Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) Bolobi


Bolobi
tag

Tetszetős darab :) ha fele ennyi lenne még el is gondolkodnék rajta :)

i5 3570k@4,5Ghz 1,08v, Noctua D14, AsRock Fatal1ty z77, EVGA GTX980 FTW, G.Skill Ares 2x4Gb CL9 2133, Corsair CX500, Corsair 550D, Razer Deathadder 2013

(#2) davidsone


davidsone
addikt

pofás darab

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#3) Parallaxis


Parallaxis
addikt

szerintem a Samsung, az LG és a Lenovo gerilla mérnökkommandósokat küldött volna oda megvizsgálni a kiállított darabot

Azért szerintem az LG Watch Urbane LTE ennél jóval szebb. :)

(#4) helixP válasza Parallaxis (#3) üzenetére


helixP
nagyúr

Ízlésen nem érdemes vitatkozni :)
De az már tendencia lesz, hálistennek, hogy vannak szép és nem szemet szúró okosórák. Gear S2, az Urbane, a Moto 360, Ez a darab. Így tovább ;)

[ Szerkesztve ]

(#5) PandaMonium


PandaMonium
őstag

Árban kicsit borsos, de baromira tetszik. Hasonló megjelenésű hagyományos órák is ilyen áron mozognak, úgyhogy ha valakinek hasznos az extra funkcionalitás (az állandó töltésért cserébe természetesen) akkor jó biznisz lehet.

What I cannot create, I do not understand

(#6) Szilofon


Szilofon
tag

Szép férfi óra,ami okos is :)

Remek napom volt, egészen addig, amíg fel nem keltem.

(#7) Kékes525


Kékes525
félisten

Tényleg szép óra, de a készenléti ideje nagyon kicsi. :(

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#8) AxBattler


AxBattler
félisten

Az első okosóra, amit hordanék is!
Persze azt még mindig nem tudom, hogy mire használnám... :)

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

(#9) HThomas


HThomas
senior tag

Elfogadnám, de egyelőre maradok a hagyományos óráknál. Azt nem érzem 2 év után elavultnak.

(#10) blueMerle


blueMerle
veterán

Csak úgy abszolút mellékesen jegyzem meg (és nem hasonlítani akarom vagy kontraként felhozni), hogy valami hasonlót azért lehet ám sokkal olcsóbban is, aki esetleg ilyesmire vágyik. Természetesen nem kapunk Android Wear-t, de hívast,üzenetet,emailt,skypeot, akármit: jelez, kihnagosítóként is működik, fitness funkciók is vannak rajta, kör kijelzős, és az egész megáll 55 dollárnál postaköltséggel együtt:

szíjat cserélni fémre (ha ez szempont) pedig 2-3000Ft-os tétel :)

[ Szerkesztve ]

(#11) M0RGI válasza blueMerle (#10) üzenetére


M0RGI
őstag

És mi ez?

(#12) blueMerle válasza M0RGI (#11) üzenetére


blueMerle
veterán

De hülye vagyok, lehagytam :W :DDD
[link]

Van olcsóbban is, csak ez egy megbízható(bb) eladó. A gyártó sem egy noname dzsunkaüzem, nem ma kezdték a smartphone órák gyártását.

[ Szerkesztve ]

(#13) akosxyz


akosxyz
senior tag

Ideje volt már egy szép okosórát is kiadni. Nem akarom egyiket sem leszólni, de azért ennek a közelébe nem érnek.

blueMerle: Ez sem néz ki rosszul, főleg ha rakatsz rá fém szíjat.

[ Szerkesztve ]

(#14) opr válasza blueMerle (#12) üzenetére


opr
veterán

Azért ez közel se ugyanaz a szint, borzalmasan nézhet ki a 200*200pixeles kijelzővel.
Kb mint az első szines telefonok, olyan szintű lehet ez a kiejlző. Mondjuk az igaz, hogy értelme meg kb ugyanannyi van ennek is. :DDD

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#15) vicze válasza akosxyz (#13) üzenetére


vicze
félisten

Urbane 2 és a Gear S2 Classic is jócskán ezen a szinten vannak, sőt tudásban meg inkább előtte.

[ Szerkesztve ]

(#16) HaZse


HaZse
őstag

Már megint elrontáj az egészet ezzel az android wear rendszerrel. Nem veszik észre a gyártók, hogy az egész órás cuccoknál a rendszer fogyasztása a drasztikus. Inkább tettek volna bele egy mediatek 160MHz-es cpu-t és máris jobb az üzemidő.

