Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) szemesi69 válasza pajibá (#350) üzenetére


szemesi69
addikt

Ments le mindent a kártyáról és formázd le, majd tegyél rá vissza mindent, aztán próba.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#352) bubus66


bubus66
nagyúr

Szia még azt próbáld meg, hogy tedd a belső tárhelyre, és ha ott látja és be is tudod állítani akkor az SD lesz a hibás. Nekem anno csak egy media/MP3 mappába volt és simán betudtam állítani.

SDcard->media->notifications
SDcard->media->ringtones Ebben a kettő mappába berektam őket és simén látja

Igaz nekem most Honor 20 van a P30 Liten az SD volt minden. A képen látod a MB400 Meg a Kárpátia Szélviszi messze.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#353) pajibá válasza szemesi69 (#351) üzenetére


pajibá
tag

Köszi. Megpróbálom.

(#354) pajibá válasza bubus66 (#352) üzenetére


pajibá
tag

Köszi. Oda is betettem, ugyanúgy van, mint a Tieden. Kárpátia! :K

(#355) pajibá válasza pajibá (#354) üzenetére


pajibá
tag

Megoldódott. Talán az volt a baj, hogy nem a kártya volt az alapértelmezett. Köszönöm "szemesi69", és "bubus66" a segítséget. :R :R :R :R

(#356) szemesi69 válasza pajibá (#355) üzenetére


szemesi69
addikt

Nekem nem a kártya az alapértelmezett, még is jó. A lényeg, hogy nálad meg javult.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#357) pajibá válasza szemesi69 (#356) üzenetére


pajibá
tag

A számtechnika útjai kifürkészhetetlenek. :))

(#358) dangerzone


dangerzone
addikt

Sziasztok!
Tud valaki esetleg ajánlani a telefonhoz egy felkarra csatolható sport tokot?

(#359) pajibá válasza dangerzone (#358) üzenetére


pajibá
tag

Anno a Decatlonban vettem pár ezerért, igaz a P10-re.

(#360) lumpika


lumpika
tag

Sziasztok
Problémám van egy sk inkd Bt fülessel.
Konkrétan az hogy ha újra bekapcsolom akkor nem kapcsolódik a p30lite-hoz automatikusan. Régi p8amnál ez így működött.
Ötletek?

(#361) Elamaas


Elamaas
tag

Sziasztok. P30 liteot twrvezek venni. De nem vagyok képben ezzel a google dologgal. Most meddig lesznek google alkalmazásol a pl erre a huawei készülékre. Vagy úgy általánosságban ez hogy van. Ha.mpst veszek egy telefont az támogatott lesz google alkalmazásokkal akkor is ha mondjuk a jövöben aztmondják hogy google alkalmazás off?
Köszi a választ előre is.

(#362) szemesi69 válasza Elamaas (#361) üzenetére


szemesi69
addikt

Igen, marad minden google cucc. Nyugodtan megveheted. A már forgalomban lévő készülékek minden google cuccot tartalmaznak és kapják a frissítéseket.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#363) jani70


jani70
aktív tag

Üdv! A Mate 20 lite-nál jobb a kamerája?
van esetleg valahol összehasonlító teszt?

(#364) Pecc


Pecc
őstag

Van már bevált üvegfólia erre?
Amiket láttam, az mind kicsi volt, és felvált oldalt, mivel ívelt a széle kijelzőnek. A gyári fólia meg sajna karcolódik, mint állat.

(#365) szemesi69 válasza Pecc (#364) üzenetére


szemesi69
addikt

Állítólag [ez jó]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#366) Pecc válasza szemesi69 (#365) üzenetére


Pecc
őstag

Köszi :R
Hozzászólások árulkodnak :)
Illetve nekem üvegfóliákkal van tapasztalatom, azok valóban védenek, de egyszerűen azt veszem észre újra ezeket a rugalmas fóliákat erőltetik hajlított edzett üveg helyett.

(#367) szemesi69 válasza Pecc (#366) üzenetére


szemesi69
addikt

Nekem jó a gyári, ami rajta van. Flip tokom van hozzá. eddig minden huawei telefonomon csak a gyári fólia volt amivel vettem, nincs panaszom rá.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#368) BIZ0906


BIZ0906
aktív tag

Megérkezett az Android 10 HiCare jelzett.

(#369) pajibá válasza BIZ0906 (#368) üzenetére


pajibá
tag

Már fenn is van. Egyenlőre semmi extrát nem látok. :)

(#370) szemesi69 válasza pajibá (#369) üzenetére


szemesi69
addikt

Azért a sötét mód, már extra :)

Xiaomi redmi note 12 pro

(#371) pajibá válasza szemesi69 (#370) üzenetére


pajibá
tag

:C

(#372) jani70 válasza BIZ0906 (#368) üzenetére


jani70
aktív tag

A hicare belül hol találni mert nem látom sehol!

