Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:20:02

LOGOUT.hu

Huawei P40 Pro összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8651) rdt89 válasza Aryon87 (#8650) üzenetére


rdt89
addikt

Pár plusz funkciót azért tehetnének bele, pl. örülnék ha videózás közben az élő és hátlapi kamerák között lehetne váltogatni 🙃De még nekem se érkezett meg ez a frissítés.

(#8652) ptgmaster válasza sonice (#8648) üzenetére


ptgmaster
tag

Újra be kell állítani alapértelmezett fizetési módként. Mást nem vettem észre.

Ami ami, az az!

(#8653) FrankóStein válasza sonice (#8648) üzenetére


FrankóStein
aktív tag

Igen, az volt/van fent. 2.88.1

(#8654) sonice válasza FrankóStein (#8653) üzenetére


sonice
tag

Koszi akkor elvileg ezzel a verzioval stabilan működik a Curve pay, frissítés mehet :R

(#8655) sonice válasza Sumptuous (#8649) üzenetére


sonice
tag

Emui-12 gondolom még fényévekre? :F

(#8656) cH1 válasza sonice (#8655) üzenetére


cH1
aktív tag

Most Nova 9 kapcsán voltak Huawei fejesek kérdezgetve, ott azt mondták hogy jövő február március környékén lesz egy esemény amin bejelentik az európai frissítési terveket.

(#8657) borsodika válasza cH1 (#8656) üzenetére


borsodika
őstag

Meglehetne nekik említeni, hogy google-nak azért egy backdoor-t hagyhatnának benne :D

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#8658) Aryon87 válasza sonice (#8655) üzenetére


Aryon87
félisten

Szokni kell majd az új felületet: [link]
Bár nekem MIUI után nem lesz nehéz, az is hasonló már jó ideje, gondolok itt az értesítési sávra, amit ha bal oldalt húzol le akkor értesítéseket mutatja, ha jobb oldalt, akkor meg a vezérlőpanelt. (sőt régen is volt ilyen, P8 Lite is ezt alkalmazza EMUI 4.0 alatt)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#8659) sharp4 válasza Aryon87 (#8658) üzenetére


sharp4
őstag

Csak tartanánk már ott :C

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#8660) Aryon87 válasza sharp4 (#8659) üzenetére


Aryon87
félisten

Egyszer megkapjuk.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#8661) sonice


sonice
tag

Curve Pay teszt videk, kisbolt: telefon erintve, ujjlenyomat bevitel alatt.. Tranzakcio elutasitva, elado hölgy haborgas.. Újabb probalkozas biztos ami biztos curve app megnyitva, ujjlenyomat leadva, fizetes elfogadva.. Sajnos még mindig nem egy gpay szint, de legalább van. Úgy tűnik kartyalehuzo terminalok kozott is akad olyan ami azonnal erzekeli az Nfc érintést, de mivel nem turbos a fizikai biometrikus azonositas, igy tobbszor is elofordulhat az elutasitas.. Nekem 2 het alatt ez volt a masodik eset, hogy teljesen meg kellett ismetelni a folyamatot.. Remélem ezen a téren azert lesz fejlesztés, elorelepes.. 🤔

(#8662) FingR86 válasza sonice (#8661) üzenetére


FingR86
őstag

Szerintem ez mindenképp csak úgy érne valamit, ha már feloldott képernyővel érintesz, akkor ne kérjen már újra hitelesítést.

De valaki itt mintha igazolta volna hogy ha a beállítások menü / curve pay alól fizetsz, akkor nem kért újra azonosítást. De lehet nem jól emlékszem.

(#8664) sonice válasza #72445440 (#8663) üzenetére


sonice
tag

Ezt esetleg lehet feléjük jelezni, vagy ebben ennyi van Gms hianya miatt, es szinte ugyanaz a helyzet mint Icard esetében? Kérdés hogy ez a probléma egyáltalán megoldhato e frissítés útján.. :F

(#8665) sonice


sonice
tag

Rendkívüli hír ⚠️⚠️⚠️
Raipay frissítés után elvileg megy az NFC fizetes :D
Nálam mar sikerült is a kártya regisztráció.
Csak megerte levelezni velük.. :C

(#8666) golan7 válasza FingR86 (#8662) üzenetére


golan7
tag

Most fizettem vele,feloldott kijelzővel, simán ment! Nem kért azonosítást! 2.88.1 verzió!

(#8667) golan7 válasza golan7 (#8666) üzenetére


golan7
tag

Kb. 1 óra múlva, ugyanott kérte a felodást! Nem értem.....

(#8671) sonice válasza #72445440 (#8668) üzenetére


sonice
tag

Rendben írok nekik, hátha sikerül ez is..

