Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) Tetsuo válasza Tetsuo (#800) üzenetére


Tetsuo
aktív tag

Most vettem észre, hogy az említettek nem a kamera, hanem a fényképezőgép felbontása (Talán az angol miatt kevertem, illetve nem pontosan emlékeztem.), de ez a lényegen nem változtat.

(#802) samsung ace


samsung ace
tag

Sziasztok. Olyan kérdésem lenne hogy állandóan felugrálnak üzenetek hogy milyen beállításokat javasol. Valamit véletlen bekapcsoltam de nem tudom hol,sajnos figyelmetlen voltam. Hol lehet ezt kikapcsolni?

(#803) samsung ace


samsung ace
tag

Sziasztok. Ilyen értesítések jelennek meg. Az elöző kérdésemnél ezekre kérdeztem rá. Mit kapcsolhattam be?Tudja valaki?

(#804) Doki42 válasza samsung ace (#803) üzenetére


Doki42
őstag

Ott a válasz a képen... :K
Tippek..
Beállítások, alkalmazások, tippek, megnyit letiltás és kész :D

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#805) samsung ace válasza Doki42 (#804) üzenetére


samsung ace
tag

Köszönöm. De én valami fület be is kapcsoltam anno. Olyan fülre gondolok mint pl amivel a sötét módot ki be lehet kapcsolni.

(#806) kiszi07


kiszi07
senior tag

Sziasztok!
Lenne egy kérdésem. Faterom telefonján, ha valaki hívja viberon, akkor nem rakja ki neki a főoldalra, a nevét, aki hívja, van mikor nem is csörög a telefon stb. Mit lehetne vele kezdeni ?

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#807) Doki42 válasza kiszi07 (#806) üzenetére


Doki42
őstag

Szia!
Nem használom a vibert de több fórumon olvasok hasonló problémát. A progival van a gond
Törlés, újra telepítés. Vagy korábbi verzióra visszatérni. Telefon márkájától független a probléma :K

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#808) kiszi07 válasza Doki42 (#807) üzenetére


kiszi07
senior tag

Az a szitu, hogy most vette ezt a telefont. Előtte is Huawei volt neki, azon is ez volt a problémája. Asszonynál müködik rendesen. :F Nekem tökéletesen működik vagy 7 éve.

[ Szerkesztve ]

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#809) Doki42 válasza kiszi07 (#808) üzenetére


Doki42
őstag

Akkor beállítás a progiba.... Sajnos végig kell zongorázni minden lehetőséget. :K

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#810) Gigi01


Gigi01
őstag

Sziasztok!

Mennyire ajánljátok ezt a telefont?Ismerősnek kell néznem max. 70.ért,és ezt,meg a Honor 20Lite-ot nézegetem elsősorban.

(#811) Doki42 válasza Gigi01 (#810) üzenetére


Doki42
őstag

Annál egy picit jobb :D
Minden szentnek maga felé hajlik a keze :K
Én teljes mértékig elégedett vagyok vele.

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#812) kiszi07 válasza Doki42 (#809) üzenetére


kiszi07
senior tag

Rendben, köszi. Igyekszem.

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#813) Gigi01 válasza Doki42 (#811) üzenetére


Gigi01
őstag

Köszi,végülis más lett!

(#814) Doki42 válasza Gigi01 (#813) üzenetére


Doki42
őstag

Szívesen

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#815) csabulaxi válasza Mans20 (#779) üzenetére


csabulaxi
senior tag

ugyanez a kérdésem lenne nekem is.

-Szilikon tok
-üvegfólia

"A Világegyetem fényévmilliókkal is mérhetetlen irdatlan nagyságát emberi ésszel lehetetlen fölfogni. A jó hír viszont: nincs is rá semmi szükség, hogy fölfogjuk."

(#816) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Sziasztok. Vodás vagyok Huawei P30 Lite készülékkel, amióta a VoLTE mód be van kapcsolva, azóta ha engem hívnak és én kinyomom a hívó felet, akkor az automatikusan hangpostára kerül én meg SMS-t kapok erről.

A kinyomást azért teszem, mert az illetőt visszahívom, mivel ő is Vodás és ingyen tudom őt hívni.

Mit tehetek hogy az illető ne kerüljön hangpostára mindig és ne kapják erről SMS-t?
Felőlem ki is kapcsolható lenne a szolgáltatás mert nem igazán használnom ki.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#817) Doki42 válasza Bogyi007 (#816) üzenetére


Doki42
őstag

Szia!
Pontosan leírtad. Kapcsoltasd ki a hangpostát és kész, nekem is ki van. :K

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#818) torolkozo


torolkozo
újonc

Sziasztok! Unokaöcsémnek van egy P30 lite-ja, eddig rendesen működött (tavaly szeptember óta van meg neki). Az elmúlt egy hónapban elkezdett egy olyat játszani, hogy random visszaállítja magát gyárira, ami aztán eltűnik egy rövid idő után és visszakapja a beállításait, képeit stb... Mitől lehet ez? Nagyon zavaró bug, most is visszaállította magát, és még a pin kódját sem fogadta el, már puk kódnál tartunk. Mi lehet ez?

