Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2001) bigdady válasza tomboy0013 (#1999) üzenetére


bigdady
nagyúr

Ez jól néz ki de az a másik az eleve óránál is szélesebb toldóval szerintem gagyi hatású (bocs): :)

[ Szerkesztve ]

(#2002) bigdady válasza MikitoLac (#2000) üzenetére


bigdady
nagyúr

Bocs rosszul emlekeztem itt van: settings/accesability/magification gestures. Ezt kapcsold ki

(#2003) tomboy0013 válasza bigdady (#2001) üzenetére


tomboy0013
veterán

Mert ez valószínűleg csatos verzió nem a behuzós, vagy a másik oldalra van téve a behuzós része...

(#2004) mr.perfect válasza bigdady (#2001) üzenetére


mr.perfect
tag

egyébként most hogy belinkelted ezt a fajta szíjat ez tényleg jól néz ki és a korábbi amilyen nekem is volt amúgy amíg el nem adtam az órát, elég gagyin néz ki...

az élet egy elég szar játék de kurva jó a grafikája...

(#2005) mr.perfect válasza tomboy0013 (#2003) üzenetére


mr.perfect
tag

nem a csatról van szó, hanem az óra és a szíj közötti szemről ami ennél nagyságrenddel jobban néz ki mint a korábban linkelt darabnál

az élet egy elég szar játék de kurva jó a grafikája...

(#2006) gipsztigris válasza l86544 (#1985) üzenetére


gipsztigris
addikt

Megérkezett a szíj! Extra jó minőség (olyan mint a gyári) csak sajnos vagy qrva nagy a csuklóm vagy kicsi a szíj! :D Épp, hogy be bírom kapcsolni. :( Mindegy, megvárom a milanese szíjat, ha az is kicsi lesz, megy a háztól órástul az összes szíj. :)

[ Szerkesztve ]

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#2007) mr.perfect válasza gipsztigris (#2006) üzenetére


mr.perfect
tag

az tuti nem lesz kicsi.. ahhoz már tényleg gorilla csukló kellene.. :D :D :D

az élet egy elég szar játék de kurva jó a grafikája...

(#2008) tomboy0013 válasza mr.perfect (#2005) üzenetére


tomboy0013
veterán

Basszus ezt nem hiszem el, hogy nem értitek :) van egy csatos fajta, ahol mindkét oldalon ilyen kicsi a szíj és óra közti rész és van egy szíj bújtatós ahol az egyik oldal nagyobb mint a másik mivel ott kell a szíj méretét állítani. És ő pont a nagyobbik oldallal fényképezte le. Ennyi.

(#2009) MikitoLac válasza bigdady (#2002) üzenetére


MikitoLac
tag

Köszönöm!

(#2010) mr.perfect válasza tomboy0013 (#2008) üzenetére


mr.perfect
tag

O.K. én értem, hogy ez két különféle típus de akkor is jobban néz ki amelyiknél nem ilyen széles az óra és a szíj közötti rész..

az élet egy elég szar játék de kurva jó a grafikája...

(#2011) tomboy0013 válasza mr.perfect (#2010) üzenetére


tomboy0013
veterán

Nem arról volt szó, hogy szerinted mi néz ki jobban hanem arról, hogy nem értettétek hogy az övé miért néz ki úgy. Felvilágosítottalak, hogy nem 1 féle létezik belőle. Ennyi.

Ez a csatos verzió:

Ez pedig a bújtatós (csak nála fordítva van a szíj felrakva):

[ Szerkesztve ]

(#2012) bigdady válasza tomboy0013 (#2011) üzenetére


bigdady
nagyúr

Pont hogy arról volt szó hogy nem néz ki jól az övé. Fel ne világosíts már mit értettem az alatt amit írtam :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2013) tomboy0013 válasza bigdady (#2012) üzenetére


tomboy0013
veterán

Mint írtam te azt írtad, hogy az amit te linkeltél jobban néz ki, én elmondtam az okát: 2 féle létezik belőle. Amúgy semmi gond nincs a bújtatóssal, kifejezetten jól néz ki, meg gyorsabb felrakás és kényelmesebb is, annyi, hogy fordítva rakta fel és képen idétlenül hat így. Élőbe nézd meg.

