Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#601) Romvr


Romvr
őstag

Megjött a szilikon szíjam. Kényelmes és a rezgést is jobban érzem. Ráadásul a töltőre helyezés is könnyebb lett :)

Annyi hogy így kevésbé tűnik "drága" órának a külseje sokkal "budget"-ebb az érzés. De farmer + póló kombóhoz tökéletes és nem tépi ki a csuklómon a szőrt minden elmozduláskor futás közben sem :DDD

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#602) Memmaao válasza Romvr (#601) üzenetére


Memmaao
addikt

Egy fotót raksz fel róla?

My name is Bond, James... Dean.

(#603) Romvr válasza Memmaao (#602) üzenetére


Romvr
őstag

Íme :D

Bár remegő kézzel és félhomályba csináltam a képeket...

[ Szerkesztve ]

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#604) Memmaao válasza Romvr (#603) üzenetére


Memmaao
addikt

Remegő kéz? Miért, már kora délután delirálsz? :DDD Jól néz ki, tetszik, hogy 22mm széles és nem 18mm. Kár, hogy nem csinálnak ilyen szíjat fekete csattal. OCD-s vagyok, és zavarna, hogy az óra fekete, a csatt meg ezüst.

My name is Bond, James... Dean.

(#605) Romvr válasza Memmaao (#604) üzenetére


Romvr
őstag

"Remegő kéz? Miért, már kora délután delirálsz?"
Ja.. megrészegít a munka *átnéz váll fölött, sehol a főnök* meg a pálinka! :DDD

"Kár, hogy nem csinálnak ilyen szíjat fekete csattal. OCD-s vagyok, és zavarna, hogy az óra fekete, a csatt meg ezüst."
Tényleg furcsa egy kicsit. Jobb lenne totál feketében, de lehet majd átmegyek MacGyver módba és megcsinálom hogy fekete legyen. OCD-re ajánlom.

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#606) Memmaao válasza Romvr (#605) üzenetére


Memmaao
addikt

Jaaaaj! most kellett ez?! Még én is dolgozom! Most egész nap a fekete csempe fog a fejemben járni! :D

Ebay-en amúgy lehet pvd bevont csatot venni, nem drága tétel, szerintem arra a szíjra 22mm kell Mondjuk ilyen, de van millió féle

My name is Bond, James... Dean.

(#607) Romvr válasza Memmaao (#606) üzenetére


Romvr
őstag

Komolyan veszek egy arany színűt csak a kedvedért és azt rakom rá ;]


Obsessive Clock-pulsive Disorder ;]

Amúgy köszi a linket de az én OCD-met meg bántaná hogy nem ugyanolyan formája van a csatnak mint ami most van rajta. Van ismerősöm aki fémek festésével, bevonásával foglalkozik. Lehet meglátogatom, aligha lehet túl nagy munka... feltéve ha én nem boldogulok majd vele :U

[ Szerkesztve ]

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#608) Memmaao válasza Romvr (#607) üzenetére


Memmaao
addikt

Formára van ugyan olyan is, mint a szíjon van, csak az drágább, ahogy néztem. Annyit meg nem ér. (Igen, ez a kép is botrány!) :P

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#609) Achiles


Achiles
csendes tag

Sziasztok!
Most történt az órával az, hogy nem akar csatlakozni a telefonnal. A telefon kiírja, hogy csatlakozva, az android wear nem tud. Valakinek tapasztalata, ötlete? Előre is köszönöm!

(#610) Memmaao válasza Achiles (#609) üzenetére


Memmaao
addikt

FR. Nekem is csinált ilyet korábban, unpair watch, ez dob egy FR-t az órán, majd ismét párosítás. Én épp most csináltam FR-t, nekem az android wear pár nappal ezelőtti frissítése óta van jó pár bajom, sms-t nem rezeg, sőt, mostanában párosítás mellett sem jönnek át az értesítések az órára. Remélem a fr megoldja.

My name is Bond, James... Dean.

(#611) Achiles válasza Memmaao (#610) üzenetére


Achiles
csendes tag

Köszönöm a választ. :R
Megoldotta a problémát, remélem darabig jó lesz.

