Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#451) bigsee válasza V.T. (#450) üzenetére


bigsee
addikt

Kis időbe telik, míg talál frissítést. Indítsd újra, többször is kerestess vele és meg fogja találni. Csak az 1.5-től lesz egyébként hívásfogadás - bt kihangosító funkció, hangparancsok, stb... - funkció. Gratula, üdv a klubban!

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#452) V.T. válasza bigsee (#451) üzenetére


V.T.
aktív tag

Oké megpróbálom köszi.
Amúgy a kocsiban van kihangosító, szóval nem életbevágó. De ha tudja akkor szeretném ha tudná :D

Memmaao : végülis megrendeltem azt a szíjat amit linkeltél, mert annyival nem volt olcsóbb a másik sem hogy számítson. Ez inkább tűnik eredetinek a felirat miatt is. köszi :R

[ Szerkesztve ]

(#453) ferenck válasza V.T. (#452) üzenetére


ferenck
senior tag

Szia. Nem akarok vészmadárkodni, de ne nagyon számíts arra, hogy olyan szíjat fogsz kapni, mint ami a képen szerepel. Olyan pofátlanul csalnak a ebayen, ahogy csak tudnak. Egy idő után megtanul az ember olvasni a sorok között. Odateszik az eredeti szíj képeit majd küldenek egy hasonlót, de sem logó nem lesz benne, sem a szíj kiosztása nem ilyen lesz. A minőségéről nem is beszélve. De nem is gondolhatod komolyan, hogy egy eredetileg 30 ezer forint körüli áron kapható fém szíjat 3500-ért adnak ingyenes postázással. Viszont így nyugodtan visszakérheted majd a pénzt ha az utánzat mégsem tetszik, mert egyértelmű az átverés. De gondolom 100-ból talán páran teszik meg, ezért bőven megéri nekik ez a kis stikli.

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#454) Skynet258 válasza V.T. (#452) üzenetére


Skynet258
veterán

Utángyártott lesz de teljesen korrekt a minősége. :B

https://geekpulse.hu

(#455) V.T. válasza Skynet258 (#454) üzenetére


V.T.
aktív tag

Kíváncsi leszek rá, meg amúgy is csak 1-2 szem kell belőle.
Még azt a fajtát néztem ki ami olyan mint a lovagoknak volt a páncélján :D mint a lánc összefűzve. Az nagyon tetszik.

(#456) Skynet258 válasza V.T. (#455) üzenetére


Skynet258
veterán

Azért tudom a minőségét mert nekem ilyen van csak ezüst színben. 😉Amit írtál az a milanese szíj lesz, azt is találsz olcsón ebayen.

https://geekpulse.hu

(#457) Memmaao válasza ferenck (#453) üzenetére


Memmaao
addikt

Ki lehet fogni szar minőséget, meg teljesen korrektet is. (Nagyon zárójelben jegyzem meg, hogy a free shipping előnye az is, hogy általában TN-re már nem futja nekik feladáskor, így ugye nem igazán lehet igazolni, ha nyoma veszik a csomagnak. Én bajlódtam már azzal, hogy korrekt módon visszajeleztem a sz@rt, vissza is küldtem, de nem jött helyette semmi. Így persze ebay-en igazoltam, hogy megkaptam, nem volt jó, de mivel magyar posta nem regisztrált az ebay-en, a TN-t nem tudtam igazolni, nem is kaptam se refund-ot, se másik terméket. Ellenben ha kapsz egy minősíthetetlen szíjat, csak meg kell várni az estimated delivery időpont végét, és jelezni, hogy nem kaptad meg a terméket. Ez esetben az ebay a vásárlót védi, ha az eladó nem tudja igazolni TN-rel, hogy elküldte a csomagot, paypal refundként visszakapod a vételárat. Ez sem teljesen "tiszta" dolog, de megvéd a bóvlitól, ami még köszönő viszonyban sincs a képeken szereplő termékkel.)

