Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) Achiles válasza FeRkE (#339) üzenetére


Achiles
csendes tag

Nekem is megjött a frissítés, változást én se tapasztaltam.

(#352) Memmaao


Memmaao
addikt

Egy kis nyári hangulat.

My name is Bond, James... Dean.

(#353) mukisrác válasza Memmaao (#352) üzenetére


mukisrác
aktív tag

Jó a szíj, jó a Watch face :C

Oneplus 10T, 8/128 , Amazfit GTS3

(#354) forintuser válasza Memmaao (#352) üzenetére


forintuser
őstag

Ez igen.Nem is tudtam, hogy kompatibilis az ilyen szijakkal.Meg kérdezhetem hogy honnan rendelted?

Holnapkészítést vállalok.

(#355) Memmaao válasza forintuser (#354) üzenetére


Memmaao
addikt

Ebay-en vettem, a linkelt eladótól, postával együtt 3200ft volt. Rendeltem egy pirosat is. Ennélaz eladónál a csat pvd bevont fekete, és jó minőségű a tüske is és a szíj is.

My name is Bond, James... Dean.

(#356) forintuser válasza Memmaao (#355) üzenetére


forintuser
őstag

Még egy kérdés. A tűket belerakod, és átfűzöd rajtuk a szíjat?

Holnapkészítést vállalok.

(#357) Memmaao válasza forintuser (#356) üzenetére


Memmaao
addikt

Igen, a G10 szíjnak ez a lényege, hogy könnyen cserélhető, a két tűt berakod a helyére és a szíjat csak átfűzöd. Szíj nélkül a tűt is könnyen be lehet rakni otthon. A pulzusmérő így persze nem működik, mert a szíj takarja, de én speciel nem használom.

My name is Bond, James... Dean.

(#358) Attiba válasza Memmaao (#355) üzenetére


Attiba
tag

Köszi a linket! Ideje beruházni 1-2 darabra :)

Iphone 13 Pro, Apple Watch Series 7, Airpods Pro 2, Samsung 55QN95B,

(#359) mukisrác válasza Memmaao (#357) üzenetére


mukisrác
aktív tag

Hány millis a mi szíjunk, vagy mekkora mehet bele maximum?

Oneplus 10T, 8/128 , Amazfit GTS3

(#360) Memmaao válasza mukisrác (#359) üzenetére


Memmaao
addikt

18mm

Az összhang kedvéért a mutatók is narancsban pompáznak.

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#361) mukisrác


mukisrác
aktív tag

Sziasztok,
ez az óra mennyire vizálló? (nem búvárkodni akarok, csak érdekel, hogy balcsi/tengert bírja e rövid távon?)

Nna, közben találtam egy oldalt, ahol IP67-et mondanak rá
[link]

IP67

[ Szerkesztve ]

Oneplus 10T, 8/128 , Amazfit GTS3

(#362) Memmaao válasza mukisrác (#361) üzenetére


Memmaao
addikt

Én folyó víz alatt szoktam átmosni, amikor nagyon bekoszolódik. Átmenetileg ilyenkor a hangszóró membrán használhatatlan, tehát ha akarod a hívás hangja funkciót alkalmazni, akkor az átmenetileg kb fél napig kilőve, amíg ki nem szárad a membrán. Én nem úsznék benne, pláne sós vízben, az azért kikezdi a polírt/bevonatot.

My name is Bond, James... Dean.

(#363) mukisrác válasza Memmaao (#362) üzenetére


mukisrác
aktív tag

az ezüst színű kereten lévő hajszálkarcokat mivel lehetne eltüntetni?

Oneplus 10T, 8/128 , Amazfit GTS3

(#364) Memmaao válasza mukisrác (#363) üzenetére


Memmaao
addikt

Skynet258 ezt javasolta korábban . Tőle érdeklődj, az enyém fekete. Amúgy ha a fenti Polír kendő nem jön be, van órás, aki vállalja. (pl watch de lux Bp Kristóf tér - de itt egy vagyon, svájci óra szerviz. Én a Tag Heuer-em ide hordom, de az más kategória).

