Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:20:02

LOGOUT.hu

Huawei P40 Pro összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8551) Kevin8997


Kevin8997
tag

Pont ezért lehetett volna, hogy olcson eladjanak sok telefont, hogy maradjon kinek fejleszteni appokat.

(#8552) cH1 válasza illjo (#8550) üzenetére


cH1
aktív tag

Ehhez az alapvetően helyes megállapításhoz kiegészítés hogy a Huawei elkezdett mindenféle terméket forgalmazni egyre nagyobb számban, hogy saját készülék ökoszisztémát tudjon kiépíteni (meg ne legyen a márkanév szép lassan elfelejtve). A viselhető eszközök piacán pl még mindig nagyon szép helyet foglalnak el, laptop fronton is nagyon jók az eladási mutatók, jönnek monitorok, routerek, iot eszközök, és az a helyzet hogy ha ezekből bevásárol az ember, mert amúgy elég jó termékek hellyel közzel versenyképes áron, előbb utóbb el fog oda jutni hogy kell az egész termékpaletta szíve, az okostelefon. Jelenleg bár nincs igazán jó teló (Nova 8i egy vicc azért az árért, volt kezemben Nova 9, tetszik, szép, gyors, de egy felső középkategóriás telóért szintén vicc összeget fognak elkérni), viszont jövőre ha beindul a saját félvezető gyáruk mindenképp igyekezni fognak nagyon ütőképes telefonokat hozni. Kár lenne jelenleg temetni a Huaweit, de még egy év mindenképp kell nekik hogy elkezdjenek talpraállni.
Ami viszont joggal zavarhat szerintem mindenkit, hogy mi itt nagyon telibe vagyunk szarva. Ha belegondoltok mikor volt tényleges funkció bővítő/frissítő update? Örülünk már a biztonsági frissítésnek is. Harmonyt egyre jobban kétlem hogy valaha is kapni fogunk, Nova 9en is emui 12 volt talán android 11 alapon. És cégen belül is csak csúnya nézés meg szemöldökráncolás jár a Harmony szó kiejtéséért, esetleg értetlen vállvonogatás. Nem is igazán azt sajnálom, hogy nincs rendes csúcs új Huawei teló, hanem hogy a már kiadottakkal sem foglalkoznak a régiónkban és láthatóan nagy a fejetlenség, átgondolatlanság.
Kiadták a Watch 3at, bizonyos funkciók csak Harmony Oses eszközzel párosítva működnek, ja itthon nincs csak egy tablet, amit valamiért azzal hoztak ide, de az új telók meg már nem azzal fognak jönni. Kb felfoghatatlan és nem hiszem hogy bárki tudna erre logikus választ adni.

[ Szerkesztve ]

(#8553) illjo válasza cH1 (#8552) üzenetére


illjo
senior tag

:R

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#8554) FrankóStein válasza #72445440 (#8543) üzenetére


FrankóStein
aktív tag

Szia!
Próbáltam többször a Curve-t több helyen, mindegyik elutasitja a vásárlást. NFC-nel Curve az alapertelmezett. Eljutok az ujjlenyomatvételig, aztán a terminalok elutasitják...
A fizikai kártya még nem érkezett meg, de már aktiváltam a Curve-ben, ez összefügghet ezzel?

Mit állítsak be, hogy jó legyen? A bank applikáciomban kell valamit állítani?

(#8555) Gyulu25


Gyulu25
tag

Akinek esetleg még kell egy ilyen telefon, a Telekomnál van most készleten P40 Pro, 3 év garival - mondjuk nem olcsó, de egy előfizetéssel lehet akár olcsóbb is!
És kb 1-2 db lehet csak.

(#8556) Aryon87 válasza Gyulu25 (#8555) üzenetére


Aryon87
félisten

Az én előfizetésemhez képest jóval olcsóbb.. kb 3ezerrel kevesebb havonta a legkisebb xs+8gb csomagban.
Én meg 18ezret fizetek most xs + 3gb csomagért... 390ezer volt mikor kihoztam a Telekomtól tavaly májusban :))
Gondolhatod mennyire érné meg eladni ha épp váltani szeretnék. Semennyire

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#8557) sonice


sonice
tag

Sziasztok,
Sikeresen megerkezett a Curve kártyám is. Ennek amugy van barmilyen éves vagy havi dija, egyéb hasznalati költsége? Koszi

(#8558) ptgmaster válasza sonice (#8557) üzenetére


ptgmaster
tag

Szia,
Nekem is ma jött meg. Mint valami gyásztávirat. :DD A kék színű kártya ingyenes.