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#458) Skynet258 válasza Memmaao (#457) üzenetére


Skynet258
veterán

Én nem szoktam ennyit szórakozni... írok az eladónak, hogy amit küldött az tréfi, küldd rendeset, vagy pénzt adja vissza? 99%-ban pénz jön vissza. Ha meg nyüglődik, akkor PayPal-tól kérem vissza a zsetont azzal, hogy nem azt küldte amit hirdetett. Nem volt mondjuk sok ilyen szitum, de ami volt, ott sosem buktam egy forintot sem. Sőt, van pár cuccom, ami mondjuk sérülten jött, de használható, na az ingyen lett, mert vagy küldtek újat, vagy adták vissza a pénzt.

https://geekpulse.hu

(#459) V.T. válasza V.T. (#455) üzenetére


V.T.
aktív tag

Végül is írtam tegnap emailt az ügyfélszolgálatra. Le a kalappal ma kaptam választ hogy küldjem el a lakcímemet és postázzák a plusz szemeket. Mivel nem írtak árat gondolom ingyen lesz.
A mai világban ezt nem gondoltam volna.
Respect :R

(#460) Attiba


Attiba
tag

Frissült az Android Wear az órán:
Android Wear: 1.5.0.3153324
Google Play Services: 9.4.52 (530-127739847)
Android security patch level: August 1, 2016

[ Szerkesztve ]

Iphone 13 Pro, Apple Watch Series 7, Airpods Pro 2, Samsung 55QN95B,

(#461) Memmaao válasza V.T. (#459) üzenetére


Memmaao
addikt

Mondtam,, hogy csak kérni kell! Korrekt cég a Huawei!

My name is Bond, James... Dean.

(#462) FeRkE


FeRkE
őstag

Tegnap kaptam egy update-et, szerintem csak a szokásos security patch. Ja most látom, már volt :)

[ Szerkesztve ]

(#463) bigsee válasza Attiba (#460) üzenetére


bigsee
addikt

Nah, meg is oldódtak a problémák, nincs connection loss :R Sőt, mintha az akku is jobban bírná!

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#464) V.T. válasza Memmaao (#461) üzenetére


V.T.
aktív tag

Meg is jöttek a plusz szemek a szíjjhoz már csak óráshoz kellene eljutnom de sajna nincs a közelben.
Tényleg le a kalappal a cég előtt :)

Frissítést még mindig nem ajánlott fel az óram.
Valaki magyarúl tudna segítséget adni a manuális telepítéshez? Úgy hogy utána is használható maradjon?
:R

[ Szerkesztve ]

(#465) Skynet258 válasza V.T. (#464) üzenetére


Skynet258
veterán

Szerintem valahol itthon is beszerezhető egy a cikkben is lévő alkalmatosság, amivel percek alatt tudsz kiszedni/berakni szemeket, és akkor te magad is el tudsz vele szórakozni, nem nagy ördöngösség. ;)

https://geekpulse.hu

(#466) V.T. válasza Skynet258 (#465) üzenetére


V.T.
aktív tag

Végül megoldottam egy rajzszög és egy fogó segítségével. Egy szemet raktam bele és így már sokkal kényelmesebb az viselése.
Köszi azért a tanácsokat mindenkinek.
A szoftver frissítésre még mindig várom a tanácsokat ;)

(#467) bigsee válasza V.T. (#466) üzenetére


bigsee
addikt

Türelem. Én kb. 6* nyomtam rá, míg elindult. Addig csak arra figyelmeztetett, hogy rakjam töltőre, hiába volt 100-on...

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#468) yoli666


yoli666
tag

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy Aida 64-ben másnak is csak az első mag aktív vagy csak nekem?
Bármikor nézem csak az első mag aktív és vagy 300 MHz vagy 750 körüli értéken megy.
Ez normális vagy csak az aida jelzi rosszul ki? Valamint Nektek is néha belassul az óra? Aztán magához tér, de néha a Wear Mini Launcher akadozik görgetéskor, vagy esetleg van ennél jobb? Mert ha több alkalmazás van a gyári megoldás szinte használhatatlan olyan sokat kell görgetni szerintem....
Ez a lassulás furcsa kissé, mert 4 maggal ilyen kis kijelzővel szerintem nem nagyon kéne...

(#469) yoli666 válasza yoli666 (#468) üzenetére


yoli666
tag

Megint csak olyanokat kérdeznék, akiknek van órájuk, hogy használnak-e böngészőt vagy Video Tube-ot?
Mert nekem sokszor teljesen meghal tőle az óra annyira belassul, hogy semmire nem reagál. Most ez így normális, tehát ilyen lassúcska az óra vagy valóban lehet hogy nem használja mind a 4 magot?
Egyéb területeken nem annyira veszem észre a lassulást, de videó és böngésző az teljesen kikészíti.
Tudom, hogy nem igazán erre való az óra, de leginkább az érdekelne, hogy az enyém hibás vagy mind ilyen?

