Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:20:02

LOGOUT.hu

Huawei P40 Pro összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8701) cH1 válasza Aryon87 (#8699) üzenetére


cH1
aktív tag

Még úgy is inkább ráfizetnék 11t pro-ra hogy haver most cserélte le a p20 pro-t arra és nincs vele megelégedve. Közepes fényképek, nagyon max 5-6 óra kijelző idő, durván melegszik, az ultrahangos közelségérzékelő továbbra is felemásan működik. Szokásos Xiaomi nyűgök. De legalább csúcs hardver nem félmilláért.
A Honor 50-nek inkább a Samsung A52s vagy a Redmi Note Pro széria lenne a valós ellenfele, azokhoz képest meg árban nem igazán van versenyben.

(#8702) Aryon87 válasza zoltan77 (#8700) üzenetére


Aryon87
félisten

Volt többször is Xiaomim. Annak ellenére hogy sokan szidják a rendszert, sosem volt bajom vele. Tény, nem 1-2 évig használtama telókat, hanem pár hónapot, mert másodlagos szerepet töltöttek be és gyakran váltogattam őket. Fejlesztői ROM volt mindegyiken, azon hetente, kéthetente jöttek a frissítések (BL nyitás, és társai átal kellett feltenni) és ott mindig előbbre volt minden, ami később a végleges havi frissítésbe is bekerült jóval később, rá 1-2 hónappal.
Így nekem csak pozitív tapasztalatom van a márkát illetően. Samunál viszont csak negatív többnyire, kivéve a legutolsó Samsungot az S9+. Meg most páromnak S20FE snapdragonos van, na az egy baromi jó telefon, nagyon eltalálták.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#8703) borsodika válasza cH1 (#8701) üzenetére


borsodika
őstag

Sokkal több nyűg van Xiaominál mint a Huaweinél...

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#8704) jeni válasza Aryon87 (#8702) üzenetére


jeni
félisten

S20 FE melyik szolgáltatóknál van még Snapi procival?

(#8705) zoltan77 válasza jeni (#8704) üzenetére


zoltan77
aktív tag

Van telekom-nál most akciós is 169, vodafone-nál is van.

Samsung S24 8/256-Honor Tab X9

(#8706) jata108 válasza illjo (#8696) üzenetére


jata108
csendes tag

Fent van a google app, működik is rendesen, mégis a waze-ben azt írja,h "a hangfelismerés jelenleg nem érhető el a készülékeden", újratelepítettem,de semmi. Múltkor simán ment, elvileg nem történt változás,de valami mégis és nem találom mi az. Ha elkezdek gépelni a waze-n belül és ott nyomok a mikrofonra, úgy működik a gboardon a hangbevitel.

(#8707) Aryon87 válasza jeni (#8704) üzenetére


Aryon87
félisten

Telekom tuti, de telenornal is lattam

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#8708) thebiker válasza jata108 (#8706) üzenetére


thebiker
tag

Hali,

Nekem is így volt. A Google Speech Service-t tedd fel. Szerintem az megoldja.

(#8709) jeni válasza zoltan77 (#8705) üzenetére


jeni
félisten

Azok nem Exinos procik?

(#8710) Aryon87 válasza jeni (#8709) üzenetére


Aryon87
félisten

Nem. Van az is, de van snapdragonos is. Telekomnal Sam S20Fe Q neven talalod

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#8711) zoltan77 válasza jeni (#8709) üzenetére


zoltan77
aktív tag

Nem, snapis is van.

Samsung S24 8/256-Honor Tab X9

(#8712) jeni válasza Aryon87 (#8710) üzenetére


jeni
félisten

Közben megtaláltam a Q verziósat.

A Samu S20 FE Q az eSÍM -s?

Amúgy elgondolkodtam a Xiaomi Mi11 T Pro telón. Szinte egy árban lenne most és 150000Ft amellett az 5G és snapis procis.
Anno volt a páromnak Xiaomi és a fényképek terén nem volt olyan jó.
Kérdés most mennyit javultak azóta?

Lesz e Samu 21 FE Q verziós ha igen az mennyi lenne?

