Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:20:02

LOGOUT.hu

Huawei P40 Pro összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7451) embe válasza #72445440 (#7445) üzenetére


embe
nagyúr

Miért Te annyiért vetted? :Y

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#7452) FingR86 válasza illjo (#7450) üzenetére


FingR86
őstag

vagy user error volt (amit titkon te is sejtettél) :D :D

(#7453) korpicschess válasza embe (#7451) üzenetére


korpicschess
veterán

Én a P30-am drágábban adtam el, mint ahogy ezt vettem, de giga mákom volt. :DDD :B

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#7455) jeni válasza #72445440 (#7454) üzenetére


jeni
félisten

350ezer Ft :P Media Markt.
igaz én használtan garival átvettem 135000Ft áron

[ Szerkesztve ]

(#7456) embe válasza #72445440 (#7454) üzenetére


embe
nagyúr

Kár érte! :(

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#7457) illjo válasza FingR86 (#7452) üzenetére


illjo
senior tag

:))

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#7458) Aryon87 válasza jeni (#7442) üzenetére


Aryon87
félisten

Fck mellément a válasz gomb
(#7441) Dhampir-nak szól

Ha ki tudnék szállni tisztán ebből, ahogy tavaly tettem a P30Pro-val (teló elad, Telenyomornál a fennmaradó teló részletét kifizetni, lezárni és jött a P40Pro a Telekomtól), akkor idén a Samsung S20FE snapdragonos verziót hoznám ki. Mi11Ultra megfizethetetlen (előfizumban olyan kb 30k lenne), Honor50Pro még sehol, de arra nem is érné meg váltani, hardveresen nincs előrelépés. iPhone meg kizárt. És ki is fújt a választék nálam.
Jövőre ugyanez a helyzet. S21FE lesz az utód, amennyiben snapdragonnal kapjuk meg. Mi12Ultra már a 600k árat simán kongatni fogja a Honor60 széria meg ugye kérdőjel.. Ha lesz is, 400-500k lesz az is simán a Pro változat. Ja és jön a Magic 3 is, na annál is 500-600k árat kinézek.

Embe: enyém 390 volt Telekomnál tavaly május végén :))

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#7460) embe válasza Aryon87 (#7458) üzenetére


embe
nagyúr

Ez szép!

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#7461) Aryon87 válasza #72445440 (#7459) üzenetére


Aryon87
félisten

Az égvilágon semmi gondom nincs vele, csak az újdonság varázsa vonz. Utóbbi 3 évben egy telefonom sem volt meg 1 évig sem, ügyesen tudtam forgatni a dolgokat. Valahol jó is hogy nem tudom eladni, mert ez lesz hosszú idő után az "első" teló ami ismét 2 évig megmarad és még utána is, mert másodlagosra fokozódik majd, ami inkább fotózgatás lesz, mert az éjjeli fotós tudását nem hanyagolom el, Samu még most sem képes sokmindenre fotózásban, van hova fejlődniük, kell majd a Huawei éjszaka :C
GMS továbbra sem kell, minden megvan rajta amit használok :) na jó, 1 app nincs meg, a PH app (amit bsznak megcsinálni HMS alá), de azt a G4-en használom munkahelyen, amiatt nem fogok mókolni.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#7462) jeni válasza Aryon87 (#7461) üzenetére


jeni
félisten

ha így vesszük akkor okos mobiltelefon nélkül nem tudsz meglenni.
közép vagy felső kategóriás az most lényegtelen.
hiszen sok-sok pénzt egy csúcs telefonra sem sajnálsz kiadni.
vagyis ha valaki elvenné a P40 Pro-t tőled és kapnál egy Nokia N73-t akkor lehet bele betegednél, lelki válságot okozna neked.

