Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) Kerni62 válasza Doki42 (#689) üzenetére


Kerni62
tag

Szia! Nem találom az említett menüt, és nem frissít EMUI 10-re. Két hete vettem Vodafone-tól. Mit lehet még tenni? Köszi

(#702) Doki42 válasza Kerni62 (#701) üzenetére


Doki42
őstag

Szia!
A Támogatáson belül van, ez gyári app

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#703) samsung ace


samsung ace
tag

Sziasztok. Tegnap vettem egy ilyen telót. De azt vettem észre hogy a nemfogadott hívásokat nem mindig jelzi. Ez mitől van? Be kéne állitani valamit?

(#704) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Nagynehezen a Vodafone bekapcsolta A VoLTE módot.

Digis kártyán már régóta aktív volt...

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#705) Doki42 válasza Bogyi007 (#704) üzenetére


Doki42
őstag

:D boldogság

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#706) kugli


kugli
aktív tag

Sziasztok!
Valaki használ gyári okos (flip) tokot? Megéri megvenni,jól működik?
Megköszönnék egy megbízható webáruház linket! :R

[ Szerkesztve ]

(#707) Doki42 válasza kugli (#706) üzenetére


Doki42
őstag

Szia!
Mióta meg van gyári okostokba van. :D
Alza
Pár hsz. szel visszább írtam.

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#708) kugli válasza Doki42 (#707) üzenetére


kugli
aktív tag

Dánke sőn! :R

(#709) Nekton


Nekton
aktív tag

Sziasztok!

Ehhez a készülékhez keresek szupervékony tokot, amitől kicsit jobb lesz a fogása. Van valami ajánlott?

(#710) #31757056


#31757056
törölt tag

Üdv mindenkinek. Vettem egy ilyen telefont atmenetileg amíg a P30am szervizben van. Olvastam a keresőben korábbi hozzászólások is már foglalkoztak a témával. A facebook Messenger értesítési beállításaival van nekem is gondom, atallitom őket majd mikor a program újra indul ismét vissza állítja magától az alap beállításokat. Sima P30on nincs ilyen gond sem emui 9 alatt nem volt sem emui 10en. Talált esetleg ette valaki megoldást? A netet is túrtam már érte...

(#711) #31757056 válasza #31757056 (#710) üzenetére


#31757056
törölt tag

Megszivattam. Felvettem egy üres 1mp-es wav-ot és azt beallitottam notification sound-nak. Máshogy nem lehetett kiiktatni

(#712) Doki42 válasza #31757056 (#711) üzenetére


Doki42
őstag

Ügyi vagy, nekem sose volt gondom ezekkel... :N

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#713) Themes


Themes
aktív tag

Üdv. Megjött ma a droid 10 de annyi rosszat hallottam róla hogy nagyon gondolkodom hogy felrakjam e! Fagyások, viber üzenet nem jönnek meg mindig, messengeren szarakodik stb....

Apple iPhone 11 64Gb //PS4 Slim //

(#714) Tetsuo válasza Themes (#713) üzenetére


Tetsuo
aktív tag

Én meg azt kérdezném, hogy hogyan lehet örökre letiltani a 10-es telepítését? Mert ugye egyelőre csak a "később" gombra kattintottam.

(#715) Themes válasza Tetsuo (#714) üzenetére


Themes
aktív tag

Sehogy sajnos.

Apple iPhone 11 64Gb //PS4 Slim //

(#716) Doki42 válasza Themes (#713) üzenetére


Doki42
őstag

Hallani sok mindent lehet...
10 van fönt még fagyás nem volt :N

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#717) Themes válasza Doki42 (#716) üzenetére


Themes
aktív tag

Sajnos nem egy telón láttam már személyesen. Mind1 én nem rakom fel úgy döntöttem, már csak a gyári hivásrögítő miatt sem mert állítólag az nem megy rajta, pedig rohadt jó dolog szerintem.

