Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) Sutyi73 válasza Themes (#500) üzenetére


Sutyi73
csendes tag

Érdekes, nekem telekomos, és már 10 es androidom van. És nem tetszik, amiatt, hogy a hívófotó csak egy kis karikában van, nem pedig teljes képernyőn.

(#502) adsl válasza Themes (#500) üzenetére


adsl
aktív tag

Nekem is telekom van és már régóta android 10-em van.

(#503) Themes válasza adsl (#502) üzenetére


Themes
aktív tag

Akkor nem értem nekem miért nincs még! :(( :D

Apple iPhone 11 64Gb //PS4 Slim //

(#504) szemesi69 válasza Themes (#503) üzenetére


szemesi69
addikt

Hicare meg nyit, azon belül frissítés, úgy próbáltad?

Xiaomi redmi note 12 pro

(#505) bubus66 válasza Themes (#503) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia!

Itt van egy leírás amit szemesi69 fórumtárs javasolt!

Vagy a HiSuitevel is meglehet próbálni.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#506) bubus66 válasza szemesi69 (#504) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia!

Mester azt mondtad nem segítesz többet. Látom te se tudod megállni.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#507) szemesi69 válasza bubus66 (#506) üzenetére


szemesi69
addikt

Szia! Van ez így :) A mester te vagy, én csak padavan, még sokat kell tanulnom :R Senki nem segített neki, a hozzá értők most hallgattak :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#508) bubus66 válasza szemesi69 (#507) üzenetére


bubus66
nagyúr

Persze azt tudom azok csak akkor szólnak hozzá ha mi írunk valamit...

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#509) Cunaja válasza bubus66 (#508) üzenetére


Cunaja
addikt

Akkor gyorsan írok Bubus, mert írtál. :P A frissítések Imei szám és a régió alapján jönnek.
Amíg nincs kiküldve az Imei sorozatra és régióra, addig nyomogathat bárki bármit. Ezt teszem én is a Novánál, mikor elsők között adták ki rá.
Lehet trükközni FR után más szolgáltatói kártyával. Hm, ja itt az FR tiltott szó. ;]
Ugye, ennek még az eredményét nem tudjuk. Otg-n keresztül is lehet 3gombossal, de ez még
nagyon veszélyes.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#510) bubus66 válasza Cunaja (#509) üzenetére


bubus66
nagyúr

Pedig én meg próbálom másik szolgáltató kártyájával, annyival is többet tudunk.. És csinálok az itt tiltott szót FR-t

Mert a Telekom ügyfélszolgálata szerint már frissülni kellett volna.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#511) Cunaja válasza bubus66 (#510) üzenetére


Cunaja
addikt

Igen, ha megnézed a kiadott régiók szerinti listát, a P30 Lite, P30, P30 Pro, Nova 5T és a Honor 20 is frissült a régiónkban. Egyszóval a franc se érti miért nem jönnek a frissítések mindenkinek.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#512) Cunaja válasza bubus66 (#510) üzenetére


Cunaja
addikt

Amúgy az FR-ről ez jutott eszembe.
Ki ne mond a szót. ( FR ) :D

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#513) bubus66 válasza Cunaja (#512) üzenetére


bubus66
nagyúr

A nem mondom tudom, hogy nem szabad.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#514) HoldfenyLuna


HoldfenyLuna
aktív tag

Sziasztok! Anyukámnak vettünk ilyen telefont, és tegnap szólt, hogy 2 napja úgy merül, hogy egy napot nem bír ki. Tegnap pl reggel levette a töltőről, délutánra meg Kikapcsolt már. Eddig neki 3 naponta kellett töltenie. 69 éves, nem böngészik, van rajta az alapokon kívül Viber, Messenger, Badoo, TeamViewer QS, meg egy simple photo widget. Történt mostanában valami, amiről tudtok, hogy banális merülést okoz? TeamViewerrel próbáltam megnézni távolról, minden autó frissítés ki van kapcsolva, tegnap én húztam le neki az új frissítést. Van pár ötletem, hogy valami beragadt, stb, de gondoltam csak megkérdezem a fórumot, hátha van valami, amiről tudtok. Köszönöm! :R

