Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:20:02

LOGOUT.hu

Huawei P40 Pro összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8051) GalaxyS9 válasza sonice (#8050) üzenetére


GalaxyS9
tag

Van egy pár bug az EMUI 11-ben, amit a mai napig nem oldottak meg...

(#8052) Aryon87 válasza GalaxyS9 (#8051) üzenetére


Aryon87
félisten

Például?

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#8053) Gemil


Gemil
tag

Sziasztok!

Írtam a Honor 9 témába is de úgy látom ott nem nagyon pörög a téma, talán itt is tudtok segíteni.
Van egy olyan problémám, hogy az öcsém nem egy hardcore user, van neki egy Honor 9-e, évekig tudta használni újjlenyomat feloldással, viszont valami miatt most feloldókódot kér, amit természetesen elfelejtett. Mivel azt az @mail címet sem tudja, amit használt hozzá, így nem tudom azzal sem feloldani. Próbáltam visszaállítani a gyári beállításokat, azonban a visszaállításkor is írja, hogy a feloldáshoz a visszaállítás után is kérni fogja a bejelentkező adatokat... Töröltem az adatokat, cache-t, semmit nem tudok csinálni a telefonnal. Van valami ötletetek mit kellene tennem?

Minden PC Gamer PC, csak nem mindegy, hogy a pásziánsszal játszol rajta vagy a Crysis 3-mal!! - iPhone 5S

(#8054) cH1 válasza Gemil (#8053) üzenetére


cH1
aktív tag

Márkaszervizben 5000 az frp törlés, kb 10p munka. De kelleni fog hozzá valószínűleg egy vásárlást igazoló dokumentum is.

(#8055) Gemil válasza cH1 (#8054) üzenetére


Gemil
tag

Köszönöm!

Minden PC Gamer PC, csak nem mindegy, hogy a pásziánsszal játszol rajta vagy a Crysis 3-mal!! - iPhone 5S

(#8056) Gemil válasza cH1 (#8054) üzenetére


Gemil
tag

Szerencsére tudtam kérni sms-ben visszaigazolást a gmail-től a jelszóhoz. Köszi mégegyszer!

Minden PC Gamer PC, csak nem mindegy, hogy a pásziánsszal játszol rajta vagy a Crysis 3-mal!! - iPhone 5S

(#8057) GalaxyS9 válasza Aryon87 (#8052) üzenetére


GalaxyS9
tag

Apró mikrolaggok mindig ugyanott. Pl. beállítások görgetésébe néha beleakad, ha dugig van a RAM, vagy galéria lefelé pöccintés a helyadatokhoz, laggal jön fel. Próbáld ki, de előtte indítsd újra a telót. Ezek kisebb gikszerek, de a P20-am is pont ezeket produkálja, és amíg sima P40-em volt, az is produkálta...

(#8058) borsodika válasza GalaxyS9 (#8057) üzenetére


borsodika
őstag

Ez legyen a legnagyobb baja :)

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#8060) Zototh64 válasza #72445440 (#8059) üzenetére


Zototh64
őstag

Mire gondolsz, a "sima alapmegoldás" alatt?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#8062) Zototh64 válasza #72445440 (#8061) üzenetére


Zototh64
őstag

Értem. Köszönöm!
Én még a héten nyúzom gugli nélkül, aztán lehet, hogy jövő hétvégén mókolom.
Akkor teljesen kiváltja a Note 20 Ultra 5G-t.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#8063) thebiker válasza #72445440 (#8059) üzenetére


thebiker
tag

A 3. file nekem sem működött. De benne volt a YT video kommentben, hogy másnak sem :) Egyszerűen hagyd ki. Elsőre nekem is volt vele némi gond de most már megy minden. Még a push értesítés is a Gmail-el. :R :R

(#8064) borsodika válasza #72445440 (#8059) üzenetére


borsodika
őstag

Párom p40 lite-ján csinálta ezt a play megnyitogatása végtelen ciklusba dolgot, de megoldottam és működik tovább azóta is a p40 lite és a pro is. Veszélyesebbnek én nem mondamán mint bármelyik másik google mókolás a telefonra, ezzel legalább minden (is) működik ellentétben a többi megoldással. Minfenki döntse el maga, hogy mit vállal be.

