Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:20:02

LOGOUT.hu

Huawei P40 Pro összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8152) sharp4 válasza #72445440 (#8146) üzenetére


sharp4
őstag

Most is annyi, csütörtökön láttam a médiában..

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#8154) thebiker válasza thedivision2 (#8148) üzenetére


thebiker
tag

https://appgallery.cloud.huawei.com/ag/n/app/C100075533?locale=hu_HU&source=appshare&subsource=C100075533
Ez a verzió kezeli a Gmail es naptárt is. Van belőle "okosabb" verzió de az a Playes verzióhoz készült. Keress privátban.

(#8155) Aryon87 válasza Hoes (#8145) üzenetére


Aryon87
félisten

Haaznaltan kb 110k.. hat nem sokaig maradt. Mire valtasz?

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#8156) Hoes válasza Aryon87 (#8155) üzenetére


Hoes
aktív tag

Ha tényleg annyiért lehet eladni ( habár mindenhol 130-140 felett hirdetik ) akkor december körül megörökli asszony. Ha neki nem fog kelleni akkor meg majd kigondolom.

(#8157) p2pp


p2pp
őstag

Idén Márciusban vettem 140-ért.
Alig 1 hónapos volt. Gspace használom.
Minden is megy. Térkép is. Fél is tudom tölteni rá a képeimet, úgy, ahogy a Fotókra is. Most el nem adnám.
De ha mégis, akkor odaadom a fiamnak.
Pattog, mint a gumi labda a teló 😀
Mate 40, ami tetszik, de nem majd dupla áron.
De ennek ellenére is maradnék a márkánál.
Ez nem fanatizmus. Lehet mániának is hívni. 😀
Ár/Érték arány sztem.
De ha van jobb ilyen áron, akkor hajrá.

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#8158) laci laci válasza p2pp (#8157) üzenetére


laci laci
addikt

Pedig a p40-pro jobb egy-kettő adatban,mint a mate

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#8159) Aryon87 válasza p2pp (#8157) üzenetére


Aryon87
félisten

Annyiért valóban jó ár/érték. Viszont más vonalon hasonló árban, Googleval az S20Fe ami remek ár/értéket képvsel az idei mezönyben, mondom ezt úgy hogy mellettem van egy. Persze nem egy kategória a kettő.
Nem éri meg ezt eladni, nyúzni kell míg ki nem rohad. Én jövőre igencsak bajban leszek. Huawei már nem lesz utódnak, mert ide folytatás nem jön már, ez nyilvánvaló.. Honor megjelenése felől kétségeim vannak, pedig az lenne az elsődleges utódjelölt (Magic 3 vagy 4), a másik a Xiaomi Mi 11 Ultra lenne vagy annak utódja a 12 Ultra jó drágán, ami több mint valószínű hogy nem lesz kapható nálunk. Egyedül a Samu marad, vagy az idei S20FE SD lesz, vagy annak utódja a 21FE ha lesz Snapi verzióban, de lehet S22 Ultra lesz belőle és kénytelen leszek benyelni az Exyfost.. iPhone 13-at is néztem, de az iOS-től még mindig hidegrázásom van..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#8160) thebiker válasza Aryon87 (#8159) üzenetére


thebiker
tag

Esetleg OnePlus vagy a Oppo???

(#8161) Aryon87 válasza thebiker (#8160) üzenetére


Aryon87
félisten

Rendszerük és support miatt idegenkedem tőlük. Ugyanez a bajom az Almával is.. Az iOS..

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#8162) cH1 válasza Aryon87 (#8159) üzenetére


cH1
aktív tag

Még idén jön hazánkba két új Huawei teló, a Nova 8 meg a 9. Az utóbbi elvileg felső(bb) kategóriás készülék, aztán jövőre ha rendesen beindul a saját gyár tényleg abszolút csúcs telók jöhetnek a karácsonyi szezonra. Az addigi egy évet kell csak kibírni a P40 Pro-val.

[ Szerkesztve ]

(#8165) Aryon87 válasza #72445440 (#8163) üzenetére


Aryon87
félisten

Pontosítok, a szervízhátteret nem ismerem. Frissítések annyira nem izgatnak, jön amikor jön. A rendszer meg nem tudom milyen. Inkább maradnék az ismertebb nagyobb márkáknál :))

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#8166) firemanus82


firemanus82
senior tag

Segítséget kérek! GMS mók és fagyasztás van a telón. Este frissítés miatt kiolvasztottam a GMS-t. Közben sikerült a GMS-t is frissitenem :W
Mi a megoldás most? Jelenleg a legújabb szoftver van a telefonon.

