Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51) Dwayne Hicks


Dwayne Hicks
tag

...az 5-6 nap töltöttség is kevésnek tűnik, nem hogy 5 óra. Kényelmetlen lehet konektorhoz szaladgálni munka közben...

(#52) turbulencia8 válasza Dwayne Hicks (#51) üzenetére


turbulencia8
őstag

A ceges iphone felhasznalok is konnektorhoz rohangalnak napkozben.

(#53) moltam


moltam
tag

Nem tudom hogy miért nem elég ha egy kütyü masszívan elmegy egy napot. Nekem a telefon is és az urbane is elmegy 2 napot ha nem nyomkodom folyamatosan, de minden este felteszem töltőre, mert nem tudom előre hogy másnap mennyire szeretném használni őket.

(#54) Kékes525 válasza moltam (#53) üzenetére


Kékes525
félisten

Azért, mert sűrűbben kell figyelni rá.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#55) hpsafl válasza guriga1234 (#42) üzenetére


hpsafl
tag

De a Casio-nak van a tough solar-os órája ami napenergiával működik. Most pont egy PRW 2500T-vel szemezek.
De a Suunto Ambit-om pl egy hónapot bír ha nem használom a GPS-t, és ugyan úgy közben hőmérsékletet és légnyomást is mér, de GPS-el 1 másodpercenkénti jellel 15 órát, 1 percenkénti jellel 50 órát bír, és egy halom kiegészítőt lehet csatlakoztatni, de ami a legjobb benne egy okosórához képest, hogy 100m-ig vízálló, és a két év alatt az ütéseket is jól bírta.

Blogom: http://gearbest.blog.hu/ Egyedi kupon: gbkupon@gearbest.com

(#56) G-Guts


G-Guts
aktív tag

Mi a francnak egyáltalán karóra, amikor mobilon is meg lehet nézni a pontos időt? Max. arra, hogy megmutassa valaki, mekkora jampi.

(#57) Blyan válasza G-Guts (#56) üzenetére


Blyan
félisten

Mert valaki nem akar jampizni a telefonjáva csak azért, hogy megnézze mennyi az idő? Nem tudom kérdem....

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#58) Bibby válasza guriga1234 (#40) üzenetére


Bibby
addikt

Az lehet, de egy breitlinget az ember nem hord nap mint nap, folyamatosan, az okosórának meg ez az értelme. Szóval nem árt ha kicsi és könnyű.

Ελευθερια η θανατος

(#59) Touch-ko válasza Csapoati (#44) üzenetére


Touch-ko
őstag

Igen, gorgetheto, de engem pl zavarna, hogy a kozepso 2-3 sor tokeletesen olvashato, a tobbihez gorgetni kellene...

(#60) Rodi 4.80 válasza helixP (#4) üzenetére


Rodi 4.80
senior tag

Hát a múlt hónapban láttam egy LG órát az E-digit@lban, nem hittem el hogy smartwatch. Annyira szép és igényes volt, hogy majdnem megvettem 90-ért (bőrszíj, csodaszép kialakítású óra), de tabletet kellett vennem, azóta is bánom hogy nem hoztam el.
[link]

(#61) Colonel993


Colonel993
senior tag

Ilyen szintű nagyképűséggel telehányni, egy olyan cikket/tesztet aminek független szerepet kellene betöltenie...

Első oldalnál nem jutottam tovább.

Engedtessék már meg számomra, hogy eldöntsem; MI tetszik nekem... nem az, hogy ez a világ legszebb meg best evör órája. :(((

Samsung hajlított kijelzős órái messzemenően több funkciót és egyediséget kölcsönöznek... (tessék, most én és beböffentettem egy erőltetett farokságot, mert nekem ez tetszik...)

Mint ha fizettek volna a fizetett reklámért or dunno' ...
Inkább elolvasok egy külföldi cikket :N

||| NE kérdezz, mert a végén még valaki válaszol! ||| ThinkPad & Nikon user ||| Samu s8.4 LTE RulezZz "Mikor 2 hónap elmélete vitatkozik, 8 év tapasztalatával..." - :") -

(#62) Rodi 4.80 válasza G-Guts (#56) üzenetére


Rodi 4.80
senior tag

Ez pont fordítva van (szerintem)! :DDD

(#63) Rodi 4.80 válasza vicze (#15) üzenetére


Rodi 4.80
senior tag

Az Urbane 2 brutálisan jól néz ki, egy olyan óra, ami tényleg öltöztet!!!

(#64) G-Guts válasza Blyan (#57) üzenetére


G-Guts
aktív tag

Miért akarna? Hogy a bánatban nézze meg legegyszerűbben és leggyorsabban, hogy mennyi az idő? Ez esetleg csak akkor lenne jampizás, ha amúgy is lenne a karján egy óra. Ha már amúgy is van egy eszköz nála, amit mindig magánál hord és meg tudja rajta nézni a pontos időt, azaz van telefonja, akkor minek hordani pluszban egy másik eszközt? Azon kívül, hogy villogjon vele, mint egy bazári majom. Csak kérdem...

