Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#501) Memmaao válasza Romvr (#494) üzenetére


Memmaao
addikt

Grat! Nem fogod megbanni. Hol vetted végül?

My name is Bond, James... Dean.

(#502) _Lufibohoc_ válasza Memmaao (#501) üzenetére


_Lufibohoc_
tag

Sziasztok, én is beléptem a klubba, egy ezüst színű, bőr szíjas verzióval. A fórumot már végigolvastam, köszönet a rengeteg infóért!

Memmaao, én is a Masque számlapot használom (megvettem a pro-t és nagyon tetszik), de van vele pár problémám, remélem tudsz rá válaszolni:
1, Nemigazán frissíti a telefon akku kijelzését. Van, hogy fél napon keresztül is 55%-ot mutat.
2, Az időjárásnál hiába választom ki, hogy a felhős, C'-os kijelzőt rakja ki, csak a hőfokot írja. Melyik program kellene a telefonra, hogy felhőt/napocskát is mutasson?
3, A hőfok adatokat honnan veszi az óra?

Köszönöm előre s a válaszokat!

Nekem még ez a mátrixos ami tetszik:

www.lufikutya.hu http://kekesteto.p8.hu www.ruditanya.hu

(#503) Romvr válasza Memmaao (#501) üzenetére


Romvr
őstag

Jófogáson találtam egy tényleg jó fogást. Bontatlan dobozos, fekete, láncos amit amúgy is venni akartam és mindez 88-ért. 2 év garival. Ahogy néztem ez a verzió 150 körül mozog más üzletekben.

Az azért felmerült bennem hogy mivel AMOLED a kijelző az ambient módban nem ég be egy idő után? :F

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#504) bigsee válasza Romvr (#503) üzenetére


bigsee
addikt

Elvileg mozgatja a kijelzőt, pár perc után, ha feléleszted, látod, ahogy visszaugrik a helyére a számlap.

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#505) Skynet258 válasza _Lufibohoc_ (#502) üzenetére


Skynet258
veterán

Hőmérsékleti adatokat mindig a telefonról veszi (GPS alapján lövi be hol vagy), vagy ha nincs telefonhoz kötve akkor a netről (wifi kell értelemszerűen ebben az esetben).

https://geekpulse.hu

(#506) Memmaao válasza _Lufibohoc_ (#502) üzenetére


Memmaao
addikt

A masque nálam is csinálja ezt, néha befagy az óra akku jelző, ilyenkor belépek az android wear programba és azon belül a masque-be, akkor rafrissit. Jeleztem már a fejlesztoknek, ahogy azt is, hogy néha fc, és ilyenkor újra kell telepíteni, de még nem jött rá frissítés. Mindenesetre én annyira megszerettem, hogy energia takarékos és témázható, hogy csak ezt használom. Sztem a telefon gyári időjárás programjával szinkronizál, nekem az accuweather adja az infót, kijelzi a piktogrammokat (note 4),szóval nem tudom, nálad hol a hiba.

# Romvr : Na, akkor azt vetted meg, amit mondtam, hogy van egy jó fogás a jofogason. ;) Ennek a fekete verziónak link szíjjal kb 130 most a legjobb bolti ára, szóval 88ert 2 év garival instant get! (Én akkor vettem 112e - husegpont, amikor akciós volt a T-ben. Így most havi 9,6e 0% thm még pár hónapig.

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#507) Romvr válasza Memmaao (#506) üzenetére


Romvr
őstag

A rezgés erősségét gondolom nem lehet állítani. Nagyobb a hangja mint az ereje. Legalábbis a Pebble Classic-om úgy rezgett hogy majd letépte a karom. Itt meg ha kezem lengetve sétálok az utcán akkor észre se veszem.. de ha odafigyelek is csak egy picit bizsereg max. Bár lehet a fém szíj elviszi a rezgés erejének nagy részét. Gondolkodom valami szövet szíjon ami állítható is... hétköznapokra. Mert farmernadrág és póló mellé ez így túl elegáns :DDD
Erre esetleg van valami tipped?