(#612) adise


adise
őstag

iosel hogy mukodik?

(#613) btudos válasza adise (#612) üzenetére


btudos
veterán

Meglehetősen korlátozottan. Hívásról, egyéb üzenetekről értesít, de az óráról utasítást adni nem lehet, számlapot nem tudsz cserélni, alkalmazások sincsenek, szóval nagyon fapad.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#614) Hedgehog9780


Hedgehog9780
tag

Olyan funkciót tud droidos telefonnal párosítva, hogy az óráról indítom a kamera felvételét vagy fényképező exponálást? Ha jól emlékeszem, akkor az Asus watch-nál láttam ilyen lehetőséget.

(#615) Luser2000 válasza Hedgehog9780 (#614) üzenetére


Luser2000
addikt

Tud ilyet (maga az Android Wear, nem a Huawei), külső app telepítésével én próbáltam még a Moto360 esetében.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#616) stemplar07


stemplar07
őstag

[link]

KKMOON Charging Adapter Charger USB 2.0 Cable Travel for Huawei Smart Watch M2F6
akit érdekel, elhagyja, vagy kell egy tartalék 1400 ft postával , működik, és nem olyan erős a mágnes , könnyebb rárakni az órát :-) (10 nap alatt megjött)

[ Szerkesztve ]

(#617) kiszu


kiszu
senior tag

Sziasztok. Én is csatlakoznék a csapathoz. Ma vettem. Szép, remélem sokáig meglesz. Az első okos órám. :) Full fekete, fém szíjas változat

(#618) stemplar07


stemplar07
őstag

[link]

Valaki használja ezt ? StayLit Wear: Longer Backlight
lehet állítani a kijelző időt wear alatt .. én megvettem még anno , az első Lg WatchR- hez . És ezen is működik , a telepítés és resinc után az alkalmazások között található (az órán) és másodpercenként állítható a kijelző idő .

[ Szerkesztve ]

(#619) modd3r


modd3r
őstag

Sziasztok!
Tegnap óta van meg az óra, nagyon tudi, DE
- miért van az, hogy bármilyen hanggal adott parancsot keresésnek érzékel, és a google találati oldalán mutatja csak? Beszólok neki, hogy "navigate to XY", erre jön a google találati lista, mondom neki, hogy "call XY), erre szintén nem azt a személyt hívja, hanem megint a találati lista jön...
Segítsetek lécci! :)

(#620) forintuser válasza modd3r (#619) üzenetére


forintuser
őstag

Az engedélyek meg vannak adva? Hmm mm. Semmi köze hozzá.

[ Szerkesztve ]

Holnapkészítést vállalok.

(#621) modd3r válasza forintuser (#620) üzenetére


modd3r
őstag

Nem nyúltam semmihez, külön kell még ehhez engedélyezni vmit? :F
Ha igen, hol?

(#622) forintuser válasza modd3r (#621) üzenetére


forintuser
őstag

Settings, és ott permission.Nem biztos így írják, németül használja az asszony.

Holnapkészítést vállalok.

(#623) modd3r válasza forintuser (#622) üzenetére


modd3r
őstag

Ott rendben van minden látszólag. Mit mire kellene szerinted állítanom?

(#624) forintuser válasza modd3r (#623) üzenetére


forintuser
őstag

Ennyire nem mélyedtem bele.De megnéztem én is, keresést indít.. :((

Holnapkészítést vállalok.

(#625) modd3r válasza forintuser (#624) üzenetére


modd3r
őstag

Na, az szép... :(
Azért köszönöm!

(#626) tutor58 válasza modd3r (#625) üzenetére


tutor58
csendes tag

Sziasztok!
Én is két napja vettem és ezzel kínlódom.

(#627) modd3r válasza tutor58 (#626) üzenetére


modd3r
őstag

F@sz@... Remélem előbb-utóbb megtaláljuk a megoldást, mert ez így nagyon nem oké.

(#628) modd3r


modd3r
őstag

Még egy gyors kérdés: azt hol kell beállítani, hogy egy értesítés érkezésekor az óra képernyője világítson?