Apple iPhone 11 64Gb //PS4 Slim //

(#718) hangyász2 válasza Themes (#715) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Dehogynem. ADB-vel le kell tiltani a frissítőt.

(#719) Doki42 válasza Themes (#717) üzenetére


Doki42
őstag

P30 as topikba írták, megy a rögzítő ha már fent volt használtad... Olvasd el

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#720) Tetsuo válasza Doki42 (#719) üzenetére


Tetsuo
aktív tag

Amíg nem reseteled.

(#721) Themes


Themes
aktív tag

Még annyi kérdésem lenne a 10 el kapcsolatban hogy milyen előnyei vannak, mivel jobb mint a 9? Köszi.

[ Szerkesztve ]

Apple iPhone 11 64Gb //PS4 Slim //

(#722) Tetsuo válasza Themes (#721) üzenetére


Tetsuo
aktív tag

Előnyről még nem hallottam.

(#723) #31757056


#31757056
törölt tag

Valaki esetleg nem tudja hogyan lehetne elérni hogy a youtube videóknak legyen képe is ezen a telefonon?😄

(#724) Themes


Themes
aktív tag

Üdv. Lefrissítettem végül 10 re! Én Személy szerint lassulást erzékelek, de hallottam olyat hogy tanul valamennyire és egy idő után gyorsabb lesz! Valaki tud erről valamit? (pl kilövök mindent és utána a messenger 2-3 mp mire bejön)

Apple iPhone 11 64Gb //PS4 Slim //

(#725) taschner


taschner
aktív tag

Sziaztok a telon megjelet egy pötty és ide oda lehet huzogatni mi lehet az valami beállitás

[ Szerkesztve ]

A motorozás egy élmény!!!

(#726) Tetsuo válasza Themes (#724) üzenetére


Tetsuo
aktív tag

Lefrissítetted? :Y Az magyarul mit jelent?

(#727) taschner


taschner
aktív tag

Meg találtam nem tudom az asszony hogyan csinálta de csinálta.

A motorozás egy élmény!!!

(#728) #31757056 válasza taschner (#725) üzenetére


#31757056
törölt tag

Navigációs dokk. Ki tudod kapcsolni, általában az ikonok közt van a kapcsoló amiket felülről húzol le, lehet ott kapcsolta be véletlenül

[ Szerkesztve ]

(#729) Doki42 válasza #31757056 (#723) üzenetére


Doki42
őstag

Mi re is gondolsz?? :N

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#730) Doki42 válasza Tetsuo (#720) üzenetére


Doki42
őstag

Reszetelésről nem volt szó :N
De így van :D

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#731) #31757056 válasza Doki42 (#729) üzenetére


#31757056
törölt tag

Kábé arra hogy 10 videóból amit megnézek 1nek van képe is, a reklámok se látszanak a legtöbb, csak nagy feketeseg meg a hang van :)

(#732) Doki42 válasza #31757056 (#731) üzenetére


Doki42
őstag

Nekem tökéletesen megy, nincs fekete rész, nem igazán értem.. :N

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#733) Bogyi007 válasza Themes (#713) üzenetére


Bogyi007
veterán

Semmi ilyet nem tapasztaltam az elmúlt egy hétben amióta frissült a telóm...
Érzetre a sebesség is rendben van, az akku időm sem változott.

Ellenben a Chrome fejlesztőit innen is csókoltatom. Pocsék lett az egész a legutóbbi nagy frissítés óta...

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#734) #31757056 válasza Doki42 (#732) üzenetére


#31757056
törölt tag

Erre gondolok megy a vidi hang van de kép semmi és tényleg a legtöbb ilyen... [kép]

(#735) #31757056 válasza #31757056 (#734) üzenetére


#31757056
törölt tag

Egy korábbi verzióval megjavult

(#736) Doki42 válasza #31757056 (#734) üzenetére


Doki42
őstag

Na ez érdekes...
Én még ilyet nem tapasztaltam. Esetleg youtube forum? :((
Ez böngészőből van? Vagy közvetlen az alkalmazásból?