Előre is köszi!

(#470) btudos válasza yoli666 (#469) üzenetére


btudos
veterán

Bongeszni meg videot nezni egy oran? Furcsa perverzioid vannak, mi abban a jo?

En nem probaltam, de eszembe se jutott, hogy egyaltalan ilyesmire hasznaljam. :B

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#471) yoli666 válasza btudos (#470) üzenetére


yoli666
tag

:D Igazából nem erre használnám, de ha várakozok és épp csak az óra van nálam akkor kicsit lehetne olvasgatni rajta, na meg 1-2 klippet egérmozizni, de főleg hallgatni ..
Szóval remélem érted mire gondolok, unaloműzésnek szeretem mindenre használni :)

(#472) cuebler válasza yoli666 (#471) üzenetére


cuebler
senior tag

de hát ott kellene lennie valahol a telefonnak is :DD

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#473) yoli666 válasza cuebler (#472) üzenetére


yoli666
tag

Na-na ne tessen kötözködni :DD
A telefon mondjuk töltőn van és nincs nálam, de ugye ismert wifi hálózatra magában is felcsatlakozik, külön alkalmazással meg bárhova :)
Na de engem a lassulás érdekel és hogy az Aida miért csak 1 használt magot ír ki akkor is, ha már akadozik az óra? :)
Szóval legyünk már konstruktívabbak :D

(#474) cuebler válasza yoli666 (#473) üzenetére


cuebler
senior tag

építsünk valamit? nekem eddig ilyen eszembe sem jutott, hogy méricskéljem az óra teljesítményét. igazából annyival több számomra, mint egy óra, hogy azonnal látom az értesítéseket :C

[ Szerkesztve ]

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#475) Memmaao válasza yoli666 (#468) üzenetére


Memmaao
addikt

Én nem használom semmi ilyesmire az órát, amíg nem írtad, azt sem tudta, mi az aida64, de most letöltöttem, nekem is 1 mag megy, a többi alszik. 300-1190 MHz közötti range, jelenleg 787Mhz. Nálam még soha nem akadt meg, de én értesítés olvasás és idő leolvasáson kívül nem használom másra. Már note4-en sem szeretek videót nézni, Tab S 10,5ˇ-nál kisebb kijelző nekem egérmozi.

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#476) yoli666 válasza Memmaao (#475) üzenetére


yoli666
tag

Köszi, hogy megnézted, akkor nem hibás az enyém sem, hanem ennyit tud az óra valamint Neked is 784 az alap órajele. Ez nekem is ennyi. Alapból ha semmi extrát nem használok akkor nekem sem akad meg többnyire, de komolyabb alkalmazások azért eléggé megfogják. De mondjuk egy óráról beszélünk :D

(#477) andrys83


andrys83
aktív tag

Helo.Valaki tud nekem alkalmazást ami függetlenül a telefontol játszik le kihangosítva az órán zenét?na meg feltenni valahogy az órára az mp3-at.vagy ez esélytelen?üdv

(#478) yoli666 válasza andrys83 (#477) üzenetére


yoli666
tag

Szia!

Feltenni File Boss
Lejátszani Wear Media

Eddig nekem jól működik...

(#479) andrys83 válasza yoli666 (#478) üzenetére


andrys83
aktív tag

file boss nem akar működni.mikor rányomok a másolásra csak tölt egyfolytába.valamit nem jo csinálok?rányomok a move és csak tölt semmit nem csinál forog a zöld karika

[ Szerkesztve ]

(#480) yoli666 válasza andrys83 (#479) üzenetére


yoli666
tag

Nekem szokott működni, de a bluetooth miatt sajnos nem túl gyors...

(#481) Romvr


Romvr
őstag

Sziasztok,

Mostanság tervezem egy ilyen óra megvásárlását mert tetszik hogy nem olyan nagy mint a Moto 360, elegánsabb a kinézete és a zafírüveg még süllyesztve is van, így elkerülve a karcolódást+törést.