(#819) Doki42 válasza torolkozo (#818) üzenetére


Doki42
őstag

Vagy vírus vagy sérült a szoftver... szerintem..
Vidd szervízbe, de ne feledd mindent legyalulnak.

[ Szerkesztve ]

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#820) Themes


Themes
aktív tag

Üdv. Erre fog jönni az Emui 10.1? Valakinek van infója? Köszönöm.

Apple iPhone 11 64Gb //PS4 Slim //

(#821) Doki42 válasza Themes (#820) üzenetére


Doki42
őstag

Szia! E szerint igen...
[link]

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#822) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Srácok ez mi a figyfene lehet?!

WiFi hálózat van, de nem csinál rá semmit. Viszont bezárni sem tudom...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#823) Doki42 válasza Bogyi007 (#822) üzenetére


Doki42
őstag

Nekem hasonló volt már, kapcsold ki a netet a mobilon és indítsd újra. :K

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#824) Jofi81


Jofi81
őstag

Sziasztok!

A dual SIM hogy működik ezen a telefonon? A mostani P Smartom sajnos olyan, hogy egy időben csak az egyik SIM lehet 4G-n, a másik csak 2G-n. Ez is ilyen, vagy itt mindkét SIM megy egymás mellett 4G-n?

(#825) Doki42 válasza Jofi81 (#824) üzenetére


Doki42
őstag

Úgy tudom csak az egyik :K
De az a biztos ha a gyártói oldalon megnézed vagy írsz nekik.

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#826) Jofi81 válasza Doki42 (#825) üzenetére


Jofi81
őstag

Köszi, akkor ebből nem lesz csere.

(#827) Doki42 válasza Jofi81 (#826) üzenetére


Doki42
őstag

Szívesen.
Mi elött döntesz valamelyik mellett azért nézz utána tényleg megy e egyszerre. :K

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#828) Bogyi007 válasza Jofi81 (#824) üzenetére


Bogyi007
veterán

Megy egymás mellett két 4G-s sim kari is. Nekem a Vodás főkarim és a Digis volt egy darabig együtt így...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#829) Jofi81 válasza Bogyi007 (#828) üzenetére


Jofi81
őstag

Na, ez jó hír. Nekem is digis a második, de így a T-s csak 2G.

(#830) Fürkésző válasza Jofi81 (#829) üzenetére


Fürkésző
tag

SIM1 4G+, SIM2 4G

Muszájna meggyújtani a tüzet. / Tilosna meggyújtani a tüzet. Ugye, milyen idegenül hangzik? Ne erőszakoljuk meg szép magyar nyelvünket! Használjuk a régóta bevált "NEM LENNE SZABAD", "NEM LETT VOLNA SZABAD" fordulatot!

(#831) SziberTomi


SziberTomi
tag

Sziasztok! Használ valaki P30 Lite New Editiont? Be lehet szerezni hivatalosan Magyarországon?

iPhone 5S

(#832) Klon


Klon
aktív tag

Hello!
Segiseget kernék...
Párom tegnap vett egy p30 lightot, es nagyon zavarja, hogy lezart kepernyon nem jelink meg semilyen ertesites (nem fogadott hivas, email, messenger stb)
Az a kis led ami a tetejen van, nem valo semmire mert alig lehet látni :((
Mivel sajnos nem Amoled kijelzoje van, igy az AOD programok nem jo alternaivák :(

Ti hogyan oldottatok meg ezt?
Illetve, tudtok e valamilyen appot ami fényjelzes helyett hangjelzessel ertesit ha kell?
Olyanra gondolok, hogy pl. 5-10 masodpercenkent csipog egyet ha ertesites jön.
Koszi szepen elore is!

(#833) bubus66 válasza Klon (#832) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia

Beállítások/Értesítések/Záróképernyő értesítések/Mutatás erre kell nyomni.

Ha használja az Arc Alapú feloldást akkor pedig
Beállítások/Biometria és jelszó/Arcfelismerés/Éteresítések megjelenítése/ Kapcsoló kikapcsolás

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#834) Klon válasza bubus66 (#833) üzenetére


Klon
aktív tag

Köszi!

(#835) hardver1985


hardver1985
tag

Jó kis telefon ,tegnap vettem én is :R

Megbízhatóságom: 222 pozitív...

