Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-04-06 13:26:21

LOGOUT.hu

Kedves Coolpad F1 tulajok!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9351) Turbobacsi válasza Cyborg (#9349) üzenetére


Turbobacsi
senior tag

UMI Touch
(méret, felbontás, memória növekedés...)

"A pisztácia kifogyott! Van vanília, karamell, tutti frutti, rumos dió és kávé!"

(#9352) joolaci67 válasza joolaci67 (#9350) üzenetére


joolaci67
tag

A Root Checker szerint nincs rootolva. És nem is sikerül bár nem is tudom hogyan kell pontosan.
De azt hiszem most lett tele a tököm vele, eladom nem küzdök tudástalanul.
Köszönöm az eddigi segítséget. :R

(#9353) huliganboy válasza joolaci67 (#9352) üzenetére


huliganboy
addikt

Emiatt adod el? :))

(#9354) csongi válasza joolaci67 (#9350) üzenetére


csongi
veterán

Super user root van a romba, ha jól olvastam.
Ahonnan letöltötted Needrom, ott van a SU frissítés. Felmásolod Sd-re és futtatod a super usert a telefonon, megkérdezi mit tegyen hogyan frissítse magát. Válaszd a cwm vagy twrp vagy recowery módot, és megcsinálja magától.

(#9355) Cyborg válasza Turbobacsi (#9351) üzenetére


Cyborg
őstag

Hopp, ez egész jó teló. Nagy akksi, B20, elől van a fingerprint, pont kedvemre való. Olvastál róla tapasztalatokat, szoftveresen rendben van? Én THL T7, Oukitel K6000Pro, Ulefone Powert nézegettem, de az utóbbi bajos, a középsőben se notiled, se kapacitív gomb világítás, az első meg állítólag gyári support nélkül marad , mint ahogy az összes többi THL is, viszont eddig, aki használja, az szereti.

Megmondom őszintén, félek az Umitól, ezért nem is néztem eddig, de ha rendben van a teló, felveszem a listámra.

...ha nem felejtem el, majd kereslek, hogy mik a benyomásaid róla.

BTW Én most is elvagyok az F1-el, 1,3 Gigánál még sose fogyott több memória, nekem a felbontás is oké, egyedül a 4G, az akksi, és a melegedése a gond, főleg ilyenkor. Szerintem a kijelzője is attól kezdett felválni.

[ Szerkesztve ]

(#9356) joolaci67 válasza csongi (#9354) üzenetére


joolaci67
tag

A progi szerint most már rootolt de a super su nem frissíthető, úgy se ahogy Te mondtad. Az a baj nem is találok olyan leírást ahol olyan zigótának volna leírva amilyen én vagyok. Egy félszó a hozzáértőnek kincs de Nekem semmit nem mond sokszor. Mindegy igazából működik csak a kamerát nem tudom cserélni de lehet amaz se lenne jobb, nem tudom.

(#9357) joolaci67 válasza csongi (#9354) üzenetére


joolaci67
tag

"futtatod a super usert a telefonon" Nekem ez se sikerült asszem mert nem is találom. :D

(#9358) joolaci67 válasza csongi (#9354) üzenetére


joolaci67
tag

de szerintem próbáltam én de a "telepítés nem sikerül" a válasz akármit választok. Úgy rémlik volt olyan, hogy kérte újraindítást, belépett a menűbe az elején de ott meg nem tudtam mit akarhat. :)

(#9359) joolaci67 válasza csongi (#9354) üzenetére


joolaci67
tag

de választottam telepítés, tallóz super su, újraindít de semmi változás.

(#9360) Turbobacsi válasza Cyborg (#9355) üzenetére


Turbobacsi
senior tag

pont a te általad jelzetteket néztem én is, de ezen elöl van az ujj érzékelő, valamint kifogtam egy jó akciót: 130 dodóért nem hagyhattam ott, még ha meg is áfázzák, akkor is 50e alatt megáll. Ha megjön, jelentkezem.

"A pisztácia kifogyott! Van vanília, karamell, tutti frutti, rumos dió és kávé!"

(#9361) Bajzath


Bajzath
csendes tag

Sziasztok !
Szeretett telóm leesett az emeletről és (remélhetőleg) rövid szenvedés után kimúlt... :O Megkímélt állapotban levő utódját keresem . S.O.S :R

[ Szerkesztve ]

(#9362) huliganboy


huliganboy
addikt

Nincs valakinek egy aksi elfekvőben?