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#508) Romvr válasza Romvr (#507) üzenetére


Romvr
őstag

Furcsán merül nem mondom. Reggel 6-kor vettem le töltőről. Most 68%-on áll és lényegében még nem is piszkáltam. Jött pár értesítésem, azokat ignoráltam, egy SMS-re hanggal válaszoltam és ennyi. De ami érdekes hogy 10 perccel ezelőtt még 71%-on volt most meg hirtelen 68-ra esett. Szintén nagyjából 9-ig merült 100-ról 92 környékére. Aztán hirtelen 87 lett lényegében percek alatt. Mintha néha rájönne hogy a háttérben kell valamit csinálnia és ez lecuppantaná az aksit.

Amúgy ambient screen-el tolom. Így néz ki jelenleg az órám

És mint kiderült a fém szíj annyira nem is kényelmes. Eddig szilikon és bőr szíjas óráim voltak, lehet csak meg kell szoknom, de a csuklóm alsó részét piszkálja a kioldó pöcök bizonyos helyzetekben (értsd.: egyfolytában :D).

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#509) yoli666 válasza Romvr (#508) üzenetére


yoli666
tag

Sajnos ha megy a kijelző és mondjuk 3-4-5 fényerőn az nagyon zabálja az akkut.
Mondjuk bent simán el lehet lenne 1-2-3 fényerőn is, de kint csak fel kel venni.
Még néhány dolog kéne bele és annyira tökéletes lenne, hogy telefon se kéne sokszor... :)
(pl. gps, sim kártya, fényérzékelő, 1000mAh-s akku)
Szerintem max. 2-3 év és simán minden benne lesz.

(#510) Romvr válasza yoli666 (#509) üzenetére


Romvr
őstag

Igazából elég lenne egy fényérzékelő (Auto Brightness) és dupla ekkora akku hogy tökéletes(ebb) legyen.

De ha létezne az Android Wear-nek színes E-Ink kijelzős támogatása és megcsinálná a Huawei erre a design-ra a Huawei Watch E-ink Edition-t olyan megvilágítással mint az újabb Kindle-k akkor nem foglalkoznék vele mennyibe kerül instant-get lenne. Egy nagyobb akkuval + E-ink-el szerintem simán menne 1 hetet is. Arra jó hogy az ember kapjon értesítéseket és és voice command-al válaszoljon, meg kezelje a hívásokat. Ráadásul ugye az fényben (ahol az ember 80%-ban tartózkodik) jobban látszik bárminél és nem eszik akkut csak ha változik a tartalom.

Nem is tudom miért nem jött még elő egyik gyártó sem E-Ink megoldással. Egyedül a Pebble-ről tudok, de az meg fapados az Android Wear-hez képest.

Apropó voice command... láttam hogy vannak előre beállított üzenetek válaszadás esetére. Azokat lehet valahol szerkeszteni?

Szerk. Most már csak 65% az akku úgy hogy semmit nem csináltam rajta. ez -3%-ot jelent 12:40 óta. Tehát óránkét kb 3%-ot merül ha nem nyúlok hozzá. Azaz 100%-ról 0%-ra 33 óra alatt merül. Az másfél nap készenlét. Kíváncsi leszek rá hogy este hol fog járni és abból már sejtem majd a tűréshatárát.

[ Szerkesztve ]

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#511) Memmaao válasza Romvr (#510) üzenetére


Memmaao
addikt

Pár hét alatt fog beallni az akku idő. Nekem használat mellett merül 2-3%-ot óránként jelenleg. Eleinte este 8-9ig lemerült, tehát max 12 órát bírt. Van pár watchface ami extrém akku igényes pl a legacy. Szövet szíjat eBay találsz. Kereső: 18 mm G10 pvd (NATO) legyenek a kulcsszavak és akkor fekete csatos NATO szíjat hoz ki, olyan 3-4e Ft körül vannak. Ha beírod, hogy 2 pcs / peaces mellé, akkor olyat is dob ki, ami két részes szövet szíj. A klasszikus NATO ugye a stift mögé fűzhető, és könnyen cserélhető, de ez takarja a HR szenzort, mondjuk engem spec nem zavar, mert nem használom.