[ Szerkesztve ]

(#2014) jacis


jacis
nagyúr

Srácok le vagyok hidalva, hogy a jofogáson milyen jó áron lehet kapni ezt az órát. 50-55 körül nagyon szépeket árulnak. Pont ez az az ár amit nem sajnálnék rá így valszeg használtat veszek majd. :)

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2015) gacsoi válasza jacis (#2014) üzenetére


gacsoi
senior tag

Én már megtettem !!! :)

(#2016) Izlaber


Izlaber
csendes tag

Sziasztok! Szeretnék tanácsot kérni! Jelenleg egy apple watch Series 1 38mm-et használok, iphone 6s plus készülékkel. Pár hónapja vásároltam azzal a céllal, hogy kipróbáljam, milyen egy okosórával az élet. 😊 Külsőre már akkor is sokkal jobban tetszett a huawei watch elegant, nézegettem is, de akkor még megriasztott a 42mm, meghát a kompatibilitás kérdése. Most, pár hónap használat után már tudom, mit várok el egy okosórától pontosan, hívások, üzenetek, emailek, naptárbejegyzések, messenger, viber üzenetek jelzése, illetve fitness funkcióban a biziklizéshez pulzus, időtartam kijelzése. Mivel nagyon vékony a csuklóm, így az apple watchot csak sport szíjjal tudom használni, ami ugyan kényelmes, de inkább sportos. Jobban szeretnék egy inkább óra formát, a huawei pedig inkább megfelel ennek. Elgondolkodtam újra, hogy lehet hogy ki kellene próbálnom a huaweit. Elmentem, felpróbáltam, már nem is tünik nagynak. 😂
Aki ios-el használja az órát tudna írni tapasztalatokat? Illetve ami nem egyértelmű számomra, hogy a huawei watch kijelzője akkor is mutatja a számlapot ha nem lendítem a karom? Mintha azt olvastam volna, hogy lehet állítani milyen fényerővel mutassa, de nem vagyok benne biztos. Nagyon szépen köszönöm előre is!

IzlaBer

(#2017) oba válasza Izlaber (#2016) üzenetére


oba
addikt

Amire használni akarod azt tudja... de iOS tapasztalatom sajnos nincs. A kijelző amoled, ami azt jelenti, hogy pixelenként tud világítani. Ennek köszönhetően van egy always on display funkció az órában. Halványan mindig mutatja a kiválasztott óralap alacsony fogyasztású (dim) verzióját. De ezt ki lehet kapcsolni, és akkor az időkorlát után lekapcsol a kijelző. Kézmozdulatra is be tud kapcsolni a kijelző, de ezt is ki lehet kapcsolni, és olyankor csak érintésre vagy gombnyomásra éled fel. Ki kell tapasztalni, hogy neked hogy a legjobb. Nálam nincs always on display és nincs mozdulattal történő bekapcsolás sem. Ha meg akarom nézni az időt megnyomom a gombot. Így a legjobb az üzemidő.

(#2018) Izlaber válasza oba (#2017) üzenetére


Izlaber
csendes tag

Köszönöm a választ!

IzlaBer

(#2019) bigdady válasza Izlaber (#2016) üzenetére


bigdady
nagyúr

Én azzal jasználom. Nyugodtan vedd meg mindent tud

(#2020) Peti N95


Peti N95
aktív tag

Sziasztok. Újra itt... Ma vettem egy fekete Huawei Watch-ot :K

★Huawei Mate 10 Pro★Samsung Galaxy Watch 46mm★GSX-R 600★Peugeot Jet Force C-tech★

(#2021) Bicsko válasza Peti N95 (#2020) üzenetére


Bicsko
tag

Sziasztok!
Én is vettem egy ilyen órát, lefrissítettem egyből a legújabb verzióra. Utána nyomtam egy gyári visszaállítást. Be is laktam nagyjából, viszont a gyári huawei appok (Workout, Hearth Rate, Daily Tracking) csak tekernek, nem töltenek be soha. Mi lehet ennek az oka szerintetek?

