Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) Coc@s


Coc@s
őstag

Sziasztok!

Gondolkodom egy ilyen órán (is).
Elkezdem végigolvasni a topicot, de azért kérdeznék az elején.
- Használja-e valaki iPhone-val? Mennyire működnek együtt?
- A pulzusmérője pontosnak mondható? Folyamatosan mér-e, vagy csak ha direktben ezt indítom?
- Kb. milyen a gyakorlatban az üzemideje intenzív (folyamatos ?) pulzusmérő használattal?

Köszönöm a válaszokat előre is. :R

18 éve itt

(#702) Romvr válasza Coc@s (#701) üzenetére


Romvr
őstag

Szia,

Kettes kérdésre a válasz: Van olyan watchface aminél ha akarod akkor az 1 percenkénti pulzusmérést is be lehet állítani. Én csak pár napig próbáltam ilyet 10 perces időközzel, de a baj az volt vele hogy a telefonom (Samsung) Fintess App-ja nem vette át a mérési eredményeket, azaz csak az órán jelent meg az előzmény. Amúgy a telefonom pulzusmérőjével összehasonlítva nagyjából mindig ugyanazt kapom, így pontosnak mondható a kategóriájában. Persze profi orvosi mérővel nem vetném össze... :)
Amúgy csak akkor mér ha direktben indítod, illetve gondolom biztosan létezik rá olyan App ami képes a telefonnal is kommunikálni és átvinni az eredményt, csak én nem mélyedtem el benne. Nekem elég ha az órán vissza tudom nézni néha.

Hármas kérdésre: Nekem ~1,5 nap szokott lenni intenzív üzenetolvasás mellett. De ezt értsd úgy hogy mondjuk hétfő reggel 6-kor leveszem töltőről és kedd este 8 körül rakom vissza 10% töltöttséggel. De mivel gyorsan tölt ezért 20 perc alatt visszamegy annyi amivel elvagy egy napig.
Intenzív pulzusméréses tesztelésnél inkább 1 napot mondanék. Ez akkor volt mikor 10 perces időközre állítottam az órát. Ugyanis zöld fénnyel küldi meg az ereidet ami nyilván áramot fogyaszt. :DDD

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#703) Coc@s válasza Romvr (#702) üzenetére


Coc@s
őstag

Hali!
Nekem a szinte teljesen folyamatos pulzusmérés lenne a kívánalom.
Az, hogy telefonra átmegy-e nem annyira lényeges, de nem hátrány.
Ami még kellene az az, hogy pl. egy előre beállított pulzusszám elérése esetén "riasszon". (Nem edzés, csak pulzus figyelés.)
Attól félek, hogy ezeket a szempontokat nézve nem ez lesz az én órám.
Pedig egyébként nagyon tetszene.

18 éve itt

(#704) molnartom válasza ChoppR (#700) üzenetére


molnartom
aktív tag

Én is rendeltem egyet. Remélem mihamarabb megjön. Ezen az áron tényleg baráti.

(#705) Romvr válasza Coc@s (#703) üzenetére


Romvr
őstag

Elvileg ez az APP tud ilyet. Ha gondolod tesztelem 1-2 napig.

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#706) ChoppR válasza Coc@s (#703) üzenetére


ChoppR
tag

Nekem van egy Garmin FR 235-ös sportórám, amit elég 1,5-2 hetente töltened, és beállíthatod rajta a folyamatos pulzusmérést, meg lehet letölteni hozzá számlapokat, és Bluetooth-tal is lehet szinkronizálni a telefonhoz. Lehet ez lesz az, amit te keresel. Én tuti megtartom a Huawei mellett, mert teljesen vízálló és van benne gps is. Sportoláshoz kiváló!

[link]

Hirtelen csak ezt a kéket találtam 89 ezerért, de szerintem van ennél olcsóbb is. Nekem fekete van :)

iPhone 13 Pro Max, Apple Watch 7, Airpods Pro

(#707) Coc@s válasza Romvr (#705) üzenetére


Coc@s
őstag

Ha nem gond, megköszönöm. :R
(De ez a kb. egy napos akkuidő azért elég erősen taszít.)

