Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) Achiles válasza forintuser (#300) üzenetére


Achiles
csendes tag

Nagyon köszönöm!

(#302) Langsam válasza forintuser (#300) üzenetére


Langsam
aktív tag

Szia.
Nekem az első menüpont Emulator névre hallgat. És kiírja, hogy Bluetooth disconnected.
Holott az óra maga párosítva van. Ez a menüpont egyébként mire jó?
A Huawei Watch menüben már van olyan menüpont (hatodik) hogy Watch storage, az megmutatja a tárhelyet.
A feltett kérdés engem is nagyon érdekel, hogyan lehet valamit másolni az órára, elsősorban filmeket, mert különben mire való a 4 giga tárhely.
Üdv.

Obi Van ? Nincs, már elfogyott...

(#303) bigsee válasza Langsam (#302) üzenetére


bigsee
addikt

Filmet? :Y Mondjuk az a 2,26GBTotal/1,78GBfree (nálam) sok filmre nem elég...

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#304) Langsam válasza bigsee (#303) üzenetére


Langsam
aktív tag

Miért ? Én már egy kínai (memókártyás volt és egyébként elég korrekt minőséggel összerakott) okos órán simán néztem filmet, nyilván nem HD kell rá, hanem egy felbontáshoz passzintott méretű film, szerintem abból több is bőven ráfér. Értekezleten jól jöhet. :DD Csak nem birok rájönni, hogyan másoljam fel rá. Aljzat nincs az órán, a kékfoggal meg a wifivel kudarcot vallottam. Pedig állítólag lehet valahogy.

Obi Van ? Nincs, már elfogyott...

(#305) forintuser válasza Langsam (#302) üzenetére


forintuser
őstag

Szia.A másolás dologba még nem ástam bele nagyon.Nem igazán vonz a film nézés a karórán. :N

Holnapkészítést vállalok.

(#306) jacis válasza Langsam (#304) üzenetére


jacis
nagyúr

Engem viszont érdekelne hogy lehetséges-e :)

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#307) Memmaao


Memmaao
addikt

Pár napja kijött egy android wear app frissítés. Nekem azóta meghülyült a telefon - óra. Szinte nem is akart kapcsolódni a kettő egymással, a kedvenc masque számlap alkalmazásom meg folyamat forcs close-t dobott. Ma fr-tem az órát, úgy tűnik, eddig minden jó. Más is tapasztalt hasonlót?

My name is Bond, James... Dean.

(#308) Achiles válasza Memmaao (#307) üzenetére


Achiles
csendes tag

Szia!
Én is nem rég frissítettem az újra,de nem tapasztaltam rendellenességet, de semmi pluszt nem vettem észre.

(#309) Achiles


Achiles
csendes tag

Viszont több teszten is olvastam, hogy az órában van NFS. Ez igaz? Lehet is valahogy használni?

(#310) Achiles válasza Achiles (#309) üzenetére


Achiles
csendes tag

Elnézést NFC akartam írni.

(#311) Achiles válasza Achiles (#310) üzenetére


Achiles
csendes tag

A geeks.hu tesztben.

(#312) Memmaao válasza Achiles (#311) üzenetére


Memmaao
addikt

Elvileg le lehet tesztelni, ha a telefonodban van nfc és a hátlaphoz érintet setting módban, akkor kéne, hogy jelezze. Lefrissítettem a telefonom android 6.0.1.-re (note 4), factory reset a telefonon és az órán is, most minden ok.

My name is Bond, James... Dean.

(#313) Achiles válasza Memmaao (#312) üzenetére


Achiles
csendes tag

Köszönöm!
Nekem is már a 6.0.1. van a telefonon. Sony Z3. Van nfc és rakhatom én akár hová, semmi. Tehát nincs benne, vagy van, de még nincs aktiválva, talán egy frissítés alkalmával.

(#314) Skynet258 válasza Achiles (#313) üzenetére


Skynet258
veterán

Nincs benne NFC.

https://geekpulse.hu

(#315) Colani


Colani
tag

Sziasztok.bar nem Huawei watchom van de a kollégámnak igen.moto 360 2nd órát használok .az lenne a kérdésem hogy en miért nem tudok az órával telefonálni?rendszer függő? Úgy tudom ugyanazt a rendszer használja mindkét óra.a telefonom note 4....lehet 6.0 ás android kell hozza? Egyszerűen nincs a Bluetooth alatt az órán olyan menüpont mint a huawei en.