(#2022) gacsoi válasza Bicsko (#2021) üzenetére


gacsoi
senior tag

Lehet, hogy baromságot írok, mert meglehetősek kevés a tapasztalatom ezen a téren, de az órán frissítetted az alkalmazásokat ??

(#2023) Bicsko válasza gacsoi (#2022) üzenetére


Bicsko
tag

Igen azok is frissültek az új Android Wear települése után. Lehet, hogy érdemes lenne egy hardresetet csinálni?

(#2024) gacsoi válasza Bicsko (#2023) üzenetére


gacsoi
senior tag

Ártani nem árt!!! :)

(#2025) gyvince


gyvince
senior tag

sziasztok most szeretnék vásárolni huawei wacht órát.... érdekelne pár info.... mi a véleményetek róla... mennyire pontos a pulzus mérő mennyire pontos a lépésszámláló?? kijelző szép??

Apple Iphone 12 Pro Max + Apple Watch Series 4 44mm, Hp Omen laptop

(#2026) oba válasza gyvince (#2025) üzenetére


oba
addikt

Pulzus mérő eléggé pontos, orvosi mérővel hasonlítottam össze, gyakorlatilag ugyanazt mutatja. Lépésszámláló pontosságát nem tudom mihez hasonlítani. A kijelző hibátlan. Vegyed nyugodtan.

(#2027) jacis válasza oba (#2026) üzenetére


jacis
nagyúr

Mennyire jó akksi szempontjából? Mennyit megy el AOD-al meg normál használattal?

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2028) oba válasza jacis (#2027) üzenetére


oba
addikt

AOD -el nálam 1 napig ment, anélkül 2 napig. De elég gyorsan feltölt, kb. fél óra.

(#2029) tuzpenge válasza oba (#2028) üzenetére


tuzpenge
őstag

Nálam AOD-el is másfél - két nap (kopp-kopp), és éjszakára sincs kikapcsolva.

ˣ

(#2030) Frank97


Frank97
csendes tag

Sziasztok!
Van egy Huawei Watch órám el szeretném adni 3 hónapos karcmentes,van hozzá bőr szíjam meg fém mágneses szíjam is.
Mi a reális ára?
Szerintetek hova rakjam fel?
Ha valakit érdekel privátba írjon.
Előre is köszönöm a válaszokat. :)

Sony Xperia™ Z3 Compact,Samsung Galaxy S7

(#2031) bigdady válasza Frank97 (#2030) üzenetére


bigdady
nagyúr

Hardverapro.
Tilos itt hirdetni

(#2032) Bicsko válasza gacsoi (#2024) üzenetére


Bicsko
tag

Hardreset megoldotta kösznöm :)

(#2033) gacsoi válasza Bicsko (#2032) üzenetére


gacsoi
senior tag

Ne köszönd, a te ötleted volt !!
De örülök, hogy megoldódott. :)

(#2034) Redchucky válasza Frank97 (#2030) üzenetére


Redchucky
aktív tag

Írtam.

(#2035) SharpSA


SharpSA
veterán

Használja valaki ezt az órát S8+-szal wear 2.0-val? Mik a tapasztalatok?

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#2036) oba válasza SharpSA (#2035) üzenetére


oba
addikt

S7 -el használom, 2.0 -ás wear -el. Minden hibátlan.

(#2037) SharpSA válasza oba (#2036) üzenetére


SharpSA
veterán

Ez pontosan mit jelent? Mire és mennyit használod? Meddig bírja nálad egy töltéssel? Jól tudom, hogy valamennyire vízálló, tehát egy kézmosás, eső vagy tusolás nem lehet probléma. Na nem mintha órával tusolnék, csak jó tudni.