Viszont mielőtt kiadok 100+ ezret egy órára felmerült benne pár kérdés. Ráadásul Android Wear rendszerrel se találkoztam még közelebbről.
1.) Két telefont fogok használni időm egy részében. Samsung + iPhone. Megoldható hogy mind a két telefon az órához kapcsolódjon egy időben? Valahol azt olvastam hogy tud egynél több készüléket is kezelni, de nem találtam megerősítést erre vonatkozóan.
2.) Úgy szeretném majd használni hogy az időt azt non-stop mutassa (ha már óra) és ne kelljen mindig hadonásznom hozzá. Minden mást csak akkor ha "megnézem az órám" mozdulatot elvégzem. Ez a beállítás mennyivel rövidíti meg az üzemidőt? Azt rebesgetik róla hogy 2 napot ki szokott bírni, mérsékelt használat mellett. Tehát ha 1,5 napot megy Ambient Display mellett akkor már rohanok is a boltba :D
3.) Bejövő hívásnál, ha mondjuk vezetek meg tudom azt csinálni hogy úgy veszem fel, hogy az óra szolgál mikrofonként a telefonon pedig kihangosítva? Mindenféle extra nyomkodás nélkül persze. (K.I.T.T.! Szállj ki a kocsiból!)
4.) Ez a fém szíjas verzió a kiszemeltem de a záró-mechanika furcsának tűnik. Mennyire megbízható? Pl ha megrázom a kezem akkor nem oldódik ki magától?
5.) Felmerült kérdésként az is hogy ha e-mail-ben kapok linket (pl Prohardver Privát Üzenet) akkor rányomva a linkre meg tudom e nyitni az órán az oldalt? Természetesen csak hogy megnézzem mi is lett linkelve és ha érdekes akkor telefonon folytatom.
6.) Csuklómozdulatokra mennyire érzékeny a készülék pl ez a "megnézem az órám" mozdulat 10-ből hányszor működik? Lehet funkciókat társítani rázáshoz? Mondjuk ha kétszer megrázom elutasítja a hívást. Ha egyszer akkor némítja...stb. (szintén vezetés miatt)
7.) IP67-nek van titulálva, azaz 1 méter mélyen 30 percig bírnia kellene a vizet. Természetesen nem akarok vele úszni, hisz a képernyő úgy is használhatatlan ha vizes (sőt! önéletre kel!). De pl egy gyors tusolást, kézmosást, nyári záport mennyire szereti? Az ugyanilyen védettséggel rendelkező telefonom rendszeresen viszem magammal tusoláshoz (zenét hallgatni) és még nem volt gondja a meleg fröccsenő vízzel, sem a lecsapódó párával. (Eleve az IPx6 már bírja a "Powerful water jets (100kPa with more volume/duration), az IPx7 meg már a vízbe merítést is)" Csak kérdés hogy ha mégis beázik egy kézmosásnál azt mennyire lehet garanciáztatni.

Előre is köszönöm a válaszokat!

Üdv,
Romvr

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#482) Memmaao válasza Romvr (#481) üzenetére


Memmaao
addikt

1.) Ezt nem tudom, egy telefonom van.
2.) Nálam ambient mód mellett bír 1,5 napot, de ezt nagy mértékben befolyásolja, hogy milyen óra számlapot használsz, hogy az milyen infót jelenít meg ( telefon töltöttségi szint, lépésszámláló, időjárás, stb.), mert ettől függően lehet, hogy gyakrabban szinkronizál a telefonnal. Nekem a masque az állandó, mert itt bármilyen színű számlapot szerkeszthetek, ambient módban két fehér mutató van csak, másfél napot használom.
3.) Azt tudod megtenni, hogy az óra szolgál "kihangosítóként", tehát az óra mikrofonja és hangszórója szólal mag. Az nem működik, hogy az autó BT és az óra is egyszerre kapcsolódik a telefonhoz kihangosítóként és azt sem, hogy az óra mikrofonja és a telefon hangszórója működjön egyszerre. BT beállításoknál az óránál lehet jelölni, hogy "eszköz hangja".
4.) A fém szíj záró mechanikája (már ha a link szíjról van szó, a szőtt fém szíjat nem ismerem) kb svájci óra minőség, rejtett csattal, nagyon precíz, nagyon stabil.
5.) Nem, azt fogja felajánlani, hogy nyisd meg a telefonon.
6.) Álló helyzetben 10/10, ha mondjuk ágyon fekszel és úgy nézed meg, úgy már esetlenebb, kb 10/6 alkalommal érzékel jól, de én ilyenkor duplán koppintok a kijelzőn és életre kel. Az android wear frissítése óta van gesture vezérlés, tehát a csukló mozdulatokkal tudsz navigálni a menü között. (lerakni így még nem próbálta, de lehet az is működik)
7.) Én rendszeresen mosom le csapvíz alatt, ügyelve, hogy ne nagy nyomással spriccelje a víz. Ezt bírja, annyi észlelhető, hogy amíg vizes a hangszóró membrán, addig halk lesz. Szerintem beázás esetén nincs garancia, mert nem lehet bizonyítani, hogy mennyi ideig volt víz alatt.