[ Szerkesztve ]

(#8713) laci laci válasza borsodika (#8703) üzenetére


laci laci
addikt

Azért az eladási és javítási arány miatt van ez..Na nekem volt és van is egy 11 ultra-m,volt egy mi10 ultra-m is azt pont a p40-pro miatt adtak el,nekem túl szaturalt volt a fénykép..

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#8714) sonice válasza poero (#8697) üzenetére


sonice
tag

Szia.
Próbáltam mindkettőt, nekem Aqua vált be inkább, gyorsabban jonnek az értesítések, eleg jol személyre szabhato es megbízható.

(#8716) poero válasza sonice (#8714) üzenetére


poero
aktív tag

Köszi!

Csinálj egy képet a hangjáról!

(#8717) Aryon87 válasza jeni (#8712) üzenetére


Aryon87
félisten

Anno volt a páromnak Xiaomi és a fényképek terén nem volt olyan jó.
Az attól függ milyen modell volt. Ha Redmi széria, akkor nem csodálom. Jó telók azok, de nem kiemelkedő, főleg kamerában.

Kérdés most mennyit javultak azóta?
Csúcsszéria, azaz a Mi azok eglsz jók. Legutóbb Mi8-am volt, tavaly a P30Pro mellett sokáig, meg kis ideig a P40Pro mellett is, a P30Pro-t sokszor megfingatta fotókban.

Lesz e Samu 21 FE Q verziós ha igen az mennyi lenne?
Lesz, Exyfos procis az tuti, én reménykedem abban, hogy Snapis is lesz. 250-300K-ra tippelek. S20FE 230-250K körül indult.

A Samu S20 FE Q az eSÍM -s?
Fogalmam sincs.

Xiaomi 11T Pro VS iPhone 12 VS Galaxy S21 - Camera Comparison!

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#8718) cH1 válasza Aryon87 (#8717) üzenetére


cH1
aktív tag

P40 Pro előtt egy Mi Mix 2s-em volt, éjszakai fotóban, főleg gcam-el nagyon elverte ezt a telót. Makroban is lényegesen jobb volt. Alapvetően egy kellemes, kiegyensúlyozott teljesítményt nyújtott kamerás téren, egyedül a video nem volt az erőssége. Plusz a full kerámia ház nyújtotta extra prémium érzet amit nem hiszem hogy valaha újra át fogok élni, főleg nem annyira kedvező áron.

(#8719) Csaszi87


Csaszi87
tag

Sziasztok!

Skype értesítés jön nektek rendesen? Nekem nem, csak ha bele lépek akkor jönnek be az új üzenetek.
Beszéltem az MVM ügyfélszolgálattal, állítólag javítás alatt van az app hiba, legyek türelemmel...
De hogy ebbe mi tart hetekig vagy már ki tudja meddig azt nem tudom. Egy házat fel lehetne ez idő alatt építeni, nem még hogy átírni a szoftvert ha valaki foglalkozik vele egyáltalán vagy csak a szöveg van... :(((

Másik dolog, néha szokott olyat csinálni, hogy hívás fogadáskor 1-2 másodpercet várnom kell mire összekapcsol a vonal, vagy nem tudom hogy mondják ezt. Ez már a P30 nál is előfordult nálam, tehet nem egyedi hiba. Valaki másnál is van ilyen, van rá valami megoldás? :U Bosszantó hogy "felveszem" és még néznem kell a kijelzőt mire kapcsol és elindul a beszélgetés.

(#8720) Aryon87 válasza cH1 (#8718) üzenetére


Aryon87
félisten

Igen a Gcam az valami eszméletlen jó szoftve, dicsérem aki kitalálta hogy a Google kameraszoftverét kinyerte s megosztotta annak minden algoritmusát vagy mit :D
Mi8-am is olyan képeket készített éjjel vele hogy beszrás. Most párom S20FE-jén is rajta van, teljesen más a képi világa. Legutóbb Somogyvámosi pusztatoronynál volt használva. P40Pro éjjeli módja ott semmit nem ért, Pro módott kellett használjak, míg a 20FE-n elindítottam a Gcamot, és 4 percig csinálta a felvételt, az eredmény: [link]
P40Pro albumban picit lejjebb gurítasz, látni fogod a tornyos képeket: [link]
Nyilván a Pro mód jobban adja, de a Gcam teljesítménye így is lenyügöző, nekem bejön nagyon.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#8722) Aryon87 válasza #72445440 (#8721) üzenetére


