Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:20:02

LOGOUT.hu

Huawei P40 Pro összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8251) Hoes válasza cH1 (#8250) üzenetére


Hoes
aktív tag

Köszönöm az infókat, hasznos!
Üzemidőben a Samsung és Apple órái nevetségesek, bármi jók is másban. Ezért néztem a Huawei Watch 3 Prót, sajnos GT2 Prót már nem lehet szolgáltatónál venni.

[ Szerkesztve ]

(#8252) Aryon87 válasza Hoes (#8249) üzenetére


Aryon87
félisten

GT2 Pro. Na az egy gyonyoru elegans ora. De a sima GT 2 bor szijas verzio is elegans.
Hasznaltan jo aron lehet kapni jo allapotuakat.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#8253) thebiker válasza Hoes (#8251) üzenetére


thebiker
tag

A Watch 3 Pro-nak is nagy gyenge az akuideje. Max 2 nap!!! Persze ... ha nem kapcsolod be és nem használod akkor 3 hét is lehet. Volt erre valami Huawei PR cikk :)

(#8254) sharp4 válasza Hoes (#8245) üzenetére


sharp4
őstag

Garmin Curve kártyával működik.

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#8255) cH1 válasza thebiker (#8253) üzenetére


cH1
aktív tag

Ha esim be van aktiválva és rendszeresen telefonálsz is rajta akkor bő két nap. Ez még mindig a konkurencia kétszerese. Ha nincs esim akkor már kapásból 5 nap átlag használat mellett. Nyilván van ultra energiatakarékos mód amivel vissza vált a pl gt2ből megismert oprendszerre, azzal majdnem egy hónapot is kibír, kérdés minek vennél ilyen órát ha így használnád.

(#8257) Hoes


Hoes
aktív tag

Szerintetek a Huawei Watch 3 Pro vagy Watch 3 Active éri meg jobban? Tudom, utóbbi nem titán és kisebb az akku picivel. Egyéb diffi?

(#8259) Hoes válasza #72445440 (#8258) üzenetére


Hoes
aktív tag

Köszönöm! Mi alapján adtad a tippet egyébként?

(#8261) Hoes válasza #72445440 (#8260) üzenetére


Hoes
aktív tag

Köszönöm!
Úgy döntöttem én is, hogy a Pro lesz, megrendeltem.

(#8263) Hoes válasza #72445440 (#8262) üzenetére


Hoes
aktív tag

Köszönöm szépen, ez esetben neked is! :C

(#8264) firemanus82


firemanus82
senior tag

Korábban kérdezte itt valaki hogy autós kihangositoval nem halk e a telefon. Mivel a napokban ismét használatba kellett vennem a P30 pro-t, jelentem valóban jelentősen halkabb. Most hogy visszatértem a P40 Pro-hoz jelentősen halkabb a ki hangosítás. És android autóval is, nem csak BT kapcsolat esetén. Az autó egy Skoda Octavia, Colombus fejegyseggel.

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#8265) sonice válasza firemanus82 (#8264) üzenetére


sonice
tag

Nálam is sajnos ugyanez a tapasztalat, gyari fejegyseg illetve Bluetooth transmitter eseten is.. 🤔 Teljesen mindegy hogy zenét hallgatok vagy hivast hangositok ki, szinte alladoan full hangerore kell tennem.. Nem tudom mi lehet a probléma, Samsung esetében nincs ilyen gond.. :F

(#8266) Hoes válasza firemanus82 (#8264) üzenetére


Hoes
aktív tag

Nálam is gond a gyenge hangerő ha transmitterre küldöm át a zenét, sőt ha jack kábellel csatlakoztatom azbis baromi halk. Azt hittem, hogy a kábellel van a gond de nem.

(#8267) laci laci


laci laci
addikt

Jött frissítés...

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#8268) cH1 válasza laci laci (#8267) üzenetére


cH1
aktív tag

Még szeptemberben megjött az aktuális havi biztonsági frissítés. Kezdik összeszedni magukat.

(#8269) illjo válasza Hoes (#8266) üzenetére


illjo
senior tag

Kapcsoljátok ki a 'bluetooth abszolút hangerő' opciót a fejlesztői beállításokban.

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#8270) sharp4


sharp4
őstag

A gyári kábel cikkszámát megtudná írni valaki?

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#8272) sharp4 válasza #72445440 (#8271) üzenetére


sharp4
őstag

CP71, vagy AP71?

[Ez olyan?]

[ Szerkesztve ]

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#8274) sonice válasza illjo (#8269) üzenetére


sonice
tag

Koszi, de ez hol található?

(#8275) FingR86 válasza sonice (#8274) üzenetére


FingR86
őstag

a telefon névjegyén belül tapogasd a build számot és pár kattintás után kiírja h már fejlesztő vagy.
utána vissza lépsz egyet és a keresőbe felül már írhatod hogy "abszolút" és már dobni is fogja

[ Szerkesztve ]

(#8276) FrankóStein


FrankóStein
aktív tag

Valaki próbálgatta már vizalatti videózáshoz a telót?
Kb meddig birja vízben?