A fényérzékelő hiánya sem katasztrófa, mert a koronát 3x megnyomva max fényerőre kapcsol 5mpig. 2x megnyomva theatre mód, kikapcsolja a kijelzőt.

Én amúgy egy Pebble time round-ot szeretnék egy ideje, de nagyon drága itthon.

Ja, a rezgés sajnos nem állítható, tényleg nem a legerosebb.

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#512) Romvr válasza Memmaao (#511) üzenetére


Romvr
őstag

"18 mm G10 pvd (NATO) legyenek a kulcsszavak és akkor fekete csatos NATO szíjat hoz ki, olyan 3-4e Ft körül vannak"

A tippet köszönöm, de egyelőre berendeltem egy soft silicon szíjat. Azok a legkényelmesebbek szerintem. Remélem jól is néz ki. Kb karácsonyra ide is ér Kínából mert egy kisgyerek hozza szamárháton, szembe szélben, emelkedőn felfele, Ausztrália irányában kerülve. :DDD

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#513) Memmaao válasza Romvr (#512) üzenetére


Memmaao
addikt

Én befürödtem a soft silicone szíjjal, mert nem volt jó méretben, de legalább refund téren korrekt volt az eladó, lefotóztam, hogy nagy és vissza is utalta az árát. Találtál olyat, aminek fekete a csatja? Én holnap veszek át egy piros casio szíjat, ami 18/22 mm széles, mint a fém szíj, majd beszámolok róla.

My name is Bond, James... Dean.

(#514) cuebler


cuebler
senior tag

ha tudtok pontos méreteket, van egy nagyon korrekt óraboltos lekötelezettem, biztos tud segíteni, akár csak az árak vagy beszerzési források tekintetében. eddig egyébként azt gondoltam, nincs kompatibilitás az okosórák és a hagyományos karórák szíjai között. legalább ma is tanultam valami okosságot :R :C

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#515) btudos válasza cuebler (#514) üzenetére


btudos
veterán

Szerencsére van, csak nem mindegy, milyen széles a szíj, de egyébként bármilyen 18 mm-es szíj jó hozzá.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#516) Memmaao válasza cuebler (#514) üzenetére


Memmaao
addikt

Bármelyik 18 mm szíj jó, ami azért elég keskeny. A Hirsch gyárt kifejezetten okosóra szíjat, de sajnos 18mm elég keskeny, szerintem nem mutat jól. A gyári szíj 18 mm a csatlakozasnal, de maga a szíj 22 mm. Sajnos ilyen 18/22 szíj kevés van, mert ez viszont spéci méret. A szövet szíj, pláne ha színes, jól mutat 18 mm is, de pl a Samsung Gear s3 22mm szíj kompatibilitása azért jobb.

My name is Bond, James... Dean.

(#517) Romvr válasza Memmaao (#513) üzenetére


Romvr
őstag

Én olyat rendeltem aminek a nevében benne van hogy Huawei Watch és 18mm... ez csak jó lesz. :DDD
A csatt nem fekete, de öltönyhöz/elegáns ruhához amúgy is a fém szíjat fogom feltenni. Csak a "casual" ruhámhoz és sporthoz fogom hordani a szilikont mert tegnap próbáltam a fémmel és több volt mint kényelmetlen így zsebre kellett vágnom az órát. Illetve ha sokat gépelek billentyűzeten asztalra fektetett kézzel akkor 10 perc után szintén sajog a csuklóm alja mert vágja a csat :( (tudom ne legyek finnyás :U )

Ha ideér akkor lövök róla egy képet. Jelenleg November 21 a várható kiszállítás *insert facepalm gif here*

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#518) Romvr


Romvr
őstag

Furcsa kérdésem lenne:

Létezik olyan watchface/app amivel ki tudom íratni a Data Usage-t is? Néha jó lenne tudni hogy pontosan mennyit forgalmaztam el az adatkeretemből a telefonon.
Illetve szükségem lenne egy olyan zene-irányító app-ra is ami kiírja az album és a szám címét is az irányító ikonok között/fölött/alatt/mellett mert a gyárinál ugye vagy a szám címét nézem vagy léptetek vaktában...