(#515) Cunaja válasza HoldfenyLuna (#514) üzenetére


Cunaja
addikt

Szia!
Tudod miért nem kaptál még választ?
Azért mert azt kell csinálnod, amit itt nem szabad kimondani. :)
Látod, ezek azok az anomáliák amiért a Huawei is javasolja frissítés után a ki nem mondható műveletet. Gondolom tudod miről van szó? Ha nem, írj nyugodtan.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#516) bubus66 válasza Cunaja (#515) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia nem számit a Huawei Mit javasol vannak akik jobban tudják mint mi.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#517) szemesi69 válasza HoldfenyLuna (#514) üzenetére


szemesi69
addikt

Szia!
Az itt tiltott szó megoldja, én azért is ki mondom :) Fr.-t neki, lánykori nevén gyári vissza állítás :DD

Xiaomi redmi note 12 pro

(#518) Cunaja válasza szemesi69 (#517) üzenetére


Cunaja
addikt

Hm, még jó, hogy nincs rajtam a szemüvegem és nem láttam, hogy FR-t írtál. :P
Igen, az mindent megold.
Az összes beragadó alkalmazás adatrészét törli, illetve a hibás bejegyzéseket is.
Aki nem érti az Android világát, hogy mire is jó az FR, FR, FR. az kérem ne okoskodjon feleslegesen! :R
Innentől az FR témát lezártnak tekintem és fogadjuk el, hogy ajánlott és kész.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#519) bubus66 válasza Cunaja (#518) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ez így van de sokon úgy sem fogják elfogadni..

Azért itt is közzé teszem a Huawei válaszát. Még mielőtt valaki elkezdeni kiforgatni a szavainkat. Mi is csak azt mondtuk, hogy "ajánlott"...

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#520) HoldfenyLuna válasza szemesi69 (#517) üzenetére


HoldfenyLuna
aktív tag

Sziasztok! Köszönöm mindenkinek a választ :) Főverzió frissítés még nem volt - amúgy én is fr párti vagyok, ha nem is a telefon, hanem magában az appok miatti akadasok miatt -, de egy sima ki és bekapcsolás megoldotta, úgyhogy szerintem csak valami app beakadhatott és szívta a háttérben az akksit, mert éjfél előtt Anyu levette a töltőről és jelenleg 92%-on áll :C Köszönöm mindenkinek, aki próbált segíteni :)

(#521) dutrás


dutrás
őstag

Ennyit az FR-ről

P50 pro/P40 Lite

(#522) BIZ0906 válasza HoldfenyLuna (#520) üzenetére


BIZ0906
aktív tag

9-ről 10-re való frissítés után nem csináltam FR-t még is majd nem 2 és fél napot bírt zenehallgatás, youtube, facebook böngészés mindez mobil ill. wifi használttal, kijelző idő kb. 7 és fél óra volt. Vagy szerencsém volt vagy néha dobnak olyan frissítéseket a gyártók Google Playen keresztül ami néha optimalizálással jár :P
ui: néha kikapcsolom a mobilt de az is max 5 perc csak a kikapcsolás kedvéért.

[ Szerkesztve ]

(#523) Krinyo válasza dutrás (#521) üzenetére


Krinyo
senior tag

Ilyen amikor visszanyal a fagyi. :) A problémákat legtöbbször a szarul megírt appokban kell keresni, nem a rendszerben...

(#524) dutrás válasza Krinyo (#523) üzenetére


dutrás
őstag

Tudod nekem igazából a stílussal van a problémám. Sokat láttam már ezen a fórumon de még ilyet nem.
Süt a hozzászólásokból a lekezelés és az egymás ajnározása. ( a mester és padavanja :)))
Aztán többedik visszaigazolás az ellenkezőjéről.
A végén meg az is kiderül hogy nem csak a saját telefonomat láttam.

P50 pro/P40 Lite

(#525) szemesi69 válasza dutrás (#524) üzenetére


szemesi69
addikt

Na mutass valamit a hozzá értésedről, inkább ne, nem érdekel. Remélem a jó tanácsaid nem követik vakon, mert csak szívás lesz :W

Xiaomi redmi note 12 pro

(#526) taschner


taschner
aktív tag

Sziasztok!
Kaptam ma egy ilyent
huawei p30 lite tükör tok
Kell valamit csinálnom a be állításokkal vagy csak rakjam rá és kész?

