Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1001) kentucky válasza iceQ! (#1000) üzenetére


kentucky
őstag

Passz, nekem működik rendesen :D

(#1002) iceQ! válasza kentucky (#1001) üzenetére


iceQ!
addikt

Pedig Mate 8-am van...! Döbbenet!

Az most működik nekem is! :D Felvettem leállt a csörgéssel. Jó, már csak a értesítőhangokat kell megoldani.

[ Szerkesztve ]

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#1003) bigsee válasza iceQ! (#1002) üzenetére


bigsee
addikt

Kell egy-két nap, míg beáll az agya a normális frekvenciára. Utána már jó lesz!

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#1004) pit450 válasza Pumuklee01 (#995) üzenetére


pit450
aktív tag

Szia! A képeken látható oralapnak mi a neve?

(#1005) pit450 válasza Pumuklee01 (#995) üzenetére


pit450
aktív tag

.

[ Szerkesztve ]

(#1006) Langsam


Langsam
aktív tag

Boldog békés órákat :) kívánok Karácsonyra mindenkinek! Üdv. Langsam

Obi Van ? Nincs, már elfogyott...

(#1007) Pumuklee01 válasza pit450 (#1004) üzenetére


Pumuklee01
csendes tag

Szia Bocsi de csak most lett időm válaszolni.

[porsche-design-dashboard-steel]

(#1008) architect26


architect26
aktív tag

Sziasztok! Először is boldog karácsonyt kívánok mindenkinek! :)
Nektek nem pixeles recések a watchmaker lapok? A külön appos vagy Pujie appos watchface-ek sokkal élsimítottabbak, mint ezek a watchmakeres cuccok nálam...

Per aspera ad astra

(#1009) Memmaao válasza architect26 (#1008) üzenetére


Memmaao
addikt

Én most csináltam egy WatchMaker számlapot, nekem nem pixeles.

My name is Bond, James... Dean.

(#1010) architect26 válasza Memmaao (#1009) üzenetére


architect26
aktív tag

linkeled? megneznem. Nagyon szep lett

Per aspera ad astra

(#1011) pit450 válasza Pumuklee01 (#1007) üzenetére


pit450
aktív tag

Köszönöm

(#1012) Memmaao válasza architect26 (#1010) üzenetére


Memmaao
addikt

Dupla

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#1013) Memmaao válasza architect26 (#1010) üzenetére


Memmaao
addikt

igen

My name is Bond, James... Dean.

(#1014) malnabokor


malnabokor
senior tag

Sziasztok,

Csatlakoztam én is a klubba, egyenlőre nagyon tetszik, bár még ismerkedek vele, eddig sohasem volt még bármilyen viselhető okoseszközöm.
Visszaolvastam pár száz hozzászólást, bár még nem jutottam a dolgok végére (vagy elsiklottam felette) lehet gyors két kérdésem?

Az egyik, hogy Honor 8 készülékem van, és ott ott van a Huawei ökoszisztéma (Fitness, egészség appok). A kérdésem, hogy melyik a jobb átlagban? A Huawei megoldásai, vagy a Google Fit? (nem szeretnék párhuzamosan kettőt működtetni).
A másik, hogy egyrészt örülök, hogy energiatakarékos amoled kijelző van, így lenne értelme az Always On-nak, viszont másrészt félek, hogy esetlegesen beéghet. Van erről tapasztalatotok, tanácsotok? Érdemes/nem érdemes, stb. 3-as fényerőn használom jelenleg.

Köszi, és akkor mostmár követem a topikot :)

Szerk: és szintén a Huawei tulajokat kérdezném, hogy előfordulhat, hogy a gyári email alkalmazásból nem tudja megjeleníteni az emailek tartalmát, vagy azt más email appból sem lehet?

[ Szerkesztve ]

köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

(#1015) malnabokor válasza malnabokor (#1014) üzenetére


malnabokor
senior tag

Nem akartam tönkretenni a bulit :)

Amit még megkérdeznék, hogy van valaki aki használja a pulzusmérő adatait úgy, hogy átszinkronizálja a telefonját a és ott meg is jelenik?

köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

(#1016) iceQ! válasza malnabokor (#1015) üzenetére


iceQ!
addikt

Mate 8-on a levelezés tökéletesen olvasható!