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#8065) ptgmaster


ptgmaster
tag

Ha esetleg valakit érdekel...P50 pro háttérképek.
[link]

[ Szerkesztve ]

Ami ami, az az!

(#8067) borsodika válasza #72445440 (#8066) üzenetére


borsodika
őstag

Playen nagyon sokan szidják az alkalmazást, hogy tele van hibával. Letöltöttem, beregisztráltam, a napokban kipróbálom.

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#8068) borsodika válasza #72445440 (#8066) üzenetére


borsodika
őstag

Teszteltem, működik. :) #Erste #nfc #fizetés #mobilpay

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#8070) Hoes


Hoes
aktív tag

202-es frissítés érkezett, júliusi biztonsági frissítés!

(#8071) Roland861010


Roland861010
addikt

Helló

Valaki próbálta már a Gspace alkalmazást ?
Biztonságos?

(#8072) Roland861010 válasza Roland861010 (#8071) üzenetére


Roland861010
addikt

Semmi

(#8073) laci laci válasza Roland861010 (#8071) üzenetére


laci laci
addikt

Szia.Igen,páran használják is.Fent van egy összefoglaló,esetleg ott találsz infót,illetve van egy topik,ott bőven van infó.. [link]

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#8074) sonice


sonice
tag

Sziasztok.
Auto illetve Bluetooth kihangosito eseten nektek megfelelo a minoseg? Nálam kisse halkabb es "sistergosebb" mint pl Samsung.. 🤔 Koszi

(#8075) borsodika válasza sonice (#8074) üzenetére


borsodika
őstag

Autóban nekem semmi baj nincs az autó bt kihangosítójával.

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#8077) illjo válasza #72445440 (#8076) üzenetére


illjo
senior tag

Én inkább az összefoglaló olvasására, használatára hívnám fel a figyelmet. Igaz,volt már a,10...550 és a 11...550 hisuietok miatt kavarodás, de azóta ODALINKELTEM a HELYES hisuite verzió letöltési linkjét az összefoglalóba, kiemelve, hogy ne a tutorial videoban hivatkozott verziót használják..Ennél többet mit lehet még tenni?

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#8079) illjo válasza #72445440 (#8078) üzenetére


illjo
senior tag

Én tudom, hogy nem nekem szántad. Én meg csak egyértelműsítem, hogy mi.a fő gond.😃

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#8080) Hoes


Hoes
aktív tag

Én rövidre zárnám a dolgot azzal, hogy az összefoglalóból kiszedném a teljes GMS hacket és a továbbiakban tiltanám a GMS hack témát a topikban!
Így mindenki védve van a bricktől, a topik adminjai pedig moshatják kezeiket!

Aki ilyen készüléket vesz az vegye tudomásul a GMS hiányát és mérlegeljen, hogy ennek tudatában biztos akarja-e?
Ennek a topiknak nem a GMS hackről kellene szólnia! Ez ugyanolyan warez mint egy iGo hack, ami több topikban is tiltva van. :U

(#8081) FrankóStein válasza Hoes (#8080) üzenetére


FrankóStein
aktív tag

Nem értek veled egyet. Aki (mint én is) más telorol tér át, nyilván hallott a gms hianyarol, de nem tudhatja 100%-ban, hogy miben változtatja meg ez a korábbi helyzetet. És ha már adott a lehetőség, hogy hasznalhassa a telefont a korábbi megszokott progikkal és módon, akkor miért ne? Egyébként ha ez a hack tabu lenne, akkor miről folyjon a topic? Hamar kihalna, pl a hatterkepek csereberéje elég uncsi téma lenne.