(#65) Blyan válasza G-Guts (#64) üzenetére


Blyan
félisten

:F

Próbálom érteni mit akarsz kihozni, de nem megy....

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#66) gerii válasza G-Guts (#64) üzenetére


gerii
addikt

Egy igényes órája elég sok embernek van, a kockák körében lehet a telefon a népszerű. Színházba sem jár mindenki, van aki zokni-szandálban nyomja, vagy a épp a mekiben fontosemberkedik.

(#67) Csapoati válasza G-Guts (#64) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A legegyszerűbb rápillantani az órára. A telefont viszonylag kevesen hordják kézben 0-24.

Touch-ko: Ez valóban kis kompromisszum, bár a tördelés sokat segíthet. Olvashatóság szempontjából nyilván a négyzet vagy téglalap a legmegfelelőbb, de azok meg szimplán rondák (a Gear és a Watch is)-

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#68) Duree válasza guriga1234 (#42) üzenetére


Duree
veterán

Nagyon igazad van.Amíg az akkufejlesztök nem találnak ki valamit addig ez sajnos így marad.

duree54

(#69) Duree válasza Touch-ko (#43) üzenetére


Duree
veterán

Én is ugyanezt mondom,hogy sok értelme nincsen,de állandóan leugatnak az okosóra fanok.

duree54

(#70) G-Guts válasza gerii (#66) üzenetére


G-Guts
aktív tag

Mert aki színházba jár, az egy igazán művelt ember mi? Ráadásul még egy előkelő órát is hord a karján a jampija, hogy oda ne rohanjak... Inkább azt hívnám egy kib@szott sznob kockának.

(#71) Blyan válasza G-Guts (#70) üzenetére


Blyan
félisten

A komment alapján nem tudom eldönteni, hogy ez most a Facebook-e...

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#72) Csapoati válasza G-Guts (#70) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Tehát mondjuk egy 50 ezres Festinával valaki sznob kockának minősül, ha a színházban azon nézi meg az időt, nem a telefonján. Oké. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#73) Bog válasza Colonel993 (#61) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Akartam érdemben válaszolni erre a hozzászólásra, de az első mondatnál nem jutottam tovább... biztos sajnálod. :U

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#74) Chevalier válasza Bog (#73) üzenetére


Chevalier
tag

+1 :DDD
Csak azt sajnàlom hogy 2 év múlva lesz az én tàrcàm magaslatàban. De addigra az LG W. Urbane LTE 3. generàciója fog ugyanigy elkapni

[ Szerkesztve ]

einhorn az finkle

(#75) G-Guts válasza Bog (#73) üzenetére


G-Guts
aktív tag

Ha azért vette meg az 50 ezres Festinát, hogy többek közt a színházban azon nézze meg az időt, amikor a telefonján is meg tudná, akkor a válaszom: pontosan.

(#76) gerii válasza G-Guts (#75) üzenetére


gerii
addikt

Valószínűleg nem vasalónak használja az óráját az ember.
A lényeg hogy nem érted, de fáj... :C

[ Szerkesztve ]

(#77) jacis válasza Colonel993 (#61) üzenetére


jacis
nagyúr

"Inkább elolvasok egy külföldi cikket" -- reméljük ott is maradsz azon a külföldi oldalon. Itt van hozzád hasonlóból pont elég...

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#78) CB


CB
senior tag

Nagyon tetszenek az újabb okosórák. Mindig szerettem a kütyüket.

......de csak játékszerek.

40 éves DIMPLE whisky eladó! Érdeklődni privátban.

(#79) Csapoati válasza G-Guts (#75) üzenetére


Csapoati
nagyúr

És ha azért vette meg, mert tetszik neki? Nekem van telefonom, de órát is hordok (nem 50 ezreset, olcsóbbat, de fogok még többet is venni) - most én is sznob kocka vagyok? Egyszerűen szeretem hordani és ha már rajtam van, akkor inkább arra pillantok rá a pontos idő miatt, mint hogy előtúrjam a batár 5,5"-os telefont.

Not sure if trolling, or incredibly stupid. :U

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#80) TTommi válasza Csapoati (#79) üzenetére


TTommi
aktív tag

Ez nekem nagyon tetszik! Kicsit még drága, de lesz ez olcsóbb és jobb is (az akku időt tekintve) hamarosan!

SXZ2 és SXZ5c

(#81) Pystyke


Pystyke
tag

Nekem tetszik...
Nekem van is okosórám...
Igaz, egy Alcatel Watch...
(A másik óra a tesztképen)
Azt bontatlan dobozban 22 000-ért vettem...
Sajna nem fémszíjas (de létezik belőle...)
Két-három nap üzemidővel kb ugyanezt tudja...
És imádom!!!
Nem kell minden rezgésre előhalásznom a Honor6-ot,
Ébreszt, használom a zenevezérlőjét, az alvásmonitorját...
És simán zuhanyzok benne...

Nekem az egyérintéses fizetés lehetősége hiányzik ezekből a kütyükből...

Honor6, Talkband B3, Glock 26c ;)

(#82) G-Guts válasza gerii (#76) üzenetére


G-Guts
aktív tag

Téged inkább ignorállak, mert ignorant vagy...