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#737) Themes


Themes
aktív tag

Nekem egy kalap kaki a 10! Pl a messenger van hogy 7-8 mp mire bejön néha! És vagy 2x le is fagyott!

Apple iPhone 11 64Gb //PS4 Slim //

(#738) Tetsuo válasza Themes (#737) üzenetére


Tetsuo
aktív tag

#722

(#739) Fürkésző válasza Tetsuo (#738) üzenetére


Fürkésző
tag

Sziasztok! Szeretnék néhány kérdésre választ kapni a már régebben P30 Lite-ot használóktól.
1. Ez valami (rossz) vicc, hogy a GPS kapcsolónak be kell kapcsolva lennie pl. az időjárásóra alkalmazások használatához? (Egyelőre még EMUI 9.1) Van erre valami elfogadható indoka a Huawei-nek?
2. Hol lehet utánanézni, milyen funkciók tűnnek el Android 10-re (EMUI 10-re) váltáskor (hívásrögzítésen kívül, ami talán marad FR nélkül)? Esetleg tapasztalat?
3. Mely alkalmazások nem kompatibilisek Android 10-zel? Van erről valami lista?
4. Mit kell beállítani, hogy a Skype üzeneteket, nem fogadott Skype hívásokat jelezze LED-del a készülék? És a Skype üzeneteket hanggal? (A hívásokat hanggal jelzi.)

Muszájna meggyújtani a tüzet. / Tilosna meggyújtani a tüzet. Ugye, milyen idegenül hangzik? Ne erőszakoljuk meg szép magyar nyelvünket! Használjuk a régóta bevált "NEM LENNE SZABAD", "NEM LETT VOLNA SZABAD" fordulatot!

(#740) dutrás válasza Fürkésző (#739) üzenetére


dutrás
őstag

Az időjárás óra aktuális helyhez ahol tartózkodsz frissíti az időjárást igazából azt nem értemhogy a kérdéshogy vetődött fel benned. Ez mindentelefonnál így van.

Funkciók nem tűnnek el esetleg össze van vonva más funkciókkal.

Kompatibilitás problémákról nem tudok esetleg optimalizációs hibák lehetnek.

P50 pro/P40 Lite

(#741) Tetsuo válasza Fürkésző (#739) üzenetére


Tetsuo
aktív tag

Én nem tudok sokmindent az Androidról. A 10-esről még dícséretet nem hallottam, ezért maradok a 9-nél, illetve a hangrögzítést a 10 jogi szabályozás miatt nem támogatja - nekem ez is fontos.
Sok időjárás-applikáció van, választhatsz kedvedre. A GPS nem folyamatosan működik, csak ha frissít a szoftver, pl. ha éppen megnézed, rákeres.

(#742) Tetsuo válasza hangyász2 (#718) üzenetére


Tetsuo
aktív tag

Ehhez rootolni kell, illetve a 9-es frissítése is megáll így?
Én a 9-en akarok maradni úgy, hogy soha többé ne akarjon 10-re frissíteni, de a 9-est igen.

(#743) Themes


Themes
aktív tag

Üdv várható a 10 re valami javítás? Mert néha nagyon rossz idegesítő! Akad néha, meg nekem már vagy kétszer össze is omlot! Vagy egy percig se kép se hang, nem reagált egy gombra sem már azt hittem kuka :) 9 el tökéletes volt, már nagyon megbántam hogy frissítettem. Amúgy a gyári hivásrögítő maradt, de az sem tökéletes mert van mikor a beszélgetés elejétől lemarad 10-20 mp :((

Apple iPhone 11 64Gb //PS4 Slim //

(#744) Fürkésző válasza dutrás (#740) üzenetére


Fürkésző
tag

Tetsuo, dutrás köszönöm a válaszokat.