[ Szerkesztve ]

A motorozás egy élmény!!!

(#527) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Ugye most nem azt akarják irni egyesek hogy a legalavetőbb hiba elháritási lehetőséget sem probálják ki?

Az újrainditásra gondolok.

Nem megbántani akarok senkit se ezzel.

[ Szerkesztve ]

(#528) dutrás válasza szemesi69 (#525) üzenetére


dutrás
őstag

Igen mester :R

P50 pro/P40 Lite

(#529) szemesi69 válasza taschner (#526) üzenetére


szemesi69
addikt

Szia! Ha ez be van kapcsolva, tedd rá menni fog. Annyi hozzá értő van itt, de nem tolonganak segíteni :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#530) Doki42


Doki42
őstag

Sziasztok!
Gcam ot valaki tesztelt már ezen?
Köszi :)

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#531) taschner válasza szemesi69 (#529) üzenetére


taschner
aktív tag

Köszönöm de ezt hol találom mert elvesztettem a fonalat a 10-esel
Meg van köszönöm

[ Szerkesztve ]

A motorozás egy élmény!!!

(#532) HoldfenyLuna válasza aprokaroka87 (#527) üzenetére


HoldfenyLuna
aktív tag

Az volt az egyik első, csak ugye Anyukám 40 km-rel odébb van, ráadásul most töltötte a 69-et, ez élete második androidos telefonja, én TeamVieweren mókoltam, meg néztem bele a telefonjába, csak gondoltam előre gondolkozom - mert mondtam neki, hogy most tegye fel töltőre, másnap felhívom és meglátjuk hogyan áll a dolog, de ne tegye újra töltőre addig, hogy lássam mi történt két feltoltes között -, hogyha ez nem segít, akkor közben én itt megkérdezem, hogy tudtok e bármit, ami esetleg felmerült, akár egy bug, bármi, mert ugye nekem nincs ilyen telefonom. Ez egy mondat volt :)
Nem hittem egyébként, hogy komolyabb gond lehet, mert anyunak semmi nem frissülhet automatikusan direkt, se gyári app, se playről leszedett app, csak ha én ott vagyok, hogy lássam, bármi van.

Mint fentebb írtam, FR párti sem a Droid miatt vagyok, hanem az appok miatt, hiszen nem a Droid van az appokra írva, hanem fordítva. Megjegyzem több Főverzió váltást megértem, de nekem most először történtek anomáliáim 9-ről 10-re váltás során, de más gyártó készülékén. De továbbra is az appokban keresem a bibit, csak a gyalulás és újra kezdés az appokkal most jobbnak bizonyult.

Egyébként mindenkinek boldog új évet 😊

(#533) szemesi69 válasza HoldfenyLuna (#532) üzenetére


szemesi69
addikt

Öröm olvasni, korrekt. Merülős bug nincs, teljesen jól jártad körül :R
Az fr. itt bűn egyesek szerint, páran azt mondjuk és a huawei is, hogy ajánlott, nem kötelező ;]
Párom s8-án még soha nem volt fr., pedig volt verzió váltás is, ettől függetlenül voltak érdekes dolgok, de megoldottuk :) A második rész csak kiegészítés, nem neked szól, csak nem akarok külön hsz-t, generálni.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#534) bubus66 válasza dutrás (#524) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia!

Mester mutas fel hány telefon kelt nálad életre? I(Huawei).... Köszönöm!!!! Nem teszem OFF-ba mint anno a mester szemesi69..... nem vita tárgya de itt van jó pár user aki több televófont hozott vissza a halálból mint amit te láttál.. Sajnos a leg nagyobb tudásal rendelkező pont ez miatt távozott örökre, őt úgy hívták, hogy porterocka.. Azóta van egy Cunaja, egy szemesi69, egy egabi67, és még sorolhatnám, a hozzáértőket. Magamat nem emlitem mert én ezekhez csak a csekély 100 halálból visszahozott telefonnal kismiska vagyok...... Itt Huawi téren a legnagyobb Cunaja ha és csak is Ő töle lehet tanulni..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#535) bubus66 válasza szemesi69 (#533) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen ajánlott de mi nem értünk hozzá igaz akkor sem fogunk mikor röhögö görcsöt kapunk a különbőző hibáktól...