A másik, hogy QI töltést is beletehettek volna és adtak vona hozzá egy bölcsőt, amibe estére bele lehetne tenni.

Ez így egy a sok közül.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#17) Blyan


Blyan
félisten

Szépnek szép.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#18) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Szép és jó, DE...

"....egy okosórát nem fog az unokánk megörökölni, ha itt megfárad az akkumulátor, akkor nem ugrunk le a sarki órásmesterhez, hogy tegyen bele elemet egy ezresért, ez egy elektronikai termék, ami egyszerűen nem időtálló."

Azt hiszem Bog igen frappánsan megfogalmazta. :)

B.Cs.

(#19) akosxyz válasza bollokcs80 (#18) üzenetére


akosxyz
senior tag

Teljesen igaz :R :)

(#20) babosmiki


babosmiki
addikt

Egy baja van: Android wear...

"Galaxy Z Fold" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#21) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Nagyon szép lett.

(#22) guriga1234


guriga1234
addikt

Az egyes funkciók megjelenése botrányosan ronda (ez általában igaz a többi okosórára is). Az óra számlapja még elmegy, de a többi...

[ Szerkesztve ]

(#23) blueMerle válasza opr (#14) üzenetére


blueMerle
veterán

(és nem hasonlítani akarom vagy kontraként felhozni)

Mit nem tudsz ezen értelmezni, felfogni? Ha pedig nem megy, akkor meg ne fárassz a hülyeségeiddel :U Egyébként tudtam hogy lesz egy géniusz, aki beköpi hogy de ez a Huawei sokkal jobb. Annyira, de annyira tudtam. :U

[ Szerkesztve ]

(#24) eric.cartman


eric.cartman
senior tag

tyűűű de menő

remélem majd hamarosan enyhül az ára :K

" I'm fat, but you're ugly. I can diet... :D "

(#25) tailor74


tailor74
őstag

A legszebb okos óra, amit eddig láttam, de ezt sem fogom megvenni.. :) Drágák ezek a kütyük..

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#26) Csapoati válasza babosmiki (#20) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Meg az uzemideje es az ara. Egyutt igy ez mar sok.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#27) AxBattler válasza opr (#14) üzenetére


AxBattler
félisten

200*200? Kvarcóra-fíling? :D

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

(#28) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

ügyesen megoldották, hogy minimális a keret, de mégsincs alul a "halott sáv" a kijelzőn mint a moto360nál :K

(#29) Blindmouse válasza babosmiki (#20) üzenetére


Blindmouse
senior tag

Bizony, ilyen gusztustalanul összerakott rendszert még életemben nem láttam. Fehér alap órára???

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#30) zdanee


zdanee
őstag

Szép, szép, de az 1 napos üzemidő és a vízállóság hiánya miatt maradok a Pebble-nél. Tényleg nem érzi senki baromi cikinek azt, hogy naponta tölteni kell? A Pebble 5-6 napja is kompromisszum, de az, hogy se az Apple, se a többiek nem tartják fontosnak az akkut elég fura...

Zipit Z2 idomár - LG G8X - Cube i7 Stylus - Pebble Time - Remix Mini 2G - GPD Win

(#31) opr válasza blueMerle (#23) üzenetére


opr
veterán

Most hagyjuk figyelmen kívül, hogy mint írtam is, szerintem baromság (számomra) az egész okosóra biznisz.
De tudtam, hogy lesz egy észlény, aki nem képes a hsz mögé látni.
Kicsit olyan volt a hozzászólásod, mintha egy ferrari cikk alá beírnád, hogy "(és nem hasonlítani akarom vagy kontraként felhozni), hogy valami hasonlót azért lehet ám sokkal olcsóbban is, aki esetleg ilyesmire vágyik", és belinkelsz egy kétütemű trabit.
Aztán meg ha valaki megjegyzi, hogy nem, ecsém, ez még csak nem is hasonló, akkor meg jön ez: "lesz egy géniusz, aki beköpi hogy de ez a Huawei sokkal jobb"
Szóal akkor felhomályosítalak: nem, ez nem arról szólt, hogy a hüvely jobb. Ez arról szólt, hogy még csak nem is egy kategória a kettő. Mintha az xbox one cikk alatt linkelnéd a piacos tetrist, kb annyira nem. :U

AxBattler: az bizony, csak, hogy a helyzeten enyhítsen, a kvarcórákkal ellentétben ezen legalább nappal nem látszik belőle valszeg ~semmi, így nem égsz vele. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#32) gerii


gerii
addikt

Az első ilyen óra ami tetszik is, bár még így sem kéne.