(#9363) Totyi722 válasza Bajzath (#9361) üzenetére


Totyi722
csendes tag

Ment pü :)

(#9364) joolaci67 válasza Bajzath (#9361) üzenetére


joolaci67
tag

Szia!
Én gondolkodom rajta, hogy eladom mert sajna nem értek hozzá. A teló gyönyörű állapotba van, újkora óta van rajta egy gyári gorilla glas vagy mifene üveg, egy barnás vagy arany árnyalatú szilikon tokba van. Megvan doboza mindene. Teljesen olyan mint egy új, sehol egy karc. Nem tudom milyen lehet egy új akku de de nem merült még fel bennem, hogy bírhatná jobban is. Kb egy hónapja van nálam. 30-at szeretnék ahogyan én is vettem.

(#9365) csongi válasza joolaci67 (#9356) üzenetére


csongi
veterán

Ven e olyan a menuben? Biztonsag, azon belul jogosultsagok, rootjogosultsag?

(#9366) joolaci67 válasza csongi (#9365) üzenetére


joolaci67
tag

nincs, nem találom

(#9367) huliganboy válasza csongi (#9365) üzenetére


huliganboy
addikt

Szerinted egy kopottas, kijelzője bal oldalon sárgás kézikészülék mennyit érhet a piacon? színe panda..

(#9368) joolaci67


joolaci67
tag

Üdv!

Van-e valakinek olyan tapasztalata, hogy a LG G4c teló kamarái van-e olyan mint az F1-é és ezt monitoron nézve, mert a telón minden kép jó ugye. A többi kapacitása nem érdekes mert nekem eddig is gyenge telóim voltak és amire én használom arra bármi jó lenne. De a fénykép és selfi ingerküszöbét az F1 megemelte és ennél gyengébbet már nem szeretnék. Sejtem, hogy a gyorsaságát nem lehet felülmúlni pl. messenger és face, mert én csak ezeket használom.

Köszi

(#9369) csongi válasza joolaci67 (#9366) üzenetére


csongi
veterán

Akkor nincs benne a MIUI-ba. Továbbra is root kell. próbáld PC-ról rootolni.
Pl: Rootgeniussal.

huliganboy: Ezt nem tudom.

(#9370) joolaci67 válasza csongi (#9369) üzenetére


joolaci67
tag

Rákerestem. letöltöttem megcsinálta mert gratulált de nem változott semmi mert szerintem nem fullverziós a program.
Azt kérdezem akkor van-e itt olyan aki pénzért megcsinálná, vagy ha utalok pénzt, küldene olyan linkeket és részletes leírást amivel és ami alapján meg tudom csinálni? Bár igazából azt se tudom kell-e ez nekem de sejtem utána akkor tudom majd a kamerát változtatni. Egyébként minden műxik és kedvemre való ezen kívül.

(#9371) csongi válasza joolaci67 (#9370) üzenetére


csongi
veterán

Én ezt tenném.
A TWRP alol futtatnám a SUperuser zipet, amit az sd-re tettél.
Ha ez sem akkor,ha jól emlékszem a TWRp is tud rootolni. elindítod TWRP redoot és talán ott van a root.

Végső soron feltenném ezt a ROMOT

(#9372) joolaci67 válasza csongi (#9371) üzenetére


joolaci67
tag

Köszi de sajna nem lett jó. De talán nincs is rá szükség mert itt http://android-apk.org/search.php?q=Camera+Coolpad+F1 találtam kamerákat, így most 3 is fent van, egyikbe van vagy tíz felbontási lehetőség, a másikba a zoomolás nagyon jó ami a selfibe is műxik meg efektek, 3. a gyári. Így aztán van választék bőven. Olyan lehetőség is van hogy kimerevíti a képet, hogy ment vagy kuka.
Azért erre a rootolásra kíváncsi lennék, hogy ebbe a droidba miért nem megy. Kíváncsi lennék a többiek hogy oldották meg mert elég nagy csend e téren :) Fel tettem a hang erősítőt is így igazából minden tökéletes.

