Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#32) mephi666 válasza O_L_I (#26) üzenetére


mephi666
nagyúr

off: németes voltam régen, egyik osztálytársam meg angolos és nagy kedvence volt középsuliban az "eiffel65 - blue"... megvolt neki vagy 200 változatban... a világ legutolsó dj-je ha csinált belőle egy kritikán aluli remix-et, az is kellett neki... mutogatta a nem túl magasröptű dalszövegfordítást is egyszer, amiben "szomorú kék corvette" mondat is szerepelt... nagyon megmaradt a fejemben... innen jutott eszembe ez a "szóvicc" :)

egyébként el lehetne felejteni szerintem az ilyen ledeket... válság van... lehetnének ledmentes green-edition-ök :) volt régen anno aerocool phantom ventim... az 3 színben világított... úgy vettem h lövésem sem volt róla h ilyen világítós... csak duronra kellett, mert már idegesített a kb 5-6éves fop32 hangja... mellesleg 5000rpm fölött pörgő fop32 kb 40fokon tartotta a procit... a 2500-2600körül forgó halk(!) aerocool pedig 42körül :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.