Neked nem kell mondani, hogy itt a tiltott szó az mit tud csinálni, de most azért leírom, hogy a párom (anno) Huawei Mate 20Liten az Android 10 után nem csinálta a tiltott szót kb kettő nap után majd nem a fejemhez vágta, hogy olyan lassu mint a tetű. Megcsináltam az FR és láss csodát mint a villám olyan volt szint úgy a Honor 20.. Ki hangsulyózom itt itt is NEM KÖTELEZŐ CSAK AJANLOTT!!!!! szemesi69 mester ezt nem neked szántam.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#536) dutrás


dutrás
őstag

Ti aztán nem tudtok méltósággal visszavonulót fújni.

Bubus66 kolléga tőlem 50000 telefont is hozhattál volna vissza a "halálból" (bár halkan megjegyzem ez inkább a horror és scifi filmek reszortja) én inkább hagyatkozom a saját tapasztalataimra ebben az ügyben. Az pedig hogy döngeted a melled az elég gáz. Utalnék itt a #328-as hozzászólásodra is. Tök dicséretes amit összehoztál a logout-on bár szerintem az eljárásokat és a szofvereket nem te dolgoztad ki attól még nagy segítség másoknak. Viszont az az arogancia és lekezelés amivel itt hirdetitek az igét azokkal szemben akik másképp gondolnak dolgokat az nagyon visszataszító.

Az egész történet adsl kolléga látszólagos nagyobb arányú akkumulátor merüléséből indult. Szemesi69 úr azonnal factory resettet ajánlott amire én több hét után nettó hülyeséggel reagáltam. Ma is így tartom.
Szemesi69 úrnak eszébe se jutott az hogy az akkumulátor használat alatt nézze már meg van e kirívó adat. Ha van akkor esetleg adott alkalmazás adatainak törlésével vagy ujraindítással orvosolható a hiba. (Nálam rendszerint a HVG alkalmazás szokott rendetlenkedni éa még csak frissítés se kell hozzá. Alkalmazásadatok törlése alkalmazás újraindít beállít és mintha misem történt volna fut tovább) Nem! Azonnal factory reset.
Aztán belefut egy hasonló történetbe HoldfenyLuna esete kapcsán. Ejnye.
Többen is írták hogy másképp gondolkodnak erre Ti mint a gyerekek a hozzáértésről meg a tiltott szóról kezdtek rugózni. Komolyan mondom...

Hogy a Huawei miért ajánlotta az fr-t? Mert a szög egyszerű embernek is kell valamit mondani amit esetleg el is tud végezni. Azt hogy az OEM feloldással mit kezd azt majd a következő segítségnyújtásban megmondják.
A te szavaiddal élve Bubus66 csupa sablonszöveget írnak segítségnyújtás gyanánt. Emlékszel?
Nem fog az ügyfélszolgálat minden egyes alkalmazáson végigfutni hogy épp mi akadhatott be hisz több millió alkalmazás létezik. Azt se fogják mondani hogy töröljön alkalmazásadatokat mert jobb esetben csak magát az appot fogja törölni és nem nagyobb kárt fog csinálni.

Már leírtam egyszer hogy több telefonon és frissítésen vagyok túl mindenféle factory reset nélkül. Szép is lenne azt a 74 darab alkalmazást mindíg újratelepítgetni meg beállítani akár kethavonta mert úgyis van biztonsági meg hibajavító frissítés.
De ha visszaolvastok ezzel nem vagyok egyedül.

Én lezárom ezt a meddő vitát részemről. Köszönöm a kitüntető figyelmet.