(#629) forintuser válasza modd3r (#628) üzenetére


forintuser
őstag

Hogyha értesítés jön, alapból felvillan a kijelző.Legalábbis itt igen.Full stock be állítás.

Holnapkészítést vállalok.

(#630) modd3r válasza forintuser (#629) üzenetére


modd3r
őstag

Nálam nem. Rezegni rezeg, de a képernyő nem kapcsol be.

(#631) bigsee válasza modd3r (#630) üzenetére


bigsee
addikt

Rezeg, megnézed, felvillan. Amikor nyugvó állapotban van - kéz lenn - minek világítson? :)

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#632) dejvid8


dejvid8
őstag

Alumínium. Alumínium mindenek felett. :R

[ Szerkesztve ]

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#633) modd3r


modd3r
őstag

Újabb anomália, Facebook üzenetnél még csak nem is rezeg a csuklómon.... Minden másnál igen, ennél nem. Permissions beállításokban semmi erre vonatkozót nem találtam. Valakinek vmi ötlet?

[ Szerkesztve ]

(#634) cuebler válasza dejvid8 (#632) üzenetére


cuebler
senior tag

laptop kivételével ugyanilyen konfiggal nyomom, bár nézegettem már zenbook-ot is. csak ezek a fránya játékok :) bakker és most nézem, tényleg barca!!!

[ Szerkesztve ]

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#635) mekkGyver válasza modd3r (#628) üzenetére


mekkGyver
aktív tag

Feel The Wear alkalmazás. Többek között ez is beállítható benne, meg az is, hogy mennyi ideig maradjon a kijelző bekapcsolva.

Idegeskedni nem más, mint mások hülyesége miatt magunkon bosszút állni.

(#636) modd3r válasza mekkGyver (#635) üzenetére


modd3r
őstag

Nagy király vagy, köszi szépen!

(#637) mekkGyver válasza modd3r (#636) üzenetére


mekkGyver
aktív tag

Nincs mit! :)
Amúgy mától én is erősítem a HW használók táborát, és fájó szívvel megválok Moto360-amtól. Régebben volt szó nem gyári, de jó minőségű olcsó láncszemes szíjról. Tud valaki ajánlani? Másik dolog, amit viszont sajnálok a 360 után, hogy a töltő nem wireless. Nincs valami kényelmesebb alternatív megoldás a töltésre? (Valamilyen állványa, vagy álló dokkolóra gondolok.)

Idegeskedni nem más, mint mások hülyesége miatt magunkon bosszút állni.

(#638) mukisrác válasza mekkGyver (#637) üzenetére


mukisrác
aktív tag

Talán egy ilyen, Aliexpress-ről
bambusz tartó
Néhányan itt be is rendeltek ebből

[ Szerkesztve ]

Oneplus 10T, 8/128 , Amazfit GTS3

(#639) mekkGyver válasza mukisrác (#638) üzenetére


mekkGyver
aktív tag

Köszönöm, ilyesmire gondolok, csak valami 'modernebb' dizájnnal. Szíjból megrendeltem ezt, amit Skynet kolléga is ajánlott. De, ha már új óra, akkor megvettem a watchmakert is, hogy tudjak válogatni a számlapokból, de valamiért nem akar szinkronizálni. Van valami biztonsági beállítás esetleg, ami blokkolja a programot az új androidban, vagy ilyesmi? A többi alkalmazás működik rendesen.

[ Szerkesztve ]

Idegeskedni nem más, mint mások hülyesége miatt magunkon bosszút állni.

(#640) mekkGyver válasza mekkGyver (#639) üzenetére


mekkGyver
aktív tag

Hmmm. Figyelmetlen voltam, és nem vettem észre, hogy az órán kiírt valamit, és el kellett fogadni, hogy átváltson watchmaker számlapra. Most működik minden :DD

Idegeskedni nem más, mint mások hülyesége miatt magunkon bosszút állni.