@ChoppR:
Köszi, megnézem ezt is.
Max. fekete jöhetne szóba nálam is. :K

[ Szerkesztve ]

18 éve itt

(#708) nbware


nbware
senior tag

Sziasztok,

Iphonenal is működik? Próbálta már valaki?

Lenovo y720, Samsung S8, Iphone 7

(#709) btudos válasza nbware (#708) üzenetére


btudos
veterán

Működik, nálam túlélt egy Android - iOS váltást, az Apple Watch viszont nagyon nem jön be, hiába tudna sokkal többet.

Alap funkciók (értesítések, pulzusmérés, lépésszámlálás) működnek, de a tesreszabhatóság kimerül a gyári számlapokban, és az Android Wear alkalmazásait se tudod telepíteni, így erősen korlátozott az óra funkcionalitása.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#710) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Na rendeltem egyet Telekomtól, már várom... :)

(#711) molnartom válasza BoneDragon (#710) üzenetére


molnartom
aktív tag

Én tegnap rendeltem, de még nem hívtak, nem üzentek e-mail-en sem.

(#712) Coc@s


Coc@s
őstag

Én az üzemideje miatt nem akarok/merek ilyet venni magamnak.
Folyamatos pulzusméréssel használnám. Az nem pálya, hogy jó ha estig kibírja és tuti naponta tölteni kell.
Ugyanezért felejtős nála a Apple watch is.
Pedig egyébként nagyon tetszik ez a Wuawei.
No és iPhone-val használnám, ami nem túl optimális.

18 éve itt

(#713) Memmaao válasza Coc@s (#712) üzenetére


Memmaao
addikt

Folyamatos pulzusmérésre ez az óra alkalmatlan. Nem csak az Üzemidő miatt. Ahhoz pontatlan.

My name is Bond, James... Dean.

(#714) Coc@s válasza Memmaao (#713) üzenetére


Coc@s
őstag

Ha a pontatlansága konstans, akkor nem annyira gáz, de ha egyszer így, egyszer úgy csal, az már nem jó.
De hát úgysem veszek ilyet, így viszont mindegy is.

18 éve itt

(#715) tmskvcs


tmskvcs
tag

Én is rendeltem egyet a telekomtól, de eddig nem jeleztek vissza.

(#716) FіkuszKukіsz


FіkuszKukіsz
őstag

Aki a Telekomtól részletre venné, felesleges a webshopban próbálkozni, csak személyesen a Telekom értékesítőhelyeken lehet részletre megvenni.2 napos várakozás után jártam utána én is és intéztem el egy Telekom üzletben.

Romanes eunt domus

(#717) molnartom válasza FіkuszKukіsz (#716) üzenetére


molnartom
aktív tag

Majd meglátjuk. Remélhetőleg van valami előnye a platinás tagságnak. Nekem eddig még mindent sikerült megvennem a webshopon keresztül részletre is. Legyen az egy pl. ps3, galaxy tab tablet .

(#718) BoneDragon válasza FіkuszKukіsz (#716) üzenetére


BoneDragon
veterán

Erre valami magyarázat? Bármit lehet tőlük rendelni részletre, de órát nem? Nem értem a logikát.

(#719) FіkuszKukіsz válasza molnartom (#717) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Platina vagyok én is, de a karácsonyi akcióban részletfizetés esetén csak igényt lehet feladni a kiegészítőkre. Leadtam én is, 2 napig vártam, hogy hívjon valaki, de semmi sem történt. Chaten kérdeztem rá ott írták, hogy részletre csak üzletben lehet megvenni, ezt a T-pontban is megerősítették. Még annyit, hogy a készlet amit a honlapon jeleznek fals. Ahol megvettem (Pólus) a webshop szerint egyáltalán nem volt készleten, még is volt az üzletben mindkét fajta.

Romanes eunt domus

(#720) BoneDragon válasza FіkuszKukіsz (#719) üzenetére


BoneDragon
veterán

Szomorú, mert ez esetben nincs 14 napos elállás, aztán lehet megbánnám...

