Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-04-06 13:26:21

LOGOUT.hu

Kedves Coolpad F1 tulajok!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9551) huliganboy válasza Cyborg (#9550) üzenetére


huliganboy
addikt

Emiatt nem akarok ilyet venni:
screen not like original, white color is like yellow, black also not good, but touch is good!

Több ilyen is van..

(#9552) Cyborg válasza huliganboy (#9551) üzenetére


Cyborg
őstag

Látod, ezeket annyira nem is figyeltem, csak, hogy egybe legyen, meg legyen belőle rendelés, hogy tuti jó legyen. Pár hónapja néztem egyet 26usd-ért, azt dícsérték, de már nem lehet kapni.

(#9553) 1959jano


1959jano
csendes tag

segitséget szeretnék kérni van egy f1 készülékem .Megbolondult néha semmit nem hajlando csinálni még kikapcsolni sem lehet.Android verzio 4.2.2 JDQ MIUI VERZIO 4.7. 11. VALAKI SEGITENE VAGY ESTLEG MEOLDANÁ nagyon köszönöm a válaszokat Budapesti vagyok

(#9554) Poonkie


Poonkie
tag

Sziasztok,

Ha esetleg valakit érdekelne, alkatrésznek eladnám az alaplap hibás F1-m. (Kijelző ép, akksi nem túl idős) Privátban elértek, bocs az off-ért :)

Poonkie

(#9555) csongi válasza 1959jano (#9553) üzenetére


csongi
veterán

Osszefoglalo.
A 4.2 illik cserelni 4.4 re.

(#9556) tlala válasza csongi (#9545) üzenetére


tlala
addikt

Olyan aksit pontosan honnan sikerült rendelned?
Dobnál egy linket pls?

[ Szerkesztve ]

(#9557) csongi válasza tlala (#9556) üzenetére


csongi
veterán

Aliexpressen keress ra, 10dollar korul vannak.

[ Szerkesztve ]

(#9558) tlala válasza csongi (#9557) üzenetére


tlala
addikt

Köszi, csak jó lenne végre az egész fórum számára egy olyan link, ahol az eladó tényleg eredetit küld.
Ahonnan én vettem, eredetit írtak, a weboldalon a képen volt is hologramos matrica, aztán mire ideért, valahogy lemaradt róla.
Fel is puffadt a fiókban állásában akkorára, hogy alig mertem levinni a szemetesig.
Most is rákerestem az Alin, és írják mindenhol, hogy "Original" meg "Genuine" - aztán pár sorral lejjebb meg odabiggyesztik, hogy "Brand: Other" meg hogy "General Aftermarket".

Szóval ha valaki rendelt és kapott már olyan akksit, ami tényleg gyári volt, az kérem szépen ossza meg a fórummal a pontos linket.
Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#9559) 1959jano


1959jano
csendes tag

Szerbusztok van egy coolpad f1 készülékem van rajta egy android 4.4.2 kot49H VERZIO MIUI7.3.1. VERZIO kikapcsolás után elfelejti küldeni a hivoszámomat akit hivok ebben kérnék tölletek segitséget

(#9560) csongi válasza 1959jano (#9559) üzenetére


csongi
veterán

csinálj egy factory resetet.

(#9561) bacsikacs válasza tlala (#9558) üzenetére


bacsikacs
csendes tag

Ja engem is érdekelne,szeretnék rendelni de nem tudom honnan.Tényleg jó lenne ha valaki segítene.

(#9562) joolaci67


joolaci67
tag

Sziasztok!
Ismét belekeveredtem a jóságba, és segítséget szeretnék kérni. Nem tudok belépni a twrp-be. újraindul és fekete képernyővel dekkol. Van mentésem a kártyán meg a gépemen is csak nem tudom visszarakni.
Hogyan kezdjem a csatát :)
Előre is köszönöm

(#9563) huliganboy válasza joolaci67 (#9562) üzenetére


huliganboy
addikt

Mobileuncle Tools-t rakd fel, majd azzal rakj fel egy friss TWRP-t! És mehet utána a rom!

(#9564) joolaci67 válasza huliganboy (#9563) üzenetére


joolaci67
tag

Na de nem jutok el odáig mert, faktory mode és fekete képernyő.