[ Szerkesztve ]

(#8082) Aryon87


Aryon87
félisten

Másik márkatopikból van a hsz, az 5G-vel kapcsolatos (korábbi témához kapcsolódik, amiről szó volt itt), hogy mit is tud a naaaagy 5G 90%-os lefedettségnél... (semmit)
[link]

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#8085) LackoZzZ


LackoZzZ
csendes tag

üdv hello!! tudnátok segíteni.
van olyan gsm hack /ilyen telepítős APk/
ahol a Google playból letöltött alkalmazásból lehet kitenni widgetet?
köszönöm
remélem értitek mire gondolok :D

(#8086) firemanus82 válasza sonice (#8074) üzenetére


firemanus82
senior tag

A kocsiban nekem is elég halk. De minőséggel nincs gondom

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#8087) p2pp válasza #72445440 (#8084) üzenetére


p2pp
őstag

Elég ránézni a Voda 5G Lefedettség térképére.
Marketing lesz a javából. Sokan megeszik majd.
De inkább Parasztvakításnak hívom.
Tényleg a 700MHz már él vagy csak jövőre?
Telenorral B.füreden a Kisfaludy Strandon 700/50 volt a nyár derekán a speed. Ránéztem CellMapper szerint 3,5GHz frekin volt. Akksi zabálás volt bőven, de legalább fürge volt minden. 😀 Tetszett egyébként 😀
De visszább írta talán Aryon77 kolléga a Holland példát

De ha már az USA is emlegetve lett.
Tudom ott más frekin megy.
De mégis olyan jó látni.
Lenne itt 1 laza Speedtest [link]
És még egy [link]

[ Szerkesztve ]

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#8088) Aryon87 válasza p2pp (#8087) üzenetére


Aryon87
félisten

Mindenesetre nekem még sokáig jó lesz a 4G :D

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#8089) Zototh64


Zototh64
őstag

Sziasztok!
Van Miskolc-Tiszaújváros környékén olyan aki rá tudná varázsolni nekem a gms-t?
A Mate 30Pro-t még bűvöltem, de az másképpen ment, és eléggé időhiányban vagyok mostanában.
Természetesen nem ingyen kérném!
Előre is köszönöm szépen!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#8090) Hoes válasza #72445440 (#8083) üzenetére


Hoes
aktív tag

Nem szeretnék nagyon vitába szállni, a véleményem már leírtam!
Épp azért warez ( ahogy te is írtad ) mert olyan dolog kerül fel a telefonra amit annak szellemi tulajdonosa nem tett lehetővé, kvázi tiltott! Lehetne védekezni azzal, ghogy de a GMS nyitott forráskódú, látni, hogy mégsem teljesen az, ezért szükséges GMS hacknél a rendszerszintű figyelmeztetések letiltása. Ez bizony akárhogy is nézzük, warez. Más különben a Google valamilyen kiskapu segítségével lehetővé tette volna a GMS telepítését hivatalosan.

Akinek kell a GMS az ne olyan telefont válasszon amin nincs GMS, van alternatíva más gyártónál, válassza azt és könnyebb lesz az élete!
Élő példa vagyok ( meg szerintem sokan mások ), hogy adott esetben a P40 Prót kiblehet használni GMS nélkül is, örülök, hogy nincs rajta. Ha fontos lett volna ( ahogy a fotózás is meg a csúcs hardver ) akkor választok egy Mi 10 vagy 11 Ultrát, egy Samsung S21-et vagy iPhone 12 Prót! Egyik sem volt drágább bejelentéskor mint a P40 Pro, talán az iPhone nagyon picivel. Ha meg nincs ennyi pénzünk telefonra ( amit megértek ) de fontos a GMS, lentebb adok az igényeken. Szerintem ez a logikus gondolkodás, nem az, hogy saját magam szivatom downgraddel és egyéb brick esélyes dolgokkal, meg másokat is beleviszek kockázatos dolgokkal csak azért mert van egy GMS hack leírás és mert másról sem szól a topik! Utána meg jön a "kérlek segítsetek" és társai!

