklus után már 20-25% al csökken az aksi kapacitása. Két évente meg cserélni kell a telefont mert elavul, és úgy, hogy a pc helyett is azt használjuk nem olyan jó biznisz.
Szóval drága móka ez így is - úgy is. Remélhetőleg a dokkoló kompatibilis lesz a későbbi készülékekkel, bár félek, hogy lesz belőle második kiadás is ami többet fog tudni stb... aztán lehet újat venni abból is.

Nem mondom jó dolog is kisülhet belőle, de az is lehet, hogy 3-4 év múlva sehol nem lesz a w10 és az appok sem nagyon javulnak. Végül is 3-4 évvel ezelőtt is kb. itt tartott a windows phone, kevés funkció,gyér app kínálat,kicsi piaci részesedés. Pici sarkítás tudom, de a legjobb jóindulattal sem lehet azt mondani, hogy gyorsan fejlődik, pedig tolják bele a pénzt rendesen.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőre muszály biciglizni külömben..."

(#125) Ryoo válasza G4bi89 (#120) üzenetére


Ryoo
senior tag

Pedig a szolgáltatói árakat nem szabad figyelmen kívül hagyni, mert az emberek nagy része szolgáltatón keresztül vásárolnak telefont. Speciel már 5 éve én sem onnan veszek, de azért még mindig a szolgáltatók generálják az eladásokat.
Ez a Continuum nagyon jó dolog, én is ki tudnám használni, mert az asztali gépem már 11 éves, és kezd behalni, és az biztos, hogy nem akarok új asztali gépet venni, amire jelenleg használom azt arra egy ilyen megoldás is tökéletesen megfelelne. Viszont még gyerekcipőben van, ez tart vissza az egésztől, és attól én is félek, hogy az új generáció többet fog már tudni és csak részben lesz kompatibilis a mostanival.

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#126) tomboy0013 válasza G4bi89 (#124) üzenetére


tomboy0013
veterán

2 év múlva is tudod arra használni amire ma, maximum a marketing hiteti el veled, hogy elavul. A 3 éves szériájú 920-am is tökéletesen működik a mai napig és ugyanarra ugyanolyan jól tudom használni mint előtte, kivéve a hívás mert le van tiltva, ezért is lett 930. Egyébként a cserélhető akksiról elfelejtkeztél. Ha tönkre is megy 6-8 ezerből veszel újat, 4 másodperc alatt kicseréled és kezdődhet elölről a 2 év.

(#127) G4bi89 válasza tomboy0013 (#126) üzenetére


G4bi89
senior tag

Tudok a cserélhető akksiról, de egy idő után azt sem lesz egyszerű beszerezni, de jó elfogadnom mint érvet. Elavulást meg majd meglátjuk, ha úgy nőnek (mesterségesen) az appok erőforrásigénye mint droid alatt akkor szívás van.
Van amire már most is kevés, mert egy 90ezres I3-as, 4GB rammal ellátott géppel lazán megnyitsz a böngészőben 15-20 oldalt és még egy tucat másik programot is mellé. Úgy érzem ezt ezzel már most nem lehetne megcsinálni. Pedig ez nem egy hard felhasználás, és még mindig csak böngészünk.

"egyenlőre muszály biciglizni külömben..."

(#128) #72042496 válasza Ryoo (#125) üzenetére


#72042496
törölt tag

"és az biztos, hogy nem akarok új asztali gépet venni"

Asztali helyett esetleg egy NUC? A Lumia 640 mellé szerintem egy ilyennel járnál a legjobban, mert ezek elég erős, elég gyors, és viszonylag olcsó gépek. Ráadásul bárhová elrejthetsz egy ilyet, mert jóformán akkora az alapterületük mint egy phableté.

Itt például van egy csomó féle - belerakatsz az egyikbe egy kis SSD-t, ha kell akkor nézel az aprón bagóért egy Windows 7/8/8.1 licencet aminek a kulcsával felrakod a 10-et, aztán nem lesz olyan gond hogy hiányzik az app meg hogy lassan tölt a böngésző. Lenne egy teljes értékű géped olcsóbban mint egy csúcs Lumia.

Bocsánat a totál offért.

[ Szerkesztve ]

(#129) enginev3.0 válasza hroberto (#18) üzenetére


enginev3.0
félisten

Igazából nem az az irónia benne, hogy egy ekkora cég.
Hanem az, hogy a Microsoft az operációs rendszerek atyja nem képes rá

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#130) Ricardo


Ricardo
félisten

A win 10 mobile még nincs kint. Lehet mondani, hogy sok a hiba, és ez,vagy az nem jó, de jelenleg még Preview, és aki belép az insider programba elvileg tudja, hogy tesztelő lesz.

