Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) adsl


adsl
aktív tag

Mióta frissített android 10-re ,nálam mintha jobban merülne az akksi...

(#402) szemesi69 válasza adsl (#401) üzenetére


szemesi69
addikt

Gyári vissza állítás gondolom nem volt? Nem ártana.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#403) bubus66 válasza szemesi69 (#402) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia mester!
Én már nem is ajánlom, csak jókat mosolygok. Főrendszer csere után ajánlott „Gyári beállítások visszaállítása”. Könnyebb sírni-ríni, hogy ez a hibája meg az a hibája.

Még annyival kiégésziteném, hogy nem ártan az alkalmazásokat is újra telepíteni, és a backupból visszaállítani.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#404) szemesi69 válasza bubus66 (#403) üzenetére


szemesi69
addikt

Szia! Így van :)

Xiaomi redmi note 12 pro

(#405) adsl


adsl
aktív tag

Köszönöm a segítséget.Megcsináltam a gyári visszaállítást. Azért meg elnézést hogy én nem vagyok egy telefon meg egy android guru! Azért itt kérdeztem mert itt ti értetek hozzá és tényleg köszi én nem tudtam hogy kell a gyári visszaállítás.Pár minialkalmazást nem találok de biztos ez is a hozzá nem értésem miatt van.

(#406) Zavo


Zavo
tag

Sziasztok!
Gyakran, amikor előveszem az övtokból, kéri a pinkódot, mintha újraindult volna a teló, vagy kontakthibás lenne a SIM kártya. Most is biztos újraindult, mert a futásidő 20 percnél jár. Van valami log, ahol látni lehet hogy mi történt? Köszi! János

[ Szerkesztve ]

(#407) Krinyo válasza Zavo (#406) üzenetére


Krinyo
senior tag

Nem túl szűk a tok? Ha hosszan benyomódik a bekapcsológom, újraindul!

(#408) Zavo válasza Krinyo (#407) üzenetére


Zavo
tag

Annyira nem érzem szűknek, de figyelni fogok rá.

(#409) adsl


adsl
aktív tag

Másnak is gyorsabban merül az akksija android 10 óta?

(#410) szemesi69 válasza adsl (#409) üzenetére


szemesi69
addikt

Most állítottad vissza, 4-5 töltés után fog beállni rendesen. A kérdésedre válaszolva, nekem nem merül jobban.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#411) adsl válasza szemesi69 (#410) üzenetére


adsl
aktív tag

Köszönöm szépen a válaszod és a tájékoztatást. Itt mindig tanulok aminek örülök. :R

(#412) szemesi69 válasza adsl (#411) üzenetére


szemesi69
addikt

Remélem semmilyen mentést nem tettél vissza, névjegyzéken és képek- videókon kívül, mert a hiba is vissza kerülhet. Mindent újra kell telepíteni és belakni, mint egy új telefonnál.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#413) bubus66 válasza szemesi69 (#412) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen én rosszul írtam. Köszi

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#414) Krinyo válasza adsl (#409) üzenetére


Krinyo
senior tag

Az enyém Mate 20 Pro, de a 10-essel visszakaptam a 9.0 üzemidejét, a készenléti sokkal jobb.

(#415) adsl


adsl
aktív tag

Köszönöm a válaszokat. Csak a névjegyzéket tettem vissza. Minden más alkalmazást ami nekem kell azokat újra telepítettem. De még tölteni nem kellett. Igaz nem nagyon nyomkodtam. De ma már fogom. Amúgy a 4-5 töltés után mitől változik majd az akksi?

(#416) Peace


Peace
nagyúr

[link] Ez egy jóféle tok? Nem szereték most külön üvegfóliát is hirtelen. Csak szeretném egy rendes védőtokkal együtt odaajándékozni a telefont Karácsonykor. Hogy nehogy baj legyen, ha leejtené. De ne tegye!!!!! :DDD

(#417) bubus66 válasza Peace (#416) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia! Nekem ilyen tokban eset le ha nincs jarta üvegfólia akkor reped a kijelző.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#418) Peace válasza bubus66 (#417) üzenetére


Peace
nagyúr

Akkor lehet jobban járunk egy sima szilikontokkal a hátára és egy üvegfólia? Van valami tuti jó áron? Ali-ról rendeltünk a P9 Lite-omhoz meg a Honor 8-hoz is, de az ugye idő. A telefon meg szerdán derül ki, hogy meglesz-e vagy sem. Addig nem akarok előre venni semmit hozzá...