Köszi előre is a segitseget

(#316) Achiles


Achiles
csendes tag

Sziasztok!

A lépés számláló mennyire korrekt?

(#317) bigsee válasza Colani (#315) üzenetére


bigsee
addikt

Van benne mikrofon és hangszóró? :) Ha igen, akkor engedélyezve - szoftver - van-é? Ezek eléggé fontos feltételek ahhoz, hogy kihangosítóként működjön. :K

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#318) Memmaao válasza Colani (#315) üzenetére


Memmaao
addikt

A Motorola 360 2nd gen.-ben nincs beépített speaker, a Huawei watch-ban van, és az új android wear ezt engedélyezte, eddig szoftveresen nem volt elérhető.

My name is Bond, James... Dean.

(#319) Colani


Colani
tag

Elvileg van benne mikrofon mivel az ok Google működik.hangszoro is van benne mert az ébresztőnek van hangja...akkor miért nem tudtak úgy megcsinalni? Nem értem....

(#320) Memmaao válasza Colani (#319) üzenetére


Memmaao
addikt

A Bluetooth beállítások között az órán beállítottad, hogy telefon hangja lejátszás az órán? Ezt követően jelenik meg a telefon bluetooth menüjében az óra beállításai között a telefon hangja opció.

My name is Bond, James... Dean.

(#321) Colani válasza Memmaao (#320) üzenetére


Colani
tag

Na pont az a menüpont hiányzik 😄😄😄😄

(#322) Memmaao válasza Colani (#321) üzenetére


Memmaao
addikt

Akkor abban nincs hanghívásra alkalmas speaker. A neten se találtam videót, amin azt látnám, hogy lehet vele telefonálni Tessék, itt egy video az android wear 6.0.1-ről, itt is elhangzik, hogy external speaker a Huawei watch-ban és talán a zen watchban van, így a hanglejátszás funkciót meg sem tudja mutatni. Szerintem ha zavar, cseréld le Huawei watch-ra, akkor tudsz knight riderezni, meg nem kell a lapos kereket nézned.

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#323) Colani válasza Memmaao (#322) üzenetére


Colani
tag

Köszi a segítséget!!!! Azért így is szeretem 😄😄😄

(#324) laci666


laci666
senior tag

Sziasztok!

Az miért van,hogy amióta gyári vissza állítást csináltam az órán, nem tudok az otthoni wifi hálózatomra kapcsolódni (Tenda W308R router) nem látja egyszerűen.
Körülöttem lévő wifiket látja.
Wifit reseteltem a Huawei Mate8-am látja és kapcsolódik a wifie,de az óra nem.

ASUS Prime A320I-K,AMD Ryzen3 2200G ,2x8GB 3000MHz DDR4 Corsair ,240 GB Kingston HyperX Savage SSD,LG 27MP59G,SilverStone Raven Z RVZ02,Bequiet Shadow RockLP(Gyári AMD hűtő hely hiány miatt),Huawei Nova 5T, XBOX ONE X,MSI GS63 7RF Stealth

(#325) Skynet258


Skynet258
veterán

Na vettem egy órát magamnak, próbáltam párat, a Samsungtól direkt kértem egy Gear S2-t, hogy hátha meg tud győzni, hogy nekem az jobban kell... Hát nem tudott. Jelenleg ez az óra az egyik legjobb, 76-ért sikerült lőnöm egy bontatlan példányt, annyiért meg főleg nem lett volna jobb ajánlat.
Amit anno a Huawei-től kaptam az fekete volt fém szíjjal, a mostani ezüst óra bőr szíjjal, nekem ez még jobban is bejön (nincsenek rovátkák az óra peremén belül). Persze azért egy ezüst fém szíj már úton van Ebay-ről... :DDD