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#8168) firemanus82 válasza #72445440 (#8167) üzenetére


firemanus82
senior tag

Köszönöm a segítséget! Egyenlőre a fix gomb nem jött be. Előbb nem tudtam leszedni a szolgaltatasokat, miután pedig sikerült, hiába telepíti a Googlefier, sajnos nem működik. Ezek szerint elveszett a GMS mók lehetősége? Vissza már nem tudok menni korábbi verzióra?

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#8169) borsodika válasza firemanus82 (#8168) üzenetére


borsodika
őstag

Vissza tudsz menni ideiglenesen a régebbi verzióra, de az usb része nem fog működni a telefonnak.

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#8170) illjo válasza firemanus82 (#8166) üzenetére


illjo
senior tag

Bár nem értem, minek frissítéshez feloldani.a fagyasztást, ha már megtörtént, az sem világos, hogy mi is az, amit frissítettél? Mit jelent, hogy a gms t frissítetted? A google play services t? És nem működik a mók? Nem világos,mi történt

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#8171) firemanus82 válasza illjo (#8170) üzenetére


firemanus82
senior tag

Borsodika: ezt az opciót szeretném elkerülni.

Illjo: a telefonon lévő alkalmazások frissítése miatt olvasztottam ki a Google mobile service-t. Az alkalmazások frissítése közben véletlenül rá nyomtam a Google Mobile Services frissítésére (amit a play áruházban egy ablakban dobott fel). Lefrissult és minden Google szolgáltatás leállt. Semmilyen Google dolog nem működik. Vagy nem indulnak el az app-ok vagy nem csinálnak semmit.

[ Szerkesztve ]

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#8172) FingR86 válasza firemanus82 (#8171) üzenetére


FingR86
őstag

ezért lett ajánlva az aurora.
egyedül chrome-ot nem tud frissíteni
de arra meg már küldtem be alternatívát.

(#8174) kp78 válasza #72445440 (#8173) üzenetére


kp78
addikt

:R
:) Kicsit az enyém is, anno email-eztem velük, mert kérték, h email-ben írjam le a problémát.
Képernyővideót is küldtem nekik, de sajnos én azt látom, hogy az Appgallery-s verzió továbbra is összeomlik a kuponok lapozása közben. Vagy nálad hiba nélkül fut?
Jeleztem is az áruházban a problémát. :U

(#8176) borsodika válasza #72445440 (#8173) üzenetére


borsodika
őstag

Jó hír, pont tegnap volt vele kis szívás (play verzióssal). A mcdonalds app el se indul :D

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#8177) Lecs@


Lecs@
addikt

Haver vett egy P!0 pro telót. Az előző tulaj benntfelejtette a huawei accountot, így zárva van a teló. Hard reset kevés volt. Új FW flash segíthet ? Ha nem, hogy tudja megoldani ?
Ja, nincs meg az elérhetősége a személynek akitől vette.

Köszcsi a segítséget.

512 GB

(#8178) kp78 válasza #72445440 (#8175) üzenetére


kp78
addikt

Nekem GMS telefonon nem ömlik össze.

(#8179) borsodika válasza Lecs@ (#8177) üzenetére


borsodika
őstag

cH1 többet fog tudni mondani ezzel kapcsolatban, szvsz az új fw ide kevés lesz.

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#8184) cH1 válasza Lecs@ (#8177) üzenetére


cH1
aktív tag

Hivatalos márkaszerviz vásárlást igazoló dokumentum nélkül sehogy nem fog segíteni, mert ez így ebben a formában akár lopott teló is lehet.

Ha valahonnan mégis előkerül eredeti számla, jótállási jegy, akkor 5000Ft a törlés.

[ Szerkesztve ]

(#8185) illjo válasza firemanus82 (#8171) üzenetére


illjo
senior tag

Csak azért volt fura,mert olyan app, hogy google mobile services nincs, az a gms, ami a google appok és szolgáltatások elnevezése.Gondolom, google play services volt. Azt meg én aurorában rendszeresen frissítem, nem okoz gondot. Persze avégeredmény szempontjából mindegy. Úgy néz ki, újra kell mókolni. A gms topikom összefoglalójában ehhez ott van minden, ami kellhet.