(#9565) huliganboy válasza joolaci67 (#9564) üzenetére


huliganboy
addikt

Akkor Spflashtoolsal rakj fel egy TWRP-t, van logout róla, de most nem tudom linkelni bocs!

[ Szerkesztve ]

(#9566) joolaci67 válasza huliganboy (#9565) üzenetére


joolaci67
tag

Köszi talán meg van, a használata az nehezebb azt hiszem

(#9567) joolaci67 válasza joolaci67 (#9566) üzenetére


joolaci67
tag

nem jövök rá mit kellene csinélni ezzel a programmal

(#9568) Turbobacsi válasza joolaci67 (#9567) üzenetére


Turbobacsi
senior tag

loadold be a scattert!

"A pisztácia kifogyott! Van vanília, karamell, tutti frutti, rumos dió és kávé!"

(#9569) joolaci67 válasza Turbobacsi (#9568) üzenetére


joolaci67
tag

ezek remek szakszavak de én most látok ilyet életembe először. Honnan veszem azt, ami nekem kell?

(#9570) Cyborg válasza joolaci67 (#9569) üzenetére


Cyborg
őstag

Gyári romot fel tudsz tenni? Ahhoz van jó leírás.

(#9571) joolaci67 válasza Cyborg (#9570) üzenetére


joolaci67
tag

próbálnám de hogyan? a részleteket nem tudom, hogy honnan veszem, meg hogyan rakom fel. Ebben az állapotba a pc nem is látja a telót

(#9572) joolaci67


joolaci67
tag

Köszi a sok segítséget mindenkinek, így tök egyszerű

(#9573) huliganboy válasza joolaci67 (#9572) üzenetére


huliganboy
addikt

Most ez gúnyolódás? Van téma összefoglaló meg kereső is!

(#9574) joolaci67 válasza huliganboy (#9573) üzenetére


joolaci67
tag

Nem az volt de most feltűnt, hogy erre jött válasz, a segítség kérésre nem :( Igen volna itt rengeteg jóság általaok csak sokat eltávolítottak. Így az ilyen nem hozzáértő elakad. De majd ha lesz pénzem veszek másikat, úgyis ez a kurva rendszer mindent meg tesz, hogy ne tudd sokáig használni és vegyél újat. Mert most is frissítés okozta a bajt. :(

(#9575) huliganboy válasza joolaci67 (#9574) üzenetére


huliganboy
addikt

De ha nem értesz hozzá miért nem kérsz meg valakit hogy segítsen? Vagy ha nem érted a dolgokat miért nem olvasol?

Te sem írtad le hogy mi történt, hogy állsz most, csak részletekben jött az infó...

Az összefoglalóban van egy gyári rom telepítés... Mega link... Abban van leírás is.

De ha gondolod letöltöm és bemásolom ide...

De itt van egy jobb módszer

[ Szerkesztve ]

(#9576) csongi válasza joolaci67 (#9574) üzenetére


csongi
veterán

Minden benne van az osszefoglaloban.
Kell egy gyari rom, abban benne van a scatter fajl.
Kell egy TWRP.img fajl. Alap csomag tartalmazza. Azt masold bele a gyari rom mappajaba, tallozd be a scattert, majd minden beolvasott sor elol vedd ki a pipat, csak a twrp-nel hagyd bent. Igy csak ezt az egy fajlt foglja flesselni. A telefonrol vedd le le az akksit, varj egy percet. Flashtoolsba nyomj egy download ot. Tedd fel az akksit dugd be a telefont, es elkez flesselni. Gyors lesz mert csak twrp megy fel. A vegen lesz egy zold pipa, vegzett. Telefon lehuz kikapcsolt. Masold A Miui romot a kulso SD kartyara, tedd vissza telefonba, intisd twrp modba, majd itt factori reset. Mindent formazhatsz, csak a micro sd kartyat ne, mert akkor nem lesz telepitendo romod. Formazas utan, install es kitallozod a microsd kartyan a miui zip-et. Es szepen varsz. Mikor itt vegez, akkor restart system, es indulni fog a telefon, de meg mindig telepiteni fog. Lesz 15 perc is siman nem kell turelmetlenkednek. Mikor felment akkor a MIUi felulet fogad. Telepites kozben mikor a kepernyo sotetebb lesz, akkor mar a vegehez er, es par percen belul megkapod a droidod, es kezdheted belakni. De javasolt ujra twrp-be inditani es wipe resetet csinalni. Illetve az sd kartyat pc-n torolni mindent. Persze a sajat cuccaidat mindenek elott mentsd le.