(#7463) Aryon87 válasza jeni (#7462) üzenetére


Aryon87
félisten

Ennyire azért nem vagyok telefonb... csak szeretem az újdonságokat, a jobbat erősebbet :)
Egy N73-al ma már senki nem tudna mit kezdeni. Nem lenne gondom ha elvennék a telóm (ne legyen ilyen), mert ott a frissen vett LG G4. Igaz nyekereg szerencsétlen (6 mag, 3gb ram) a mai app erőforrások miatt, de még megyeget. Akku a gyengepontja.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#7464) laci laci válasza Aryon87 (#7458) üzenetére


laci laci
addikt

Èn most adtam vissza a mi11 ultrat.Tesztelèsre volt nálam,de ilyenkor még is vehetem,de most úgy gondoltam,hogy nem kell.Jó,szuper,de a jó régi filling már nincs meg ebben.Nekem a Samsung jutott eszembe,mikor még az S7 edge, mennyire szép kijelzővel és jó kamerával(igaz azt is mókoltam),de onnantól már nem az a igazi szép kijelzője volt.Itt is ez jött elő,van viszonyítási alapot,azért merem leírni.Ha most akarnék újra,akkor inkább mi10pro-t..De mivel ismerlek régóta neked inkább vivox60-at ajánlanám.🤝😀

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#7465) korpicschess válasza #72445440 (#7459) üzenetére


korpicschess
veterán

Gmail app nálam totál hiba mentes. Nálad mi a gondja?
Egyébként nem viszem szervizbe, akkuidőm is beállt 5-7 óra SOTra, az elég jó.

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#7466) Dhampir válasza Aryon87 (#7458) üzenetére


Dhampir
félisten

Köszönöm, hogy megírtad. :)

Az S20FE Snapdragonnal jónak tűnik. A melegedés ezt már nem érinti, megoldódott a régi kijelző érintési hiba? :F

(#7467) Aryon87 válasza Dhampir (#7466) üzenetére


Aryon87
félisten

laci laci Vivo és társai ismeretlen számomra, nem merem bevállalni.

Dhampir: 2 ismerősöm elégedett vele, nem írnak hibákat róla, nem panaszkodnak melegedésre. Ennyit számít hogy Snapdragon vagy Exyfos.. Nekem nemrég egy A72-vel volt szerencsém pár napig, mielőtt anyámnak elpostáztam, meggyőzőtt. (snapdragonnal szerelt az is). Nem vagyok Samufan, de ez a 20FE mondhatni megvett.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#7470) Aryon87 válasza #72445440 (#7469) üzenetére


Aryon87
félisten

P30Pro eladásával plusszal jöttem ki. Mate30Pro és P40Pro eladásával lehet szépet bukni, ezeket már nem is éri meg eladni. Nyilván a vevő jár jól.
Amúgy lassan jobban megéri középkategóriás telefont venni, az S20FE snapis meg árértékben bajnok.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#7471) Dhampir válasza Aryon87 (#7470) üzenetére


Dhampir
félisten

Csak ez az 5x periszkópos jó kis zoom kellene bele, esetleg a TOF 3D kamera is, infra...

(#7467) Aryon87

Nem bűn Samsungot sem használni, akadnak jó mobiljaik. :)

Szép képeket készít az S20FE. Videóban meg jók voltak korábban is.

[ Szerkesztve ]

(#7472) FingR86


FingR86
őstag

én úgy gondolom hogy ez a p40 pro simán társam lesz még 2 évig.
utána meg lepasszolom a muternek, mint az összes eddigi telómat.
sztem ráérünk még 2 év múlva gondolkozni alternatíván.
mondjuk engem annyira nem érint rosszul az elértéktelenedése sem, mert fél éve vettem 130-ért. De aki az elején vette teljes áron és kitart mellette, neki sem lesz olyan rossz érzése 2 év múlva, ha váltani kell. :U

(#7473) Aryon87 válasza Dhampir (#7471) üzenetére


Aryon87
félisten

Na igen, azok valoban jok lennenek bele, talan a 21FE megkapja.
3x volt Samum, mindig szabadultam toluk, igaz azok exynossal voltak. De tekintve hogy nincs ertelmes felhozatal, egyetlen valasztaskent maradt..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#7474) jeni válasza Aryon87 (#7470) üzenetére


jeni
félisten

érdekes ezt a Vodánál nem a Snapis procival adják.
gondolom akkor a másik két szolgáltatónál is Exynos 990 van.