My name is Bond, James... Dean.

(#365) Achiles válasza mukisrác (#361) üzenetére


Achiles
csendes tag

Én már zuhanyoztam vele, semmi baja nem lett, a korábban említett membrán kiszáradást kell megvárni. A sós vizet én se ajánlom, de ez le is van írva valahova úgy emlékszem.

(#366) mukisrác válasza Achiles (#365) üzenetére


mukisrác
aktív tag

és Memmaao

köszönöm szépen mindkettőtöknek.

Oneplus 10T, 8/128 , Amazfit GTS3

(#367) Memmaao


Memmaao
addikt

Megjött a katonai zöld NATO szíj is.

My name is Bond, James... Dean.

(#368) Memmaao


Memmaao
addikt

A piros szíj is megjött, bővül a kollekció.

My name is Bond, James... Dean.

(#369) mekkGyver


mekkGyver
aktív tag

Üdv.
Ha valaki megválna az órájától, vagy tud eladót, vevő lennék rá, persze baráti áron. Esetleg ha valaki cserélne fémszíjas, hibátlan Moto 360-ra, akkor írjon.

Idegeskedni nem más, mint mások hülyesége miatt magunkon bosszút állni.

(#370) Skynet258 válasza mekkGyver (#369) üzenetére


Skynet258
veterán

Látom te is hasonló utat jársz be mint én... :D

https://geekpulse.hu

(#371) mekkGyver válasza Skynet258 (#370) üzenetére


mekkGyver
aktív tag

És pont te tehetsz róla! :P
Ha nem olvasom el a cikked, akkor boldogan használom az órámat, és nem tudom meg, hogy a huawei épp azt az 1-2 pluszt tudja, ami nekem hiányzik...

Idegeskedni nem más, mint mások hülyesége miatt magunkon bosszút állni.

(#372) Memmaao válasza mekkGyver (#371) üzenetére


Memmaao
addikt

Én is áldom a fejem, hogy megvettem, amikor a t-mobil nyomott áron adta, ráadásul 0% THM-re. A gear s2-m meg sikerült. 26e ft haszonnal eladni fél év használat után. Egy percig sem bánom, hogy Tizenről Android wearre váltottam.

My name is Bond, James... Dean.

(#373) Skynet258 válasza mekkGyver (#371) üzenetére


Skynet258
veterán

Oh, hát... sorry. :DDD

https://geekpulse.hu

(#374) defloektor88


defloektor88
csendes tag

Sziasztok!

Ios-el van valakinek tapasztalata?
tetszik-tetszik,csak félek attól hogy nem jönnének ki jól egymással...
Köszi előre is a válaszokat!

(#375) cuebler


cuebler
senior tag

rendeltem egy ilyet végül a 6p-hez (fekete ház, fekete fémszíj) és az asszonynak is megtetszett (persze rögtön a legdrágább)... van valakinek elegant kivitelben? ha esetleg van, honnan a búbánatos rossebből szerezte be? mert innen magyarországról jelenleg vagy nagyon drága vagy nagyon sovány a garancia... tudom, az asszonyért semmi sem drága, de azért jó lenne a lehető legoptimálisabb pénzeszköz-felhasználással kijönni a dologból... :B

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#376) btudos válasza cuebler (#375) üzenetére


btudos
veterán

Telekom nem jatszik?

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#377) cuebler válasza btudos (#376) üzenetére


cuebler
senior tag

de, kiemelt ügyfelek vagyunk saját kapcsolattartóval. :P ők is forgalmazzák? hát, a honlap nekem csak a "szokásos" tételeket hozza: talkband, watch steel és black steel.

[ Szerkesztve ]

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#378) btudos válasza cuebler (#377) üzenetére


btudos
veterán

Akkor hajra, par hete kaphato. ;)

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#379) Memmaao válasza cuebler (#377) üzenetére


Memmaao
addikt

Itt van a Telekom link

My name is Bond, James... Dean.