(#373) BIZ0906


BIZ0906
aktív tag

(#374) zolya1973


zolya1973
aktív tag

Sziasztok!!
Olyan kérdésem volna, hogy külön sms hangot, email hangot stb, hogyan lehet beállítani mert nem tudok rájönni.

(#375) taschner


taschner
aktív tag

Kérdésem erről mia vélemény Flip tükör tok a másik,hogy a menübe belépek hogyan tudom kikapcsolni az a részt ajánlások mert idegesit

A motorozás egy élmény!!!

(#376) szemesi69 válasza taschner (#375) üzenetére


szemesi69
addikt

Üdv!
Az első kérdésed próbálom értelmezni :K Ha a flip tükör tokról szeretnél véleményt kérni, nekem van és be jött. A lényeges dolgokat mutatja, hívást lehet fogadni.
A másik kérdésedre a válasz, nem lehet kikapcsolni.
Nekem ilyen van [link] Nem tükör tok, csak egy része.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#377) taschner válasza szemesi69 (#376) üzenetére


taschner
aktív tag

Igen arra gondoltam.
[link]

A motorozás egy élmény!!!

(#378) pajibá


pajibá
tag

Szép a fenti linken látható cucc, de ez kiszúrta a szemem:

(#379) szemesi69 válasza taschner (#377) üzenetére


szemesi69
addikt

Kinézetre nem rossz, egy próbát meg ér, nekem pár napja van, amit linkeltem, csak egy része átlátszó, de teljesen jó kezelhető, ki nyitás nélkül.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#380) adsl


adsl
aktív tag

Sziasztok. Milyen tokot ajánlatok ami ütésálló is és nem csak a telefon hátulját védi.Flip tok ilyen?

(#381) Pecc válasza BIZ0906 (#373) üzenetére


Pecc
őstag

Mik a tapasztalatok az új rendszerrel? Akkuidő romlott e, kamera beállítások változtak, képminőség, részletesség esetleg videóhang?

Köszi :R

(#382) szemesi69 válasza Pecc (#381) üzenetére


szemesi69
addikt

Akkuidő nem változott, beállítások menü lett más, a lehúzható redőny ikonok is változtak, minden ugyanúgy működik nálam mint 9.1 alatt. A többire nem tudok mit mondani, mert még nem próbáltam, pár képet lőttem vele, a minőség szerintem ugyan az, mondjuk nem néztem meg különösebben.
A lényeg van sötét mód :)

Semmi extra, ai bekapcsolva, minden automatán. Ez most készült.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#383) BIZ0906 válasza Pecc (#381) üzenetére


BIZ0906
aktív tag

Bluetooth füles hangeffektek beállításai végre állíthatóak lettek nem kell jack-et csatlakoztatni hozzá és mintha javítottak is volna a jeltovábbításban is gyorsabban telepít alkalmazásokat vagy frissítéseket úgy kb ennyi ami a mindennapi használat alatt feltűnt játszani nem játszok úgyhogy arról majd más tud infót mondatni :)

(#384) Pecc


Pecc
őstag

Köszi srácok.

(#385) hentes555


hentes555
senior tag

Sziasztok!

Ismerősöm két hónapja vásárolt P30 Lite-ját véletlen beleejtette a vízbe, rizsben tartotta egy napig, majd megrpóbálta bekapcsolni, a kijelző nem reagált és egy piros csík volt rajta. Utána két napra visszatette rizsbe, most működik az érintő, de a kijelző közepén egy vastag világosabb csík van, alul pedig fehér pontok.

A kérdés az lenne, hogy hallottam már párszor, hogy a Huawei vállalt olyat pár telefonra, hogy ha 3 hónapon belül betörik a kijelző akkor ingyen cserélik, valami hasonló lehetőség nincs erre a készülékre? :(((

"Tiefe Brunnen muss man graben wenn man klares Wasser will"

(#386) szemesi69 válasza hentes555 (#385) üzenetére


szemesi69
addikt

Üdv!
Ha van biztosítás rá, akkor nincs gond, ha nincs, a garancia nem vonatkozik rá.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#387) hentes555 válasza szemesi69 (#386) üzenetére


hentes555
senior tag

Szerintem nincs rá biztosítás kötve.