(#7476) Aryon87 válasza jeni (#7474) üzenetére


Aryon87
félisten

Voda meg exynossal etekesiti, meg nem futtattak ki. Telekom mar snapdragonos verziot ad

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#7477) zmtTom


zmtTom
tag

Üdv! Engem egy dolog érdekel igazán. Ha a viber megy rajta akkor menteni tud e valahogy hogy utána vissza tudjam állítani?

(#7478) jeni válasza zmtTom (#7477) üzenetére


jeni
félisten

Viber megy a mobilon de még nem néztem után van e mentése?
Ilyen viszont van benne.

[ Szerkesztve ]

(#7480) jeni válasza #72445440 (#7479) üzenetére


jeni
félisten

pedig onnan lett letöltve Huawei Appgallery,lehet a Petal Search -n keresztül ment
lecseréltem
most jó a logó :)

(#7481) zmtTom


zmtTom
tag

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a gyors választ. Rendeltem én is a Media Marktban egy ilyen készüléket és kicsit félek tőle de szerintem jó lesz.

(#7482) illjo válasza zmtTom (#7481) üzenetére


illjo
senior tag

Ha esetleg mókolni akarod majd rá gms t, ami downgrade nélkül végképp nem egy bonyolult történet, ne frissítsd. Pont most írta egy fórumtárs gms topikba, hogy elég volt a mókot megcsinálni, a firmware olyan régi volt rajta, hogy nem volt szükség downgrade re.

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#7483) Sumptuous válasza Sumptuous (#7404) üzenetére


Sumptuous
senior tag

Na így egy hét után: még mindig hibátlan a mód. Szerdán volt egy közösgyűlés, azt repülőgépmódban vettem fel, nehogy valaki pont hívjon, illetve ha ír valaki, ne zavarja meg a felvételt. Mikor kikapcsoltam a repülőgépmódot, elkezdte dobálni a jól ismert play protect értesítéseket. De miután a gsf cache-t törlöltem és újraindítottam a telefont, visszaállt a rend. Azóta sem problémázik. A simple-s keretet is elhasználtam már, annyit fizettem nfc-vel. Marad az icard :D Egy kis helyzetjelentés, de inkább offba rakom. :R

(#7484) illjo válasza Sumptuous (#7483) üzenetére


illjo
senior tag

Szíves engedelmeddel akkor a tapasztalataiddal kiegészítve valamikor az összefoglalóba beteszem majd az eredeti leírásod erről a fajta gsf kezelésről fagyasztás helyetti alternatívaként.

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#7485) sajby


sajby
senior tag

VAn olyan fórumtárs aki az Elite HRV és a TrainingPEaks alkalmazást használja ezen a telón? :) Működik mók nélkül?
Stravat azt már sejtem,hogy nem,de ezzel a kettővel nem vagyok tisztában.

(#7486) embe


embe
nagyúr

Simán megéri....még a bolondnak is. Vagy inkább csak annak. :F

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#7487) cH1 válasza embe (#7486) üzenetére


cH1
aktív tag

Nagyon sokan keresik a P30 Pro-t. Nálunk nem egy ember mondott már ajánlatot a kirakott demora. Még ha a 200 elég irreális ár is, egyáltalán nem kizárt hogy már 170 körül lesz gazdája.

(#7488) embe válasza cH1 (#7487) üzenetére


embe
nagyúr

Úgy legyen, tudja eladni!