(#8277) FingR86 válasza FrankóStein (#8276) üzenetére


FingR86
őstag

gyári adatok szerint IP68 ha jól tudom
annak meg ezek a mutatószámai

IP68: teljes mértékben védett por ellen, és 1-3 m méter víz alatt folyamatosan használható 30 percen keresztül.

egyébként én még nem próbáltam csak vízálló tasakban, kb most tudatosítottad bennem h vízálló :D

(#8278) Aryon87 válasza FrankóStein (#8276) üzenetére


Aryon87
félisten

Videózni nem videóztam még vele (mert amúgyis olyan jó átlátszó tiszták a vizeink ugyebár), de tavaly már fürödtem vele a Balatonban huzamosabb ideig többször is. + időnként lemosom csap alatt, mert a munkám során elég retkes szokott lenni :)) Köszöni jól van

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#8279) FrankóStein válasza FingR86 (#8277) üzenetére


FrankóStein
aktív tag

Igen a paramétert ismerem. De volt már pro és kontra vélemény a telefonok vízállóság valódiságáról az utóbbi időben is. Élesben hogy vizsgázott arra lennék kíváncsi.
A youtubon láttam medencés videokat, azok meggyőzőek voltak. :)

(#8280) FrankóStein válasza Aryon87 (#8278) üzenetére


FrankóStein
aktív tag

Ez nagyon jó hír nekem. Köszönöm! :R

(#8281) cH1


cH1
aktív tag

Nyáron megfürdettem Balatonban, aztán be lett építve homokvárba, majd (amit amúgy senkinek nem ajánlok) csobbant egyet medencében is. Édes vízzel nem nagyon kellene hogy probléma legyen, sós (tenger) abszolút kizaró, meg se próbáljátok, a strandi medence víz meg necces a vegyszer tartalma miatt.
Amire érdemes figyelni, hogy a szabvány szerint 1 méterig bírja a vizet. De ha pl csap alá teszed vagy bedobod a vízbe pl, pillanatnyilag érheti nagyobb víznyomás, mint amit csak 1m mélyen úszva kapna, így szintén történhetnek balesetek.

(#8282) rdt89


rdt89
addikt

Engem az érdekel mikor jön már egy kis plusz extra és kamera szoftver frissítés a készülékre, mert marha jó kis kütyü ez vitathatatlan, de van még benne potenciál és a kamera is többet tud, csak a biztonsági frissítéseken kívül már fél-1 éve nem nagyon érkezik semmi extra. :(

(#8283) sharp4 válasza #72445440 (#8227) üzenetére


sharp4
őstag

Természetesen a Lux most nincs készleten..

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#8288) Janaboy válasza #72445440 (#8285) üzenetére


Janaboy
veterán

Pedig ezt rosszul tudod, mert vízálló:

Fröccsenés-, víz- és porálló
IP68

*A készülék kontrollált környezetben végzett tesztelése alapján tanúsítottan csepp-, víz- és porálló adott körülmények között (megfelel az IP68
védettségi besorolás – IEC 60529 nemzetközi szabványban leírtak szerinti – követelményeinek).

A víz- és porálló tulajdonság nem állandó, a normál elhasználódás során a védettség mértéke csökkenhet. Ne töltse a telefont, ha az nedves, vagy ha nedves környezetben van. A tisztításra és szárításra vonatkozó útmutatást megtalálja a kézikönyvben. A folyadékba merítésre, illetve az abból származó károsodásra nem érvényes a garancia.

*Az *IP68 besorolás azt jelenti, hogy bizonyos meghatározott tesztkörülmények között a készülék védett a nem áramló víz bejutásával szemben, legfeljebb 1,5 méteres mélységig, legfeljebb 30 percen át, ha a víz és a készülék közötti hőmérséklet-különbség nem nagyobb 5 °C-nál.

A sós vizet érdemes kerülni, pl a tengert.

[ Szerkesztve ]

Janaboy

(#8290) cH1


cH1
aktív tag

Szervizben javítjuk/cseréljük a garanciás sérülés mentes ip68-as beázott telefonokat. Egyedül a sólerakódás miatt ugorhat ilyenkor a garancia, vagy ha valaki van olyan idióta hogy törött kijelzővel, hátlappal viszi vízbe.

(#8291) sharp4 válasza #72445440 (#8287) üzenetére


sharp4
őstag

Kínai félét már nem egyet raktam fel, van gyakorlat, viszont a kínainál feljött a szélénél egy idő után. Kérdés, hogy ez egy kínai fajta átcimkézve, mutatós dobozba rakva..

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#8294) Aryon87 válasza #72445440 (#8284) üzenetére


Aryon87
félisten

P30Pro fürdött már az Egerszalóki termálfürdőben is. Persze utána kapott egy alapos csapvízes mosást. Annak se volt baja.

A telefonunk vízálló. Kis segítség: [link]
Abban az esetben veszítheti el vízállóságát, ha a telefon leesik. Na akkor már lehet parázni a mikrosérülések miatt, ami által befolyhat a víz ha olyan szitu lenne.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#8295) Gyulu25 válasza Aryon87 (#8294) üzenetére


Gyulu25
tag

Nekem P20 Pro fürdött, szintén Egerszalókon a Saliris gyerekmedencéjében, sajnos a 30 percet szerintem benézhettem, kb annyi perc (± 5 perc, de lehet inkább plusz) volt az első és utolsó vízben készült fotó/video közt (nyilván nem végig víz alatt), de eléggé lehalt. A szerviz viszont gar-ban cserélte, szó nélkül. :R

(#8296) Aryon87 válasza Gyulu25 (#8295) üzenetére


Aryon87
félisten

Nekem nem volt ott a vízben egybefüggően 30 percet, azért arra figyeltem. Aki megvette tőle, ő sem hívott hogy bármi gond lenne a telóval, igaz a garanciája már idén májusban lejárt. A fürdés meg '19 decemberében volt.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#8297) Omis


Omis
senior tag

Hello ,valaki használja már a Harmony Os-t vagy még csak külföldön érhető el?

(mert elméletileg ha átváltod a régiót kínára akkor le lehet szedni )

[ Szerkesztve ]

(#8298) Hoes válasza Omis (#8297) üzenetére


Hoes
aktív tag

(#8299) Omis válasza Hoes (#8298) üzenetére


Omis
senior tag

Értelek,nos akkor várok a magyarországi kiadásra :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.