Újabb köszönet és hála :R

(#9373) Lajos65 válasza joolaci67 (#9372) üzenetére


Lajos65
tag

Szia! Tudnád összesíteni hogy mi mindent csináltál? Persze csak ha van időd. Én sem vagyok gyakorló telepítő master.😃😂😞 Koszonom

(#9374) joolaci67 válasza Lajos65 (#9373) üzenetére


joolaci67
tag

super su több verzió futtatás telón és twrp-ből. King root több verzi telón és pc-n. Amit Csongi modott nem találtam az újabb twrp-be, ezért visszarak a 2.4.4 és abba megtaláltam a reboot fül alatt. Aztán newkingroot a telón adott két lehetőséget amit átállítottam. de hogy mit gőzömsincs. reboot és frissült a super su. hurrá.
de a root nem megy semmivel, persze biztos nem olyan verziókkal csinálom amivel kellene. küzdök mint malac a jégen :) tapasztalat meg ész nélkül. ha nem kapnék innen löketeket sehol nem tartanék asszem.

(#9375) csongi válasza joolaci67 (#9374) üzenetére


csongi
veterán

A root genisnal be kell kapcsolva legyen az usb hiba kereses, azt pedig a fejlesztoi modba talalod.
Annak aktivalalsa, a telefonrol menube van, ott pedig a build szamot kell parszor egymas utan megerinteni es ki irja hogy most mar fejleszto vagy.
Utanna mehet a root. Kozben figyelni, mert ujra indul, es akkor a telfonon engedelyezni kell a hozzaferest, errol ertesitest kapsz a folyamat kozben..

(#9376) spyrro


spyrro
csendes tag

Sziasztok !
Szeretném tesztelni a telcsit , főleg a kijelzőt , de már nem emlékszem mivel is csináltam annó...
Emlékszem tudtam változtatni a színeket , az érintőpadot tesztelni hány újat érzékel , stb...
Előre is köszönöm :R

(#9377) csongi válasza spyrro (#9376) üzenetére


csongi
veterán

Mondjuk Play, Screen test ? :)

[ Szerkesztve ]

(#9378) tlala


tlala
addikt

Miután egyetlen fejlesztői MIUI ROM sem frissül többé használhatóan, elhatároztam, hogy felteszem a Miui_Coolpad_F1_Multilang_Stabile_V7.3.1.0.KHDCNDD_v7-4.4 verziót. (Ugyanis a 6.x.x fejlesztői verziót nem sikerült frissítenem erre, akár hogy is próbáltam.)

Az a kérdésem, hogy az official verzió kártyáról telepítése előtt milyen wipe/format stb. műveleteket kell elvégezni recovery-ből?

(#9379) csongi válasza tlala (#9378) üzenetére


csongi
veterán

Mindent, kivéve az SD kártya tartalmát, mert akkor letörlöd a telepítendő romot is.

(#9380) huliganboy válasza tlala (#9378) üzenetére


huliganboy
addikt

Szerintem a 6-hoz képest ez jobb. Én nem tapasztalom azt, hogy egy idő után belassulna!! Nekem ez tetszik!

(#9381) joolaci67 válasza csongi (#9375) üzenetére


joolaci67
tag

Megtaláltam köszi. Így elindult közbe 2x restartolta a telót , és a végén közölte, hogy a teló annyira kemény, hogy a root sikertelen. Azóta a super su se frissül bár asszem megvagyok nélküle mert a kamerák működnek.
Próbáltam a newroottal mint tegnap de nem megy. Közbe a root ellenőrző program mindig rootoltnak látja de nem az. Egyébként minden nagyon jól műxik!!
Tlata is ezt akarja felrakni hátha megosztja velünk Neki sikerül-e a root. :U

(#9382) Pixibaby


Pixibaby
csendes tag

Üdvözlök mindenkit !
Romot szeretnék cserélni , de mielőtt elkezdeném lenne pár kérdésem .
Az összefoglalóban ez van írva " Mielőtt romot cserélsz győződj meg arról melyik verziós készülék van birtokodba. WCDMA vagy TD-SCDMA. Sok kellemetlenségtől kíméled meg magad. Ennek megflelően válassz romot."
Nos nekem sima 8297-em van , nincs mögötte W .Az aksi mögött W/G helyett TD/GSM látható .
Annyit tudok , hogy a W az európai verzió... De nálam nincs W...
A telefon infónál ez van :

Tudom használni itthon is ? Mi a hátránya ? Milyen romot tehetek fel ?
Előre is köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

(#9383) Lajos65 válasza csongi (#9371) üzenetére


Lajos65
tag

Szia. Hogy telepíthető a twrp 2.8.7.0?

(#9384) huliganboy válasza Lajos65 (#9383) üzenetére


huliganboy
addikt

mobileuncle tools segítségével lehet a recovery-t cserélgetni!