(#9577) joolaci67 válasza huliganboy (#9575) üzenetére


joolaci67
tag

Azért nem kérek meg senkit mert nem tudok kit, aki van pénzért csinálná. Ha lenne pénzem vennék telefont.
Köszi valóba ilyenekre gondolok én is amit küldtél,de sajna már olvastam és a fontos letöltés egy se megy pl a scatter . Tehát megvan az elmélet csak a tartalom hiányzik. De arra kérlek ne ölj ebbe több energiát mert egyenlőre én is félre rakom :R

(#9578) Kloss válasza tlala (#9558) üzenetére


Kloss
őstag

A múlt héten érkezett meg az akksi. Eredeti, mint a képeken is látható.
Most olcsóbb is, remélem nem azért mert elfogyott az eredeti :)
Innen rendeltem.

(#9579) csongi válasza joolaci67 (#9577) üzenetére


csongi
veterán

Ebben az esetben, ugy kerj segitseget. Ha vallalod a postazast akkor kuld el, es megcsinalom, de lehet a kozelben laksz.

(#9580) huliganboy válasza Kloss (#9578) üzenetére


huliganboy
addikt

Köszi a linket!

(#9581) joolaci67 válasza csongi (#9579) üzenetére


joolaci67
tag

Nagyon szépen köszönöm a részletes, pontos, számomra is érthető leírást! Ez alapján sikerült igaz a kellékeket én onnan nem tudom letölteni, de a lényeg, hogy így sikerült.
Köszönet és hála Neked :R

(#9582) csongi válasza joolaci67 (#9581) üzenetére


csongi
veterán

Köszi, hogy szóltál!
A nem elérhető linkeket kiszedtem.
Örülök, hogy sikerült! Sok sikert!! :)

(#9583) Bernyó84


Bernyó84
aktív tag

Az normális hogy ha Pesten a belvárosban használom a GPS-t akkor néha áttesz a párhuzamos utcára? Összevissza ugrál náha... Vagy ha autópályán azt mutatja, hogy lent megyek az út mellett? :)
Mobilnet és GPS is be van kapcsolva. MIUI Multilang_Coolpad_F1_6.1.28_v7-4.4 van fent.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte P35C-DS3R (F12), INTEL C2Q Q8300, Sapphire HD 7790 1GB, 2x4GB Corsair Vengeance (CMZ8GX3M2A1600C9R), Chieftech 550W, 500GB Samsung SataII 16MB, 2TB Seagate SATA2 7200RPM 32MB

(#9584) csongi válasza Bernyó84 (#9583) üzenetére


csongi
veterán

Veszithet jelet, de attol fugg milyen a navi? Illetve hasznalhatsz mtk epo-t ezzel gyorsabb a jel kereses.

(#9585) huliganboy válasza Bernyó84 (#9583) üzenetére


huliganboy
addikt

Nekem ilyen gondom nincs. 99% waze-t használok, bár Budapesten nem sokat járok.

(#9586) samu126


samu126
csendes tag

Üdv!

Lenne nekem egy Coolpad 8297W-m, amit a családban használtak (nem én), és nem tudom a pontos történetet, de factory resetet akartak csinálni, aminek az lett a vége, hogy nem indult el a telefon (megállt a betöltő logónál). És itt követtek el egy bakit, bementek a recoverybe és mindenre wipe-ot nyomtak, ezek után odaadták nekem, hogy nem működik csináljam meg.

Ebben az állapotban már a recovery ment csak, és mindenre mount error volt, romot zipből pedig felrakta, de a végén nem csinált semmit (No OS installed, are you sure you want to reboot).

Kínai telefonnal már volt dolgom Huawei-el amit SP Flashhel szoktam helyrevágni ha hasonló van és ezzel szeretném a Coolpadot is.

Ami eddig összejött:
Driverek a gépen rendben, SP Flash toolban rá tudom tolni az IMG fileokat, amit úgy szereztem meg (Huawei romoknál azonnal le is tudom tölteni itt kell csak varázsolni) hogy a YGDP-be betöltöttem, kicsomagolta, és a kicsomagolt IMG-t és scattert lőttem be SP Flashbe.