Ami ami, az az!

(#8561) FrankóStein válasza #72445440 (#8559) üzenetére


FrankóStein
aktív tag

Oh, köszönöm a választ! Valóban, amikor a terminál kiirta, hogy vegyem el a kártyát utána már nem tettem vissza. Persze ez is eléggé vicces volt, mert már kb fél perce rajta volt, amikor alálestem a telonak, hogy mi van már, mert ugye nem látok alá. Akkor láttam, hogy azt irja, hogy vegyem el a kártyát. :)
Megköszönom ha irsz nekik. :R

(#8563) FrankóStein válasza #72445440 (#8562) üzenetére


FrankóStein
aktív tag

Mielőtt ezt olvastam elmentem egy automata benzinkutra kipróbálni amit korábban írtál. Tiltott tranzakciót irt, és most sem engedett. A módszerem nem az amit utoljára írtál, hanem amit korábban, így az első érintéskor megadtam neki az ujjlenyomatot, és mindjárt dobja is a tiltott tranzakció szöveget a pinpad, esélyem sincs elvétel után újból érinteni... :U
A legutolsó posztod alapján majd kipróbálom valamikor, de elég nyögve nyelős ez ilyenformán. :Y

[ Szerkesztve ]

(#8564) sharp4 válasza FrankóStein (#8563) üzenetére


sharp4
őstag

A programban ki van választva, hogy a fő kártyáról vegye le a pénzt? Amikor belész, akkor a főkártyának kellene megjelenni. Korábban nekem is ez volt, és amikor beléptem, akkor a Curve kártya jelent meg.

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#8565) Kevin8997


Kevin8997
tag

Kíváncsi leszek ma, hogy a nova 9 harmonyval érkezik-e.

(#8566) cH1 válasza Kevin8997 (#8565) üzenetére


cH1
aktív tag

Nem azzal fog. Emui 12 lesz rajta, viszont nekem azt mondták android 11 alapon. Ezt a 2 perc alatt amíg nálam volt nem tudtam ellenőrizni.

(#8567) Kevin8997


Kevin8997
tag

Akkor megint rettenetes az informacio megosztasa, gms arenan ez volt a varakozas :D

(#8568) FingR86 válasza FrankóStein (#8563) üzenetére


FingR86
őstag

és mi van ha úgy csinálod, hogy belépsz a curve app-ba
account
settings
curve pay

akkor már csak azt mutatja a teló, hogy oda kell érinteni
valaki próbálta már így esetleg?

(#8569) sharp4 válasza FingR86 (#8568) üzenetére


sharp4
őstag

Akkor is kéri az ujjlenyomatot, de működik..

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#8570) FrankóStein válasza sharp4 (#8564) üzenetére


FrankóStein
aktív tag

Megnéztem és a K&H kártyám jelenik meg először mint főkartya.
Aztán bementem a Curve Pay menübe, ott meg szerintem a Curve kártya, mert más a kartyaszam is.
Viszont változtatni úgy veszem észre, hogy ott nem lehet, de akkor vajon hol? :)

(#8571) cH1 válasza #72445440 (#8562) üzenetére


cH1
aktív tag

Vagy ha már előre feloldod a telefont akkor megnyitod a curve appot is, és így egyáltalán nem kell ujjlenyomat a fizetéshez és elég a telefont is egyszer érinteni a terminálhoz.

(#8575) FingR86 válasza #72445440 (#8573) üzenetére


FingR86
őstag

erre én is akartam írni, hogy itt a közelünkben van pár schell kút, amiben régi terminál van és soha nem működik a haver curve kártyájával. Meg ez akar állandóan fontban terhelni. Lehet nála is ez a helyzet.

(#8576) ptgmaster válasza cH1 (#8571) üzenetére


ptgmaster
tag

Nekem így is kéri az ujjlenyomatot.

Ami ami, az az!

(#8577) FingR86 válasza ptgmaster (#8576) üzenetére


FingR86
őstag

be van állítva hogy az app megnyitása ne pin-el hanem ujjlenyomattal történjen ?
lehet ez is már egy hitelesítésnek számít

(#8578) Gyulu25


Gyulu25
tag

Aki sima P40-en gondolkodik, az most vegyen: Auchanban online most 139.990, minden színben.

A P40 Lite pedig 63.800 a Telekomnál, listaáron, feketében.

[ Szerkesztve ]

(#8579) cH1 válasza Gyulu25 (#8578) üzenetére


cH1
aktív tag

Hurrdurr 140ért Nova 8i-t kell venni ipsel meg középkategóriás hardware-el. Meg amúgy is jön ma Nova 9 alig jobb felszereltséggel 200ért ajándék áron.