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#8187) illjo válasza #72445440 (#8186) üzenetére


illjo
senior tag

Mint írtam,minden alkalommal frissítem a gps-t, amikor felhozza aurora, ezért csodálkoztam főleg.

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#8189) illjo válasza #72445440 (#8188) üzenetére


illjo
senior tag

Igen, gps t a google play services rövidítésére használtam.
A helyzet az, hogy anno, mikor még nem volt fagyasztva gsf, is simán felfrissítettem gps t apkpure ból, mikor dobott rá frissebbet. Igaz, pár percig dilemmáztam, de aztán megtettem.
De ha a te logikádat követjük és fagyasztva nincs probléma gps el, akkor nem működne kollegának a gms mók, ha visszafagyasztja gsf t? Hiszen, ha azt vesszük alapul, hogy nálam jó a legfrisebb gps el, fagyasztott gsf el, akkor vissza csinálva gsf miért nem működik?

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#8191) firemanus82 válasza #72445440 (#8190) üzenetére


firemanus82
senior tag

Köszönöm! Ma dolgozom, de holnap ha sikerül megprobalok vele kezdeni valamit. Nekem a Google mobile services-t írta ki, hogy frissült. Nem tudom egyáltalán, hogy miért dobta fel a play ezt, de a ti logikatokat követve, valóban a play frissült. Downgrade esetén mindenképp elvesztem az USB portot?

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#8192) FrankóStein válasza #72445440 (#8188) üzenetére


FrankóStein
aktív tag

Szia!
Én is feltettem a Gspace egy korábbi, reklámmentes verzióját, de reggelre lefrissult a legujabb verzióra. Hol lehet kikapcsolni ezt a lehetőséget neki?

(#8194) FrankóStein válasza #72445440 (#8193) üzenetére


FrankóStein
aktív tag

Köszi!
Mire megtaláltam, addigra megint frissült. :)
Kezdem elölről... :)

(#8195) FingR86


FingR86
őstag

nem áll túl jól a honor szénája sem:
Kis híján a Huawei sorsára jutott a Honor

[ Szerkesztve ]

(#8196) Aryon87 válasza FingR86 (#8195) üzenetére


Aryon87
félisten

A nemzetbiztonsági fenyegetést ezzel együtt valamivel nehezebb lehet indokolni a Honornál, mint a Huawei esetében, hiszen a Honor a korábbi anyacéggel szemben nem gyárt mobilhálózati berendezéseket, fogyasztói termékeivel pedig egyáltalán nincs jelen az Egyesült Államokban.

Akkor mi a fszért fáj nekik a márka és akarják korlátozni azt, amihez semmi közük nincs? Komolyan ezek bolond paranoiások...

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#8197) FingR86 válasza Aryon87 (#8196) üzenetére


FingR86
őstag

hát azért sejthető h hiába a nagy külön válás, mégis egy alom a huawei-el :U

[ Szerkesztve ]

(#8198) Aryon87 válasza FingR86 (#8197) üzenetére


Aryon87
félisten

Az egy dolog, de akkoris is békén hagyhatják, pláne hogy nem érinti azokat ami a Huaweit. Mindenesetre bosszankodom, hogy a Magic 3 megjelenéséről még mindig semmi hír. Nagy eséllyel jövőre Samsung vagy iPhone lesz (igen, kezdek játszani a gondolattal hogy kipróbálom az utált Almát, de csak azért merem, mert a P40Pro ott lesz segítségül :)) )

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#8200) Aryon87 válasza #72445440 (#8199) üzenetére


Aryon87
félisten

Semmi nincs háztartásban ami Almával kapcsolatos. Az alapdolgok mennének, közösségi appok, YT (Vanced még mindig nincs rá) meg fotózás. Csak a 14 napos elállásos online vétellel venném, 2 hét alatt meglátnám hogy mennyire használható, ha mégsem, akkor vissza vele és Samu lesz helyette. Legalábbis ez az elképzelésem. De ez nagyban függ a Honor és Xiaomi megjelenésétől..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.