Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) szemesi69 válasza Mr.Grincs (#950) üzenetére


szemesi69
addikt

[link] Itt a lista, ahol gyártói garanciával veheted. Magyarországon csak 128 gb.-os van hivatalosan forgalomba, 64gb. nincs. A telekomnál is 84.000 dominóval, gyárilag független dual sim. Nézd meg a listán szereplő üzletek árait. Hogy ér-e ennyit, ezt neked kell eldönteni. Alzához képest nekem a gyártói garancia érne +20 ezret.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#952) Doki42 válasza Mr.Grincs (#950) üzenetére


Doki42
őstag

Újonnan 90-98között van most én 120 ért vettem.
Vagy hardverapro... Ott is óvatosan, nem minden eladó becsületes.

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#953) Doki42 válasza Mr.Grincs (#950) üzenetére


Doki42
őstag


Ennyit tudtunk segíteni

[ Szerkesztve ]

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#954) Mr.Grincs válasza szemesi69 (#951) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Köszi a linket. Megnéztem és legnagyobb meglepetésre az Emag is benne van és a 128 gb-s pávakék lite nincs is rossz áron. [P30 lite 128] :R

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#955) szemesi69 válasza Mr.Grincs (#954) üzenetére


szemesi69
addikt

Azért ne az újra csomagoltat válaszd :) Előtte kérdezz rá a garanciára, mert úgy tünik több helyről szerzik be. A gyártó garanciával közvetlenül huaweihez lehet küldeni, ami a leg gyorsabb jelenleg.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#956) Mr.Grincs válasza szemesi69 (#955) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Áh biztos, hogy nem azt fogom. Bontatlan 128-as kék lesz a befutó.

Doki42:

Köszönöm. :R

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#957) bubus66 válasza szemesi69 (#951) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia azért elég druva a P30 Lite 90 000 Ft féláfásan.

Igaz a Telekomnál a P30 Lite 84000 Ft lista áron

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#958) szemesi69 válasza bubus66 (#957) üzenetére


szemesi69
addikt

Szia! Tartja az árát, ez van. Mondjuk akinek a google nem annyira fontos, p40 lite van ezen az áron, és ahogy olvastam róla eddig, sok mindent működésre lehet bírni rajta.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#959) Doki42 válasza Mr.Grincs (#956) üzenetére


Doki42
őstag

Szívesen

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#960) Mr.Grincs válasza szemesi69 (#958) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Néztem én is a P40 lite-ot, de elment az egésztől a kedvem. Mindent rátudnék rakni ami nekem kéne, de nincs kedvem kínlódni vele, mert úgyis az lenne a vége, hogy mi a ráknak vettem meg ezt a szemetet. Nem tudom hosszú távon mennyire tesz jót a cégnek ez az egész, de szerintem ennek még több idő kell, hogy stabilan menjen minden, ahogy azt elvárná az ember. HMS

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#961) Doki42 válasza bubus66 (#957) üzenetére


Doki42
őstag

Jó kis gép, megbízható és azért fotózni is lehet vele.
Meg vagyok elégedve vele.

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#962) bubus66 válasza szemesi69 (#958) üzenetére


bubus66
nagyúr

így van volt a kezemben P40 Lite (különben van egy alkalmazás amivel lehet telepíteni Google alkalmazásokat), és semmilyen hiányát nem éreztem, a google alkalmazásoknak.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#963) bubus66 válasza Mr.Grincs (#960) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia miért írsz olyat amit nem tudsz, (volt a kezedben P40 Lite?) különben meg sokkal stabilabb és nem kell a google szemetjeivel foglalkozni, volt szerencsém használni, és egy nagyon jó kis készülék. Nekem megvan az az app amivel a google szemetjeit fel lehet tenni. Gyönyörűen rajta minden és egyre több alkalmazás kerül be a Huawei app gallerybe is. És pont most akarom a Honor 20 Prot is meg csinálni, hogy a google szemetjei eltűnjenek.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#964) bubus66 válasza Doki42 (#961) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia tudom nem is azért írtam, látom a szemesi69 rájött, hogy miért.

Különben jók kis telefon volt nekem is..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#965) Doki42 válasza bubus66 (#964) üzenetére


Doki42
őstag

:D

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#966) Mr.Grincs válasza bubus66 (#963) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Volt a kezemben párszor, mert az egyik haverom vett aztán túl is adott rajta 1 hét múlva pont a kínlódás miatt. Nem mindenkinek jön be a google nélküli élet. A telefon maga egyébként jó.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#967) bubus66 válasza Mr.Grincs (#966) üzenetére


bubus66
nagyúr

Pedig el hiheted , hogy a google jobban lopja az adataidat mint a Huawei. A Huawei nem erőszakoskodik, és nem tilt le 24 óra ha egy FR előtt elfelejtek a nagy Google fiókból kilépni.. Pedig szerintem meglehet lenni a nagy goggle nélkül.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#968) Themes


Themes
aktív tag

Üdv még megkérdezem azért mielőtt felrakom.... Most Droid10 van nekem ami elég jól müxik! Érdemes felrakni a most érkezett frissítést. Értem ezalatt hogy nem fog akadozni, lassulni stb...?