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#1017) iceQ!


iceQ!
addikt

Eredeti gyári bőrszíjat honnan lehet rá venni? Vagy melyik ebay-es eladó a legjobb? Vagy ha van más jó minőségű bőrszíj akkor az is érdekelne.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#1018) cozmo válasza iceQ! (#1017) üzenetére


cozmo
őstag

.

[ Szerkesztve ]

Eladó dolgaim: https://hardverapro.hu/tag/cozmo

(#1019) malnabokor válasza iceQ! (#1016) üzenetére


malnabokor
senior tag

És a gyári levelezőt használod?
Mert nálam csak az értesítés jelenik meg (feladó, cím, első sor) és utána lapozva csak "open app" és "block app" található.

köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

(#1020) iceQ! válasza malnabokor (#1019) üzenetére


iceQ!
addikt

Gmail-t. Abba is lehet exchange szervert beállítani(mert ugye nekem az a céges levelezés)

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#1021) cyanID


cyanID
tag

Azért ez az óra nagyon rendben van.

Ha valaki kicsit is hezital a samsung miatt, akkor nyugodtan valassza ezt.

Telefonalas, Gmail, fb messenger, maps,idokep, docu viewer, kep es videonezegeto mind hasznalhato...sőt a browser is :)

[ Szerkesztve ]

(#1022) laszlomijin


laszlomijin
tag

Sziasztok.
Én most kaptam ilyen órát és kellene egy kis segítség.
Nagyjából be lett állítva de a gmail,messeger, stb nem jelzi hogy kaptam valamit.
Ez mitől lehet?
Válaszokat előre is köszönöm.

Üdv Laci

(#1023) RaveForce válasza laszlomijin (#1022) üzenetére


RaveForce
veterán

En nem tudom mit csinaltok de nekem se moto360on se ezen nem kellett semmi extra beállítás es ment mint a villam minden. Milyen teloval probalod?

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#1024) laszlomijin válasza RaveForce (#1023) üzenetére


laszlomijin
tag

Huawei P9

Üdv Laci

(#1025) kentucky válasza laszlomijin (#1022) üzenetére


kentucky
őstag

Android weart felraktad? Engedélyezted az értesítés kezelést neki?

(#1026) laszlomijin válasza kentucky (#1025) üzenetére


laszlomijin
tag

Igen .
Próbáljam resetelni majd újra párosítani?

Üdv Laci

(#1027) kentucky válasza laszlomijin (#1026) üzenetére


kentucky
őstag

Igen én azt tenném. Meg a Dozet kapcsold ki a Wear appra.

(#1028) laszlomijin válasza kentucky (#1027) üzenetére


laszlomijin
tag

Na ennyire azért nem vagyok guru 😁
Mi az a doze?

Üdv Laci

(#1029) kentucky válasza laszlomijin (#1028) üzenetére


kentucky
őstag

Akkumulátor beállítások környékén keress valami akku optimalizást. És ott az appra ne legyen beállítva (Wear).

(#1030) laszlomijin válasza kentucky (#1029) üzenetére


laszlomijin
tag

Minden ok.
Köszönöm szépen a segítséget mindenkinek.

Üdv Laci

(#1031) tmskvcs válasza laszlomijin (#1030) üzenetére


tmskvcs
tag

Szia!

Nekem is volt probléma Huawei fronton, és le is váltottam a telefont.

(#1032) laszlomijin válasza tmskvcs (#1031) üzenetére


laszlomijin
tag

Hát nekem sem nagyon jön be a P9 de ingyen volt a cégtől 😁😁😁😊
Most egy kicsit nyúzom aztán meglátjuk.

Üdv Laci

(#1033) tmskvcs


tmskvcs
tag

Most ami nagy problémám, hogy nem működik a "trusted devices" funkció, de ezt a xiaomi számlájára írom

(#1034) FeRkE


FeRkE
őstag

Sziasztok, aki hasznal utangyartott toltot, az is ugyanugy magneses, mint az eredeti ? Koszi!