(#721) molnartom válasza FіkuszKukіsz (#719) üzenetére


molnartom
aktív tag

Annyira nem fog rosszul érinteni, ha nem lesz meg. Ezért nem fogok utazni, várni, aztán meg közöljék személyesen, hogy elfogyott.
Ha lesz lesz, ha nem lesz nem lesz. Két napja gondolkodom rajta, hogy egyáltalán szükséges-e nekem egy ilyen drága óra. Megtetszett az ára ennyi! Már csütörtökön is néztem igaz akkor még 75.000 Ft.-ba került. Akkor is gondolkodtam rajta, de pénteki ár jobban tetszett, ezért adtam le én is az igényemet.
De mondom még egyszer, ha lesz lesz, ha nem lesz nem lesz.

(#722) ChoppR válasza molnartom (#721) üzenetére


ChoppR
tag

Pénteken 10 óra körül rendeltem a Telekom oldaláról. Jött e-mail is, hogy köszönik a rendelést, és hogy hétfőn fogják kiszállítani.

iPhone 13 Pro Max, Apple Watch 7, Airpods Pro

(#723) molnartom válasza ChoppR (#722) üzenetére


molnartom
aktív tag

Részletre vagy teljes áron lett rendelve? Mert én nem kaptam semmi e-mailt. Igaz én részletre venném.

[ Szerkesztve ]

(#724) mivan80 válasza ChoppR (#700) üzenetére


mivan80
aktív tag

Én is rendeltem egyet, teljes áron, kíváncsi leszek nagyon. 😊

[ Szerkesztve ]

(#725) ChoppR válasza molnartom (#723) üzenetére


ChoppR
tag

Teljes áron utánvéttel. Remélem tényleg ideér holnap.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max, Apple Watch 7, Airpods Pro

(#726) BoneDragon válasza ChoppR (#725) üzenetére


BoneDragon
veterán

Akkor azért jött az email. Ma beszéltem velük és nem tudtak segíteni, mert a webshopban nincs ügyfélszolgálat hétvégén. Nekik(?) is fura volt, hogy van lehetőség kiválasztani a részletfizetést. Holnap vissza hívnak lehet e részletre.

(#727) molnartom válasza BoneDragon (#726) üzenetére


molnartom
aktív tag

Akkor, majd várjuk a fejleményeket.

(#728) tmskvcs válasza molnartom (#727) üzenetére


tmskvcs
tag

Én is részletre szerettem volna rendelni, de semmi nem történt, hívtam őket azt mondták hitel előbírálaton esek át. Hol ott 3 előfizetésem van hozzájuk, minden patent és egy részlet se fut. Na de holnap majd kiderül bemegyek valamelyik T-be személyesen. :F (platina ügyfél vagyok) :C

(#729) molnartom válasza tmskvcs (#728) üzenetére


molnartom
aktív tag

Nekem is 3 mobil előfizetésem, meg SAT-TV, Internet, ISDN telefon. Egy hónapban ezekre kifizetem előfizetésként a fél órát. Ha ez sem elég, akkor semmi.

(#730) tmskvcs válasza molnartom (#729) üzenetére


tmskvcs
tag

A legszebb az egészben, hogy át ugrottam egy t-be és azt mondták,hogy az akció csak online vehető igénybe. Majd keresnek telefonon cím szóval leráztak a boltban. :D

(#731) BoneDragon válasza tmskvcs (#730) üzenetére


BoneDragon
veterán

Ahogy elnézem senki se tudja pontosan, hogy mivan. :C

(#732) dAnky


dAnky
aktív tag

Sziasztok van mar ra magyar nyelv vagy csak angol?

(#733) tmskvcs


tmskvcs
tag

Jó lenne már a pebbleről váltani :))

(#734) Skynet258 válasza dAnky (#732) üzenetére


Skynet258
veterán

Csak angol, de tényleg nagyon alap angolról beszélhetünk... ;)

https://geekpulse.hu

(#735) ChoppR


ChoppR
tag

A Telekom oldalán még mindig 69.900 Ft-ba kerül az óra, viszont úgy látom, hogy eltűnt a részletfizetési lehetőség. Szerintem azt csak véletlenül hagyhatták kint, mert a Telekomtól is túl rendes lenne úgy termékeket adogatni számukra vadidegen embereknek, akik előfizetéssel sem rendelkeznek náluk. A Tesco-ba is millió papírt alá kell írni, mielőtt bármit részletre megkaphatnál, itt meg gondolom a futártól nem elvárható, hogy ugyanezt megtegye kiszállításkor. Nekem ma hozza ki a GLS futár. (Utánvéttel kértem, teljes árat fizetek)

iPhone 13 Pro Max, Apple Watch 7, Airpods Pro

(#736) molnartom


molnartom
aktív tag

Most chateltem a Telekommal. Azt írták, hogy 3 munkanapon belül jelentkeznek, hogy meg van-e az óra részletre. De valóban teljes áron 69990. Ft.

