Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) taschner


taschner
aktív tag

Sziasztok!
Kérdezném váltanék p30 lite ről p30 készülékre vagy p20 pro ra vagy másra. Tud valaki ajánlani valamit?Huaweiben gondolkodom csak
Köszönöm

A motorozás egy élmény!!!

(#602) dutrás válasza taschner (#601) üzenetére


dutrás
őstag

Mik a kritériumok?

P50 pro/P40 Lite

(#603) taschner válasza dutrás (#602) üzenetére


taschner
aktív tag

Gyorsabb legyen; jó wifi; meg a fénykép készítés is tűrhető legyen.
Előtte p9 prom volt.Nem rossz ez se csak van most rá lehetőségem.

A motorozás egy élmény!!!

(#604) dutrás válasza taschner (#603) üzenetére


dutrás
őstag

Vagy a P30 vagy a Mate 20 pro. Ezek most Huawei fronton a legerősebbek. A P30 pronál már nagy a felár. Hardverben majdnem azonosak. Fotóban remek a Mate 20 pro plusz nagyobb akksi és ip védelem. A Mate 30 pro lenne a legerősebb de jelenleg drága és GMS nélkül van.

[ Szerkesztve ]

P50 pro/P40 Lite

(#605) taschner válasza dutrás (#604) üzenetére


taschner
aktív tag

Köszönöm p30 marad mert a vodánál nincs mate 20 pro de a p30 lite is marad a páromnak
Amugy a p30 pro nem is igen tetszik

[ Szerkesztve ]

A motorozás egy élmény!!!

(#606) dutrás válasza taschner (#605) üzenetére


dutrás
őstag

Kicsit megnyúlt a kijelző de azért jó gép az. Drága mert a p30 mate20 prohoz képest kevés a változás.

P50 pro/P40 Lite

(#607) taschner


taschner
aktív tag

Meg lehet valahogy cdinálni megint ki irja a wifi alá melyik hálozatba vagyok

A motorozás egy élmény!!!

(#608) hangyász2 válasza taschner (#601) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Huawei Nova 5T a legolcsóbb Kirin980-as Huawei.

(#609) brcz


brcz
tag

Sziasztok, találkoztatok már olyan problémával, hogy a gyári messages app az üzenetet fél órával akár egy órvál később küldi el?

Emui 10 frissítés óta csinálja ezt a telefon...

(#610) Doki42 válasza brcz (#609) üzenetére


Doki42
őstag

Nem 9 esen vagyok

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#611) adsl válasza brcz (#609) üzenetére


adsl
aktív tag

Nekem volt. Olyan hogy bank kártyával fizettem és az sms értesítőt másnap kaptam meg hogy hol és mikor vásároltam és mennyit fizettem.Hogy ez az android 10 miatt volt vagy a banknál volt valami azt nem tudom.

(#612) adsl


adsl
aktív tag

Nálam olyan is előfordult már többször is hogy volt nemfogadott hívásom de semilyen értesitőt nem jelzett a telefon. Se led értesíttő se értesítési ablak. Teljesen véletlen vettem csak észre hogy volt nemfogadott hívásom a nemfogadott hívások közt. Ha azt nem nézem meg nem is tudtam volna róla hogy hívtak. Többször is volt már ilyen. Sim kártya új,újraindítani is szoktam de időnként elő elő jön hogy nem jelezi sehogy a nemfogadott hívásaim.

[ Szerkesztve ]

(#613) Grid001


Grid001
csendes tag

Üdv mindenkinek.
Segítséget szeretnék kérni. Egy Samsung galaxy A5 2017-es telefont váltana egy mate 20 lite vagy egy P30 lite. Mivel a mate 20 lite hivatalos partnereknél már nem nagyon van, így marad a P30 lite.A kérdésem az lenne, hogy tud-e volte és vowifit a P30 lite?
Mate 20 lite van a családban az tudja,de a P30-ról nincs infóm. Visszaolvastam a fórumot is de nem találtam erről semmit (vagy elkerülte a figyelmem).A mate 20 lite-ról tudom hogy az üzemideje nagyon jó, a P30 valamivel gyengébb az olvasataim alapján.
Előre is köszönöm a válaszokat.