https://geekpulse.hu

(#326) Memmaao válasza Skynet258 (#325) üzenetére


Memmaao
addikt

Én fél évig használtam egy gear s2 - t, nagyon szerettem, aztán visszavittem az üvegeket a telekomhoz, ja nem, beváltottam a hűség pontjaim, és elhoztam egy fekete Huawei watch-t. Aztán amikor napi szinten használtam a Huawei órát, a gear s2 meg dolgozós lett, mert nem kellett félteni, hogy megsérül, akkor jöttem rá, hogy az android wear minden hibája ellenére sokkal jobb, mint a Tizen. Így végül eladtam a gear s2-t. Az azért tény, hogy a gear s2 sokkal strapabíróbb, már leütöttem párszor, és karcmentes állapotban maradt. A Huawei pvd bevonata eddig még karcmentes, de szerintem nem bírná ki, ha odaverném valahova, óvom is mindentől. A sima rozsdamentes óra / bőr szíjjal nekem nem tetszett, nekem külön tetszik a bezelen a rovátka. Meg az android authority youtube videója szerint fél év után a napi viselettől nagyon karcos lesz. A mm kiállított darab is mérő karc volt. Mondjuk a gyári link fém szíjjal jól néz ki a fém színű is.

My name is Bond, James... Dean.

(#327) Skynet258 válasza Memmaao (#326) üzenetére


Skynet258
veterán

Az MM-ben lévő darabokkal úgy bánnak mint egy darab szarral, persze, hogy karcos lesz. :DDD Egyébként ha meg karcos, akkor áttörlöm egy Cape Cod Polish Cloth-tal, aztán olyan lesz mint az új.
A feketén nem PVD bevonat van, hanem annak egy erősebb változata, DLC (Diamond like carbon). A svájci óragyártók alkalmazzák ugyanezt a technológiát a felső kategóriás órákon, erre odafigyelt a Huawei (a védelem másik vonala meg ugyebár a zafírkristály üveg). Szóval a karcoktól különösebben nem aggódok sem a fekete sem az ezüst változat esetében. :D

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#328) Memmaao válasza Skynet258 (#327) üzenetére


Memmaao
addikt

Igen, a külföldi fórumok is firtatják, hogy PVD vagy DLC bevonat. Ott is sokan fenntartással kezelik, hogy DLC lenne, mert nem mindenki érzi tökéletesnek a minőséget, ahogy én sem. Nekem pl. az óratest alsó részén, a bezel alatt egy helyen pl. hiányos volt egy kis ponton, ott fém színű (volt / fekete körömlakk). Illetve a szíj szemeinek a szélénél nagyon vékony a réteg. Sokan írják, hogy nagyon könnyen karcolódik. Egy másik fekete órám van, az egy Lotus, szerntem az PVD és nem DLC, de nem rosszabb. Az idő megmondja majd, ha nem lesz agyon-karcos, örülni fokok. Tény, hogy a fém szín ebben sokkal jobb, hogy a Telly Savalas Kojak polír könnyen kivitelezhető.

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#329) Skynet258 válasza Memmaao (#328) üzenetére


Skynet258
veterán

A Huawei szerint DLC, csak nem hazudnak ekkorát. Nekik Európában (meg azért az USA-ban is) még be kell futni, necces még ebben az időszakban hazudozni. :D

https://geekpulse.hu

(#330) horist2


horist2
tag

http://hardverapro.hu/apro/edzett_uveglap_huawei_watch

Esetleg?

(#331) Memmaao válasza horist2 (#330) üzenetére


Memmaao
addikt

Nekem még egy zafír üveges órámat sem sikerült megkarcolni. A hirdetés meg amúgy oda való, ahol jelenleg van, ott megtalálja a vevőjét, ha kell, nem illik fórumba linkelni, pláne nem így!

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#332) jacis válasza Memmaao (#331) üzenetére


jacis
nagyúr

+1

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#333) Skynet258 válasza horist2 (#330) üzenetére


Skynet258
veterán

Tilos a hirdetések közvetlen linkelése a fórumban, csak mondom. :U Egyébiránt 500Ft-ért mi magunk is meg tudjuk rendelni az Ebay-ről, de azért köszi. ;]

https://geekpulse.hu

(#334) Achiles


Achiles
csendes tag

Sziasztok!

Akinek fekete szíjjal van az órája nem fogta meg a csuklóját? Már úton van a fém csat, remélem hamarosan meg is jön.