Akkor szerintem annyi lesz, hogy mondom neki, hogy vigye el a telefont egy ultrahangos tisztításra, hátha a belseje még menthető, a kijelzővel meg majd lesz valami, hátha kicsit javulna még.

"Tiefe Brunnen muss man graben wenn man klares Wasser will"

(#388) szemesi69 válasza hentes555 (#387) üzenetére


szemesi69
addikt

A huawei szokott kedvezményes szervizakciót tartani, hicare- ben látható mikor, ha ők javítják, a garancia is marad utána.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#389) adsl


adsl
aktív tag

Sziasztok.Nálam is frissített a teló de nálam most is 9.1 van meg 9 -es android. Másnál ez változott?

(#390) szemesi69 válasza adsl (#389) üzenetére


szemesi69
addikt

A következő, már a 10-s lesz. Próbáld a hicare alkalmazásból inditani a frissítést, nálam ott jelezte. Nem egyszerre kapja mindenki.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#391) SzChriss95


SzChriss95
csendes tag

Sziasztok!
Nekem a héten frissült, frissítés után a játékokban volt egy kis fül oldalt, ha azt elhúztam, akkor tudtam képernyőfelvételt készíteni , tudtam némítani az értesítéseket stb. Most sajnos eltűnt ez a lehetőség, nem találom meg, hogy hol lehet, esetleg tudnátok ebben segíteni?

(#392) hentes555 válasza szemesi69 (#388) üzenetére


hentes555
senior tag

Köszönöm a válaszokat.

Végül elvittem egy helyi mobil szervízbe, egy 5-ösért ultrahangos tisztítóval rendberakta az alaplapot, a kijelzővel érthető módon nem nagyon tud mit kezdeni, villog és foltos de a bolttal amúgy teljes mértékben elégedett voltam.

Utána bementem itt Debrecenben a Huawei központba és megkérdeztem a kijelzőcsere árát, azt mondta a srác hogy alapból 27200 Ft, de ugye a hónap végi akcióval (ami most az ünnepek miatt 19-20-21 napokra esik) 19200 Ft és teljesen új gyári kijelző, 2 év garit adnak rá.

"Tiefe Brunnen muss man graben wenn man klares Wasser will"

(#393) szemesi69 válasza hentes555 (#392) üzenetére


szemesi69
addikt

Korrekt :)

Xiaomi redmi note 12 pro

(#394) adsl válasza szemesi69 (#390) üzenetére


adsl
aktív tag

Megvan a frissítés. Android 10. Vélemények akinek már ez van? A sötét mód az alap?Gondolom nem lehet ki kapcsolni? Persze nem is akarnám csak kérdezem. Akkuidő nem csökkent?

[ Szerkesztve ]

(#395) bubus66 válasza adsl (#394) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia de kilehet kapcsolni a sötét témát Beállitások/Kijelző és fényérő/Sötét mód

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#396) Peace


Peace
nagyúr

Sziasztok!

Páromnak van egy Honor 8-asa és szegény folyton szapulja. Minden baja van. Lassú, bugos, nem érzékeli az ujját....szóval a lényeg, hogy szeretném meglepni egy P30 Lite-al. Jól jár vele? Jelentős ugrás lenne azért a mostanihoz képest, nem? Az egész életét a telefonon éli, insta, snapchat meg a többi. És imád fényképezni!!! Mennyire lesz elégedett a Lite által készített fotókkal? Csak nem olyan rossz. Oké, hogy nem egy Pro, de remélem azért valamennyire normális kamerát sikerült tenni a Lite-ba is. Ha megtudom szerezni újonnan olyan 45-50.000-ért az jó ár, nem?

(#397) szemesi69 válasza Peace (#396) üzenetére


szemesi69
addikt

Szia! Az ár nagyon jó, ha annyiért tudod venni.
Képek ilyenek. Amit írtál használatra, tökéletesen jó lesz. A kép teljesen automata beállítással készült. Többet nem enged feltölteni a méret miatt.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#398) Peace válasza szemesi69 (#397) üzenetére


Peace
nagyúr

Jól néz ki nagyon!!! Én is úgy gondolom, hogy ennyiért nem rossz vétel. És tuti örülne neki, mert a semmiből érkező meglepetés lenne Karácsonyra. :)

(#399) szemesi69 válasza Peace (#398) üzenetére


szemesi69
addikt

A honor 8 jó kis telefon, nem középkategória, csak eljárt felette az idő :)
A p30 lite jól eltalált készülék, szeretni fogja, annyiért meg jó vétel :)

Xiaomi redmi note 12 pro

(#400) Peace válasza szemesi69 (#399) üzenetére


Peace
nagyúr

:R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.