Viszont:
Download módban PMT has changed errort dob

Firmware upgrade esetén végigmegy a zöld, kijön az OK gomb de nem kapcsol be ( az is feltűnt, hogy ha töltőre rakom, akkor nem világít a LED visszajelzés, hogy ok most töltés alatt vagyok).

A Huawei telefonomhoz használt SP Flash toolban nem volt még checksum opció, viszont ha itt be van kapcsolva, akkor firmware upgrade esetén nem zöld OK jön be, hanem
BROM ERROR:S_CHKSUM_ERROR(1041)

És itt elakadtam, nagy tanácstalanság, valaki megszán némi tanáccsal ?

Utóirat: írtak már a topicba ezzel a nicknévvel, de az nem én voltam, hanem a kétségbeesett family

[ Szerkesztve ]

(#9587) csongi


csongi
veterán

Rendbe kellene tenni azNV ramot is, es ha az rendben van johetva flashtools

(#9588) samu126 válasza csongi (#9587) üzenetére


samu126
csendes tag

Annak mi a "hivatalos" módja? A topicban nincs az összefoglalóban és keresésre se kerültem beljebb
:R

(#9589) csongi válasza samu126 (#9588) üzenetére


csongi
veterán

Dual simes vagy az android szakmai topikban tudnak segiteni.

(#9590) ekrisztian válasza samu126 (#9586) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Miért nem simán YGDP-vel teszel fel romot?
A PMT hiba download módban a particiós tábla megváltozására utal, magyarul 4.2 romra nem teszünk fel 4.4 romot download módban. És vissza se.

[ Szerkesztve ]

(#9591) Bernyó84 válasza csongi (#9584) üzenetére


Bernyó84
aktív tag

Általában Google Térképet használok. Ritkábban az IGO-t. Nagyon nagyon ritkán a Wazze-t.

Gigabyte P35C-DS3R (F12), INTEL C2Q Q8300, Sapphire HD 7790 1GB, 2x4GB Corsair Vengeance (CMZ8GX3M2A1600C9R), Chieftech 550W, 500GB Samsung SataII 16MB, 2TB Seagate SATA2 7200RPM 32MB

(#9592) HerbertSobel válasza Bernyó84 (#9583) üzenetére


HerbertSobel
csendes tag

GPS test progival szoktam megkerestettni a műholdakat utána indítom az IGO t. Próbáltam waze, Google térképet is de nem jött be nekem.

(#9593) csongi válasza HerbertSobel (#9592) üzenetére


csongi
veterán

Sok esetben a rom a hibás, ha lehet érdemes újra telepíteni.

(#9594) Cyborg


Cyborg
őstag

Sziasztok,

Mexel Emui 3 B262 kv 0209-n megy a utorrent, mármint meg tudja nyitni a torrentet, és el is indul a letöltés megnézné nekem valaki?
Köszönöm!
01.03 KV-n ment, ezen nem, legalább is nekem.

(#9595) huliganboy válasza Cyborg (#9594) üzenetére


huliganboy
addikt

Ehhez mi köze a ROM-nak? Bocs csak nem értem!

(#9596) Cyborg válasza huliganboy (#9595) üzenetére


Cyborg
őstag

Idő közben a romon kívül semmi nem változott, ugyanaz a telefon, ugyanaz a program, csak a lett ROM más.
De közben megoldódni látszik.

(#9597) 1959jano


1959jano
csendes tag

segitséget kérnék van egy coolpad f1 készülékem megbolondult szovtver kellene cserélni budapesti vagyok telsz 0630-964-17-04

(#9598) csongi válasza 1959jano (#9597) üzenetére


csongi
veterán

Miben kellene segítség? Teljes szoftver csere itt a fórumon, vagy átadnád a készüléket?

(#9599) 1959jano válasza csongi (#9598) üzenetére


1959jano
csendes tag

persze oda adom a készüléket el is viszem

(#9600) csongi válasza 1959jano (#9599) üzenetére


csongi
veterán

Sajna nem vagyok pesti, csak postai úton tudnék segíteni, de hátha van valaki itt aki helyi lakos :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.