(#335) Skynet258 válasza Achiles (#334) üzenetére


Skynet258
veterán

Ha a fekete bőrszíjra gondolsz, akkor nem tapasztaltam ilyet. De nekem is úton van a fém szíj, azzal lesz az igazi, bár most is mindenkinek tetszik aki látja... :DDD

https://geekpulse.hu

(#336) Memmaao válasza Achiles (#334) üzenetére


Memmaao
addikt

Nekem fekete fém szíjjal van, nem fogta meg a kezem :P

My name is Bond, James... Dean.

(#337) Achiles válasza Skynet258 (#335) üzenetére


Achiles
csendes tag

Igen arra gondolok. Lehet hogy én elég izzadós vagyok és ezért a bőr enged a festékből, de nem baj hamarosan úgy is csere lesz.

(#338) Skynet258


Skynet258
veterán

Megjött a fém szíj, csak ajánlani tudom. Könnyű felrakni, szép és igényes cucc.

https://geekpulse.hu

(#339) FeRkE


FeRkE
őstag

Masnak is jott update?
Android Wear version: 1.5.0.2954763
Google Play services: 9.2.56
Android OS: 6.0.1
Android Security Patch level: Jun 1 2016

(#338) Skynet258: Nekem gyarilag ez a szij van, eleg jo szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#340) Skynet258 válasza FeRkE (#339) üzenetére


Skynet258
veterán

Én sima fekete bőrrel vettem, cserébe 76k volt bontatlanul. Annyit megért, hogy ne fém szíjas legyen alapból. :D

https://geekpulse.hu

(#341) Attiba válasza FeRkE (#339) üzenetére


Attiba
tag

Nekem is ma reggel jött frissítés, ugyanaz, amit te is írtál. Változást nem tapasztaltam, új funkciók nincsenek. Érdekes. :F

Iphone 13 Pro, Apple Watch Series 7, Airpods Pro 2, Samsung 55QN95B,

(#342) Achiles válasza Attiba (#341) üzenetére


Achiles
csendes tag

Nekem nem jött frissítés, minden verziószám stimmel, csak az Android 1.4.02593646. Ja és megjött a fémcsat nagyon jó, én csak ajánlani tudom.

(#343) FeRkE válasza Attiba (#341) üzenetére


FeRkE
őstag

Akkor ezek szerint csak az aktualis security patcheket kaptuk meg, mondjuk ez is jo dolog. :)

(#344) Attiba válasza FeRkE (#343) üzenetére


Attiba
tag

Igen, nagy valószínűséggel. Legalább foglalkoznak a termékkel :)

Iphone 13 Pro, Apple Watch Series 7, Airpods Pro 2, Samsung 55QN95B,

(#345) Skynet258 válasza Attiba (#344) üzenetére


Skynet258
veterán

Bőven foglalkoznak vele. Jelenleg csak erre és az LG Watch Urbane 2nd Edition-re érhető el az Android Wear 2.0 preview verziója is, szóval manapság ez az egyik legkiemeltebb okosóra a piacon. Reméljük még egy darabig így is marad... :)

Mondjuk fura mód ez a topik eléggé kihalt, de gondolom ez az óra árának is köszönhető.

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#346) Memmaao válasza Skynet258 (#345) üzenetére


Memmaao
addikt

Ezért érdemes a külföldi fórumokat olvasni.

My name is Bond, James... Dean.

(#347) forintuser válasza Memmaao (#346) üzenetére


forintuser
őstag

Mint például? Xda-n kívül van valami értelmes?

Holnapkészítést vállalok.

(#348) Memmaao válasza forintuser (#347) üzenetére


Memmaao
addikt

Én XDA-t olvasokelső sorban, meg az androidforums.com-ot, gethuawei.com-ot. De a legegyszerűbb, ha valami érdekel, akkor google, és fórumok tömkelege, persze tudni kell jól keresni.

My name is Bond, James... Dean.

(#349) forintuser válasza Memmaao (#348) üzenetére


forintuser
őstag

Ezek semmit érő fórumok az órát nézve. :N Mindenkinek csak olyan problémája van, ami user error.Sehol kernel, esetleg ROM szekció..De azért köszi.

Holnapkészítést vállalok.

(#350) Memmaao válasza forintuser (#349) üzenetére


Memmaao
addikt

Számodra lehet, semmit érő, kernel meg ROM szekcióra ott az XDA, ha ott nem találsz, máshol sem. De ez réteg probléma, mert szerintem a fórumozók 1-2% ROM-olja az óráját.

My name is Bond, James... Dean.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.