Aryon87
félisten

[link]
1.4-es a legfrissebb ettől a fejlesztőtől, ez van nálunk fent.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#8723) laci laci válasza Aryon87 (#8717) üzenetére


laci laci
addikt

A mi6-ot èn vettem meg tőled 🤣

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#8724) Aryon87 válasza laci laci (#8723) üzenetére


Aryon87
félisten

Emlékszem :D

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#8725) FrankóStein válasza FrankóStein (#8646) üzenetére


FrankóStein
aktív tag

Jó tapasztalatom volt az előbb. Működik a Curve fizetés a telommal. Eddig még a kártya sem volt jó, most tankoltam a korábbi helyen, és kapasbol sikerült a telóval. :)

(#8726) kakuk100 válasza Aryon87 (#8722) üzenetére


kakuk100
őstag

Mindegyik 1.4 -es. Mi a különbség? :F

(#8727) Aryon87


Aryon87
félisten

Hopp, azt nem is figyeltem :Y
A legelső linkeltet kell feltenni.

Más: hétvégén kirándultam egyet, és a telefon sem unatkozott :)
fotók

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#8728) Hawk1967 válasza #72445440 (#8694) üzenetére


Hawk1967
csendes tag

Felraktam az 1.0-s Gspace-t, de kis idő múlva frissült az 1.1.5-ös verzióra.
A reklámok nem nagyon zavarnak, de a Play áruház jó lenne.
Nem lehet valahogy belevarázsolni?
Már több app-ot telepítettem, nem szívesen raknám vissza az 1.0-ást, de ha muszáj megteszem.
Én azt szeretem, ha mindenből a legfrissebb van fent, ezért engedem az automatikus frissítést. Az megoldható, hogy csak a Gspace frissítését tiltsam le?

(#8729) FrankóStein válasza Hawk1967 (#8728) üzenetére


FrankóStein
aktív tag

Én letiltottam a Gspace frissitest, mégis pár nap múlva frissült. :((
Viszont a Play Áruházat el tudod érni így is. Én pl a youtube ikonra nyomok hosszan, majd az upgradet választom. Ott már csak egy visszanyíl, és már elő is jött a Play Áruház.

(#8730) Hawk1967 válasza FrankóStein (#8729) üzenetére


Hawk1967
csendes tag

Én a Google keresőbe beírtam, hogy Play áruház és elindítottam a Store-t.
A te módszered gyorsabb, úgyhogy köszi.

[ Szerkesztve ]

(#8732) Hawk1967 válasza #72445440 (#8731) üzenetére


Hawk1967
csendes tag

Újra telepítettem az 1.0-t, kikapcsoltam az AppGallery-ben a frissítést.
Kíváncsi vagyok, hogy frissül-e.
Van néhány probléma, ami a frissített Gspace-el nem volt:
A Google Fordítóban nem tudok letölteni offline fájlt, mert megszakad a letöltés.
A Google keresőt el sem tudom indítani.
A Google térkép sem úgy működik, ahogyan kellene.
Lehet, hogy majd engedem a frissítést, hogy utána elmúlnak-e ezek a problémák.

(#8733) Aryon87 válasza Hawk1967 (#8732) üzenetére


Aryon87
félisten

Google fordítóhoz nem kell Gspace, megy az anélkül is.
Térkép is megy anélkül, ha nincs szükséged mentett címekre, mert azon kívűl vígan elvisz bárhova.
Keresőnek meg a böngésző www.google.hu :D ;]

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#8734) kp78


kp78
addikt

Erről az 1,3 gigás (.223) frissítésről van már némi tapasztalat, hogy a leírásban taglaltakon felül mi változott/változik? :U
:R

(#8735) pete_21


pete_21
addikt

Sziasztok!
Erre tudnatok vetni egy pillantast? Kijelzocsere utan nem mukodik az ujjlenyomat P30 eseteben: [link] Koszonom szepen!

(#8736) FrankóStein válasza Aryon87 (#8733) üzenetére


FrankóStein
aktív tag

Hát pl a Forditot nekem is be kellett tennem Gspace alá, mert nélküle nem indul mostanában. Korábban valóban nem kellett hozzá nekem sem.