Közben kiugrottam Raipay tesztre, működik, de sajnos ugyanaz a helyzet mint Curve eseten: telefon felold plusz jelkod megadasa.. 🤔
Amugy Gms teloknal eleg csak az érintés, nem kell semmi egyeb művelet?

[ Szerkesztve ]

(#8673) sonice válasza #72445440 (#8672) üzenetére


sonice
tag

Nekem is ugy rémlik, hogy Simple esetén anno Samsungnal semmi azonositas nem volt, csak erintes, fizetes es kesz.. 🤔
No mindegy a lényeg hogy elmozdult a dolog, remélhetőleg lesz még frissítés finomitas..

(#8674) Aryon87


Aryon87
félisten

Na kezd fáradni a telom akksija. Igaz munkahelyemen lévő rossz térerő is közrejátszik, pláne hogy 2 sim van benne és nincs wifi bent (elvették).. még húzom ameddig lehet, aztán tavasszal gariban cseréltetek akkut meg kijelzőt, mert az is már haloványan be van égve az értesítési sávnál, és a billentyűzetnek 1-2 gombja is látszik. Igen, nyúzom rendesen, de még így is remekül kiszolgál minden téren :K
Ilyen remek a térerő:

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#8676) p2pp


p2pp
őstag

Csak nálam xar a Face?
Egymásba úsznak a képek.
A t..m tele van már vele.
[kép]

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#8677) Aryon87 válasza p2pp (#8676) üzenetére


Aryon87
félisten

Nem lehet hogy ez a fotó így van megcsinálva?

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#8678) FrankóStein válasza p2pp (#8676) üzenetére


FrankóStein
aktív tag

Nálam is szar. Egy rakás poszt képe nem jelenik meg. Értesítések sem jönnek.

(#8679) p2pp válasza Aryon87 (#8677) üzenetére


p2pp
őstag

A bal oldali kép aláúszik a jobb oldalinak, mert beragad.
Ha tudnék ide videó linket varázsolni látszana miről van szó. Csináltam képernyő videót róla.

[ Szerkesztve ]

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#8680) Tybor99


Tybor99
tag

Sziasztok tavaly Június óta vagyok p40 pro tulaj és azóta van gms a telómon párszor szokott jönni hiba üzenet hogy nem tudott belépni de ez kb hetente havonta ma is jött szokás szerint 2-3 óra gamelés után pedig play áruház play protect nem rendelkezésével riogatott de ami rémisztőbb volt hogy a chrome is kidobott :D szokásos módon ilyenkor progik leállíts cache töröl és stb. restart viszont ugyanaz a helyzet. próbálkozok még hátha találok valamit erről :D remélem hogy működni fog még :)

Ui , playáruház,szolgáltatások,keretrendszer leállítás/adatok törlése restart után chromba play service és asztali mód megnyitás után a play áruház elindul :) :Y de csak addig amíg be nem zárom és onnantól kezdve a chrome is crashelget :/ lehet eddig működött ez is :/

[ Szerkesztve ]

(#8681) Tybor99


Tybor99
tag

Akinek mostanság problémája lenne a play protectal nekem ez a módszer megoldotta a problémámat :) 2x végig csináltam a lényeg hogy internetet ki kell kapcsolni és a végén play nyitás előtt vissza kapcsolni :DD Youtube [link]

(#8682) illjo válasza Tybor99 (#8681) üzenetére


illjo
senior tag

A play protect hiba viszonylag újkeletű, pár hete tárgyaltuk itt és a megoldása is megvan: le kell cserélni a google play szolgáltatások appot így: [link]
Mivel lusta voltam, ezért a hivatkozás hivatkozásának a hivatkozása, de azért használható.

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#8683) sonice


sonice
tag

Sajnos ugy néz ki Curve pay ujjlenyomattal még mindig egyszerűbb es gyorsabb mint a Raipay.. 🤔 Nem tudom hogy ezeken az azonosítási, jelkodos dolgokon tudnak es akarnak e majd javitani, fejleszteni, de jelenleg ez igy sajna nem a legjobb.. :(

(#8684) VOLTCRAFT(1)


VOLTCRAFT(1)
tag

Üdv mindenkinek! Nem szeretnék felesleges köröket tenni ezer egy oldalon ezért kérem a tanácsaitokat.Nos rátérek a lényegre. Szándékomban áll venni egy Huawei p40 pro 256gb telefont,de ezt attól tenném függővé milyen módon lehet megoldani és milyen alternatívák vannak arra ,hogy működjenek olyan appok mint OTP, Facebook,Favebook Messenger, Gmail, vagy minden ami fent van a Play áruházban. Új vagyok itt úgyhogy nem kérnék a kioktató szövegekből hogy unjuk már a témát a kérdéseim kapcsán ,használd a téma összefoglalót,Google a barátod stb.stb. :W . Egy Huawei Mate 10 pro-t használok épp,de kezd megmakkanni .Eddig nem foglalkoztam a témával emiatt azok válaszára számítok akik közlékenyek segítőkészek ,a többiek ha lehet lapozzanak tovább!Előre is köszönöm akik vannak olyan kedvesek és rám áldozzák az idelyüket ! Magyar oktató filmek vagy oldalak linkjeit is szívesen venném ,hogy képben legyek! Köszönettel VOLTCRAFT :R !