(#380) cuebler válasza Memmaao (#379) üzenetére


cuebler
senior tag

fúúú, köszi :R :R
már rendeltem is :C

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#381) ferenck válasza cuebler (#380) üzenetére


ferenck
senior tag

Sziasztok. Elcserélnék egy eredeti Fossil barna színű bőr óraszíjat egy fekete gyári Huawei bőrszíjra. Írj PÜ-t ha érdekel a csere. :)

Itt vannak róla képek: [link]

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#382) jacis válasza ferenck (#381) üzenetére


jacis
nagyúr

Ezért kapsz egy kicsi ejnye-bejnyét...

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#383) andrys83


andrys83
aktív tag

Sziasztok!Óra alkalmazást telefonba lehet valahogy letölteni?Hogy ne a mobiallal legyen kapcsolatba hanem külön feltenni az órára?mint a gyáriak.üdv

(#384) Memmaao válasza andrys83 (#383) üzenetére


Memmaao
addikt

? Bocs, de a kérdést sem értem?

My name is Bond, James... Dean.

(#385) andrys83 válasza forintuser (#197) üzenetére


andrys83
aktív tag

Szia!Milyen alkalmazással tudom importálni?előre is köszi!üdv

(#386) andrys83 válasza Memmaao (#384) üzenetére


andrys83
aktív tag

tehát töltök le gépre óra lapokat és hogyan tudom átvinni a telefonra hogy ott válasszaam ki az óralapot.tehát ne tleefonrol küldje át!Valami alkalmazás vagy hogy kell?

(#387) Memmaao válasza andrys83 (#386) üzenetére


Memmaao
addikt

Ha arra gondolsz, hogy számítógéppel töltesz le számlapot, az megoldható, webes play áruház, keresel ami tetszik, de telepíteni így is a mobilra fogja, ahonnan automatikusan átkerül az órára is, ha bt vagy wifi kapcsolatban van. De kapcsolt telefon kell hozzá.

My name is Bond, James... Dean.

(#388) andrys83 válasza Memmaao (#387) üzenetére


andrys83
aktív tag

azt értem de van valami alkalmazás kezelő ahol konkrétan a telefonra szeretném küldeni a számlapokat.mint ahogyan a gyáriak vannak.ami nem törölhető érted?monduk vlaami fájlkezelővel átmásolni a telefonra és onnan használni.mintha irták volna hogy ugy is lehet.nem play áruházból töltöm le hanem máshonnan sokféle számlapot gépre. és azokat akarom feljuttatni a telefonra alapértelmezettként ottl egyen csak ki kelljen választani amit akarok.

[ Szerkesztve ]

(#389) Memmaao válasza andrys83 (#388) üzenetére


Memmaao
addikt

Telepítsd a watchmaker programot. Szerintem erre gondolsz, bár elég nehéz kibogozni. A third party alkalmazásokat ugyan úgy lehet telepíteni, mint bármi más esetben, engedélyezni kell a play aruhazon kívüli telepitest.

My name is Bond, James... Dean.

(#390) andrys83 válasza Memmaao (#389) üzenetére


andrys83
aktív tag

az lesz az:)privátba leirnád kicsit részletesebben mit hogy?mert most vettem órát és magas:)Az playen kivüli alkalmazásokat hol kell beállitani?

(#391) Memmaao válasza andrys83 (#390) üzenetére


Memmaao
addikt

Ez alap android ismeret. Letoltod az alkalmazást ahonnan akarod (nem részletezném itt), és amikor bármelyik alkalmazás kezelő programmal (total commander, saját fájlok, stb.) megnyitod a .apk filet, felajanlja a telefon, hogy engedelyezd a playen kívüli alkalmazásokat.

My name is Bond, James... Dean.

(#392) andrys83 válasza Memmaao (#391) üzenetére


andrys83
aktív tag

jo már tudom.csak még elbeszélünk egymás mellett..az a lényeg szeretném telepakolni az órám számlapokkal telefontol függetlenül.tehát ha nincs nálam a telo akkor is legyen meg az össze számlap amit rátöltök.de amiket leszedtem és rá szeretném tölteni azzal volt gondom hogy nem tudom hogyan kell.na mind1.