(#836) Doki42 válasza hardver1985 (#835) üzenetére


Doki42
őstag

Üdv a klubban :D

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#837) Drizzt01


Drizzt01
őstag

Sziasztok. Olyan kérdésem lenne, hogy a fiamnak van egy ilyen telója. Az a gond, hogy a wifi-re nem tud rácsatlakozni, azt írja, hogy nincs internet. Az én telefonról megosztott mobilnetemre rábír minden gond nélkül, csak a routerre nem. Viszont a laptopok a routerre vannak csatlakozva. Tehát elvileg minden működik rendesen, de mégsem. Csinált már soft frissítést is, gyári visszaállítást is, de semmi nem változott. Csak ha az én telefonomra csatakozik, akkor tud netezni. A saját mobilnete működik, csak a routerrel nem. Milyen megoldást tudtok esetleg javasolni? Előre is köszi a segítséget.

https://www.facebook.com/Drizztmodding/ http://www.techpowerup.com/forums/threads/obsidian.219662/

(#838) Doki42 válasza Drizzt01 (#837) üzenetére


Doki42
őstag

Szia!
A router beállítását megnézném, lehet ami csatornát használ túlterhelt, sokan vannak azon a sávon. Ha igen válassz másikat. A mobilt is lehet tesztelni a Segítség gyári appal, hogy okés e.

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#839) Drizzt01 válasza Doki42 (#838) üzenetére


Drizzt01
őstag

Akkor is ezt produkálta, mikor csak egyedül volt itthon a gyerek. Max 2db eszköz volt a wifin, meg egy kanócon.

https://www.facebook.com/Drizztmodding/ http://www.techpowerup.com/forums/threads/obsidian.219662/

(#840) Doki42 válasza Drizzt01 (#839) üzenetére


Doki42
őstag

Már bocs de a sáv nem csak a ti eszközeitekre vonatkozik, hanem a környékre is. Tehát a vételi körzet összesége is lefoghatja azt.

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#841) Drizzt01 válasza Doki42 (#840) üzenetére


Drizzt01
őstag

Erre nem gondoltam

https://www.facebook.com/Drizztmodding/ http://www.techpowerup.com/forums/threads/obsidian.219662/

(#842) Doki42 válasza Drizzt01 (#841) üzenetére


Doki42
őstag

A mobilt is teszteljétek

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#843) Doki42 válasza Drizzt01 (#841) üzenetére


Doki42
őstag

Bocs nem jól írtam, Támogatás app a neve a mobilon

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#844) Doki42 válasza Drizzt01 (#841) üzenetére


Doki42
őstag

Még esetleg a mobilon szüntesd meg a wifi párosítást, majd újra párosítsd. :K

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#845) sziku69


sziku69
senior tag

Sziasztok!
Friss tulaj vagyok.
Lehet hogy láma kérdés lesz. Szóval a kamera beállításoknál, a felbontások között 4:3-ban csak a 12 mp beállítást találom. Nincs 48 mp. A három kamera együttesen tudja?
Bocs ha hülyeséget kérdeztem!

[ Szerkesztve ]

(#846) Drizzt01 válasza Doki42 (#844) üzenetére


Drizzt01
őstag

Köszi, megoldódott. Egy öntesztet kellett elindítani és ott feldobta a wifi hibát. Optimalizált és minden ok.

https://www.facebook.com/Drizztmodding/ http://www.techpowerup.com/forums/threads/obsidian.219662/

(#847) Themes


Themes
aktív tag

Üdv. A cloudba mentve vannak a képek, és régen ha jól emlékszem a galériában a képek sarkán kis felhők voltak! Most nincsenek, akkor nem menti őket?

Apple iPhone 11 64Gb //PS4 Slim //

(#848) Doki42 válasza Drizzt01 (#846) üzenetére


Doki42
őstag

Szívesen

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#849) Doki42 válasza sziku69 (#845) üzenetére


Doki42
őstag

Van 48mpx de akkor a többi nem megy :K

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#850) Klon


Klon
aktív tag

Sziasztok, ismet kerdesem van :(
Harmadik napja hasznalja párom a p30 lightot, es elegge boldog(talan) tulaj. :(
Nem nagyon tudok neki segiteni mert sosem volt Huawei-em.

Normalis dolog az, hogy telefonalaskor, mikor elveszi a fülétől a telot, nem ébred fel a kijelző csak bekapcs gomb megnyomásakor?
Ki sem kapcsol csak gombnyomasra. En meg ilyennel nem talalkoztam... Samu a50em van az nem igy mukodik.

A messenger uzeneteket is sokara, kb 5-15 perc után kapja meg ha ki van kapcsolva a kijelzo. Ha felébreszti azonnal megkapja, de ez igy nekünk nem jo.
Szintén messengernel ha hívásban van, kikapcsol a kijelzo es semmire se ebred fel. Tehat le sem tudja tenni a hívást, nekem kell letennem ahoz, hogy az övé felébredjen.
Nektek hogy mukodik?
10es van rajta, Sim1 Telenor, Sim2 Digi.

Ja, a wifi is elegge bizonytalan. Gyakran elo szokott fordulni, hogy a térerő jelzes mellett megjelenik egy felkiáltójel, es kiírja hogy nincs kapcsolat, de pl. a honlapok betöltődnek, a play aruhaz is, de letölteni nem tud semmit. Ugyanakkor, ugyanazon a wifin nalam semmi ilyesmi nem fordul elo...
Nagy csalódás ez a készülék, kar volt megvenni :W

Koszi ha segítetek!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.