Remélem tudtam segíteni!

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#483) yoli666 válasza Romvr (#481) üzenetére


yoli666
tag

Szia!

Amit tudok válaszolok rá:
1. Tud két bluetooth eszközt kezelni, mondjuk telefon+bluetooth kihangosító. De azt nem tudom két telefont kezel-e egyszerre, hátha más használta így...
2. Szerencsére tudja az időt mutatni non-stop ez nagyon jó funkció én is mindig használom.
Az üzemidő ami elég bibis kérdés, ha megy az óra és nézegeted mondjuk 3-as világítással, meg mondjuk telefonálsz is rajta akkor max 1 nap, de van hogy estig alig húzza ki. Sajnos ez ilyen...
Próbáltam, hogy nem mutatja az időt mindig ez elég sokat jelent, de 1 napnál tovább úgy se fogja húzni szerintem. Ha használod akkor este töltő, különben másnap délben mondjuk lemerül.
Ha semmire nem használod akkor meglehet a 2 nap.
3. Tudja, nagyon jó funkció, mondjuk emberek között nem használom, de autóban és otthon sokat :)
4. Bőr szíja van :)
5. Ha böngészőt telepítesz dupla tapival megnyitja, de elég lassúcska sajnos...
6. Ha lendületesen nézed akkor szinte mindig jó, de ha picit is lötyög az óra akkor nem mindig.
Az a baj nekem pont 2 lyuk között lenne az ideális, ha kisebbre veszem egy idő után szorít, ha nagyobbra akkor meg lötyög...
7. Kezet mosok benne, de többet ha nem haragszol nem próbálok ki :)
Szerintem a zuhany alá én nem vinném be, amúgy sem zuhanyzok órában, mondjuk ha valaki edzés után letusolna az mondjuk jogos kérdés...

Remélem tudtam segíteni!
Összességében én szeretem nagyon, de 2x ekkora akkuval ideális lenne, az akku idő a legszűkebb keresztmetszet sajnos nekem. Valamint amit írtam is a néha történő belassulás, hiszen szinte soha nem használ 1 magnál többet. Indulás után azonnal sikerült több mag használatán tetten érnem, de rögtön alvóba menne, bár az akku miatt nem csodálom. Szerintem kicsit az energiagazdálkodást túltolták és néha kicsit magához kell térnie...

(#484) Romvr


Romvr
őstag


(#483) yoli666


(#482) Memmaao

Köszönöm a válaszokat. :R :R

Az üzemidő tekintetében pedig ha reggel 6-tól este 10-ig kibírja úgy hogy utána másfél óra alatt ismét fullon van, az már nekem elég. A telefonom is csak extrém esetben tud kettő teljes napot túlélni és ritkán alszom órában. Ha csak e-maileket nézegetek, esetleg pár viber/hangouts üzenetre válaszolok gondolom ez nem elérhetetlen fantazmagória.

Közbe eszembe jutott még valami. Navigáció (google maps-es) működik rajta? Lehet olyat hogy a számlap aludjon, az irányváltások előtt rezegjen és csak ha ránézek(megbillentem) akkor mutassa hogy mi-merre-hány méter? (Pebble Classic-om tud ilyet és imádom) Vezetés közben hatékonyabbnak gondolnám mint a szélvédő alatt megsülő telefont :U

Ha az órán is megy érthető és élvezhető minőségben a kihangosítás és a mikrofon is olyan hogy nem kell a számba dugni hogy halljanak akkor az is teljesen megfelel. Sőt még jobb is :)