Lásd az előttem hozzászóló kommentjét...

Mindezt tisztelettel írom! :)

(#8091) Kevin8997


Kevin8997
tag

Az az érzésem, hogy sokan már a beesett árak miatt veszik a telefont de ragaszkodnak a gms-hez ami egyre nehezebb, és kockázatosabb lesz (gyakorlatilag a gms-ért cserébe nem frissíted a telefont, olyan jogokat adsz programoknak amelyek akár banki adataidhoz is hozzáférnek). Teljesen jogos Hoes felvetése, hogy aki mindenképp gms-t használna, kezdjen másfelé nézni talán, mert a huawei sem akarja már, hogy a hack működjön (bl nyitás sehol sincs továbbra sem).

(#8092) Hoes válasza Kevin8997 (#8091) üzenetére


Hoes
aktív tag

Nincs is azzal gond ha pont a kedvező használt ár miatt veszi, best buy ajánlat, viszont vegye tudomásul, hogy nincs GMS és ne kockáztasson a hackkel, használja úgy ahogy kijött a gyárból!

Én azt hittem, hogy jobban fog hiányozni a GMS de rá kellett jönnöm, hogy ennek csak előnye van...eszembe nem jutna feltenni rá!
Fizetni kártyával fizetek, nálam van, 10 emberből 8-nak van bankkártyája, a maradék kettő ezáltal úgysem tudnà használni a mobilfizetést kártya hiányában. Az előző GMS-es telefonjaimon sem sikerült az NFC-s fizetést működésre bírni ( bezzeg iPhoneon ment ) aztán rájöttem, hogy felesleges, ott a kártyám.

Nincs Google Play? Van legalább 3 áruház alternatíva, kisebb energiaigénnyel.
A névjegyeimet lazán tudtam importálni manuálisan, azóta a Huawei fiók is menti mindet.
Chrome működik, igaz nekem nincs letöltve mert nem szimpatikus, RAM zabáló alkalmazás, indokolatlanul!
Youtube Vanced jobb mint a gyári Youtube app, ezzel csak nyertem!
Navigáció hibátlanul működik a Google Maps által ( nem.lehet bejelentkezni de kb. semmit sem vesztek vele ).

Mi van még ami fontos hiány lehet GMS nélkül??? Tényleg kíváncsi vagyok!

A posztot nem direkt neked szántam de látom, hogy nem csak én vagyok ezen a véleményen! :R

(#8093) Aryon87 válasza Hoes (#8092) üzenetére


Aryon87
félisten

Legtobbnek a GMS hiany = mobilos fizetes es jatekmentesek #atyauristenmindmeghalunk fejezet van
Ugyanez vicces azoknak akiknek masarkaju telefonja van, lasd Huawei csoportok Facen..

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#8094) illjo válasza Hoes (#8080) üzenetére


illjo
senior tag

Az összefoglalóban NINCS gms hack, hanem az ezzel foglalkozó topikom linkje, aminek a topikgazdája vagyok. Ami keresztültment természetesen a szükséges moderátori eljáráson. Így nyilván legitim a topik. Sőt, a kérésemre állították be a HMS Huawei telefonok topikjainak összefoglalóinak helyére a linket.
Nem hinném, hogy a te reszortod eldönteni, ki miért vesz ilyen telefonokat.
Ja es azonnal szedd le a yt vanced ot, mert az warez😃

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#8095) borsodika válasza illjo (#8094) üzenetére


borsodika
őstag

+1

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#8100) sonice válasza #72445440 (#8098) üzenetére


sonice
tag

Nekem icard tökéletesen bevalt, hibátlanul es gyorsan működik az Nfc fizetes akar itthon akar külföldön. Persze továbbra is akad par progi ami erolkodik a gms hianya miatt, de arra ott a Gspace. Remélem a frissitesek erkeznek továbbra is folyamatosan, még ha néha kisse megkesve. Esetleg egy emui12 vagy harmonyos se lenne rossz :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.