Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:20:02

LOGOUT.hu

Huawei P40 Pro összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7951) jencsikdani válasza jencsikdani (#7950) üzenetére


jencsikdani
tag

nah megtaláltam rá a módot , nem tudom miért . de ha bárhonnan letöltöttem a snapchatet mindenhol google hibát dobott ki , letöltöttem az Appgalleryből onnan nem dob be google hibát és értesitéseket is kapok.

Huawei Mate 20 pro --> *Xiaomi 12T*

(#7952) pixelblondie


pixelblondie
aktív tag

Sziasztok.

Tegnap ráfrissítettem az appokra APK Pure-on keresztül, és azóta az "origi" Twitter app böngészőt nyit meg és a mobiltwittert tölti be.
Mi a .... történt? Továbbá tud valaki valami jó klienst? :R

[ Szerkesztve ]

as good as it gets

(#7953) Aryon87 válasza pixelblondie (#7952) üzenetére


Aryon87
félisten

Valami elbszódott ott, én is megjártam. Keress rá a régi verzióra, és ne is frissítsd le a 10-es verzióra.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#7954) illjo válasza pixelblondie (#7952) üzenetére


illjo
senior tag

Szerintem töröld le azt a web appot és használj inkább aurora store-t a twitter telepítéséhez (is)

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#7955) telefonfulke


telefonfulke
tag

Sziasztok!
Tudnátok ajánlani konkrét, lehetőleg itthon elérhető fóliát a mobilhoz? Aliról rendeltem üveget, a formája teljesen jó volt, de kiderült, hogy csak oldalt tapad, egyáltalán nem akart a mobilon maradni. Amikor jeleztem az eladónak, meg sem lepődött, küldtek helyette hidrogélt. Ez már jobb egy fokkal, de a széle az ennek is feljön az íves részen, így az oldalról indított mozdulatoknál még zavaró is amellett, hogy ronda. Egy telefonnal sem szívtam még ennyit fóliafronton... (Olyannak örülnék amúgy leginkább, ami a kameránál ki van vágva.)
Illetve, tudtok mondani szintén bevált gms szimulátort, amivel egy-két nem túl fontos, de csak androidra készítettt appot lehetne futtatni? Pl Burger King...)

(#7957) cH1 válasza telefonfulke (#7955) üzenetére


cH1
aktív tag

Az enyémen most egy shield up fólia van, a tokbarát verzió teljesen szuper a gyári szilikon tokkal. A legdrágább változatot ajánlom, az egy nagyon strapabíró kifejezetten vastag fólia.

(#7958) illjo válasza telefonfulke (#7955) üzenetére


illjo
senior tag

Használd a gspace appot, letölthető appgalleryből is.

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#7959) jeni válasza #72445440 (#7956) üzenetére


jeni
félisten

gyári flipes tokkal is használható a Gizzmo sima általad jelzett fólia?

(#7960) Aryon87 válasza telefonfulke (#7955) üzenetére


Aryon87
félisten

Burger King app fut a telón, a térkép részt leszámítva. (utálatos egy app, 1x rendeltem volna, de azt is kínszenvedéssel, és házhoz nem is lehet rendelni vele... kukáztam is)

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#7961) kp78 válasza Aryon87 (#7960) üzenetére


kp78
addikt

Nekem a kuponok résznél ha kiválasztok egyet, állandóan újra indul a BK app... :(((
Korábban tényleg jól működött a térkép részt leszámítva.

(#7962) FrankóStein


FrankóStein
aktív tag

Sziasztok!
Holnap tervezek venni egy P40 - et, eddig csak GMS mobiljaim voltak/van.
Ezért sürgős lenne a kérdésem: a nevjegyeket Google fiók híján hogy lehet szinkronizálni az új telora?
Vagy rosszul gondolom, és a google fiókomat eléri a teló?
Kicsit zavaros ez még nekem. :)

(#7964) FrankóStein válasza #72445440 (#7963) üzenetére


FrankóStein
aktív tag

Köszönöm a gyors választ!
Még megvan a régi, akkor neki is fogok. :)
Köszönöm mégegyszer!