A vizes dolgot pont azért kérdeztem hogy ha nyilvános zuhanyzóban végzek egy gyors letusolást akkor szeretem magam mellett tudni közben a telefont/órát (paranoiások tovább élnek ugye :B ). A garanciáztatást meg ugye az IP67-es jelzés miatt szerintem ha kicsit keményebben lépek fel akkor el lehet intéztetni. Hisz MO-on mindig a vádnak kell bizonyítania. Ha én azt mondom rendeltetés szerű használat közben ment tönkre akkor a másik félnek kell bizonyítania hogy valójában Gyöngyhalászás közben, egy olajfolt közepén merültem 50 métert majd egy órán át és azért ázott be.
Legalábbis én így gondolnám. De tuti vérre mennék ha egy tusolást nem bírna ki a "Merítésnek és erős vízsugárnak ellenálló" minősítéssel rendelkező 100+ ezres órám.

Bőr szíj témaköre. Érdemes a bőr szíjasat venni és esetleg később rárakatni egy fémet, vagy menjek rögtön a fém szíjas verzióért? Megéri a felárat? 115 az ezüst + bőrszíj és 128 a fémszíjas. (bár a fekete tetszik nekem jobban, ami szintén 128)

Minden esetre a héten beruházok egy ilyen órára (vagy max jövő héten). ;)

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#485) cuebler válasza Romvr (#481) üzenetére


cuebler
senior tag

3. Egyszerűen kényelmesebb és biztosabb a kocsi BT-jét használni, mint az órát (eléggé gáz lehet úgy vezetni, hogy a csuklódat közelebb emeled a fejedhez, engem kifejezetten zavarna, pedig automata váltós a kocsim). Ha pedig nincs benne, célszerű szerezni egyet, ma már gombokért lehet kapni...
7. Kiegészíteném: naponta mosogatok úgy, hogy a csuklómon van, sőt kisfiam fürdetésekor sem húzom le, pedig utóbbi tevékenység után gyakran a pólómat is le kell dobnom :C
a többiben ugyanaz, a véleményem, mint az előttem szólóké.

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#486) Memmaao válasza Romvr (#484) üzenetére


Memmaao
addikt

Én 24-zek a munkahelyemen, reggel 7-től másnap délig mindig bírja. Otthon van egy dokkoló, azon töltöm, a táskámban meg a gyári töltője, ha nagyon merülne 15 perc alatt is kb 30%-ot lehet bele lehelni. Én a gyári fekete fém szíjat ritkán rakom fel rá, 18mm G10 NATO szíjjal használom, van olyan is, ami két részes és így nem takarja ki a HR szenzort, bár mondjuk azt spec. nem is használom. Nagyon jó a mikrofonja- hangszórója, az autóban szerintem nem kell a kormányról elemelned a kezed, hogy jól halljanak. Én csak azért nem használom, mert van gyári BT a kocsiban, így nekem ki van kapcsolva a telefon hangja funkció, mert egyébként összeugranak a kocsiban, ha mindkettőt érzékeli a telefon és ilyenkor általában az autó kihangosítót dobja a telefon. A google maps még ambient módban is mutatja a nyilakat (nem tudom, hogy rezeg-e), de én nem szeretem vezetés közben a csuklómat nézni, kényelmetlen, a telefon az autós tartóban sokkal kényelmesebb. Sőt, én az autóban dupla gombnyomással, theatre módba rakom a kijelzőt, hogy ne kapcsoljon be, mert szerintem az A oszlop mellett elhelyezett autós tartóban lévő telefon kevésbé vonja el a figyelmet, mint az órát nézegetni.
Szerintem, ha az ezüst színűt választod, érdemes a bőr szíjast venned és utólag venni az ebay-en fém szíjat. A Telekom egész korrekt áron adja, bár tény, hogy akcióban volt 79e ft is, a fekete meg 114e ft. Meg a jofogas.hu-n is van jópár, egész korrekt áron, garanciával. (pl fekete fém szíjas most van fent 80e-ért.)

My name is Bond, James... Dean.