(#33) Jeanne d'Arc

Jaj de szep, ezt nagyon elfogadnam.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#34) Hadrian


Hadrian
tag

Pofás darab, de az acél súlya miatt fitneszkedni abszolút alkalmatlan. Formára már utolérte a mai hagyományos órák májkrémes doboz dizánját. :) További fejlesztési irányvonalnak jöhet a kevésbé vastag (10 mm alatti) és szép, filigrán kialakítású tok. :)

Az óráknál pedig ISO 2281 és 6425 szabványok vannak a vízállóság és egyéb paraméterek mérésére. IP szabvány annyira nem jó ehhez.

[ Szerkesztve ]

(#35) atike


atike
nagyúr

Kár az ára... :(

De alig várom, hogy menjen lefelé... :) Kell.

Hátha jön gyorsan utána (jövő nyár?) a második generáció és akkor egy év múlva ennek már jó ára lenne... :) Álom álom... :DDD

(#36) joey04


joey04
titán

szép.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#37) Duree


Duree
veterán

Valóban nagyon szép, igazi óra fazonja van.Nagyon nagy kár ,hogy naponta tölteni kell.

duree54

(#38) Gainka


Gainka
őstag

"Aki esetleg átaludta volna az utóbbi évek okosórás fejlődéstörténetét"
Jelen! :D Na de majd most már bepotolom... :D

[ Szerkesztve ]

(#39) Gainka válasza zdanee (#30) üzenetére


Gainka
őstag

Dehogynem, ez valami rémálom :D, de legalább szép.

(#40) guriga1234 válasza Hadrian (#34) üzenetére


guriga1234
addikt

"jöhet a kevésbé vastag (10 mm alatti) és szép, filigrán kialakítású tok." - a Breitlingem sem vékonyabb, és szerintem nehezebb is.

(#41) xboxfreak válasza guriga1234 (#40) üzenetére


xboxfreak
tag

a navitimerem vékonyabb és nem hülyevej ...

(#42) guriga1234 válasza Duree (#37) üzenetére


guriga1234
addikt

Ez a kényszerű gyakori töltés a jelenlegi okosórák rákfenéje.

Csak halkan súgom meg, hogy van egy Casio (Alti6000), nem okosórám is, amiben az elem 7 (HÉT!!!) évig bírta, pedig folyamatosan mérte a hőmérsékletet és a légnyomást, és persze ment a kijelző, valamint óránként jelzett, stb.
Egy automata órába meg nem kell még elem sem.

(#43) Touch-ko


Touch-ko
őstag

Eleg furcsa az ora. A kepeken latszik, hogy az adatok neha csak kilognak a kerek kijelzobol :)
Az ora valoban hasonlit egy valodi orara, bar meg mindig: Nem latom ertelmet az okosoraknak...

(#44) Csapoati válasza Touch-ko (#43) üzenetére


Csapoati
nagyúr

1 db képen látszik (az időjárásoson), de szerintem görgethető - legalábbis nagyon buta dolog lenne, ha nem.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#45) Bog válasza Csapoati (#44) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Perszehogy.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#46) Csapoati válasza Bog (#45) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Na akkor így pont annyira lógnak ki az adatok a képernyőből, mint akármelyik okostelefonon görgetés előtt/közben/után. :D Sajnos nekem a kinézet nem ér ennyit, féláron talán még elgondolkodnék rajta. Őszintén szólva a Gear Fit vonalat tartom életképesebbnek, tehát egy dizájnos karperec kijelzővel és limitált tudással, de jobb üzemidővel. Ha klasszikus óra kinézetet akarok, akkor veszek egy klasszikus órát, vagy majd a Kairos hibrid buta/okosórából egyet.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#48) sylar007


sylar007
csendes tag

Ez tényleg szép lett. Még azt is megkockáztatom, hogy társaságban egy jó ideig fel sem tűnne senkinek, hogy nem egy hagyományos óráról van szó. Az akku idő... na mindegy...

(#49) guriga1234 válasza sylar007 (#48) üzenetére


guriga1234
addikt

Van egy nem okos, de kamerás (spy) órám is. Arról sem mondja meg senki, hogy mire képes.

(#50) turbulencia8


turbulencia8
őstag

Nekem is tetszik ez az ora.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.