Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#111) szimpláncsak


szimpláncsak
tag

Szerintem én még be is vállalnám ezt a telefont. Életemben nem vásároltam még semmit a Google Play-ből. Szerencsére a céges levelezés sem gmail-es. Youtube prémiumot sem használok, asztali böngészőben ublock origin fent van, így reklámok sincsenek (Nyilván nem csak a reklám mentesség miatt lehet jó a YT prémium) telefonon meg alapból böngészőből nyitom meg, hogy fusson lezárt képernyőn is :). Viszont van pár specifikus app ami nem tudom, hogy működnének-e. Pl: Locus Map, Mapy.cz, Strava, Miskolci menetrend, My vodafone (bár gondolom, ha felveszik kínálatba csak elérhetővé teszik vagy már most is az) menetrendek.hu. Volt amúgy huawei-em, egy P8 lite. Azért nem lett az utódja is Huawei, mert akármilyen kivételek közé tettem be az aktivitásmérő appot (próbáltam 3 félét is: Runkepper, Endomondo, Strava) pár óra múlva kilőtte és nem mért tovább és ezt csinálta minden huawei telefonos ismerősömnek. Egy egész napos túrázás, bicajozáskor meg idegesítő állandóan azt nézni, hogy mér-e még az app. Tudom vegyek sportórát annyiért amennyiért ált telefont veszek :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.