Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:20:02

LOGOUT.hu

Huawei P40 Pro összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8202) Hoes válasza Aryon87 (#8200) üzenetére


Hoes
aktív tag

Én szerintem OnePlus felé fogok nézelôdni, már ha lesz Telekomnál, Vodánál már van de utálom a Vodát!

(#8203) Aryon87 válasza #72445440 (#8201) üzenetére


Aryon87
félisten

P40Pro jelenléte mellett annyira nem félek kipróbálni az Almát, bár vannak fenntartásaim, az is a rendszer miatt. De amit Almán nem tudok használni, az menni fog a P40Pro-n (pl Vanced), mert az a telefon menni fog még 6 év múlva is (főleg ha figyelembe veszem a jelenleg is aktívan működő LG G4-et vagy P8Lite-t, amik ugyan nyekeregve a kevés ram miatt, de még futtatják az appokat). És kénytelen vagyok Almán vagy Samsungon gondolkodni, mert a másik kettő nem biztos hogy lesz szolgáltatói kínálatban. Mi11Ultra a mai napig nem kapható, ráadásul 500k feletti listaáron van, ami még részletre is túlmegy az általam meghatározott 20k-s havi kereten mindennel együtt. Honor meg.. Még az EU-s bemutatkozása is bizonytalan, mert semmi infót nem találok róla. És azért vagy 2 hónapja bemutatták már Kínában..
O+, Realme meg hasonló telefonokat meg kihagyom.
Perpillanat még így látom a dolgokat, jövőre lehet változni fog :) Addig még sok minden történik, pláne hogy kezdjük a 4 évadot is Cili mamával...

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#8205) FingR86 válasza Aryon87 (#8203) üzenetére


FingR86
őstag

Volt korábban 2 fajta oneplus telom is. Egy 3as és egy 6os.
Hát a hatos mind rendszer sebességben mind 4k-s video rögzítésben oda verte a p40 prot. Oda adtam a muternek amikor beszereztem a Huaweit. Néha még a kezembe fogom és sokkal porgősebb pattogósabb simább a rendszer mint ezen. Amikor meg el indítom a videó felvételt 4k/60 fps... A képernyő szinte folyékony. Nem úgy a a p40 pro-n... :U
Ha kamerában kicsit fejlődnek még újra vissza fogok térni hozzájuk.

(#8206) Aryon87 válasza FingR86 (#8205) üzenetére


Aryon87
félisten

Ha kamerában kicsit fejlődnek

Na pont emiatt (is) nem kell :D Kamerában nem ez a szint, rendszer ide vagy oda, amiben kb 2 percet ha turkálok egy hónapra vetítve.

+ ha jól tudom az O+ is elszállt az árakkal, cserébe nem is kapod azt a minőséget, mint anno egy 3T esetében. Pár komment alapján nekem úgy jött le, hogy a 3T volt az utolsó olyan tőlük, ami azt adta amit ígért azért az árért.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#8207) FingR86 válasza Aryon87 (#8206) üzenetére


FingR86
őstag

Hátha hoz a jövőben többet is ez a hasselblad kooperáció mint a színek jobb eltalálását. Mintha azt olvastam volna hogy jelenleg kB csak ennyiben mutatkozott meg az együttműködés.

(#8208) Hoes válasza Aryon87 (#8206) üzenetére


Hoes
aktív tag

A Oneplus rendszere és RAM kezelése mérföldkövekkel jobb mint a Huaweijé vagy a Samsungé, én eddig azért nem néztem őket mert kamerában alulmaradtak a csúcsoktól de a 7-es szériától felzárkóztak.
Igen, árban húzósak de ha megnézed a Samsung, Sony, Apple árait rájössz, hogy bizony jó vételnek számít! Hardveren is nagyon ütősek, ahogy összeszerelési minőségben is.

(#8209) FingR86 válasza Hoes (#8208) üzenetére


FingR86
őstag

ha kicsit bevállalósabb az ember, akkor csájnából megvan 780$ a 8/128 verzió.
sztem az nem vészes ár.
oké h nem él a gyári oneplus garancia, de akkor is el lehet küldeni nekik szervizelésre és jó árakkal dolgoznak.

(#8210) FingR86 válasza FingR86 (#8209) üzenetére


FingR86
őstag

az kimaradt h a 9 Pro-ról beszélek :D

(#8211) firemanus82 válasza #72445440 (#8186) üzenetére


firemanus82
senior tag

Sziasztok!

Csináltam egy teljes gyári visszaállítást. Most a 11.0.0.202 verzión vagyok. Az összefoglalóban próbáltam kibogarászni, hogy most lehet e downgradelni, úgy hogy ne veszítsem el az usb-t. Melyik módszer mentén próbáljam újra mókolni?