(#7965) FrankóStein


FrankóStein
aktív tag

Elkezdtem ismerkedni a teloval.
Ami nagyon furcsa, és nem tetszik az a rendkívül lassú töltés.
61%ig tök lassan jutott el, ezért lett gyanús.
A saját toltojevel és kabelevel azt irja most, hogy a teljes toltottsegig még 3 óra 45 perc van. Majd ha a Oneplus dash toltojere dugom annak kabelevel, akkor 1 óra 41 perc van a teljes toltottsegig. A kábeleket cserebereltem a toltofejekben, de nem valtoztak az idők.
Ez borzasztó siralmas. Mi lehet a gond?
P40 pro plus

Köszönöm!

(#7966) thebiker válasza FrankóStein (#7965) üzenetére


thebiker
tag

A beállításokban esetleg kikapcsolhattad a gyorstöltést? Alapból a gyorstöltés csak a saját kábellel és töltő fejjél próbáld. "Szuper töltés 40W" ezt kellene kiírnia.
30% in 10 minutes
50% in 25 minutes
80% in 40 minutes
100% in 59 minutes

Esetleg kezd újra egy teljes resettel ....

(#7967) FrankóStein válasza thebiker (#7966) üzenetére


FrankóStein
aktív tag

Próbáltam azzal, de rosszabb volt mint a dash toltovel.
Gondoltam rá, hogy elkapcsolhattam valahol, de hiába keresem az Akkumulátor menüben, nem találok ilyen kapcsolót.
És sajnos még nem láttam kiirva sem, hogy szuper töltés.

(#7968) FrankóStein válasza FrankóStein (#7967) üzenetére


FrankóStein
aktív tag

No egy gond megoldodottt szerencsére.
Direkt nem akartam frissiteni a telot a legujabb 192-es firmre, de mivel minden kötél szakadt, mégis megtettem.
Igy mar van felugro usb menu, és van adatatvitel is. Otthon kipróbálom még a saját toltojevel hogy van e gyorstoltes is.

(#7969) FingR86 válasza FrankóStein (#7968) üzenetére


FingR86
őstag

nem az volt, mint itt korábban vkinek, hogy babrálták rajta a firmet és elszállt az usb/gyorstöltés ?

[ Szerkesztve ]

(#7970) wwhy válasza FrankóStein (#7968) üzenetére


wwhy
veterán

Ha használtan vetted, akkor gyanús, hogy nem gyári P40-es töltőd van, hanem egy korábbi, kisebb kapacitású (gyári) H, ami nem tud szupertöltést.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#7972) FrankóStein válasza FingR86 (#7969) üzenetére


FrankóStein
aktív tag

Tudatalatt gondoltam rá, de mivel az eladó azt mondta, hogy nem mokolta, igy utolsó lehetőségnek g9ndoltam.

(#7974) shagy válasza shagy (#7909) üzenetére


shagy
tag

Erre van valakinek tanácsa?

- shagy

(#7976) siskad válasza FingR86 (#7969) üzenetére


siskad
őstag

De, valószínűleg pont ugyanaz történt mint nálam, azért oldódott meg a frissítéssel. Szerencsére nála az előző tulaj nem használta az eRecovery-t, így egyszerűen megtalálta a frissítést.

Xiaomi 13

(#7977) shagy válasza #72445440 (#7975) üzenetére


shagy
tag

P40 pro hosszútávú gms-es használata érdekelne első sorban. :R
(Ha nem p40 pro-ra váltok, akkor megyek egy olcsó p30 pro-ra rövidebb távon. A Mate 20X nagyon nagy, ip védettsége is hiányos.)

- shagy

(#7979) borsodika válasza shagy (#7977) üzenetére


borsodika
őstag

Nem tudni, hogy ha kijön rá a HarmonyOS azzal hogy fog együttműködni a gms hack. A jelenlegi bétákra még fel tudták tenni.