[ Szerkesztve ]

VOLTCRAFT IPC-1L , SANYO ENELOOP AA,AAA

(#8685) laci laci válasza VOLTCRAFT(1) (#8684) üzenetére


laci laci
addikt

Kicsit már erősen kioktató stílus,pont amit mástól nem várnál.de...
mivel segítőek vagyunk szinte minden app fent van a Huawei appgallery áruházban.Az OTP is megy,de talán egy kicsit körülményes az èrintèses fizetés,de járható a történet.A Viber mentèst nem tudod áthozni,mivel a Google drive-ba menti,de ha a telefonra mentes,utána azt átmásolod akkor jó az is..Vannak elég egyszerű GMS alternatívák,amellyel tudod használni,pl.google drive,Google maps...De a Waze megy én is azt használom.Egy idő után annyira már nem fog hiányozni a GMS,de nincs vész..

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#8686) illjo válasza VOLTCRAFT(1) (#8684) üzenetére


illjo
senior tag

Ha megnézed ennek a topiknak az összefoglalóját, ott linkelve van gms hack néven a gms topikom. Annak az összefoglalója elsősorban, de a hsz ek is hasznosak. Ha ki akarod (akard) hagyni a gms mók első lépését, azaz az ahhoz szükséges firmware downgrade et, javaslom, hogy vétel után NE frissíts a telefonon SEMMIT.Vedd le a frissítéseket, amit feldob, ne engedd.Ha így teszel, a gms mók B) pontja lesz a legmegfelelőbb számodra majd, de azért nem árt többit is átfutni.Jó olvasást!

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#8687) Aryon87 válasza VOLTCRAFT(1) (#8684) üzenetére


Aryon87
félisten

Amiket felsoroltál alkalmazásokat, azok futnak gond nélkül. Aurora Store, APKPure appot, esetleg az Aptoide kell letöltened ( én mind3-at használom). Az OTP-nek a régi Smartbank alkalmazása fut, az újított app sajnos nem. Utalni meg miegyebet tudsz. Fizetni a telefonnal kicsit macerásan lehet, de nemrég bejött a Curve, azzal már lehetséges, de az se zökkenőmentes, erről majd a többiek informálnak.
Youtube helyett a Vancedet kell leszedni, pontosabban a Managert, a többit ő intézi, neked csak rá kell bökni a letöltésekre (MicroG és Vanced). Gmail helyett a Bluemailt ajánlom, egyszerű, de jó app. Ahogy a Gmailba érkezik (legtöbb esetben késve mint mindig), úgy a Bluemail is adja és értesít is.
Térképnek a Google Maps megy, annyi a hátránya hogy a bejelentkezés nem fog menni, így a régi címeidtől búcsúzhatsz. De ha ilyennel nem vacakolsz, hanem beírod a címet, elvisz ahova kell, magyar navihanggal. Aurora store-s linket nem tudok, valamiért nem adja ki a google. Célszerű elsőnek APKPureból leszedni, majd Aurorából frissíteni, és akkor magyar lesz az egész alkalmazás.
Hirtelen ezek jutottak eszembe.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#8688) jeni válasza VOLTCRAFT(1) (#8684) üzenetére


jeni
félisten

Hello,
Ezek alapból mennek a P40 Pro-n mók nélkül.

OTP, Facebook, Messenger, Gmail (Opera böngin keresztül).

Ahhoz,hogy minden menjen a Google alkalmazások közül akkor kell a mókolás.
Erre találsz infót az összefoglalóban.
Lépésről lépésre biztos,hogy fogsz találni infót innen a topikból,neked kell utána járni és átnézni mikor mit és hogyan kell,ezt a saját felelősségedre kell,hogy meg csináld.
Én már megpróbáltam a GSM hack félét ,de a vége nem sikerült abban én voltam hibás és nem volt bátorságom újra megcsinálni. meg lehet,csak berezeltem.

A fiúk ,lányok (-ha van köztünk) segítenek távolról,infót adnak ha szükséges,de EZT MAGADNAK KELL BEVÁLLALNOD.