(#9385) Lajos65 válasza huliganboy (#9384) üzenetére


Lajos65
tag

Koszonom. Nem találom a play-en

[ Szerkesztve ]

(#9386) Lajos65 válasza Lajos65 (#9385) üzenetére


Lajos65
tag

Ilyen nincs. Nincs meg

(#9387) joolaci67 válasza Lajos65 (#9385) üzenetére


joolaci67
tag

http://www.apk20.com/apk/291087/

(#9388) joolaci67 válasza joolaci67 (#9387) üzenetére


joolaci67
tag

Nekem a 2.4.4 twrp -vel sikerült csak

(#9389) joolaci67 válasza Lajos65 (#9386) üzenetére


joolaci67
tag

Itt a Twrp

mega:///#!94FDhIwS!WJ1XBI1SHHgsB87YuDSn6j05vmYKLLjxxavRPWCQ7y8

(#9390) Lajos65 válasza joolaci67 (#9389) üzenetére


Lajos65
tag

Nekem felment a 2.8.7.0 val

(#9391) Lajos65 válasza Lajos65 (#9390) üzenetére


Lajos65
tag

Mondjuk még nincs root jog

(#9392) csongi válasza Pixibaby (#9382) üzenetére


csongi
veterán

A link nem tudom működik e, de patchelhető WCDMA-ra. a kettő között az eltérés, hogy a TD Kínai belpiacos, és a 3G nem menne a WCDAm főzőtt romokkal.
Az IME számot mentsd el, de elméletileg a telefonba matricán is benne van, vagy a dobozon.

(#9393) joolaci67 válasza Lajos65 (#9390) üzenetére


joolaci67
tag

Nekem mindig hibát írt ki az újabb verziókkal. Ki érti ezt! :)

(#9394) kóóó


kóóó
aktív tag

Sziasztok, 5-os neadjisten 6-os droid ami hasznalhato elerheto erre a telora?

Üdv.: kóóó!

(#9395) huliganboy válasza kóóó (#9394) üzenetére


huliganboy
addikt

Needromon van 5-ös, de nem tolonganak érte. Szerintem a MIUI7 visz most mindent!

(#9396) joolaci67


joolaci67
tag

Hogy nevettek vagy sírtok a kérdésemen majd látjátok. De kijátszom vele mennyire töketlen vagyok a témában. Ha a supes su frissül és az alkalmazások listájában látszanak a futó programok, akkor az még nem rootolt teló? Ha nem, miért kell roort, mit tudunk többet akkor? Egy ilyen zigóta mint én mire tudná azt használni? Mi az ami tutire megmondja, hogy rootolt vagy nem? Mert a root checker az annyit tud erről mint én. :U

(#9397) Anonymus23 válasza joolaci67 (#9396) üzenetére


Anonymus23
veterán

Jó lenne tudni, hogy mire is használod a telefont, mert amit eddig olvastam tőled az telefon alapfunkciók (telefonálás, SMS, mobil/wiif netezés), meg FB. Ehhez nem kell root.
Én nem használok FB-ot (nem vagyok fenn), de feleségem elég komoly FB felhasználónak számít (szerintem :DDD ) korábbi telefonjainál mindig volt valami gond, ezzel még sosem (mindkettőnknek F1 van).

;) - The Power of the Light Side

(#9398) huliganboy válasza joolaci67 (#9396) üzenetére


huliganboy
addikt

Szerintem átlag felhasználónak nem kell, de ha vannak plusz igények akkor talán...

pl:

- Akkumulátor kalibrálásra
- Olyan alkalmazások melyek root igényesek: pl my backup pro mely csak root esetén tud full mentést készíteni
- cpu órajel frekvenciájának szabályozására + feszültséget is adhatsz neki
- rendszermappa elérése, fájlok, mappák módosítása

stb.stb.

(#9399) joolaci67 válasza huliganboy (#9398) üzenetére


joolaci67
tag

Köszi a válaszokat akkor nekem nem igen kell az asszem :) És ez a super su mire való mert nálam a mobileuncle enélkül nem műxik. Ez két külön álló dolog, de részei is egymásnak?

(#9400) huliganboy válasza joolaci67 (#9399) üzenetére


huliganboy
addikt

Igen a legfontosabbat kihagytam :B

mobileuncle alkalmazással tudsz recovery-t cserélni például. Milyen rendszered van?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.