Én a Droidon a Lollipop kapcsán sokat szívtam Mobilnet átállási hiba Nem állt wifiről mobilnetre, csak ha repülő üzemmódba tettem és vissza, rosszabb esetben újra kellett indítani. Voltak random újraindulások. Emiatt kikapcsoltam a pin kód kérést, mert nem egyszer volt olyan, hogy amikor ránéztem akkor a pin kérő ablak fogadott. Ez azért volt nagyon kellemetlen, mert nagyon fontos volt, hogy elérhető legyek. Ezért is voltam Stock romon. :U
Pin nélkül csak addig nem voltam elérhető amíg újra bebootolt.
Mindez teljesen stock droiddal, egy Nexus 4-en.
Ezeket olvastam más telefon topicjában is. A Lollipop nagyon gyengére sikerült
A 6.0 érkezésével megszűntek ezek a problémák. Mondjuk ez már főzött rom volt, mivel azt (érthető módon már nem kapta meg).

Ezt azért írtam le, hogy egyértelmű legyen, nincs tökéletes rendszer.

Holnap lesz két hete,hogy egy Lumia 640LTE tulajdonosa vagyok. Kellemesen csalódtam a rendszerben. Pedig az olvasottak alapján én is elég szkeptikusan álltam hozzá a WP-hez. Olvastam róla, figyelemmel kísértem a fejlődését ,és azon gondolkodtam, hogy ki kellene próbálni, mert ahogy olvastam belakva teljesen más képet mutat , mint boltban megnyomogatva (Az élő csempék miatt). Pénzt azonban pont a már említettek miatt (voltak fenntartásaim a hiányosságai miatt) nem akartam rá áldozni.
Most a karácsonyi akcióban azonban jó áron jutottam hozzá, így arra gondoltam ha valamikor ki akarom próbálni akkor most van itt a lehetőség. Megvettem. Eddig nem bántam meg. Hosszabb távon majd kiderül, de jelenleg ahogy már írtam is kellemes meglepetést okozott. Egy két app hiányzik ugyan, de az általam használt appok 98%-nak van WP-s megfelelője. Jelenleg 8.1-el használom.Nem akarok még belevágni a frissítésbe, mert még ismerkedem a rendszerrel, és nem egy olyan változat alapján akarom megítélni ami még nincs kész.
Aki frissített az csak úgy tudta, hogy az insidert használta, így tudhatta, hogy tesztben vesz részt.
A950/950XL készülékek tulajdonosai már joggal fanyalognak, mert ott nincs lehetőség visszalépni, hiszen azok eleve a 10-es rendszerrel jöttek. Ezzel nagyot lehetett volna dobni a rendszer megítélésén, de a tesztek negatív hangulata sokakat elriaszthat.

(#131) Воланд válasza Ricardo (#130) üzenetére


Воланд
titán

nem, mar nem preview.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#132) batai15 válasza shteer (#112) üzenetére


batai15
félisten

Dehogy smooth. Hugom galaxy a3 teloja sokkal folytonosabb. A bill most is olyat laggolt hogy majdnem falhoz vertem.

(#133) Ricardo válasza Воланд (#131) üzenetére


Ricardo
félisten

Van már végleges win 10 M?

(#134) Воланд válasza Ricardo (#133) üzenetére


Воланд
titán

nincs olyan, hogy vegleges szoftver. de a ket 950-et, meg az 550-et is aruljak valamivel. innentol nem lehet azt mondani, hogy ez preview, meg beta.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#135) Ricardo válasza Воланд (#134) üzenetére


Ricardo
félisten

Valamiért mégsem adták ki. A hír is arról szól, hogy idén már nem is fogják.

Ez a furcsa. Ha nincs még rendesen megcsinálva miért adták ki vele az új 50-es szériás készülékeket, ha meg meg van csinálva, miért nem hozzák ki a frissítést?

[ Szerkesztve ]

(#136) Воланд válasza Ricardo (#135) üzenetére


Воланд
titán

de most mi nincs kiadva? meg lett mondva, hogy a regi keszulekek eseteben a szolgaltatok tokolnek sokaig, a fejlesztessel meg amugy is el vannak csuszva es nem fognak december vegen azzal foglalkozni, hogy ha terjesztik a frissitest es valami bug van, akkor azt fixaljak. nem tudom, hogy mi ezen olyan bonyolult. a w10m nem preview, mert meg tudod venni az ezt futtato keszulekeket. ennyi.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#137) Ricardo válasza Воланд (#136) üzenetére


Ricardo
félisten

"meg lett mondva, hogy a regi keszulekek eseteben a szolgaltatok tokolnek sokaig, "

Független készülékek?

Én speciel nem sietek, még a 8.1-et sem ismertem ki teljesen, csak a hírek tesztek fórumok, pont azt taglalják, hogy még nagyon nem üzemkész. Vannak kinek megfelel, de sokan panaszkodnak.

[ Szerkesztve ]

(#138) Воланд válasza Ricardo (#137) üzenetére


Воланд
titán

es nem fognak december vegen azzal foglalkozni, hogy ha terjesztik a frissitest es valami bug van, akkor azt fixaljak

es hiaba pananaszkodnak a userek, ez a rendszer igy van forgalomban.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.