Ha semminek se nézel utána,nem olvasol utána,nem nézel videót, akkor NE is fogjál bele,és ne vedd meg a P40 PRO-t, ha ELVÁRÁSOD A GOOGLE PLAY FULL MŰKÖDÉSE!

Hiszen az,hogy sikerüljön annak még további dolgokra is figyelned kell,akárhogy nem lehet frissíteni rajta.

Tapasztalatlanul nem érdemes bele vágni ilyen dolgokba.

A stílusod sem ide való,szerintem lapozz tovább és vegyél Samsung ,Oppo ,Xiaomi, Nokia,Sony vagy P30 Pro telefont használtan.

Jó indulatból írom,hogy ne érjenek ezzel kapcsolatos kellemetlenségek a használat során.

[ Szerkesztve ]

(#8689) jata108


jata108
csendes tag

Sziasztok, egy ideje én is tulaj vagyok, nem gondoltam volna,h valaha vissza fogok térni a xiaomis időkhöz,amikor vmit állandóan heggeszteni kellett a telón,de a p20pro&p30pro után adta magát ez a típus és visszajött a mókolás. Kérdésem volna,h a waze-n a hangalapú keresés mitől függ,h működik vagy sem? Van amikor megy, de egy ideje már nem. Megszoktam,h autópályán adom meg a pontos címet és ez a kis apróság felbecsülhetetlen segítség volna. Google play-ből van installálva a waze, engedélyezve a mikrofon, keretrendszer is fönt,de valami hiányzik. Valakinek van esetleg tippe? Köszi

(#8690) jeni válasza VOLTCRAFT(1) (#8684) üzenetére


jeni
félisten

javaslom a Honor 50 megvételét.
ez megkapta a Google szolgáltatásokat.
nem kell ezen semmit változtatnod majd

(#8693) Aryon87 válasza #72445440 (#8691) üzenetére


Aryon87
félisten

Én magam imádom a P40 Pro-t, de nekem nem kell Google... egész pontosan az én igényeimet, azt a pár appot amihez kell, lefedi a GSpace 1.0 :)

Nagy +1
Bár nekem a Gspace 1.1.4 van fent. Nem találtam meg az 1.0-t :))

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#8695) Aryon87 válasza #72445440 (#8694) üzenetére


Aryon87
félisten

Köszi. Az újabbal sincs baj, csak a hülye reklámok :))
PH app miatt tettem csak fel, sokkal kényelmesebb, mint chromeban tolni.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#8696) illjo válasza jata108 (#8689) üzenetére


illjo
senior tag

Tehát mókolva van telefonodon a gms? Ha igen, telepítsd fel a google appot. Nekem mennek a hangalapú keresések, waze en is pl.

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#8697) poero


poero
aktív tag

Sziasztok.
Tudom többen ajánlottátok már a Blue mail appot a telóra. Az Aqua mail-el van valakinek tapasztalata? Ha valaki próbálgatta már őket hosszabb távon, a kettő közül melyik tűnik jobbnak beérkezett üzenetekről való értesítés szempontjából?

Csinálj egy képet a hangjáról!

(#8698) cH1 válasza #72445440 (#8692) üzenetére


cH1
aktív tag

Azért hogy kicsit árnyaljuk a képet a Honor 50 csak egy közép kategóriás teló, egyedül amiben jobb az a töltési sebesség meg talán a kijelző, minden másban rosszabb. Valamint az új Honor telókat már nem lehet vinni a Huawei szervizekbe, tippre egyedül a TMX-et mondanám ahol hivatalosan javítják majd ezeket. Ha ezeknél fontosabb a fixen jól működő gms akkor talán nem egy rossz vétel.

(#8699) Aryon87 válasza cH1 (#8698) üzenetére


Aryon87
félisten

Remek ajánlatnak látom a Honor 50-t. Ára is baráti, egy szolgáltatói konstrukcióban meg pláne. Xiaomi11T/11T Pro ellenfele. Néztem teszteket róla tegnap, jól össze van rakva.
Én pl valamelyiket a kettő közül ki fogom hozni a P40Pro mellé valószínűleg (Xiaomi jobban vonz)

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#8700) zoltan77 válasza Aryon87 (#8699) üzenetére


zoltan77
aktív tag

Nekem volt p40 pro közel fél évig, előtte p20 pro-t használtam, nagyon szerettem a huawei rendszerét. Munkámból kifolyólag kell a gms így s20 fe-re váltottam. Megfordult a fejemben a xiaomi is de sokat olvastam hogy frissítések terén nem állnak a helyzet magaslatán, ezért maradt a samsung. De a mostani telefonom szinte tökéletes nem bántam meg. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung S24 8/256-Honor Tab X9

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.