Csapoati: Ha azért vette a drága órát, mert tetszik neki, az oké, de ha azért veszi, hogy másnak mutogassa (akár diszkréten), hogy mekkora király ő, mert ilyen olyan luxus órája van, akkor egy sznob.

[ Szerkesztve ]

(#83) Hallosz


Hallosz
senior tag

Kellemes darab, szép munka.

Maradok a Roamer hagyományos órámnál.

[ Szerkesztve ]

Mert lakni, muszáj.

(#84) guriga1234 válasza G-Guts (#82) üzenetére


guriga1234
addikt

Te egy irigy csóró vagy, vagy csak szeretsz kötekedni?
Nekem van pár órám, szeretem az órákat. Egyik sem okosóra, ezek az órába épített okosfunkciók nem kellenek.
Általában alkalomtól függően választom ki, hogy melyik órát veszem fel. Tengerpartra a már említett Casiot, mert azzal meg tudom a víz hőmérsékletét is mérni. Ha olyan helyre megyek, ahol kötelező az öltöny, oda a Breitlinget. Ha olyan helyre megyek, ahol tilos fényképezni/videózni (mobillal is tilos), akkor a kamerás órámat és a kamerás napszemüvegemet. És még sorolhatnám, mert van még pár órám.

(#85) Cuccok válasza guriga1234 (#84) üzenetére


Cuccok
tag

"Ha olyan helyre megyek, ahol tilos fényképezni/videózni (mobillal is tilos), akkor a kamerás órámat és a kamerás napszemüvegemet."

LOL a szuperkém

(#86) Csapoati válasza G-Guts (#82) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ja a mutogatósdi az minden tárgynál jelen van és szerintem is gáz. Csak szerintem nem sznobizmus a neve, hanem kivagyoskodás. :)

Cuccok: guriga007 ;]

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#87) csongi


csongi
veterán

Ez szep darab.
Nekem az okosora dologbol, a hivas fogadas tetszik. Sokat vezetek es ugralok ki-be az autoba, a telefon ovtokban van es headset, kenyelmesebbe tenne a hivas es fogafast, nem kelle elorangatnom ki hiv, .

[ Szerkesztve ]

(#88) Napfénysüti

Tényleg jól néz ki. Ha mást nem ebben a versenytársai fölé nőtt.

Més que un club!

(#89) guriga1234 válasza Cuccok (#85) üzenetére


guriga1234
addikt

Egyszerűen csak nem szeretem, ha valamiben is értelmetlenül korlátoznak.

(#90) guriga1234 válasza Csapoati (#86) üzenetére


guriga1234
addikt

Nagyon vicces.

(#91) Csapoati válasza guriga1234 (#90) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Na, egy lázadó ne legyen mimóza. ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#92) HThomas válasza G-Guts (#56) üzenetére


HThomas
senior tag

Én például örülök, ha nem kell mindig a kabátzsebből / táskából előkotorni a telefont...

(#93) Rhino666


Rhino666
őstag

LG G Watch R szürke színben, fém szíjjal... :)

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#94) atike válasza Rhino666 (#93) üzenetére


atike
nagyúr

Milyen igaz.... :F

Tök egyformák

Hát na. Nem tudom mit nézel, de nagyon nem.... :U

(#95) Touch-ko válasza Csapoati (#44) üzenetére


Touch-ko
őstag

Neztem videokat YT-on ott volt, hogy a notification-nal pl az "A" betu bal also resze a notification megjelenesekor kisse kilogott. Szerintem a kor alaku kijelzo bar jol nez ki, de hasznalhatosag teren nem veszi fel a versenyt a negyszog alakuakkal. Ez pusztan geometria.

(#96) Rhino666 válasza atike (#94) üzenetére


Rhino666
őstag

Igaz, az LG egy fokkal komolyabb. Ettől függetlenül még a töltőcsatlakozót is lelopták. :)

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#97) Pystyke válasza csongi (#87) üzenetére


Pystyke
tag

Neked inkább a Talkband való...
Azoknák a csuklódon van a head-set...
Hatalmas hibája, hogy
a hívásokon kívül más értesítést nem mutat...
Különbem már olyanom lenne...

Honor6, Talkband B3, Glock 26c ;)

(#98) Sicilian


Sicilian
addikt

Egész jól néz ki, tetszik ! :)

nothing is true everything is permitted..

(#99) MK VII


MK VII
veterán

"Az történt, amire nem számított senki: egy kínai cég gyártja jelen pillanatban a világ legszebb okosóráját."
Hogy mit? Ez honnan jött? Ki mondta, hogy ők gyártják a világ legszebb okosórásját? Volt közvélemény kutatás?
Ez a "ketyegő" egy tök snassz kinézetű, egyszerű, jelentéktelen óra.. Mi olyan rohadt szép ebben?
Különb órákat gyárt a Q&Q pedig az aztán nem egy felső kategória.. Igaz nem is okos, de legalább formás és jól kinéző..

Ez az óra egy förmedvény...

(#61) Colonel993
+1

[ Szerkesztve ]

(#100) bLaCkDoGoNe válasza Colonel993 (#61) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Óriási +1 :R

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.