(#8737) Aryon87 válasza FrankóStein (#8736) üzenetére


Aryon87
félisten

Én a régebbi verziót raktam fel, miután az elbszott frissítettet töröltem. Azzal nincs gond.
6.22.x.xx-es verzió

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#8738) Hawk1967 válasza Aryon87 (#8733) üzenetére


Hawk1967
csendes tag

Amikor a P30Pro-ról Phone Clone-nal áthoztam az adatokat, a Fordító nem működött, az AppGalery-ben sem találtam meg, ezért azt gondoltam, hogy nem lehet használni GMS nélkül.
Ezért örültem meg, hogy Gspace alatt lehet használni. Azért megnézem ezt a 6.22.x.xx verziót.
A Térképet én is bejelentkezés nélkül használtam eddig, de most már be tudok jelentkezni.
A keresőt azért szeretem appból használni, mert a Discover-ben olvastam régebben a híreket és jobbnak találom a Huawei Hírcsatornájánál.

Frissítettem a Gspace-t a legújabb verzióra és most minden jól működik.
Az Áruházat FrankóStein módszerével hívom elő.
Egyenlőre nem zavarnak a reklámok, még próbálgatom egy ideig, azután lehet, hogy megveszem.

Én is felraktam a Curve-t. Több helyen fizettem vele, volt ahol kellett az ujjlenyomat, volt ahol nem. Szerintem is a termináltól függ.

Köszi mindenkinek a segítséget! :)

(#8739) sharkypeti


sharkypeti
aktív tag

Sziasztok! P30 Pro - P40 Pro cserén vacillálok. Van valahol valami leírás (link), hogy miként lehet élni a Google szolgáltatások nélkül? Ami számomra fontos lenne: pl. Gmail, Google fotók, YouTube, Drive.
Az összefoglalót olvastam.

OnePlus 12

(#8740) laci laci válasza sharkypeti (#8739) üzenetére


laci laci
addikt

Gmail helyett van a saját apja,vagy 2-3 mèg,ami nagyon jó.yotube vanced,ami szintén jó.Google fotóra is van pont én is osztottam meg annó itt..Maradt a drive,lehet bongèszőből is.
Ha úgy van,akkor pedig gspace..

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#8741) Aryon87 válasza sharkypeti (#8739) üzenetére


Aryon87
félisten

En 1.5 eve valtottam igy ahigy most te akarsz. Google mentes vagyok a mai napig, 1 app miatt hasznalom a Gspace-t, azt is csak a kenyelem miatt.
YT helyett Vanced, Gmail helyett Bluemail. Maps megy bejelentkezes nelkul, fordito hasznalhato, de perpillanat a 6.22-es verzio, az ujabbat elbsztak. Drive es Fotok az bongeszo, vagy a Gspace segitsegevel megy.
Aurora store, Apkpure, aptoide, appgalleryb aruhazakbol a tobbi altalanos app leszedheto.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#8742) sharp4 válasza Aryon87 (#8741) üzenetére


sharp4
őstag

Ugyanezeket használom, mint te. Mondjuk én Gspacet megvettem, hamar lúd, akkor legyen használható reklámok nélkül.

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#8743) donnie.d


donnie.d
aktív tag

Lenne egy fontos kérdésem!

Én megvagyok google keretrendszer nélkül, és kifejezetten örültem, hogy egy csomó általam nem használt applikációtól meg tudtam szabadulni, amit egyébként soha nem használtam, és nem is terveztem, de ugyebár a telefon nem engedte törölni jelezve nekem azt, hogy ha törlöm, akkor instabillá válik a rendszer (mondjuk, amikor egy előre telepített játékot nem engedett akkor azért néztem). Így én örültem, hogy kissé jobban ki tudom használni a telefont. Sok dolog böngészőből elérhető, illetve jó barátságba kerültem az Aurora Store-ral, és az Aptoid-dal.

Egyetlen egy applikáció hiányzik. Nem olyan, ami nélkül nem tudok élni, így tegnap feltettem az általatok említett Gspace 1.0-át, amiben elérhető lett a play áruház (és úgy is, hogy automatikusan frissült 1.5-re, ami a legújabb).
Ahogy beléptem a play áruházba a telefont P30-nak jelezte (ugye az volt előtte nekem). A kérdésem az lenne, hogy miért van az, hogy pár alkalmazást vásároltam mikor még P30 tulaj voltam, és évek óta ugyanazt a gmail-es címet használom az összes telefonomon, és amikor megnéztem a play áruházon belül az előzményeket, akkor pár alkalmazásra ismét azt dobta fel, hogy megvásárolható, közben pedig már korábban megvettem. Ez miért van?