(#419) bubus66 válasza Peace (#418) üzenetére


bubus66
nagyúr

Keresgetni kell, ezt neked kell tudni, hogy milyet szeretnél.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#420) Strezi válasza adsl (#409) üzenetére


Strezi
őstag

Mintha pár app továnbb maradna háttérbe... lehet hogy beállítások kérdése. Talán változott valami alapértelmezett érték? De, nem jelentős a különbség. SMS szines lista nem tetszik, akármennhire is dark módos.

Nem, nem fogok gyári visszállítást csinálni, egy fizetős szkinnel pöccre belakott és berendezett telón! :W

Használt LiFePo 15kWh akuk eladóak! ... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

(#421) adsl


adsl
aktív tag

Tudnátok ajánlani értesítési appot? Mert ez a gyári elég nehezen észrevehető. Előlapi kamerát gondolom nem lehet ilyen célra használni valami appal?.

(#422) Doki42


Doki42
őstag

Sziasztok!
Januárba nekem is jön egy ilyen.
Remélem olyan stabil lesz mint az elődje. :D

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#423) Doki42 válasza szemesi69 (#351) üzenetére


Doki42
őstag

Szia!
Szeretném megkérdezni, összefoglaló lesz erre a mobilra?
Nem találom :((
Köszönöm.

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#424) szemesi69 válasza Doki42 (#423) üzenetére


szemesi69
addikt

Szia! Csak akkor lesz ha valaki vállalja, hogy készít. A tesztben benne van a lényeg. Én váltottam P 30-ra. A lite a fiamé lett, így már csak olvasom a topikot. Ha kérdésed van tedd ide, ha tudunk segítünk.
Stabilitással nem lesz gondod, csak jókat tudok mondani, pár hónapig használtam, semmi probléma nem volt, jó képeket készít, üzemidő jó, gps kiváló, jó választás.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#425) bubus66 válasza Doki42 (#423) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia!

Szerintem neked ugyan annyi elkészíteni, mint másnak (ez nem rossz indaulatból mondom). A szemesi69 mesternek is megfordult a fejében, hogy készít egyet. Segíteni segítünk, ha szeretnél csinálni, gondolom a mester is.

Azért, hogy a kérdéseit az user ugyan úgy feltegye mit, ahogy eddig is tette, sajnos nem fogja venni a fáradtságot, hogy elolvassa, a Téma Összefoglalót, ezt mi a szemesi69-el tapasztalatból tudjuk.

Ha meg megírod neki, hogy olvassa el a Téma Összefoglalót, akkor megsértődik, és kezdődik a vita, és a veszekedés a topikba, és annak nincs jó vége. Mert akkor meg jönnek a szankciók stb.

Többek között ezért is nem csinált(tunk), Téma Összefoglalót.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#426) Doki42 válasza szemesi69 (#424) üzenetére


Doki42
őstag

Köszönöm szemesi69 ;]
Neked is bubus66. :C

[ Szerkesztve ]

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#427) adsl


adsl
aktív tag

Ha rezgésre állítom a telefont a rezgés erősségét és gyakoriságát lehet valahol állítani?Pl hogy milyen erősen rezegjen ha hívnak.

(#428) Peace


Peace
nagyúr

Na meglett a teló 45k-ért. Most megyek délután üvegfóliát rakatni rá meg veszek hozzá egy tokot. Remélem nagy meglepetés lesz, párom nem is számít semmi ilyesmire. Legyen már egy használható telefonja. A Honor 8-at meg megpróbáljuk valamennyiért elpasszolni....hátha. Én néha kivagyok idegileg a P9 Lite 2017-től, de magamnak nem veszek. Arra sajnálom a pénzt. :DDD

Amúgy meg gusztustalan ez az irány, hogy plusz védelem nélkül életveszély a teló. Eleje törik, háta karcolódik......jól kivan ez találva. :((( Ráadásul ezzel a nyomorult ívelt kijelzővel még **arul is néz ki az üveg rajta......