(#737) Yager01


Yager01
senior tag

Valakinek van esetleg tapasztalata N1.D5+ Kínai okos órával kapcsolatban ? 70-Ért elég József vétel a Huawei de a GPS Vevő hiánya miatt tétovázok. Ha lenne benne megrendelném. A kínai cucc kijelzője 1.3 inc es 360x360. A Huawei 1.4 es 400x400. Szerintetek ez kézben fogva milyen érzékelhető különbséget jelent ? A Gear S3 is nagyon tetszik de 130 körüli áron szerintem meg túlzás ...

(#738) ChoppR


ChoppR
tag

Sziasztok! Megjött az óra és hihetetlenül király, de nem jövök rá, hogy iPhone-nal hogy a fenébe lehet rá feltenni plusz watch face-eket. Rolex-est keresek. Akinek van benne tapasztalata, az légyszi küldje el nekem a titkot üzenetbe. Köszi :)

iPhone 13 Pro Max, Apple Watch 7, Airpods Pro

(#739) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Sajnos nekem nem szoltak vissza pedig megigérték. Valaki tudott meg valamit a részlet fizetéssel kapcsolatban?

(#740) tmskvcs válasza BoneDragon (#739) üzenetére


tmskvcs
tag

Elég nagy katyvasz az egész, lehet a héten meg veszem teljes árba, ha ennyit szívóznak vele. Ma egyébként voltam a 17. kerületi Telekomba, de annyian voltak bent, mintha valami ingyen lenne.

(#741) BoneDragon válasza tmskvcs (#740) üzenetére


BoneDragon
veterán

Sikerult megtudni mivan. Rendszer hiba volt. Csak ha bemegy az ember akkor tudja részletre persze akkor nem áll az online ár. KB 4 db van az egész országban náluk, berendeltem egyet.

[ Szerkesztve ]

(#742) btudos válasza ChoppR (#738) üzenetére


btudos
veterán

Nem tudsz egyedi számlapot rárakni. :(

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#743) tmskvcs


tmskvcs
tag

Egyébként ha almás órát szeretnék részletre online vásárolni akkor azt szabad ahogy látom.

(#744) cozmo


cozmo
őstag

Kihívás indul! Megjött a drágaszáág. Vajon kibírom-e hogy vizsga után bontsam ki különben nem tanulok?! :O :DD :W

Eladó dolgaim: https://hardverapro.hu/tag/cozmo

(#745) nbware válasza cozmo (#744) üzenetére


nbware
senior tag

ááá, nem fogod :D

Lenovo y720, Samsung S8, Iphone 7

(#746) BoneDragon válasza cozmo (#744) üzenetére


BoneDragon
veterán

Engedj a sötét oldal csábításának! :D

(#747) cuebler válasza cozmo (#744) üzenetére


cuebler
senior tag

régen rossz ha annyit piszmogsz vele, hogy már a vizsga rovására megy ;]

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#748) ChoppR válasza cozmo (#744) üzenetére


ChoppR
tag

:)

iPhone 13 Pro Max, Apple Watch 7, Airpods Pro

(#749) cozmo válasza ChoppR (#748) üzenetére


cozmo
őstag

A bugyi már lekerült róla, de még ellenállok. A matrica még sértetlen ;] :P

Eladó dolgaim: https://hardverapro.hu/tag/cozmo

(#750) cozmo válasza cozmo (#749) üzenetére


cozmo
őstag

Szerk. lejárt.
A helyzet fokozódik, de a matrica még sértetlen. :U

Eladó dolgaim: https://hardverapro.hu/tag/cozmo

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.