(#8744) sputyi70


sputyi70
aktív tag

Sziasztok. Beszereztem egyet én is. Most jutott az ára (120k) oda ahol már teljesen jó vételnek tartottam, bár sokkal többet érdemelne ez a telefon. Nagyon megvagyok elégedve vele. Volt már p20 Pro-m is , de ez is hozza az elvártakat. Lenne is egy kérdésem. A GCam minőségre többet hoz mint a gyári soft? Amit fentebb linkeltetek, (GCam_8.1.101_Wichaya_V1.4.apk) azt simán felteszem és használom?

[ Szerkesztve ]

(#8745) borcsella


borcsella
csendes tag

Sziasztok! Vásárlás előtt állok! Visszaolvastam a kommenteket, de mindezek ellenére lenne pár kérdésem!
A telefonon én nem játszok, csak hívás, SMS, Facebook, e-mail (Gmail), Messenger, Viber, whatsapp, insta, fotózás minden mennyiségben!
A kérdésem az lenne, hogy minden mókolás nélkül tudom-e ezeket az appokat telepíteni illetve rendesen kapok-e róluk értesítést?
Előre is köszönöm a válaszokat! :))

(#8746) Aryon87 válasza sputyi70 (#8744) üzenetére


Aryon87
félisten

Az a Gcam nem ehhez a telefonhoz való, az S20FE-ről volt egy mellékbeszédünk, és annak a Gcamja.
Huawei nem támogatja a Kirin miatt, és nem is portolnak emiatt Gcamot.
Ér ez a telefon 300 ezret is, csak a piac a sok kényelmes marha miatt ennyire elértéktelenítette. Sajnos.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#8747) Aryon87 válasza borcsella (#8745) üzenetére


Aryon87
félisten

Igen, amiket felsoroltál, mók nélkül is megy gond nélkül.
Korábban írtam ugyan, de írom újra: YT helyett a Vancedet kell feltenni majd (jobb is mint az alap, ez tunningolt), a Gmail helyett pedig a Bluemailt kell feltenni.
APKPure, Aptoide, Aurora store (ez hajlamos vacakolni néha) és az AppGallery áruházakból letölthetőek.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#8748) sputyi70 válasza Aryon87 (#8746) üzenetére


sputyi70
aktív tag

Ja tényleg igazad van. Visszaolvastam amit kérdezés elött kellett volna. :B Szerintem is érthetetlen az emberek hozzáállása a Huawei-hez, de hát nem vagyunk egyformák. Nekem maximálisan hozza az elvárt dolgokat. Google meg pont nem érdekel. :R

[ Szerkesztve ]

(#8749) borcsella válasza Aryon87 (#8747) üzenetére


borcsella
csendes tag

Köszönöm a választ! S ezeket megtalálom az AppGalery-ben (bocsánat ha nem ez a neve az app letöltőnek)? Illetve a lezárt képernyőn megjelennek az értesítések?

(#8750) Aryon87 válasza sputyi70 (#8748) üzenetére


Aryon87
félisten

:K
Mostanság olvasok olyanokat a topikokban, hogy a maradék hajam is kihullik tőlük. Vannak érdekes felfogások, itt is, és máshol is.
Én megvagyok sok dolog nélkül, sőt, lényegében egy alsókategóriás telefon is elég lenne nekem, amire használom a telót, de ha már lúd, az legyen kövér. :)
Napokban érkezik e teló mellé egy másik (Xiaomi 11T Pro), kíváncsi vagyok az mit fog alkotni majd. Nem, nem váltom le a P40Pro-t, ezt még egy i13 Pro Maxra se cserélném le :N

Hamarosan szervizbe kell vinnem, akku nagyon elkezdett merülgetni a napokban, 8 óra eltelte után már kéri a töltőt. Gspace-ra gyanakodom mint fő merítő, mert előtte nem volt ilyen drasztikus a merülés. Na meg a kijelzőm már enyhe beégést produkál (amoled rákfene).

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.