(#393) Memmaao válasza andrys83 (#392) üzenetére


Memmaao
addikt

Ha telepítesz egy számlapot, az ott lesz az órán, telefon nélkül is. Csak hosszan nyomva kell tartanod a kijelzőt és kivalasztani...

My name is Bond, James... Dean.

(#394) andrys83 válasza Memmaao (#393) üzenetére


andrys83
aktív tag

csengőhangot ilyesmit lehet átküldeni?gondolom nem véletlen vagy 4 giga memoria benne

(#395) Achiles


Achiles
csendes tag

Sziasztok! Csak infóként írom nem rég frissült az óra 6.0.1-re, androd wear 1.5.0.3066011, google play 9.4.52

(#396) btudos válasza Achiles (#395) üzenetére


btudos
veterán

Nem mostani frissítés, emlékeim szerint júniusban érkezett.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#397) tybsen


tybsen
addikt

Ajandekba szeretnek egy orat venni, szoba jott ez is (mint elsodleges jelolt). Akinek vennem, nem kütyü-orult, csak azt szeretnem, ha lenne egy modern oraja amit kedve szerint testreszabhat. Kerdes: ha nem nyomkodja gyakran, csak hordja es esetleg jonnek ertesitesek viber-stb, akkor kibir egy napot, ugye? Illetve ezeket az ertesiteseket teljesen ki is lehet kapcsolni, hogy kvazi csak orakent funkcionaljon es ugy kibirjon egy napot? Nem akarok igazabol egy olyan ajandekkal szivatni, ami mar delutanra lemerul - igy aztan nehany nap utan biztosan a fiok melyen vegezne valoszinuleg.. mert akkor inkabb valami mas ajandekot nezek. Ha egy napot kibir, az oke, mert ejjel lehet tolteni es kesz. Csak ertitek, nem akarok egy plusz "gondot" ajandekba :DDD

A fekete bor-ezust haz valtozatot vennem (spanyol amazonon 250 EUR) es hozza egy gyari ezust szijat (kb 60 EUR).

A kerdes, hogy ez a hozza rendelheto gyari fem szij pontosan ugyanaz, mint amivel a fem szijas orat lehet kapni, ugye?

Szerintem jobban megeri 310 EUR-ert egy fem es egy fekete borszijas ora, mint 350 EUR-ert csak a femszijas.

(#398) ferenck válasza tybsen (#397) üzenetére


ferenck
senior tag

Szia. Nálam 3 napot simán kibír úgy, hogy minden be van kapcsolva rajta, wifi, bt, minden értesítés, üzenet megjön viszont a képernyő csak akkor kapcsolódik be, ha hozzáérek, nem megy folyamatosan és le van tiltva a felemelem a kezem és bekapcsol a képernyő féle funkció is. Éjjelre sem kapcsolom ki. Ha folyamatosan megy a képernyő úgy hogy csak fekete fehér dim módban van az óralapom 5 mp. után, úgy kb. 1,5-2 napot bír használattól függően. Az értesítéseket és kapcsolatot teljesen ki tudod kapcsolni és akkor biztosan sokkal többet bír.

Ránézésre úgy néz ki mint az eredeti szíj, és a leírás szerint is az, szóval valószínűleg az. Az eredetin az utolsó láncszembe bele van gravírozva a Huawei felirat.

[ Szerkesztve ]

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#399) Skynet258 válasza tybsen (#397) üzenetére


Skynet258
veterán

Ha nem ragaszkodsz a gyárihoz, akkor 3 ezerből megvan egy azzal megegyező minőségű és kinézetű szíj is. Persze látom, ajándékba lesz, de biztos megér 60 eurót az a szíj? :U Ugyanúgy gyors kioldású pin van hozzá, ha akarom reggel 3 perc alatt lecserélem a bőrre/fémre. Egy ideje használom (azóta mióta írtam a linkelt cikket), se kopás, se karc, se bőr irritáció, se semmi. És mondom, cirka 10 euró. ;)

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#400) cuebler válasza Skynet258 (#399) üzenetére


cuebler
senior tag

láncszíjjal van valakinek tapasztalata?

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.