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#519) yoli666 válasza Romvr (#518) üzenetére


yoli666
tag

Nem hülyeség, ez engem is érdekel :)

(#520) _Lufibohoc_ válasza yoli666 (#499) üzenetére


_Lufibohoc_
tag

Segítségedet szeretném kérni (vagy azét aki tud benne)

Feltelepítettem az általad ajánlott programokat, de valamiért az órán nem jelennek meg a programok között. Már próbáltam az óra teljes újraindítását, újracsatlakozást, de semmi. Régi programjaim (runastic, síelős app, stb) megvannak, de ezek valahogy nem működnek. Simán marketből telepítettem.

Köszönöm előre is!

www.lufikutya.hu http://kekesteto.p8.hu www.ruditanya.hu

(#521) Romvr


Romvr
őstag

Duh... ma azért pöcögtettem rendesen az órát így reggel 6:30-kor kaptam le a töltőről és 18:00-kor raktam rá alig 14%-al (4-es fényerő, Ambient, max media hang). Mellé a telefonom 22%-on állt (amivel rendszeresen 40-50%-al érek haza) szóval ebből lehet némi elképzelésetek mennyire volt "Heavy Use" a mai nap. Már féltem hogy a táskában végzi kiszipolyozva, de kellemeset csalódtam.

Az alkalmazásoknál nekem feltűnt hogy van hogy 5-10 perc is eltelik mire felbukkan a "new app" üzenet. Sőt van hogy elbújik és felfelé pöccintéssel látom csak hogy végzett. Illetve van hogy addig nem is jelenik meg a menüben amíg rá nem bökök az üzeneten hogy "ucu neki".

Amúgy nekem a telefonomon jelzi hogy az órán rajta van pl a Viber, De sehol nincs a menüben, pedig azt sokat használom és jó lett volna óráról indítani a hívásokat, visszanézni a régebbi üzeneteket...stb. Lehet hogy bug, nem tudom, de hívást fogadni és válaszokat küldeni azt tud.

Másik érdekesség hogy a Reminders nem kezeli a hangfelismerést épelméjű módon. Próbáltam volna óráról reminder-t készíteni, rámondom a szöveget, be is írja magának, tökéletes pontossággal, majd kis homokozás után közli hogy "I didn't get that"... érted miután ott virít a kijelzőn amit mondtam... szóval hatalmas kérdőjel mi baja van, ha viszont minden más alkalmazásban érti mit akarok.

Szintén nem jöttem még rá miként lehet a WatchFace-eket törölni ami nem kell, mert csak Hide-ot enged. Ugyanígy a TWLuncher-t akartam törölni, de mivel az WatchFace is egyben így nem tudtam. (kicsit megőrült szegény).

Amúgy már 3 WF-et megvettem mert tetszettek az extra funkciók... majd ha visszatöltöttem a kütyüimet csinálok képet.

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#522) Memmaao


Memmaao
addikt

Ma megjött a gyári casio piros szíj, ami 18/21 mm, a műanyag csatot lecsereltem egy eBay 18 mm pvd bevont fémre. Sztem jó lett, mindez 3,2e ftbol.

My name is Bond, James... Dean.

(#523) _Lufibohoc_ válasza Romvr (#521) üzenetére


_Lufibohoc_
tag

WatchMakert letöltöd/megszerzed, azzal sok jó óralapot tudsz kreálni, vagy átalakítani. Itt van egy kb fórum, ahova rengeteg minden fel van töltve, naponta sok új cucc van. Ha a progi fent van a telefonodon és arról nyitod meg, akkor a letöltő linkekből eleve a progiba imortálja az óralapot és egyből tudod használni.
[link]

www.lufikutya.hu http://kekesteto.p8.hu www.ruditanya.hu

(#524) yoli666 válasza _Lufibohoc_ (#520) üzenetére


yoli666
tag

Kell egy kis idő mire átkerülnek az órára is, de eddig minden gond nélkül átment nekem...