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#8212) thebiker válasza firemanus82 (#8211) üzenetére


thebiker
tag

Szia,

Szerintem a 202-es verziót még senki nem próbálta. Az előző verzió 193-as volt amiről lépésről lépésre követve garantáltan de csak ideiglenesen elveszted az USB kapcsolatot. Azonban amikor a 193 -as verzióhoz érsz a frissítéssel akkor ez automatikusan megjavul és lesz UBS kapcsolat. Mivel én is a 193-asig frissítettem csak a Te általad használt verzióról nincs tapasztalatom sajnos. Esetleg az XDA-n lehet erről valami morzsa. :R :R

Egyébként most merült fel pont ez az XDA-n.

[ Szerkesztve ]

(#8213) firemanus82 válasza thebiker (#8212) üzenetére


firemanus82
senior tag

Az a kérdés, hogy innen ha visszamegyek a megadott verzióra (egyáltalán lehetséges? Melyik módszer lehet jó? ) , utána mók, utána ha vissza frissítem vissza jön e az USB? Mást galibát nem okoz e?

[ Szerkesztve ]

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#8215) Zototh64 válasza thebiker (#8214) üzenetére


Zototh64
őstag

:R
Nekem is a 202-es volt fent.
Ma már vagy négyszer próbáltam, és a hisuit-ban nem jött elő a lehetőség a régebbi verzióra való visszaállításra.
Ezzel már felteszi a 131-es verziót.
Az összefoglalóban lévő videó és e között csak annyi a különbség, hogy a debug ablak feletti 3 point version-t is bepipálja.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#8218) firemanus82 válasza #72445440 (#8216) üzenetére


firemanus82
senior tag

Köszönöm

Akkor én leszek a teszt alany. Most telepítem a 131-t. Bízok benne, hogy sikerül

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#8219) Zototh64 válasza #72445440 (#8217) üzenetére


Zototh64
őstag

Bankot meghagyom én is a samu note 20 ultrán.
Csak sajna vannak dolgok, amik miatt kell a gugli.
Viszont amilyen nagy samu fan voltam, egy ideje már látom, tapasztalom, hogy mindenben veri a hüvely a samut. Ez kicsit bosszantó. Ezért jöttem vissza erre.
Tavasszal eladtam a mate 30 pro-t a samu mellöl, de nem a legjobb döntés volt, az biztos.
Nem is szapulnám tovább a samut.
Minden esetre mostanáig eljutottam oda, hogy fent a gugli, majd holnap folytatom, hogy menjenek az értesítések, stb.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#8222) Zototh64 válasza #72445440 (#8221) üzenetére


Zototh64
őstag

Eddig az volt rajta, de azt gondolom, lehet, hogy nem helyesen, az is egyfajta hack.
Így nem érzem annyira a különbséget a két variáció között.
Folyton sípolt a teló, hogy nagyon eszi az akksit.
Persze az is lehet, hogy óriásit tévedek.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#8223) firemanus82 válasza #72445440 (#8220) üzenetére


firemanus82
senior tag

Beszámolok a végeredményről, vagy ha elbénázok valamit esetleg segítségért kiálltok

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#8226) sharp4


sharp4
őstag

Sziasztok!

Amennyiben kiszeretnék próbálni drágább fóliát is (a kínain kívül), akkor melyiket érdemes? Gizzmo féle Shield Pro, vagy esetleg Mobilfox-ot próbálta már valaki? Ezek mennyire levegősödnek fel a szélen idővel?

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#8228) cH1 válasza sharp4 (#8226) üzenetére


cH1
aktív tag

A legdrágább 7500 Ft-os shield up fóliát nagyon tudom ajánlani. Pár hónapja az van a telómon, abszolút meg vagyok vele elégedve.

(#8229) sharp4 válasza cH1 (#8228) üzenetére


sharp4
őstag

A tok sem emeli meg a szélét? Mindig ez a bajom, hogy valami megemeli..

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#8230) firemanus82 válasza #72445440 (#8225) üzenetére


firemanus82
senior tag

Úgy néz ki minden rendben zajlott. Egyedül a névjegyzéket nem szinkronizalja valamiért a Google-ból. Esetleg erre még lenne ötlet?
Köszönöm a segítséget!

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#8232) Hoes válasza #72445440 (#8231) üzenetére


Hoes
aktív tag

Nekem gyári kék tok van, a Firstphonnál rakattam fel 4500-ért üvegfóliát, nem bántja a tok, nem is levegősödik egyelőre ( pár hetes ).
Viszont alaposan gyűjti az ujjlenyomatokat.

(#8233) cH1 válasza sharp4 (#8229) üzenetére


cH1
aktív tag

Gép vágja méretre, kérhetsz tokbarát verziót is, mindenképp azt ajánlom. A gyári sima szilikon tok nem nyomja fel, viszont van egy kicsit jobban a kijelzőre hajló tokom, az elkezdte az egyik sarkot.
Egyedül amit nem annyira szeretek az a tapintása. Kicsit tapadós. Viszont brutál mit kibír. Kisfiam megszerezte a telefonom és jó baba módjára karmolászta meg belenyomta a körmét, másnapra teljesen eltűnt róla minden sérülés. Feleségem nagyon telefon dobálós, nála is eddig teljesen jól teljesít.