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#7982) Aryon87 válasza #72445440 (#7981) üzenetére


Aryon87
félisten

:N

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#7983) cH1 válasza #72445440 (#7981) üzenetére


cH1
aktív tag

Ezzel konkrétan nincs, de van nálunk üzletben másmilyen szintén fekete szélű tg, én nem annyira ajánlom (egy hajlított kijelzős telefonhoz sem), mert valamennyit biztos hogy ki fog takarni a kijelzőből, plusz elég ügyesnek kell lenned hogy hajszál pontosan középre rakd és buborék mentes legyen.

(#7985) FrankóStein


FrankóStein
aktív tag

Tudja valaki, hogy hogy lehet az ultraszéles látószögű kamerával fotózni? A gyári appal lehet?

(#7987) FrankóStein válasza #72445440 (#7986) üzenetére


FrankóStein
aktív tag

Ohh, nem gondoltam, hogy ilyen egyszerű. 😊
Van még esetleg ennél is jobb alkalmazás? Oneplusnál pl a google
camera sokkal jobb minőségű volt mint a gyári.

Ja és hívásrögzítesre van megoldás? A Cubecall nem vesz fel semmi hangot.

[ Szerkesztve ]

(#7988) kp78


kp78
addikt

Van vkinek ötlete erre? :U
:R

[ Szerkesztve ]

(#7989) illjo válasza kp78 (#7988) üzenetére


illjo
senior tag

Szerintem készülékre adják, de találgatás helyett lehet, a legegyszerűbb, ha írsz nekik egy e-mailt. Elég gyorsan szoktak válaszolni..Kíváncsi vagyok, mit írnak, ha megteszed. Itt a support e-mail címe, én sok kérdést feltettem nekik, mindig megválaszolták:
Huawei Support Magyarország • mobile.hu@mail01.huawei.com

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#7990) kp78 válasza illjo (#7989) üzenetére


kp78
addikt

Chaten írtam nekik...

A válaszuk:
"Köszönjük az érdeklődését.
A kiterjesztett garancia a HUAWEI azonosítóhoz kapcsolódik, nem az IMEI számhoz. "
:U

(#7991) illjo válasza kp78 (#7990) üzenetére


illjo
senior tag

Na, akkor már ezt is tudjuk..

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#7993) Aryon87 válasza FrankóStein (#7987) üzenetére


Aryon87
félisten

Gcam nem megy, Kirin nem támogatott.
A kijelzőn a 4 pötty esetében ott lesz az "sz" (álló helyzetben az alsó pont) arra nyomj rá. ishadow által említett 0.3x az digitális lesz.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#7994) FrankóStein válasza Aryon87 (#7993) üzenetére


FrankóStein
aktív tag

Köszönöm a választ. Alternativa nincs gcam és gyári helyett? És újabb kérdés : gömbpanoramat lehet valahogy készíteni, mert nem találok ilyen opciót?

(#7995) laci laci válasza FrankóStein (#7994) üzenetére


laci laci
addikt

Nekem van gcam go,de telegramos link,jó az?

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#7996) FrankóStein válasza laci laci (#7995) üzenetére


FrankóStein
aktív tag

Telegramra nem vagyok regisztralva sajnos... :F
Viszont letoltottem most a gcam go-t. Kíváncsi vagyok milyen minőségű képeket csinál majd.

[ Szerkesztve ]

(#7997) cH1 válasza #72445440 (#7992) üzenetére


cH1
aktív tag

Ausztriában és Németországban már megy egy szolgátatónál a Huawei pay, de ott is csak qr kóddal.

(#7998) Aryon87 válasza laci laci (#7995) üzenetére


Aryon87
félisten

Az a Gcam semmit nem ér, ugyanazt a minőséget kapod mint a gyárival. Nem tudja a Night sight módot meg a többit sem.. Gcam kimondottam Snapdragonra való. Pl Honor Magic 3 jól ki fogja használni, ha portolják.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#7999) FrankóStein válasza Aryon87 (#7998) üzenetére


FrankóStein
aktív tag

Kipróbáltam, valóban gyenge. Minőségre is, tudásra is. :F

(#8000) kakuk100


kakuk100
őstag

Sziasztok!
Nem tudja valaki, hogy lehet már nálunk kapni a P50 pro telefont?
Köszönöm a választ! :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.