(#525) yoli666 válasza Romvr (#518) üzenetére


yoli666
tag

Ma az alap zenelejátszó engem is kiakasztott, mert nem lehet beállítani a random lejátszást :(
Nagyon kéne egy jobb lejátszó, holnap nekiesek a témának :)

(#526) Skynet258 válasza yoli666 (#525) üzenetére


Skynet258
veterán

A Spotify egész jól kezelhető, csak ez ugye online cucc...

https://geekpulse.hu

(#527) yoli666


yoli666
tag

Találtam egy olyat amivel az órán mindent lehet kezelni,könyvtárakat, albumokat, lejátszási listát váltani stb.
Szerintem nagyon jó, nekem tetszik, a neve Stellio és egy kaméleon az ikonja!

(#528) V.T.


V.T.
aktív tag

Heló!
Ma megjött a fém szíj amit rendeltem ebay-ről :D
Hát nem feketét küldtek hanem ezüstöt, még jó hogy nem vártam a plusz szem miatt.

Tudom hogy nem lehet hirdetni, de ugyan itt eladó árában egy ezüst zsír új fóliás fém szíj. :D

[ Szerkesztve ]

(#529) Memmaao válasza V.T. (#528) üzenetére


Memmaao
addikt

Fotózd le, küld vissza a képet az eladónak és kérd, hogy a megrendelt szíjat küldje. Vagy kérj refundot.

My name is Bond, James... Dean.

(#530) Memmaao


Memmaao
addikt


Ez a casio szíj marha kényelmes, és mintha gyári lenne. Amúgy van kék es fekete is.

My name is Bond, James... Dean.

(#531) mukisrác válasza Memmaao (#530) üzenetére


mukisrác
aktív tag

ez nagyon tetszik, rendelek én is ha megosztod hogy honnan

Oneplus 10T, 8/128 , Amazfit GTS3

(#532) Memmaao válasza mukisrác (#531) üzenetére


Memmaao
addikt

Itt vettem. Annyit módosítottam, hogy a műanyag csatot lecsereltem egy eBay 18 mm pvd bevont fémre.

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#533) Luser2000


Luser2000
addikt

Sziasztok!

Budapesten ki hol állíttatta be a gyári fém szíjat?

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#534) Skynet258 válasza Luser2000 (#533) üzenetére


Skynet258
veterán

Bármelyik órásnál megcsinálják. :)

https://geekpulse.hu

(#535) Memmaao válasza Luser2000 (#533) üzenetére


Memmaao
addikt

Tényleg bármelyik órás boltban megcsinálják, de érdemes igényesebb helyre vinni, mert pár órás nem finomkodik az eszközzel, és az nyomot hagyhat a fekete bevonaton.

My name is Bond, James... Dean.

(#536) Romvr válasza Luser2000 (#533) üzenetére


Romvr
őstag

Őrs Vezér Tere, Sugár, Első emelet (óra és ékszer) A fickó kb 2 perc alatt beállította, nagyon profi volt. 500 forintomba került.

De bármelyik órás üzletben megcsinálják neked. Elvégre normális fémszíja van mint bármilyen fém szíjas órának.

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#537) Luser2000 válasza Romvr (#536) üzenetére


Luser2000
addikt

Köszönöm szépen a konkrét javaslatot!
Holnap igyekszem szerencsét próbálni.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#538) Luser2000 válasza Luser2000 (#537) üzenetére


Luser2000
addikt

Végül egy belvárosi szervizben megcsinálták grátisz.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#539) Luser2000


Luser2000
addikt

EZT próbáltátok már? Android wear 2.0

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#540) Skynet258 válasza Luser2000 (#539) üzenetére


Skynet258
veterán

Túl messze a végleges ahhoz, hogy ez jó legyen... :(

https://geekpulse.hu

(#541) Hedgehog9780


Hedgehog9780
tag

Sziasztok!
Nagyon szemezek ezzel az órával. Egy Pebble Time Steelt váltanék. Várható, hogy a közeljövőben kiadnak egy új modellt ( Huawei Watch 2) ?