(#487) yoli666 válasza Romvr (#484) üzenetére


yoli666
tag

Én is inkább navit használok autóban, mint az előttem szólók :)
De ha városban gyalog keresnék címet lenne értelme, de szerintem navi az pont olyan eset, hogy piszok gyorsan merítené. Értesítés megjelenítés és gyors megnézés nem annyira, de ha használod tartósan a kijelzőt az nagyon meríti sajnos, legalábbis nekem...
Én beszélgetek vele autóban és néha azért magam felé kell fordítani, mert visszakérdeznek, hogy mit mondtam, de attól is függ milyen hangerővel beszélsz :)
Fém szíjat én is lehet rendelek az ebay-ről hozzá, de még nem szántam rá magam....

(#488) yoli666 válasza Memmaao (#486) üzenetére


yoli666
tag

Amúgy töltőt honnan vettél hozzá? ebay?

(#489) Memmaao válasza yoli666 (#488) üzenetére


Memmaao
addikt

Nálam pl. most ilyen a szíj.

Nem, a feleségem Huawei B0 okos karkötőjének a töltője tökéletes az órához is, sé annak vettem az ebay-en egy 3D nyomtatott állványt.

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#490) Romvr válasza Memmaao (#489) üzenetére


Romvr
őstag

Nem néz ki rosszul a sárga-fekete. Lehet majd később én is veszek hozzá valami strapa szíjat :)

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#491) Skynet258


Skynet258
veterán

Jóvágású watchface, érdemes kipróbálni! :K

https://geekpulse.hu

(#492) Memmaao válasza Skynet258 (#491) üzenetére


Memmaao
addikt

Nekem megvan!

My name is Bond, James... Dean.

(#493) V.T.


V.T.
aktív tag

Mivel még mindig nem érkezett meg a frissítés OTA-n így úgy döntöttem, hogy ADB-vel próbálom felrakni az újabb Android Wear-t.
Letöltöttem a link alapján a szoftvereket, de nem látja az órát mikor parancsba beírom, hogy devices.
USB drivereket nem találtam sehol, ADB letöltve meg az új szoftver is. ADB-t már használtam még Nexus 5 korszakomba, de nem jövök rá hogy kellene párosítani. Próbáltam úgy is, hogy először Recovery módba rakom az órát és úgy dugom össze, de úgy sem jó.
Ötlet? :D

Fejlesztői beállításoknál be van kapcsolva az adb debugging, de azon belül nem jön elő olyan mint amit írnak hogy PC-vel való kommunikáció vagy valami hasonló

[ Szerkesztve ]

(#494) Romvr


Romvr
őstag

Beléptem a klubba én is

Milyen alkalmazásokat és számlapokat ajánlotok nekem? :)

[ Szerkesztve ]

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#495) jacis válasza Romvr (#494) üzenetére


jacis
nagyúr

Gratula nagyon szép.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#496) yoli666 válasza Romvr (#494) üzenetére


yoli666
tag

Gratula hozzá, ez gyors volt! Használd egészséggel!

(#497) yoli666


yoli666
tag

Ha már így megélénkült a fórum esetleg Ti tudtok akku ügyben esetleg árat?
Én már kérdeztem az ügyfélszolgálatot, hogy esetleges akku csere esetén ha már nem lesz garis mennyibe fog kerülni, de sajnos gőzük sincs :)
Persze még nincs gond az akkuval, de idővel ez mindenképp gond lesz....

(#498) Romvr válasza yoli666 (#496) üzenetére


Romvr
őstag

Egyelőre kb az 5. frissítés telepedik fel rajta. Szóval használni annyira még nem nagyon tudtam :DDD
Meg az akkumulátora 20 százalékon volt mikor megvettem. Egy viber hívás fogadtam rajta és ennyi.

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#499) yoli666 válasza Romvr (#494) üzenetére


yoli666
tag

Alkalmazások:
-Audio Recorder
-File Boss
-Számológép (én 2 jót találtam)
-Wear Mini Launcher (a sima görgetés idegőrlő, ha több alkalmazás van)
-Reminders
-Wear Video Tube, Wear Media, Wear Calendar, Wear Videos, Wear Photos, Wear Doc, Wear Wifi...
Ez ugyan fizetős, de szerintem a legjobb alkalmazáscsomag és az elején 50% kedvezmény van!
Telefonról képek videók nézhetők + Youtube...
-Stocard se rossz
És a legjobb a 2048 :)

(#500) yoli666 válasza Romvr (#498) üzenetére


yoli666
tag

Arra számíts, hogy az első napokban kb. fél napot fog bírni, hiszen mindig nyomogatod majd :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.