(#614) dutrás válasza Grid001 (#613) üzenetére


dutrás
őstag

Mivel a P30 lite később érkezett mint a Mate 20 lite biztos lehetsz benne hogy megvan a funkció. Furcsa lenne ha visszafelé fejlődnének a telefonok.

P50 pro/P40 Lite

(#615) Bogyi007 válasza Grid001 (#613) üzenetére


Bogyi007
veterán

Tudja telefon ezen opciókat csak a szolgáltatók nem akarják nagyon odaadogatni. Nekem A Vodafonetól van a teló de az ügyfélszolgálatot hiába nyaggattam a bekapcsolásuk miatt nem tették míg a Vodafone kari mellett a Digis Sim lazán használta mindkettőt és működtek is...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#616) dutrás válasza Bogyi007 (#615) üzenetére


dutrás
őstag

Telenor automatikusan küld sms-t 24 órával a bekapcsolás előtt. A 24 órából talán ha kettő telt le már működött. A T-nél eddig hívni kellett az ügyfélszolgálatot. A Vodát nem ismerem.

P50 pro/P40 Lite

(#617) Grid001 válasza Bogyi007 (#615) üzenetére


Grid001
csendes tag

Pont a Digi matt kérdezem, nekem is van Digi sim kártyám és azért kell a volte-vowifi.
Kijelző időben van valami tapasztalat? Tudom nem mindegy mit csinálunk a telefonon, ezért ez az adat elég szélsőséges lehet.
Nincsenek nagy elvárásaim de az 1 napot jó lenne ha tudná(reggel leveszem a töltőről, este felteszem).

(#618) Grid001 válasza Grid001 (#617) üzenetére


Grid001
csendes tag

Mármint úgy értem hogy egy kb 5 óra kijelzö idő jó lenne ha összejönne.

(#619) Tetsuo válasza Grid001 (#613) üzenetére


Tetsuo
aktív tag

Mi az a volte és vowifi? Mármint angolul elolvastam, de nem értem. A Skype meg a Viber konkurenciája? Hiszen azokat minden telón lehet használni, nem kell szolgáltatói engedély. :F

(#620) Doki42 válasza Grid001 (#618) üzenetére


Doki42
őstag

Az menni fog.

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#621) Grid001 válasza Doki42 (#620) üzenetére


Grid001
csendes tag

Volte: hamarabb felépül a hívás, és a hangminőség jobb telefonálás közben.
Vowifi: wifin keresztül megy a telefonálás.

(#622) Grid001


Grid001
csendes tag

Köszönöm a válaszokat!

(#623) dutrás válasza Grid001 (#621) üzenetére


dutrás
őstag

Ettől jóval fontosabb az hogy hívás közben marad 4g hálózaton a telefon. Eddig hívás közben átváltott 3g re. A hang pedig hd minőségű.

[ Szerkesztve ]

P50 pro/P40 Lite

(#624) Tetsuo válasza Grid001 (#621) üzenetére


Tetsuo
aktív tag

Köszi. A Volte nem hangzik rosszul, már ráférne a jobb minőség minden értelemben.
A Vowifi viszont alapvetés már régóta, ha Vibert vagy Skype-ot használunk mondjuk.

Én azt a szintet várom (minimumnak), hogy ha ketten beszélnek a telefon egyik oldalán, azt a másikon (ahol nem abszolút csend van) pontosan lehessen érteni éppen úgy, mint egy asztaltársaságnál.

[ Szerkesztve ]

(#625) Doki42 válasza Grid001 (#621) üzenetére


Doki42
őstag

Szerintem nem nekem címezted, én nem kérdeztem :D

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#626) Grid001 válasza Doki42 (#625) üzenetére


Grid001
csendes tag

Bocsi igazad van.

(#627) adsl


adsl
aktív tag

Másnál is volt már ilyen? hogy volt nem fogadott hívásom de semilyen értesitőt nem jelzett a telefon. Se led értesítő se értesítési ablak. Teljesen véletlen vettem csak észre hogy volt nem fogadott hívásom a nem fogadott hívások közt. Ha azt nem nézem meg nem is tudtam volna róla hogy hívtak. Többször is volt már ilyen. Sim kártya új,újraindítani is szoktam de időnként elő elő jön hogy nem jelezi sehogy a nem fogadott hívásaim.Kipróbáltam úgy is hogy kollégám hívott ott volt mellettem,telom kicsörgött ki is jelezte hogy hív majd miután letette semmi értesítő jelzés sehol hogy hívott. Eléggé zavaró ez.De ezt is megnéztem a hívólistába a nem fogadott hívások között és ott ott volt hogy hívott.Most állandóan nézzem a hívólistába a nem fogadott hívásokat mert lehet hogy hívott valaki csak ép nem jelzi a telefon ha olyanja van?