[ Szerkesztve ]

(#429) Strezi válasza Peace (#428) üzenetére


Strezi
őstag

Van rajta alapból egy vastagabb fólia ;)

Használt LiFePo 15kWh akuk eladóak! ... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

(#430) bubus66


bubus66
nagyúr

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#431) szemesi69


szemesi69
addikt

Boldog karácsonyt mindenkinek!

Xiaomi redmi note 12 pro

(#432) Doki42


Doki42
őstag

Boldog Karácsonyt nektek! :DD

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#433) Doki42


Doki42
őstag

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#434) Themes


Themes
aktív tag

Üdv. Ez a Mi kamera mit csinál pontosan, illetve mire jó?

Apple iPhone 11 64Gb //PS4 Slim //

(#435) DS39


DS39
nagyúr

mobilarena teszt:
"még a kategóriáján belül is nagyon gyenge a kontrasztaránya" - 1083:1
"igen mélyre benyúló notch"

gsmarena teszt:
"Large display with good contrast and color accuracy, and a tiny notch" - 1231:1

🤨

[ Szerkesztve ]

(#436) Sutyi73


Sutyi73
csendes tag

Sziasztok! P30 lite telefonomon a hívóképek nem jelennek meg egèsz képernyőn, csak egy kis körben. A Google névjegy alkalmazást telepíti ugyan, de nem lehet alapértelmezett ként beállítani. Tud valaki segíteni? A telefon 10 és androidra frissítés után lett ilyen. A feleségemnek ugyan ilyen telefonja van, azon működik rendesen.

(#437) dutrás válasza szemesi69 (#402) üzenetére


dutrás
őstag

Én soha nem csináltam gyári visszaállítást Mate 9-en pedig 3 főverzió és számtalan EMUI rrissítést megélt. Soha nem volt gond merüléssel vagy működési rendellenességgel.
A cloud-ba mentett alkalmazások csak alkalmazás adatokat beállítási adatokat mentenek nem hibás működést.
Most Mat 20 prom van amire gyakorlatilag felhőből áthúztam a Mate 9 beállításait és alkalmazásait. Mondhatom nyugodt szívvel hogy mind üzemidő terén mind sebesség terén kifogástalan.
Szerintem nettó hülyeség főleg 60 vagy annál is több alkalmazás újratelepítgetése.
Maximum a ClearCash recovery menüben.

P50 pro/P40 Lite

(#438) szemesi69 válasza dutrás (#437) üzenetére


szemesi69
addikt

Azt teszel amit akarsz. Nem kötelező az én véleményem és tapasztalatom elfogadni. Úgy látom nincs ilyen telefonod, mivel a mate szériát hozod példának. Nettó hülyeségnek nevezni valamit nem bölcs dolog, innentől nincs mit mondanom. További szép napot. Részemről ennyi volt.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#439) dutrás válasza szemesi69 (#438) üzenetére


dutrás
őstag

A válaszodban egyetlen érvet nem említettél viszont a hangvételedből érződik hogy nem tetszik a más vélemény.
Rengeteg topikban ajánlgatják ezt az opciótbszerintem fölöslegesen. Nem említettem de más gyártók telefonjainál is hasonlóképpen jártam el és sosem volt gondom. (bár ők kevesebb ideig voltaka a kezeim közt)
Az hogy ez Mate 20 pro avagy P30 lite nem releváns hisz ugyanazon szisztéma alapján épül fel a rendszer. Csak hardverben külömbözik.

[ Szerkesztve ]

P50 pro/P40 Lite

(#440) szemesi69 válasza dutrás (#439) üzenetére


szemesi69
addikt

Arra tanítottak, ha meg szólítok valakit köszönök, a fórum etikett is azt kívánná. Kapásból nettó hülyeségnek nevezted az ajánlásom véleményem. Ezek után ne várd el, hogy bármivel bizonyítsam az állításom. Úgy reagáltam, amit a stílusod kiváltott belőlem. Ezek után többet nem fogok reagálni, bármit írsz is. Mivel udvarias ember vagyok, így újra szép napot kívánok neked.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#441) dutrás válasza szemesi69 (#440) üzenetére


dutrás
őstag

:R

P50 pro/P40 Lite

(#442) bubus66 válasza szemesi69 (#440) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia mester!