[ Szerkesztve ]

(#8234) sharp4 válasza cH1 (#8233) üzenetére


sharp4
őstag

Media markt-os Clearplex volt korában, abból köszönöm nem kérek. Tokbarát verzió volt, és az ujjam megakadt oldalról történő húzás közben. Ráadásul a tok mellett a fólia maradék ragasztóján minden megtapadt. Undorítóan nézett ki, a széle barna volt a kosztól.

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#8235) FingR86 válasza firemanus82 (#8230) üzenetére


FingR86
őstag

igen, összefoglalóban be van írva.
le kell cserélni az appot egy régebbi verzióra és azzal már fog menni a szinkron. :K

(#8236) FrankóStein válasza #72445440 (#8221) üzenetére


FrankóStein
aktív tag

Nekem megint frissült a Gspace, pedig beállítottam az AppGalleryben hogy ne frissuljon... Rá sem kérdezett eddig, csak reggel vettem észre, hogy már megint jönnek a reklámok, és akkor láttam, hogy már megint a legújabb verzió van fent. Éjjel frissült magától. Neked nem? Hogy lehet véglegesiteni azt, hogy ne frissítse engedély nélkül?

(#8238) thebiker válasza FingR86 (#8235) üzenetére


thebiker
tag

Most néztem és a link már nem él ....

(#8240) jeni válasza #72445440 (#8239) üzenetére


jeni
félisten

Meg lesz
Lehet igy mar a p40 pro-vsl kimehetek az pluszba jovoheten

(#8241) jeni válasza #72445440 (#8239) üzenetére


jeni
félisten

meg van hekkelve a telód?
a frissítés óta : már nem enged belépni.
hiába frissítettem,hiába töröltem és telepítettem a linken keresztül azóta képtelenség jelszóval belépni.
még a clone móddal sem megy.
u.i.:
teljes full eeszt törlés,még a jelszavak gyűjt.-ből is. újra telepít és most valahogy megjavult.

[ Szerkesztve ]

(#8243) sonice válasza #72445440 (#8239) üzenetére


sonice
tag

Egyszerűsített belépés működik neked vagy csak az ügyfélkapus? Koszi

(#8245) Hoes


Hoes
aktív tag

Sziasztok!

Melyik az az okosóra, amivel működne az NFC fizetés és jó a P40 Próhoz? Vagy jelenleg csak az Apple eSIM okosórái képesek erre? Azok meg nem jók Android mellé...

(#8247) Hoes válasza #72445440 (#8246) üzenetére


Hoes
aktív tag

Ahogy olvasom az órás fizetés csakis AppleyPay-jel működik egyelőre...ha Apple Watchot nézek ki akkor az nem fog működni Androiddal, akármilyen gyártóról is van szó. Viszont az iPhone működik minden okosórával! ( Ki érti ezt ? )

A Huawei Watch Series 3 Pro mutatós és jó, viszont szerintem rosszul lőtték be az árát. Ja és mivel Harmony OS van rajta, nem kommunikál rendesen EMUI rendszerrel, a Tech2 szerint.

(#8249) Hoes válasza #72445440 (#8248) üzenetére


Hoes
aktív tag

Jogos, az újabbak már tényleg nem kompatibilisek!
Így tehát rá van erőltetve a felhasználóra, hogy házon belül vegyen órát/telefont!

Ha eltekintünk az NFC fizetési lehetőségtől akkor te/ti milyen órát választanátok?
Inkább a Classic design vonz, nem a sportos.

[ Szerkesztve ]

(#8250) cH1 válasza Hoes (#8249) üzenetére


cH1
aktív tag

Ha nem kell az esim akkor watch gt 2 pro. Ha kell és nem zavar hogy naponta rakhatod töltőre akkor az új Samsung óra. Annál egyébként megy egy kis trükközéssel az NFC fizetés (legalábbis Samsung telóval tuti).
A watch 3 pro nem lett egy nagy szám. Hatalmas potenciál, tényleg kiváló anyaghasználat, de jelenleg egy nulla. Legalábbis itthon, mert tőlünk kicsit nyugatabbra varázslatos módon működik rajta a celia asszisztens, lehet vele NFC-vel (meg főleg inkább qr-el) fizetni. Megjelenés óta használom, azt hittem először hogy ez ilyen gyors publikus beta teszt és majd tuti hetente jönnek a komoly kontent updatek meg sorra kerülnek fel a telepíthető appok, de ennél nagyobbat nem is tévedhettem volna. Legutóbbi nagy frissítés az volt, hogy már saját videót is be lehet rakni számlapnak. Mert tényleg ez az óra legnagyobb baja...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.