Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#236) Memmaao


Memmaao
addikt

Fél év gear S2 és két nap Huawei watch tapasztalat alapján: A tökéletes az lenne, ha ennek a két órának a tudását egybe gyúrná valaki, és akkor lenne egy tökéletes okos-óra. A Huawei nagy hiányossága a wireless charger, a kis érintkezős megoldás sokkal instabilabb. Az akku idő lényegesen gyengébb, igaz, az elmúlt két napban rengeteget nyomkodtam, ez így volt fél éve a gear S2 esetén is, de nem emlékszem, hogy az ne bírt volna ki egy napot. A Huawei reggel 5:00-től 22:00-ig lemerült, a gear S2 két teljes napot bír jelenleg nálam. A tizen gyorsabb, és jobban testreszabhatóbb, mint az android wear 6.0.1., hozzám hasonlóan OCD-s számára szerintem ez fontos, az android wear kusza, sok esetben értelmetlen almenük során kell eljutni fontos beállításokért. A huawei google fit alkalmazása messze nem olyan jó, mint a samsung s-health, ami egy többrétegű aktivitás figyelő. A tizenre sajnos nincs endomondo, strava, runtastic, az android wear-re van, de minek! Jelenleg egy olyan android wear-t futtató órát sem tudnék mondani, ami annyira sportos lenne, mint a gear S2, és így ki lehetne vinni futni, outizni, vagy edzésre, így teljesen mindegy, hogy van rajta dedikált alkalmazás. A gear S2 ambient light senzora nagyon jól teszi a dolgát, a huawei-ben nincs ilyen, így manuálisan kell állítgatni. A gear S2 az ezüst színben nagyon strapabíró, nekem aktív használat, 1-2 leverés mellett sem sikerült megkarcolni. A Huawei watch pvd bevonatát féltem, biztos, hogy lesz rajta karc, a steinless steel fém meg már a boltban is tele volt microkarccal, szóval ebben is jobb a gear S2. A gear S2 szíj egy kicsit esetlen, és nagy hiányossága a gyártónak, hogy a sajtófotókkal ellentétben nem dobott piacra több színt (egy sárgáért könyörgök!!). A huawei szabvány foglalat, de sajnos csak 18mm, a gyári szíj 18mm/22mm, de ha le akarja cserélni az ember, egy 18mm szíj nem mutat rajta jól, és akkor megint jöhet a házi barkács, egy22mm szíj faragásával, vagy ebay egy 18/22mm spéci végű szíj beszerzésére. A beépített mikrofon nagyon jó dolog, ez a funkció hiányzott a gear 2 óta nekem és most végre megint tudok knight-riderezni. Összességben egyik sem jobb a másiknál, én mindkettőt megtartom, mert a Huawei tényleg nagyon szép, ez áll a legközelebb egy analóg órához, az android weart is meg lehet hamar szokni. Ha csak egyet választhatnék, akkor az a gear S2 lenne, mert a fájó hiányosságai ellenére (mikrofon, endomondo, strava, runtastic, stb) egy gyorsabb, testre-szabhatóbb óra.Így, hogy mindkettő marad, az analóg óráim bánják majd, mert nem sokat fognak lekerülni az órás displayemről.

My name is Bond, James... Dean.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.