Hagyd biztos úgy van ahogy a fórumtárs mondja millió Huawei telefonja volt, mi csak kis miskák vagyonk azzal, amennyit vissza hoztunk a halálból. De jó mosolyagtam a hozzáértésen.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#443) bubus66 válasza dutrás (#441) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia dutrás!

Tisztelt dutrás úr!

Nálunk az a szokás ha valahova bemegyek akkor köszönök, ha segitenek akkor megköszönöm a segítségnyújtás.

Legközelebb ha valahol trokollkodsz legalább előtte ne esen már nehezedre köszöni.. Köszönöm, hogy elolvastad.

Nem védeni akarom a szemesi69 de több Huawei telefon volt a kezében (vagy hozott vissza a halálból) mint amit te láttál.

Természetesen én tiszteletben tartom mindenkinek a véleményét, és írásodat, megha teljesen más a véleményem, róla.

Azért egy kérdés szeretnék feltenni neked miért szokták(tuk) ajánlani (hangsulyozom nem kötelező) a Factory reset főverzió telepítése után? Egy mondat...

Kívánok neked Boldog Újévet.

Legyen további szép napod.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#444) dutrás válasza bubus66 (#443) üzenetére


dutrás
őstag

Akkor hát beköszönök.
Sziasztok.

Még most sem látom az írásaitokban hogy miért.

P50 pro/P40 Lite

(#445) szemesi69 válasza bubus66 (#443) üzenetére


szemesi69
addikt

Köszönöm mester :R
Így karácsony után a békesség jegyében megbocsátunk mindenkinek, elfogadjuk a véleményét, szerintem már érti mi volt a hiba :R

Xiaomi redmi note 12 pro

(#446) bubus66 válasza dutrás (#444) üzenetére


bubus66
nagyúr

Tettem fel egy kérdést légyszíves válaszold meg

A kérdés így hangzik.

Miért szokták(tuk) ajánlani (hangsulyozom nem kötelező) a Factory reset főverzió telepítése után? Egyetlen mondatban lelehet írni.

Hány Huawei telefont sikerül már meg csinálnod, eddig ha megkérdezhetem?

Melyik telefonál volt 3 főverzió? Amikor a gyártó mindegyikre csak kettöt válal. Nekerevjük a 9.1 mert az nem főverzió..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#447) bubus66 válasza szemesi69 (#445) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nincs mint így van van akinek a békességnek kellene lenni..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#448) bubus66 válasza dutrás (#444) üzenetére


bubus66
nagyúr

Huawei Mate 9 Android 7.0 alapon jött ki, megkapta a Android 8.0 = egy főverzió, Android 9.0 = kettő főverzió és talán a 9.0=9.1 verzió frissítés. Én nem találatam 3. főverziót..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#449) dutrás válasza bubus66 (#448) üzenetére


dutrás
őstag

Bocsánat ez valóban így van. Viszont a 9-el jött az ext helyett az erofs fájlrendszer. Valóban 9.1 re frissült utólsóként többet nem kap nagy valószínűséggel.
A factory reset gyakorlatilag sallangmentesen alaphelyzetbe állítja a telefon szoftverét.

P50 pro/P40 Lite

(#450) bubus66 válasza dutrás (#449) üzenetére


bubus66
nagyúr

A főverzióra való frissítéskor azért ajánlott a factory reset, mert a régiben lehetnek olyan alkalmazások, amik nem kompatibilisek azzal, verzióval, amit újonnan telepítettél. Lásd Mate 20 Lite az Asztalra kihelyezett gyors indító ikon bugusak a 10-esen ezért, mikor meg csináltam az FR érdekes módon el is tűnt tehát ezért is kell a FR..

További szép napot!

Bolodog Újévet Kívánok!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.