(#1035) architect26


architect26
aktív tag

Sziasztok! Bluetooth vagy wifi fogyaszt tobbet? Es az normalis, hogy 11kor vettem le toltorol es 14:35re 88% az ora akksija??? :S (wifi off, fenyero 1, csak akkor hasznalom, amikor jelez, hogy igyak...:D)

Per aspera ad astra

(#1036) Memmaao válasza architect26 (#1035) üzenetére


Memmaao
addikt

Az 3,4%/ óra, nem olyan rossz. Nekem most állandó bekapcsolt kijelző mellett (a teljes számlapot mutatja, csak a másodperc mutató tűnik el), 1-es fényerőn, minden értesítés mellett 2,4%-ot merül óránként.

My name is Bond, James... Dean.

(#1037) atti5234


atti5234
csendes tag

Sziasztok!

Én tegnap vettem birtokba egy ilyen órát :)
És megszeretném kérdezni a fórum társakat,ha hívást indítok az óráról akkor a headsetbe szóljon ne az órán.

(#1038) kentucky válasza atti5234 (#1037) üzenetére


kentucky
őstag

Settings -> Bluetooth -> Play phone audio on watch legyen OFF

(#1039) atti5234 válasza kentucky (#1038) üzenetére


atti5234
csendes tag

Nagyon köszönöm :R

(#1040) architect26 válasza Memmaao (#1036) üzenetére


architect26
aktív tag

Nekem is ua. legacy lappal. Hogy tudnék lefaragni belőle? Pedometert ki kéne kapcsolni? Meg ez a Drink water remindert is szedjem le? Egyébként Wear messages alkalmazást használok fb, sms, VIBER chathez, ajánlom mindenkinek :) :)

Per aspera ad astra

(#1041) Zsombors97 válasza architect26 (#1040) üzenetére


Zsombors97
tag

Én most karácsonyra kaptam egyet, nagyon tetszik, tényleg jó cucc. De a kérdésemre eddig sehol nem találtam választ. Itt sajnos nem volt időm átolvasni az 1000 hozzászólást, hogy van-e a témába kapcsolódó válasz, de azért felteszem nektek is a kérdésemet.

Iphone 6 mellett használom az okosórát és nagyon örülnék neki, ha lehetne dokumentumot olvasni vele (PDF / word, teljesen mindegy). Egy fórumon azt írták, hogy a play áruházban van egy applikáció erre (Documents for android wear), viszont az App Store-ban nem találtam ilyet, és egyenlőre semmilyen más alternatívát sem. Akinek esetleg van ötlete, hogy lehetne vele dokumentumot megnyitni, annak szívesen venném a válaszát akár itt akár pm-ben :) Köszi

(#1042) cyanID válasza Zsombors97 (#1041) üzenetére


cyanID
tag

"Wear documents" el androidon minden hasznalhato.

A masik rendszeren elég korlatos, de lehet valaki tud ikyen appot itt.

(#1043) zdna válasza zdna (#922) üzenetére


zdna
csendes tag

Megjött a szíj amit rendeltem.link
Nagyon jól néz ki vele az óra, és az ára sem volt vészes.

[ Szerkesztve ]

(#1044) iceQ! válasza zdna (#1043) üzenetére


iceQ!
addikt

Ehjj de kani szíj :)

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#1045) tmskvcs válasza zdna (#1043) üzenetére


tmskvcs
tag

Lehet én is benevezek egyre :))

(#1046) tomboy0013 válasza zdna (#1043) üzenetére


tomboy0013
veterán

Szép szíj csak a fekete órafejhez nem mutat jól.

(#1047) bigsee válasza zdna (#1043) üzenetére


bigsee
addikt

Nekem tetszik. Az óralap mineve?

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#1048) RaveForce


RaveForce
veterán

Esetleg vastagabb szijat lehet rarakni mint a gyari? Vkinek ebben tapasztalat? :)

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#1049) tmskvcs válasza RaveForce (#1048) üzenetére


tmskvcs
tag

Szerintem ha csatlakozásnál belevágsz, hogy kisebb legyen akkor olyan raksz amilyet akarsz, persze ami vágható :D :DD

(#1050) RaveForce válasza tmskvcs (#1049) üzenetére


RaveForce
veterán

Igen ha mas nincs marad az az eljaras, de elsokorben valami sufnituning mentes megoldasban gondolkodom :D

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.