[ Szerkesztve ]

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#2038) oba válasza SharpSA (#2037) üzenetére


oba
addikt

Értesítéseket kezelem vele, a find my phone -t használom (sose tudom merre raktam le a telómat :D ), nagyon ritkán azzal fogadok egy hívást ha épp nincs közelben a telefonom vagy nem szabad a kezem, és magát az óra funkciót ugye. Always on display -el nálam 1 napot bír, anélkül kettőt. De szerencsére nagyon hamar feltölt.

szerk.: vízállóságot nem próbáltam, de specifikáció szerint amit írtál azt tudnia kell... meg hát ugye zafír üveg ami még elég jó benne, karcoktól nem kell félni :)

[ Szerkesztve ]

(#2039) SharpSA válasza oba (#2038) üzenetére


SharpSA
veterán

Na kb. nekem is erre kellene, illetve a telefont én mindig tudom hová raktam... :D

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#2040) oba válasza SharpSA (#2039) üzenetére


oba
addikt

Erre nagyon megfelel. Az is előfordult már, hogy kaptam sms -t, emailt, vagy messenger üzenetet, és egy-két szóban, vagy max egy mondatban ha tudtam rá válaszolni akkor ott az órán meg tudtam ejteni. A find my phone azért hasznos, mert teljesen lenémított telefon esetén is hangosan csörgeti a telefont, így könnyű megtalálni a lakásban :) Persze téged ez nem érint :D
És nem mellesleg jól néz ki az óra, eddig mindenki megdicsérte, hogy milyen szép. Van rajta még pulzus mérő, lépés számláló, de én ezeket csak kipróbáltam, hosszabb távú tapasztalatom nincs velük.

(#2041) SharpSA válasza oba (#2040) üzenetére


SharpSA
veterán

Tavaly volt egy LG G Watch R-em, ismerős a dolog, de azon még nem a 2.0-ás rendszer volt. Akkor attól azért váltam meg, mert a telefon (G4) érezhetően jobban merült, pedig amit csak tudtam kikapcsoltam (például a google app az időjárás részt kivéve, amit egyébként sem használok, böngészőben ugyanazt meg tudom tenni.)

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#2042) oba válasza SharpSA (#2041) üzenetére


oba
addikt

Nem biztos, hogy jól tudom, de szerintem a G4 -ben is és az LG órában is régebbi verziós BT van, ami lehet, hogy tényleg sokat fogyasztott. Itt nem vettem észre jelentős különbséget. Egy hete már a dobozában pihen az óra, a telefonon ki van kapcsolva emiatt a BT és nem tűnik azóta jobbnak az üzemidő. Legalábbis észrevehetően nem, a statisztikákat nem néztem meg pontosan.

(#2043) SharpSA válasza oba (#2042) üzenetére


SharpSA
veterán

Ez jó hír. :)

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#2044) bladekettő


bladekettő
tag

Sziasztok!

Használtan szeretnék venni egy ilyen órát. Mire figyeljek oda?

The easy day was yesterday! :)

(#2045) wvzsolt válasza bladekettő (#2044) üzenetére


wvzsolt
csendes tag

Azt ellenőrizném, hogy felveszi e a töltést. Kijelző hiba egyértelműen látszik. Persze az is fontos, hogy a telefon bluetooth-a látja e az órát. Hatótáv épület függő, de legalább 8-10 méter.

(#2046) l86544


l86544
aktív tag

Milyen utángyártott töltőt érdemes hozzá venni?
Írtátok többen, hogy a 2.0 után volt olyan töltő ami nem működött rendesen.
Ha van valakinek olyan ami tuti küldjön már linket honnan rendelte,
köszi.

https://mowned.com/lajos-szab

(#2047) Redchucky


Redchucky
aktív tag

Sziasztok, miért nem tudok válaszolni a Messenger üzenetekre óráról? Se szöveg, se matrica, semmi. Ha megnyitom az órán a messengert, azt írja telepítsem a telóra is. De telepítve van...

(#2048) Gabee76


Gabee76
csendes tag

Szevasztok Fórumozók.
Van egy kis gondom az órámmal huawei watc.
többen irtátok hogy 1-1,5-2 napot is kibir.
Hát nekem nem többször is csináltam factory resetet de kb 12-14-órát ha kibir úgy hogy nem is taperolom.
Mi lehet a gondja??

[ Szerkesztve ]

(#2049) ujtzjani válasza Gabee76 (#2048) üzenetére


ujtzjani
tag

Szerintem várj egy-két töltési ciklust, ugyanis az elején nagyon sokat kell szinkronizálni. Nekem legalábbis így volt. Egy próbát megér. 😉

(#2050) Redchucky


Redchucky
aktív tag

Ötlet, tipp?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.