1. Konkrétan a GPS kapcsolónak ehhez még egyik készülékemen sem kellett bekapcsolva lennie (Huawei EMUI 3.1, 4.0; HTC Sense, Xiaomi MIUI), miután az engedélyt megkapta az alkalmazás a helymeghatározásra.
2. Olyanokra gondoltam, mint pl. a hívásrögzítés, vagy egyéb eltűnt gyári alkalmazás; vagy volt, hogy frissítés után már csak fehér tárcsázó volt, nem lehetett feketét választani; vagy eltűnt a kedvenc gyári témám; de az alkalmazásikonok is sokszor okoztak már csalódást egy-egy frissítés után.
3. Ugye, azt írják, ne engedd fel az Android 10-es frissítést, ha valamelyik alkalmazásod nem kompatibilis vele. Azt előre honnan tudjam? Downgrade-elni meg nem lehet. (Simple-vel pl. sokan szívtak.)
4. Erre senki?

+1. Van valami mód harmadik fél launchere nélkül eltüntetni az ikonok körül a(z ocsmány) fehér négyzetet? Tudom, ez a Google sara, de mégis! Tisztára Windows 98 feeling.

Muszájna meggyújtani a tüzet. / Tilosna meggyújtani a tüzet. Ugye, milyen idegenül hangzik? Ne erőszakoljuk meg szép magyar nyelvünket! Használjuk a régóta bevált "NEM LENNE SZABAD", "NEM LETT VOLNA SZABAD" fordulatot!

(#745) kugli


kugli
aktív tag

Sziasztok!
Feleségem telóján kellene beállítani az sms fogadást értesítést. Nem kapja meg az üzeneteket. Most vettük pár napja,nem ismerem a huawei rendszerét. Hogy tudom alapértelmezetté tenni az üzenet alkalmazást? Nincs most nálam a készülék,este tudom megnézni. Gondolom mivel teljesen friss a rendszer,a face vagy messenger bele kutyul az üzenetekbe.

(#746) Fürkésző válasza kugli (#745) üzenetére


Fürkésző
tag

Szia!
Beállítások / Alkalmazások / Alapértelmezett alkalmazások / Üzenetek / Kijelölöd a kívánt alkalmazást a felsorolásból

Muszájna meggyújtani a tüzet. / Tilosna meggyújtani a tüzet. Ugye, milyen idegenül hangzik? Ne erőszakoljuk meg szép magyar nyelvünket! Használjuk a régóta bevált "NEM LENNE SZABAD", "NEM LETT VOLNA SZABAD" fordulatot!

(#747) Fürkésző válasza Fürkésző (#744) üzenetére


Fürkésző
tag

+2. Nektek normálisan együttműködik a Total Commander Drive plugin-ja a Google Drive-val? Nálam 20-ból 19-szer csak teker, talán egyszer, ha tud kapcsolódni. Csak P30 Lite-on jelentkezik ez a probléma.
(X-plore jól kezeli a Drive-ot, de nem áll kézre. Symbianon jobban tetszett.)

Muszájna meggyújtani a tüzet. / Tilosna meggyújtani a tüzet. Ugye, milyen idegenül hangzik? Ne erőszakoljuk meg szép magyar nyelvünket! Használjuk a régóta bevált "NEM LENNE SZABAD", "NEM LETT VOLNA SZABAD" fordulatot!

(#748) Tetsuo válasza Tetsuo (#742) üzenetére


Tetsuo
aktív tag

up

(#749) kugli válasza Fürkésző (#746) üzenetére


kugli
aktív tag

Danke :R

(#750) Nekton


Nekton
aktív tag

Sziasztok!

Hogy lehet beállítani, hogy az SMS üzenetek ne legyenek átalakítva ékezet nélkülire? Eddig sehol sem találtam.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.