Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DEV_NULL


DEV_NULL
őstag

Nekem van csak elegem a kék ledből?? :DDD

(#2) total90


total90
veterán

Nem drága ez egy kicsit :F

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#3) Enton válasza DEV_NULL (#1) üzenetére


Enton
addikt

Nekem bejön a kék, Még a piros is tetszene, de inkább a szívárványszínű illetve a valószínű ledeket szeretem jobban.
Csak ezekből kevés létezik nagyon. Bezzeg piros meg kék. :(((

[ Szerkesztve ]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#4) oliba


oliba
őstag

10 éve ugyanaz a ventillátor. Nem kellene már fejleszteni valamit? Nameg Low Noise? Hallottak már saját ventillátoraikon kívül más ventit? :F

(#5) Enton válasza oliba (#4) üzenetére


Enton
addikt

A szerződésükben le lett írva, ha mások ventijeit használni merik akkor eltávolítandók a gyártótól. :K

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#6) P00By válasza oliba (#4) üzenetére


P00By
nagyúr

Nem hiszem :D

(#7) venember83


venember83
nagyúr

Ronda, hangos, gyenge, minden innovativitást nélkülöz. Plusz drága is.

(#8) old gray


old gray
addikt

Drága és Zalman. Féláron van Accelero S1. :U

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#9) Szemjuel válasza Enton (#3) üzenetére


Szemjuel
tag

szivárvány színűt San Francisco egy bizonyos negyedében biztosan találsz. valószínűhöz nem kell olyan messzire menni, elég ha a magyar parlamentbe bekopogsz ;]

(#10) mephi666


mephi666
nagyúr

"blue led fan" hm... szomorú, mert kék? mert én szomorú vagyok :(

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#11) O_L_I


O_L_I
őstag

Még mindig nem PWM-es...
Nagy zalmi fan voltam de mára teljesen leírtam és szép lassan ki is kopott a gépemből az összes zalmi cucc és AC került a helyére.
(kivéve a táp)

[ Szerkesztve ]

(#12) oliba válasza Enton (#5) üzenetére


oliba
őstag

Akkor ideje lenne már fejleszteni. Ha Englide tudott ilyen ventit csinálni, akkor talán Zalman is tud. Esetleg nagy az elvárás? :U

(#13) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Lassan egy kis árcsökkentés is beleférne a nagy fejlesztgetésbe... :U

(#14) Skizz


Skizz
addikt

kár volt...

(#15) DroneZ válasza DEV_NULL (#1) üzenetére


DroneZ
aktív tag

akkor neked találták ki a dou orb hűtőt, igaz nem zalman de kék is meg piros is... minden igényedet kielégíti :)) és ha jól tudom van vga-ra is

[ Szerkesztve ]

(#16) bartucc


bartucc
addikt

Nekem a zalman már halott legenda lassan, nem hozza már a szintet nagyon rég, csak árba...AC van most sztem az annakidején beötöltött helyén...

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#17) Muton válasza O_L_I (#11) üzenetére


Muton
addikt

fejtsd már ki, h mennyivel jobb, ha pwm-es :U

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#18) menalcas


menalcas
őstag

Anno nagyon kreatív meg innovatív volt Zalmi ma már nagyon szinten alúl teljesít :(((

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#19) pityeszka


pityeszka
őstag

"Hűvösre teszi a grafikus processzorokat a Zalman" ezzel? :DDD

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#20) DroneZ válasza menalcas (#18) üzenetére


DroneZ
aktív tag

ezért kell a régi termékeit vásárolni... az újak tényleg nem valami nagy durranás. értem, hogy a fejlődésre gondolsz, de ha nincs más :F

(#21) Major Major


Major Major
őstag

Szerintem jól néz ki a cucc, kicsit Star Wars feelingje van. Persze LED nélkül vagy max fehér leddel kéne.

(#22) bartucc válasza DroneZ (#20) üzenetére


bartucc
addikt

Nem kell vásárolni, sokkal jobb ár/értékűek vannak a piacon...
Látott már vki zalmi hűtőt 4850 feletti vga-ra...? (talán VF-1000, de az is a plafon...)

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#23) Solten


Solten
addikt

VF2000 LED "hasonmasa". Es az a 4870-re is passzol... :)

[link]

Vajon jobban hut a 950-es v. mi? :DDD

[ Szerkesztve ]

Saor Alba

(#24) DroneZ válasza bartucc (#22) üzenetére


DroneZ
aktív tag

jó csak annak aki ragaszkodik a zalmanhoz... én is asust használok mert nem volt épp jobb nála zalmanból :)

(#25) O_L_I válasza Muton (#17) üzenetére


O_L_I
őstag

Most télleg ki kell fejteni?

Egy példa:

Sapphire 4850 TOXIC VF900-as hűtő gyárilag. FIX (nem állítható) 1500-as furdulatszám ami így ilyen formán távol áll a low noise-tól. Később beleheréltem egy zalman féle fordulat szabályzót ami még a régi procihűtőből maradt, így legalább le tudtam halkítani ha csak neteztem.