[ Szerkesztve ]

(#628) Doki42 válasza adsl (#627) üzenetére


Doki42
őstag

Nálam nem, de több fórumot olvasva nem a teló a hibás szerintem. Samunál is van több panasz ilyen... Esetleg a szolgáltatónak jelezzed írásban.

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#629) Doki42 válasza Grid001 (#626) üzenetére


Doki42
őstag

Ok :DD

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#630) adsl válasza Doki42 (#628) üzenetére


adsl
aktív tag

Beszéltem velük. Azt mondták vegyem fel a kapcsolatot a Huawei szervízzel....

[ Szerkesztve ]

(#631) Themes


Themes
aktív tag

Üdv. Telekomos kártyám van, és érdekelne hogy megy e rajta a volte- vowifi? Ha igen akkor hol tudom megnézni, és ha nem akkor hol tudom bekapcsolni, vagy igényelni? Köszönöm.

Apple iPhone 11 64Gb //PS4 Slim //

(#632) adsl


adsl
aktív tag

Ha nem mezei GSM hálozatot használok akkor jobban merül az akksi ugye? Nem tudom nem e az lehet a gond nálam a nemfogadott hívás értesítés elmaradása miatt ami nem állandó hiba hogy én szinte mindig GSM hálózatot használok. Akkor szoktam átállítani ha mobilinternetet használok. Akkor 4G van.

[ Szerkesztve ]

(#633) dutrás válasza Themes (#631) üzenetére


dutrás
őstag

Beállítások--mobilhálózat--mobiladat--volte hívások
Nézd meg hogy hívás közben átvált e 4g-ről 3g-re ha nem akkor megy Ha nem akkor T ügyfélszolgálat.

P50 pro/P40 Lite

(#634) Doki42 válasza adsl (#632) üzenetére


Doki42
őstag

Automata 4g van nelem, nem kell kapcsolgatni.
Nem merül jobban.

[ Szerkesztve ]

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#635) Kampó


Kampó
senior tag

sziasztok
hezitálok telefon vásárlás előtt .
adott a p30 lite
a p smart z
esetleg a p smart 2019

P smart z ben nincs noccs ami nálam jó pont.
p 30 lite gondolom a legértelmesebb kamerában
a p smart 2019 meg mert árban a legolcsóbb mégis ugyan az a kirin 710 van benne mint a többiben.

Kérdésem arra irányulna miben jobb a p30 lite a többinél ha ugyan az a vas .

AMD volt AMD van AMD lesz

(#636) Skizz


Skizz
addikt

Sziasztok,
Beázott P30 lite-al lehet mit kezdeni? Tudtok szervizt javasolni?

Huawei kezdőképernyőig jut, s ennyi.
köszi

(#637) Doki42 válasza Kampó (#635) üzenetére


Doki42
őstag

Ezek szinte azonos telók, apró dolgokban térnek el amit te is írtál. Izlés kérdése, nekem ez tetszett legjobban ennyi.

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#638) Doki42 válasza Skizz (#636) üzenetére


Doki42
őstag

Huawei szervízbe vidd ne sufni műhelybe ha nem garis akkor is. :Y

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#639) Kampó válasza Doki42 (#638) üzenetére


Kampó
senior tag

Anyag minöségben van tapasztalat? Mind müanyag+ üveg? Vagy erröl nemtudsz nyilatkozni?