(#8580) Kevin8997


Kevin8997
tag

200ért erôsen túlárazottnak tűnne még google szolgaltatassal is. Majdnem kár behozni.

(#8581) cH1 válasza Kevin8997 (#8580) üzenetére


cH1
aktív tag

A Nova 8i is csak épp hogy picit jobb mint a P40 Lite, és nézd meg az árkülönbséget. Egy rossz vicc.

(#8582) jeni válasza Gyulu25 (#8578) üzenetére


jeni
félisten

A P40 Pro még mindig 170000Ft a Média Markt

(#8583) cH1


cH1
aktív tag

Jött egy curve update AppGallery-ben és törölte a Curve Pay-t és nem is tudom újra engedélyezni. Nagyon remek...

(#8584) Dhampir válasza jeni (#8582) üzenetére


Dhampir
félisten

Melyikben?

(#8585) ptgmaster válasza cH1 (#8583) üzenetére


ptgmaster
tag

.

[ Szerkesztve ]

Ami ami, az az!

(#8586) ptgmaster válasza cH1 (#8583) üzenetére


ptgmaster
tag

El is tűnt a választható fizetési alkalmazások közül. :(( :(( Korán örültünk.

Ami ami, az az!

(#8587) cH1 válasza ptgmaster (#8586) üzenetére


cH1
aktív tag

App újratelepítés megoldotta végül.

(#8588) FrankóStein


FrankóStein
aktív tag

Az csak nekem fura, hogy a Bluemail app jelzi, ha jön emailem a gmailre? Már lemondtam erről, de miota feltelepitettem ezt, azóta jönnek az értesítések.

(#8592) jeni válasza #72445440 (#8590) üzenetére


jeni
félisten

láttam kirakva és ott volt mellette az árcédula. többet nem tudok ennél mert nem kérdeztem rá a bolti eladónál.
nem a P40 Pro miatt mentem be a Média-ba :U

u.i :
ha végképp nincs már ebből akkor marad az apró és ott is akadnak hibátlan darabok tuti garanciával.

[ Szerkesztve ]

(#8594) sonice válasza #72445440 (#8591) üzenetére


sonice
tag

Csak hogy tisztazzuk: ha frissitem a curve appot akkor eltunik a curve pay fizetési lehetőség? :F koszi

(#8595) cH1 válasza sonice (#8594) üzenetére


cH1
aktív tag

Nekem végül egy app újratelepítés megoldotta.

(#8596) FrankóStein válasza sonice (#8594) üzenetére


FrankóStein
aktív tag

Nekem frissíteni sem kellett, megnyomtam a CurvePay gombot, és el is tűnt onnan faszán...
Ujratelepitettem, végülis megvolt minden adat a fiokban, igy csak a telefonszamot kellett megadnom, aztán aktivalo koddal aktiváltam újból az alkalmazást.
No de a K&H kartyam alatt tovabbra sincs ott a CurvePay gomb...
A settingsben elérhető, de ott a Curve kártyát mutatja.
Gondoltam, irány megint az automata benzinkut, és mivel senki nincs már ilyen későn, probalgathatom hogy szereti...?
Hát sehogy. Akárhogy próbálom mindig tiltott tranzakcióval elhajt. A Curve alkalmazásban is csak annyit latok, hogy declined. Meg nem indokolja.
Egy rakat fos ez így.

Ezt irja. Biztos az összeg nem tetszett neki. :D

[ Szerkesztve ]

(#8597) sonice válasza FrankóStein (#8596) üzenetére


sonice
tag

Uhh ez nem hangzik túl jól.. Egyenlőre akkor inkabb nem frissitem.. Remeljuk nem a curve kartya aktivalasa kavart be neki.. 🤔 Mert eddig nálam - OTP - tökéletesen mukodott.. De majd hétvégén kiprobalom ismet.. Fura lenne azert, ha ez a csoda is csak 3 napig tartott volna :F ..

[ Szerkesztve ]

(#8599) siemensfun


siemensfun
tag

Nekem kh kártyám van és tökéletesen működik.
A fizikai curve kártyám is aktiválja van, de arra a curve pay funkciót nem kapcsoltam be.

(#8600) ptgmaster


ptgmaster
tag

Újratelepítés után rendben működik a Curve. Ha a setting menüből meg van nyitva a Curve Pay és így érintem a terminálhoz akkor nem kér ujjlenyomatot. Így csak egyszer kell érinteni.
És így is forintban számol.

Ami ami, az az!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.