Mikor ezt meguntam vettem egy AC twin turbót, rádugtam a videókártyára mindenféle hekkelés nélkül, majd ATT-ből szépen beállítottam egy kellemes profilt, hogy ha nem kell akkor hangtalan ha kell akkor meg hűt mint atom.

Hozzáteszem mikor a két darab venti megy benne full fordulaton, akkor sem olyen bántó a hangja mint a VF900-nak fullon. A hűtési teljesítményről meg inkább ne is beszéljünk.

(#26) O_L_I válasza mephi666 (#10) üzenetére


O_L_I
őstag

Oké, lassan de leesett... :)

(#27) proof88 válasza O_L_I (#25) üzenetére


proof88
addikt

pwm nélkül is lehet szabályozni, erre gondolt

(#28) O_L_I válasza proof88 (#27) üzenetére


O_L_I
őstag

Persze gondoltam de nem minden kártyánál, ezért is adják hozzá azt a szuper kis szabályzót, amit jól ráragaszthatsz a gépedre... :((

Nem azt mondom, baromi jó volt a Zalman amíg nem volt igazán konkurencia.
De mostmár gyakorlatilag minden tekintetben jobb hűtőket lehet kapni a konkurenciától (esetleg nem szebb) általában kevesebb pénzért.

[ Szerkesztve ]

(#29) bartucc válasza O_L_I (#28) üzenetére


bartucc
addikt

Manapság ár/értékben nem jók, ez a fő gondom velük, és a teljesítményük se mindig elég. :N

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#30) Gerisz


Gerisz
addikt

Hát nagyon jó lesz!
A vf1000-től kisebb, már az sem hűti le a karimat rendesen az árához képest

(#31) stevve


stevve
nagyúr

A termékből minden bizonnyal lesz hagyományos, kék LED-es megvilágítás nélküli változat is.
LOL, már számítanak az ellenállásra is. :DDD

VGA hűtők terén még mindig Accelero vagy GFXChilla a legjobb szerintem, 4850-ig biztosan.

(#32) mephi666 válasza O_L_I (#26) üzenetére


mephi666
nagyúr

off: németes voltam régen, egyik osztálytársam meg angolos és nagy kedvence volt középsuliban az "eiffel65 - blue"... megvolt neki vagy 200 változatban... a világ legutolsó dj-je ha csinált belőle egy kritikán aluli remix-et, az is kellett neki... mutogatta a nem túl magasröptű dalszövegfordítást is egyszer, amiben "szomorú kék corvette" mondat is szerepelt... nagyon megmaradt a fejemben... innen jutott eszembe ez a "szóvicc" :)

egyébként el lehetne felejteni szerintem az ilyen ledeket... válság van... lehetnének ledmentes green-edition-ök :) volt régen anno aerocool phantom ventim... az 3 színben világított... úgy vettem h lövésem sem volt róla h ilyen világítós... csak duronra kellett, mert már idegesített a kb 5-6éves fop32 hangja... mellesleg 5000rpm fölött pörgő fop32 kb 40fokon tartotta a procit... a 2500-2600körül forgó halk(!) aerocool pedig 42körül :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#33) zed1983


zed1983
őstag

Jó, mert szép, de lehetne valami újítás...kíváncsi leszek, mennyire lesz hatékony hűtő... :U

YouTube Tech csatornám : https://www.youtube.com/channel/UCXIipIK2bjjaB38G1zKNi_w

(#34) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Szépen világít ;]

...

(#35) shteer válasza zed1983 (#33) üzenetére


shteer
titán

nem nagyon - halknak meg egyáltalán nem :)

..szerintem jónak tűnik

(#36) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Szép, de ez a led-mánia...

(#37) -XadAnuX+


-XadAnuX+
őstag

Szép, és még a súlya sem vészes.

(#38) DEV_NULL


DEV_NULL
őstag

GFX CHILLA :R

(#39) hibavissza válasza venember83 (#7) üzenetére


hibavissza
veterán

Ezt akartam írni. :R

(#40) Lasi


Lasi
tag

Lehet valaki szépségre és világításra játszik egy hűtőnél, de nekem a hatékobnyság és a halkság többet ér. Azt meg végképp nem értem mi értelme a VGA hűtő szépségének amikor 90 fokkal van elfordulva mondjuk egy plexi oldallaptól :DDD

[ Szerkesztve ]

Nem hiába véletlen! - http://lasi.atw.hu/

(#41) Lasi válasza stevve (#31) üzenetére


Lasi
tag

Konkrétan nem is csodálom. Biztos van olyan aki nem éjszakai fénynek használja a VGA hűtőjét :U

Nem hiába véletlen! - http://lasi.atw.hu/

(#42) Ari18


Ari18
őstag

Szép meg minden, de ennyiért :F AC S1 mindenre jó és fele annyiba kerül.

(#43) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

4850-ig jó csak? Akkor ez nem vmi bika hűtő. Konkrétan semmiben nem jobb mint a gyári, akkor minek pénzt adni érte?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.