P50 pro/P40 Lite

(#537) szemesi69 válasza dutrás (#536) üzenetére


szemesi69
addikt

A nagy tudásoddal erre az egyszerű kérésre se voltál képes segítséget nyújtani [link]
Ettől kezdve senki vagy számomra. Eddig nem láttunk tőled semmi érdemlegest, csak a szánalmas mantrádat ismétled. [Ő] nem problémázott, mert ezek szerint értelmes segítséget adtam, te viszont erre sem voltál képes, csak bennünket támadsz mint egy kis iskolás. Ettől legyen orgazmusod ;]
Ez volt az utolsó írásom ebben a topikban, mostantól remélem mindenki problémáját meg oldod. :DD

Xiaomi redmi note 12 pro

(#538) aprokaroka87 válasza dutrás (#536) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Nézd, holdfényluna is elkövette azt a "hibát" hogy nem újrainditással kezdett.

Ha a problémát le író hsz-ben azt írta volna hogy nem volt még újrainditás, akkor lehet az lett volna az első javaslat.

szerény véleményem szerint az újrainditás és vagy kikapcsolás, a hibaelhárítás 0.szintje.

A problémát le iró hsz-ben mindig érdemes adni valamennyi támpontot az ügyben hogy az user mit tett a hiba el háritására.

FR-még mindig nem kőtelező, ha valaki érti annyira a rendszert hogy tudja mit tesz, akkor probálja megoldani ő maga a problémát.

(#539) dutrás válasza aprokaroka87 (#538) üzenetére


dutrás
őstag

Egyet értünk

P50 pro/P40 Lite

(#540) taschner


taschner
aktív tag

Sziasztok!
Egy ilyen tokot rendelt nekem a feleségem.
[link]
De nem azt csinálja amit kell.A telefonon be van állítva az intelligens tok mégse úgy működik ahogy kell.Ha becsukom a fedelet akkor ugyan ugy marad a kijelző ahogy volt.Szerintem ez nem aktív csak egy sima szar.Vagy valami beállítás nem jó? Megy vissza a cégnek szerintem.

A motorozás egy élmény!!!

(#541) Doki42 válasza taschner (#540) üzenetére


Doki42
őstag

Szia ez nem aktív...
Én gyárit vettem az Alzáról :)

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#542) Berzso


Berzso
tag

Sziasztok. Amit tudtam mindent beállítottam, de mégse jelez Skype üzenet érkezésekor az értesítő led.... (az állapotsávon és a zárképeryőn kapok értesítést) Valakinek van ötlete, hogy mit kell még bekapcsolnom. A mellékelt fotókon látjátok amit bekapcsoltam. Előre is köszönöm, hátha megoldható a dolog :)

[ Szerkesztve ]

(#543) BIZ0906 válasza Berzso (#542) üzenetére


BIZ0906
aktív tag

Keress rá a beállításokban az "Akkumulátor optimalizáció"-ra és tedd be a Nem engedélyezett listába a Skype-ot így ha bármi értesítés van azonnal jelez nem csak akkor mikor felébreszted a mobilt. És az "Akkumulátor">Alkalmazásindítás-nál Kézi kezelésre tedd majd három pontra katt és manuális kezelésnél mindent pipálj be. Valahogy így

(#544) Berzso válasza BIZ0906 (#543) üzenetére


Berzso
tag

Köszi a gyors választ, mindent úgy állítottam be ahogy írtad - de sajnos így sem működik... Még nem kaptam android 10 frissítést, nem ez a gond?,

(#545) BIZ0906 válasza Berzso (#544) üzenetére


BIZ0906
aktív tag

Nem mert nekem előtte is ment :( Nem lepődnék meg ha a Skype lenne a bugos.

(#546) Berzso válasza BIZ0906 (#545) üzenetére


Berzso
tag

Lehet, igazad van! Majd esetleg próbálom töröli és újratenni... Köszi

(#547) Doki42


Doki42
őstag

Nincs semmi csak üres a topik😁
Frissítés 10 re még mindíg nem jött :((

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#548) Zavo


Zavo
tag

Sziasztok!
10-es androidnál nem frissülnek a nem gyári widgetek, pl. az időkép meg egy digical nevű naptár widget. Az appok naprakészek, de kirakás után két napig semmit sem mutatott. Két nap után egyszer frissült.
A gyári naptár/óra/időjárás widgeten pontos az idő, az időkép widgeten még 14-e van...
[kép]
Szerintetek?

(#549) Doki42


Doki42
őstag

Sziasztok!
Az normális, hogy a biztonsági frissítés
Októberi? P20 lite decemberi van :F
Köszönöm

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.