AMD volt AMD van AMD lesz

(#640) Doki42 válasza Kampó (#639) üzenetére


Doki42
őstag

Már mint a többihez képest?
Csak azt tudom ami a hivatalos spec-be van, sorry. :)

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#641) Kampó válasza Doki42 (#640) üzenetére


Kampó
senior tag

Zavar ez a mindene müanyag a telefonoknak (keret, hátlap) ... pedig 80-100e ft os telefonnál szerintem ez olyan izé. érted hogy hogy értem.. :R

AMD volt AMD van AMD lesz

(#642) Doki42 válasza Kampó (#641) üzenetére


Doki42
őstag

Egy előnye van, nem törik szilánkosra :O
Igazi prémium érzetet nem ad, de ez nem is az a kategória.

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#643) Nekton válasza Kampó (#641) üzenetére


Nekton
aktív tag

Pedig az a legjobb anyag egy napi használati cikkhez. Régen minden telefon főleg műanyag volt. Esetleg fém rátéttel. Nem is törtek olyan könnyen és fogni is jobb volt. Az üvegnek nincs értelme így, hogy műanyag tok kell rá. :(

(#644) Tetsuo válasza Kampó (#641) üzenetére


Tetsuo
aktív tag

Szerintem az üveg a legrosszabb. 1. Mert könnyen törik, 2. mert fogni olyan, így mint a jeget: ergonómiát tekintve az egyik legrosszabb.

(#645) Kampó válasza Tetsuo (#644) üzenetére


Kampó
senior tag

Nem is üveg hátlap hanem a keret az annak a kínai krómozott müanyagnak tünik, Feketében jol néz ki de Vodánál csak fehér meg az a kék hátlapos van.... Nem Prémium kategoria igen de nem is 20e ft os telefonról beszélünk :R Köszi a válaszokat :R

AMD volt AMD van AMD lesz

(#646) Tetsuo válasza Kampó (#645) üzenetére


Tetsuo
aktív tag

Hogy mi néz ki jól, az meg mindenkinek más, ugye.
Én speciel még nem láttam jól kinéző mobiltelefont, és minél újabbak, annál rondábbak - szerintem.

(#647) Kampó válasza Tetsuo (#646) üzenetére


Kampó
senior tag

P9 -p10... samsung A széria főleg 2016-17es... Xiaomi mi mix2.... bármi ami nem Noccsos :D és legalább a keret fém neadj isten a hátlap :D az már annyira ronda nem lehet :R

AMD volt AMD van AMD lesz

(#648) zeee


zeee
senior tag

Sziasztok! A páromnak vettem egy ilyen telót. Nekem P20 van. Jövünk megyünk sokat együtt, a lépésszámlálónál a kalóriaszámláló teljesen hülyeségeket mutat a P30 Lite-on. Pl a 10000 lépésnél nálam 5-600 kcal-t mutat, míg neki 100-at kb. Nyílván tudom hogy mennyire nem pontos már a lépés számlálója sem, de azért ekkora eltérésnek nem kellene legyen. Van valami ötletetek mi lehet a baj?

Illetve még egy kérdésem lenne, hogy a freemail-t be lehet állítani vmelyik kliensre?

(#649) Tetsuo válasza zeee (#648) üzenetére


Tetsuo
aktív tag

Ezeknek nulla értelme van.

(#650) SzChriss95 válasza zeee (#648) üzenetére


SzChriss95
csendes tag

1. Ezekben a lépésszámlálókban nem szabad 100%ig megbízni

2. Az sem mindegy, hogy hol van sétálás közben, nyilván ha táskában hordja a gazdája nem érzékeli, hogy mennyit lépsz, azt nadrágzsebben sokkal jobban érzékeli. Például az én Honor band-em akkor sem számolja a lépéseket, ha a kezem nem mozog közben (rokon a biciklit, és fogom a kormányt közben) mivel ezeknek a készülékeknek érezni kell a mozgást.

3. A kalóra ugye azt mutatja, hogy mennyi energiát égetsz egy magasabb/kövérebb ember több energiát fog ugyanazzal a mozgással elégetni, mint egy kevesebb testtömegű ember, ugyanis neki még a plusz súlyt is cipelni kell, ami így relatíve több energiafelhsználással jár.

Ha pontosabb mérést akartok egy ilyen telefonnal, hordjátok nadrágzsebben, mai tudjuk, hogy nőknél elég nehézkes ezekkel a telefonméretekkel, illetve esetleg a vállra csatolható futóknak kitalált telefontokot, ha ezt nem csináljátok, akkor ne várjatok normális mérést

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.