(#641) stemplar07


stemplar07
őstag

egy fontos kérdés : használ valaki BT headsetet a telefon mellett ? Konkrétan egy Plantronics Voyager Edge , amit használok, ami állandóan eldobálta a kapcsolatot, egészen addig míg az órát ki nem kapcsoltam egy napra , létezik ,hogy az óra BTheadset, vagy maga a BT kapcsolat maga.. összezavarja a Plantronic-ot ?
Köszi ha valakinek van ilyen tapasztalata és tanácsot adna :-)

(#642) mekkGyver válasza stemplar07 (#641) üzenetére


mekkGyver
aktív tag

Nekem az autó kihangosítója nem csatlakozott, amíg az óra be volt kapcsolva (moto360). Utána már kommunikált.

Idegeskedni nem más, mint mások hülyesége miatt magunkon bosszút állni.

(#643) Romvr


Romvr
őstag

Nálam a Viber hangja akadozott addig amíg ki nem kapcsoltam a telefonon a "hívás hangja" opciót az óra BT kapcsolatának beállításainál... azaz hogy az órát ne használja hangszórónak. Az óta minden faja. Bár egyéb BT hangszóróval nem próbáltam, de talán ez lehet probléma másnál is.
Persze ha így teszel akkor nem tudsz az órával telefonálni, mert mindig a telefonon fogja felvenni a hívásokat.

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#644) stemplar07


stemplar07
őstag

:( :( Hát sajnos .. fájó szívvel ,akkor van egy gyönyörű ,karcmentes még 11 hónapig garis, fekete fémszíj+fémháló szíjas + töltő fejes óra ha valakit érdekel, mert nekem a BT füles fontosabb .. privátban akit érdekel jelentkezzen ..

(#645) Memmaao válasza stemplar07 (#644) üzenetére


Memmaao
addikt

Csak akkor zavar be a BT headsetnek, ha az óránál is be van kapcsolva a telefon hangja opció, egyéb esetben nem. Én napi szinten használom az autóm BT kihangosítójával és BT headsettel is, semmi probléma nincs a kapcsolattal. Amíg az órán be volt kapcsolva a knight rider funkció, addig nekem is összeveszett a többi BT eszközzel, de mivel nam akarok a csuklómhoz beszélni, így nekem az órta ezen funkciója nem hasznos.

My name is Bond, James... Dean.

(#646) tutor58


tutor58
csendes tag

Nekem van egy Samsung Gera Neo-m,annál tökéletesen működik bluetooth fülhallgató és az órán való beszélgetés is.Söt ahhoz hozzá lehet párosítás a fülhallgatót.
Itt ennél esetleg nincs ilyen funkció?

(#647) tutor58


tutor58
csendes tag

Most próbáltam,ennél is működik.
A telefonhoz és az órához is hozzá kell párosítás a fülhallgatót,de ez csak bluetooth 4.0- és fülessel működik.

(#648) stemplar07 válasza tutor58 (#647) üzenetére


stemplar07
őstag

Köszi a válaszokat, próbálkozom még valami beállításokkal is, de ez lehet plantronics specifikus probléma ? pedig ez a legprofibb a plantronics-tól, multipointos zajszűrős és nem is volt olcsó :-) amint az óra is kapcsolódik , változó időközönként disconnect , ha az óra kikapcs . semmi gond ..

(#649) tutor58 válasza stemplar07 (#648) üzenetére


tutor58
csendes tag

Nekem Jabra-m van,de a lényeg,hogy bluetooth 4-szabványu füles 2 készüléket is tud kezelni,de a régebbiek nem.
Keresd meg a leírásában, hogy a tiéd nem-e v3-as,és az a baj.

(#650) stemplar07 válasza tutor58 (#649) üzenetére


stemplar07
őstag

köszi :-) próbálkozom, de BT4.0 és multipointos, fülesben tán ez a legjobb.

[link]

pl. olyat is tud, hogy a füles a zsebedben/asztalon van ,cseng a telefon beteszed a füledbe, felveszi, hangutasításokat lehet adni stb..
Valaki abban segíthetne ,hogy a permissions-ban esetleg lehet-e az órán állítani valami ?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.