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#7489) borsodika


borsodika
őstag

Hiába csináltam meg a leírás alapján a gsf fagyasztást, a push notification tester alapján még mindig nem mennek a push értesítések. Hogy lehet működésre bírni? Ahogy a leírásban is szerepelt: Usb debug és hdb mód engedélyezve, icebox letöltve, adb parancs kiadva, gsf kikeresve, fagyasztva, telefon újraindítva.

[ Szerkesztve ]

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#7490) FingR86 válasza borsodika (#7489) üzenetére


FingR86
őstag

Már nem működik ez az app senkinek. :N attól függetlenül működhet a push-od

(#7491) borsodika válasza FingR86 (#7490) üzenetére


borsodika
őstag

Ohh, ezt nem tudtam :D Akkor megnézem másképp manuálisan :) Köszi az infót!

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#7492) illjo válasza borsodika (#7491) üzenetére


illjo
senior tag

Bocsánat, nem updateltem az összefoglalót, most pótoltam.

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#7493) borsodika válasza illjo (#7492) üzenetére


borsodika
őstag

Semmi gond, csak furcsáltam, hogy mindent a leírás szerint csináltam és mégsem működött, holott ugyanezzel a leírással csináltam meg párom telefonján 1-2 hónappal ezelőtt ahol meg rögtön minden működött (Akkor még működött a push notification tester app :) )
Ui.: Arra van valami leírás, hogy ha kiolvasztásra került a gsf és elkezdi dobálni a google protect értesítéseket akkor azt, hogy lehet újra eltűntetni, hogy működjön a play is?

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#7495) illjo válasza borsodika (#7493) üzenetére


illjo
senior tag

Egyébként aureel módszere szerint működnek a pushok fagyasztás nélkül is így:
[link]
Ezzel az alternatívával is ki akarom egészíteni az összefoglalót. Én a magam részéről maradok a fagyasztásnál, mivel nem okoz gondot.
A linkelt hsz ben leírja, kiolvasztás után hogyan tünethető el a play protect figyelmeztetés. Illetve azt is, milyen státuszba kell tenni a gms appokat, hogy fagyasztás nélkül is kapjunk pushokat. Ahogy ő fogalmaz, kvázi ez is fagyasztás, caak nem külső appal, hanem az appok futását (manuális, automatikus, háttérben futást nem engedélyező) a telefon akkukímélő funkcióira bízzuk.

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#7496) borsodika válasza #72445440 (#7494) üzenetére


borsodika
őstag

Igen feltettem az enyémre és pároméra is, csak ha bármi gebasz lenne akkor szeretném tudni a megoldást, de így már ez is megvan köszi. Muszáj volt meglépnem a fagyasztást mert az Erste mostantól minden netes vásárláshoz értesítést küld a vásárláshoz ami természetesen nem jött meg... Leveleztem már az Erste supporttal, mert a George app működik simán HMS-en is, és meg is jönnek az értesítések, de ha gms mók van a telefonon akkor nem. Megírtam nekik, hogy az lenne a legjobb megoldás erre, ha az Appgallery-be felkerülő George app mindenféleképpen a HMS féle push notificationt használná, függetlenül attól, hogy érzékel-e gms-t vagy nem. De hát egyenlőre nem fejlesztették így le, gondolom elenyésző erről a bejelentés hozzájuk.
illjo: Észben tartom ezt a megoldást is. :R

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#7499) illjo válasza #72445440 (#7497) üzenetére


illjo
senior tag

Kb ezért használom továbbra is fagyasztva.
Amúgy már agyaltam olyan megoldáson is, hogy pl macrodriddal megállítani a gsf bármikori futtatását. Már ránéztem,elvileg lehetséges.Csak hiányzik belőlem a kísérletező kedv egy működő rendszeren😃
Aureel inkább ilyen típus, ráadásul ő most épp fagyasztás nélkül használja😉

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#7500) Aryon87


Aryon87
félisten

Uv folia megszolgalta rovid palyafutasat...

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.