Apple iPhone 11 64Gb //PS4 Slim //

(#969) Doki42


Doki42
őstag

Biztonsági frissítésre gondolsz, természetesen.

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#970) Themes válasza Doki42 (#969) üzenetére


Themes
aktív tag

Mostanában így jelennek meg a videók. Miért? Valami ötlet?

[ Szerkesztve ]

Apple iPhone 11 64Gb //PS4 Slim //

(#971) Doki42 válasza Themes (#970) üzenetére


Doki42
őstag

Ha jól látom, nem is látom?

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#972) Themes válasza Doki42 (#971) üzenetére


Themes
aktív tag

Közösbe szántam csak véletlenül rád nyomtam :)

Apple iPhone 11 64Gb //PS4 Slim //

(#973) MR ME válasza Themes (#970) üzenetére


MR ME
aktív tag

SD kártyán van? Mert akkor döglődik...

(#974) Themes válasza MR ME (#973) üzenetére


Themes
aktív tag

Nem, nincs benne kártya! Ezért nem értem! :((

Apple iPhone 11 64Gb //PS4 Slim //

(#975) Fürkésző válasza Krinyo (#930) üzenetére


Fürkésző
tag

Pl. Android 10 alatt nem működő app (és nem is találtam rá alternatívát):

[Battery Notifier BT Free (For Android 9 and under)] szerettem, mert az állapotsávban az akkutöltöttségnek megfelelő színnel (zöld, kék, narancs, vörös) jelenítette meg a %-os értéket. (Sajnos P30 Lite-on már Android 9-cel is csak fehér számok voltak, de más készüléken még működött a színes kijelzés.) Nem is értem a Google mániáját, hogy nem hagy színeket alkalmazni az állapotsávban (Lollipop óta ez az alkalmazás még megúszta, de A10-en bekeményítettek.) Amit kihoztak helyette, az pont a lényeget, a színeket, nem tudja: [Battery Notifier BT Free 2020 (Android 10 and up)]. A különböző PowerBar-ok ehhez képest gagyik és engem zavarnak is.

[3G Watchdog - Data Usage] el sem indul Android 10 alatt. Nem értem, a gyári adatszámláló miért nem a megadott ciklus-kezdethez igazítja a havi adatforgalom elemzését. Nekem pl. hónap 6-án kezdődik az új ciklus, de ha meg akarom nézni 5-én, melyik alkalmazás mennyi netet használt el az adott ciklusban, a gyáriban csak 5 nap elemzését látom.

Muszájna meggyújtani a tüzet. / Tilosna meggyújtani a tüzet. Ugye, milyen idegenül hangzik? Ne erőszakoljuk meg szép magyar nyelvünket! Használjuk a régóta bevált "NEM LENNE SZABAD", "NEM LETT VOLNA SZABAD" fordulatot!

(#976) Doki42 válasza Themes (#970) üzenetére


Doki42
őstag

Meg se nyitja őket? Saját videók vagy letöltött?

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#977) Themes válasza Doki42 (#976) üzenetére


Themes
aktív tag

Most nézem hogy ez egy sorozat ami aviba van, a többit mutatja. Gondolom az avit akkor így mutatja. Mondjuk így is furcsa.

[ Szerkesztve ]

Apple iPhone 11 64Gb //PS4 Slim //

(#978) Doki42 válasza Themes (#977) üzenetére


Doki42
őstag

Nem mindenhez tud képet csatolni a gyári app...
Vlc player mindent ismer ha ez a fontos.

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#979) MR ME válasza Fürkésző (#975) üzenetére


MR ME
aktív tag

3G Watchdog nekem is szívfájdalmam :( de túltettem magam rajta, sztem kezelhetőbb a 10es mint a 9

(#980) MR ME válasza Mr.Grincs (#950) üzenetére


MR ME
aktív tag

Nekem ma sikerült gyári garisat venni itt jó áron, és első benyomásra p20 lite és psmart 2019 után igen, megéri a pénzét a készülék :)

(#981) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Üzemidőben kibír 1 napot a telefon? :R Mik a tapasztalatok? Gondolom jobban birja mint az iPhone 7-esem az alig 2000 mAh-os akksijával 1 napig.

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#982) Themes válasza Mr.Grincs (#981) üzenetére


Themes
aktív tag

Bőven! Én elég sokat telefonálok kB 40 hívás átlag 2 perc +nyomkodom is elég sokat és estére 20-25 %on vagyok! Iphonom mikor volt ugyan ilyen igénybevétellel már délben a töltőn volt!

Apple iPhone 11 64Gb //PS4 Slim //

(#983) Themes válasza Doki42 (#978) üzenetére


Themes
aktív tag

Tényleg a Vlc player mutatja!