(#542) cuebler válasza Hedgehog9780 (#541) üzenetére


cuebler
senior tag

ebben az iparágban? persze, hogy várható :))

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#543) Memmaao válasza Hedgehog9780 (#541) üzenetére


Memmaao
addikt

Biztos lesz utódja, de nem hiszem, hogy idén.

My name is Bond, James... Dean.

(#544) Hedgehog9780 válasza Memmaao (#543) üzenetére


Hedgehog9780
tag

Pont ezért kérdeztem. Mert ha karácsony körül kijönne az új, akkor inkább már megvárnám azt. MA teszt éppen holnap lesz egy éves, ezért gondoltam azt, hogy várható mostanában.

Egyébként jó látom, hogy az okos óra piac most a fejlődés terén megtorpant egy picit? Óriási nagy durranást most egyik gyártó sem adott ki, amitől több lenne az egyik a másiknál. Mindenki kivár?

[ Szerkesztve ]

(#545) bigsee válasza Hedgehog9780 (#544) üzenetére


bigsee
addikt

Minek frissítsék? Ez tökéletes-majdnem!

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#546) Romvr válasza Hedgehog9780 (#544) üzenetére


Romvr
őstag

Nem lehet túlcifrázni az okos óra piacot. Egyedül az akkumulátor kapacitást és az üzemidőt lehetne növelni, ami számítana is, vagy húzóerő lenne a vásárlás tekintetében. De most hogy én már vettem egy Huawei Watch-ot nem tervezem hogy a következő 1-2-3 évben leváltom. Max ha tényleg kihoznak egy olyat amit nem kell naponta tölteni, hanem elég heti egyszer, max kétszer. (Amit telefonba is megléphetnének már)

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#547) Memmaao válasza Hedgehog9780 (#544) üzenetére


Memmaao
addikt

Jelenleg az akku a korlát. Kijelző téren ennél az amoled kijelzonel nem kell több, nem kell jobb. A Samsung ugye megcsinalta a lunettas vezérlést, de a Tizen korlátai megvannak (kevesebb app), az android wear rengeteget fejlődött, számomra jelenleg tökéletes én jobban szeretem a tizennel (párhuzamosan használtam Gear s 2-t és Huawei watch-t, a Huawei nyert). A másik irány szintén akku korlátolt, a pebble, a több napos uzemidovel, de ott ugye nincs érintő vezérlés, sem amoled, helyette e paper és 1 hét üzemidő. (és ugye pont az üzemidőt adta fel a design miatt a gyártó a round megjelenésével, ami szintén 2 napot bír csak). Szóval amíg nincs új akku megoldás, addig nem várható túl nagy fejlődés, max designbeli különbségek. És persze az sem elhanyagolhato. Az új Gear s3 frontier nálam nagyon betalalt! Lehet az lesz a következő. Én orabuzi vagyok, van 18 órám, részint svájci modellek, de mióta okosórát használok, ezek állnak a diaplayen.

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#548) Hedgehog9780 válasza Memmaao (#547) üzenetére


Hedgehog9780
tag

Köszi mindenkinek az infót. Már várom, hogy csatlakozhassak ehhez a topichoz is :D

(#549) Luser2000


Luser2000
addikt

Sziasztok!

A minden egyes óramozdulatnál felbukkanó "Ok Google" feliratot hogyan lehetne eltüntetni? (Azt se bánom, ha az egyben megszünteti az Asszisztens ilyen irányú lehetőségeit.)

Köszi, Balázs

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#550) forintuser


forintuser
őstag

Én is itt kaptam segítséget.Mond ki vagy ötször az oké google hangparancsot.

Holnapkészítést vállalok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.