Apple iPhone 11 64Gb //PS4 Slim //

(#984) Doki42 válasza Mr.Grincs (#981) üzenetére


Doki42
őstag

1.5 nap nálam de min. 1 teljes nap meg van. :K

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#985) Doki42 válasza Themes (#983) üzenetére


Doki42
őstag

:D

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#986) hardver1985 válasza Mr.Grincs (#981) üzenetére


hardver1985
tag

Ki fogja bírni. :R

Megbízhatóságom: 222 pozitív...

(#987) ricsike_p20


ricsike_p20
tag

Sziasztok. Mivel nem nagyon áll módomban kézbe venni, kipróbálni, hátha Ti segítetek.. Minőségileg milyen a teló? Üveg-fém-üveg? Gyárilag fólia? Gyári füles türhető? Valamilyen tipushiba? Hamarosan telefont kell cserélnem, és ez az egyik kinézett darab. Előre is köszönöm, ha válaszokat kapok. :))

Huawei P8-9-10-20_____ Galaxy S10e,.. S20 FE 5G,.. S21FE - i13mini - i14.

(#988) Doki42 válasza ricsike_p20 (#987) üzenetére


Doki42
őstag

Szia!
Minősége a kategóriájában az egyik legjobb, stabil, fólia gyárilag van rajta, füles-nem a gyárit használom. A többi szerintem a fórum vissza olvasásával megtudható. :K

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#989) Sheen574 válasza ricsike_p20 (#987) üzenetére


Sheen574
csendes tag

[kép] Fogalmam sincs hogy a hátlap üveg vagy műanyag mert első perctől notesztokba pattintottam bele, a gyári fülest használja akinek nyolc anyja van, ki nem állhatom a műanyag füldugaszos tipust (bluetooth fülesből van itthon vagy 12 különböző darab), gyári fólia van elöl hátul, de nem a nanotech huszonnegyedik századi hanem csak valami nagyon alap (de megteszi). :D

[ Szerkesztve ]

(#990) fecaga21


fecaga21
aktív tag

Hát ez a P30 Lite nem egy fényképező bajnok telefon. kép minősége elég gyatra, Nem tiszták a képek ahol nincsenek fények, kicsit zajosak.

(#991) Doki42 válasza fecaga21 (#990) üzenetére


Doki42
őstag

Mihez képest....
Fototrend, egyáltalán nem gyatra te tudsz vrle fotózni? Csak kérdem... :B

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#992) Bogyi007 válasza fecaga21 (#990) üzenetére


Bogyi007
veterán

Hát ezeket a képeket elnézve ebben nem lennék biztos.

És én nem tartom magam egyáltalán fotósnak de éjszaka ilyen képet tudtam vele csinálni 1 hét alatt már...

Vagy például napkeltekor:

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#993) Sheen574


Sheen574
csendes tag

Kérdés: gördülő képernyőmentést már nem lehet csinálni úgy mint a régebbi verziókon, hogy koppintok a kijelzőre, rajzolok egy S betűt és úgy ment? Azt hiszem a gesztusok között volt valami intelligens képernyőkép, vagy hasonló. (Megy itt is csak más módszerrel.)

(#994) Doki42 válasza Bogyi007 (#992) üzenetére


Doki42
őstag

Jók :K

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#995) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Vodafonetól vásárolt telóm van 10 droiddal, feltűnt hogy a letöltött Magazin háttérképek a beállítás dacára mostanság nem változnak mindig egy piros pipacsmezős képet hoz be a telefon.
Újraindítás sem hozott változást. Más is tapasztal(t) hasonlót vagy egyedi eset lehet és mi lehet a megoldás

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#996) szemesi69 válasza Bogyi007 (#995) üzenetére


szemesi69
addikt

Cseréltél témát? Ha igen nem tartottad meg a magazin feloldást. Vagy csak véletlenül mellé nyúltál és kikapcsoltad.
Főképernyő és háttér, magazin feloldás, kapcsold be :) Mindjárt váltogatni fogja :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#997) ricsike_p20 válasza Sheen574 (#989) üzenetére


ricsike_p20
tag

Köszi az infót. Így minőség-érzetre milyen a teló, keret fém vagy múanyag, eleje, háta? Banán lesz belőle, mint a p8-ból? :D (az enyém -is- meghajlott elég szépen annó..)

Huawei P8-9-10-20_____ Galaxy S10e,.. S20 FE 5G,.. S21FE - i13mini - i14.

(#998) fecaga21 válasza Bogyi007 (#992) üzenetére


fecaga21
aktív tag

(#999) Sheen574 válasza szemesi69 (#996) üzenetére


Sheen574
csendes tag

Lezárt képernyőn alulról felhúzod a menűt, balra ott egy idióta lakat. Ha nyomkodod, akkor közli hogy "ez a kép minden alkalommal megjelenik" ha újból megnyomod akkor meg "ez a kép minden alkalommal megváltozik". Három nap alatt jöttem rá, amúgy szívesen. :D (amúgy ez bogyinak ment volna, sorry!)

[ Szerkesztve ]

(#1000) Doki42 válasza fecaga21 (#998) üzenetére


Doki42
őstag

Nem hozzá értőnél ilyen a kép

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.