Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) Strezi


Strezi
őstag

Hosszabb zárolás után szeretném ha nem kérne PIN unlockot (ujlenyomatot használok amúgy). Merre keressem az beállítást?

Használt LiFePo 15kWh akuk eladóak! ... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

(#302) szemesi69 válasza Strezi (#301) üzenetére


szemesi69
addikt

Ne keresd, nem tudod ki kapcsolni. azért van ez elméletileg, hogy a pin kódot ne felejtsd el,, ezért pár naponta feldobja.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#303) Strezi válasza szemesi69 (#302) üzenetére


Strezi
őstag

Ok, köszönöm. Kicsit :W , de majd kibirom valahogy ;)

Használt LiFePo 15kWh akuk eladóak! ... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

(#304) adsl


adsl
aktív tag

A zárképernyőnek vannak a háttérképen kivül valamilyen beállítási lehetőségei?

(#305) adsl


adsl
aktív tag

Energiatakarékos módba van a telóm. De a lépés számlaló nem látszik a zártképernyőn. Pedig be van kapcsolva. Mi lehet a baj?

(#306) szemesi69 válasza adsl (#305) üzenetére


szemesi69
addikt

Amivel kezdted, az a baj. Kapcsold ki az energia takarékos módot.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#307) adsl


adsl
aktív tag

[kép]

[ Szerkesztve ]

(#308) adsl válasza adsl (#307) üzenetére


adsl
aktív tag

Kivan kapcsolva és mégsem mutatja.És mi az az óra szerű ikon az akku %töltöttsége mellett?

(#309) szemesi69 válasza adsl (#308) üzenetére


szemesi69
addikt

Hát akkor passz, nekem az volt az első, hogy kikapcsoltam a lépés számlálót, sose használom. Adat megtakarító be van kapcsolva, azt jelzi ha jól emlékszem, de azt se használtam sose.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#310) adsl válasza szemesi69 (#309) üzenetére


adsl
aktív tag

És azt hol kapcsoltam be?Az adatmegtakarítót?

[ Szerkesztve ]

(#311) Black_Raven válasza adsl (#310) üzenetére


Black_Raven
veterán

A teljesítmény mód van bekapcsolva. Az az óraszerű ikon.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#312) szemesi69 válasza adsl (#310) üzenetére


szemesi69
addikt

Rosszul mondtam, a teljesítmény módot kapcsoltad be.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#313) adsl


adsl
aktív tag

Köszönöm a segítséget.Már csak azt nem értem a lépésszámlálót miért nem mutatja..

(#314) Black_Raven válasza adsl (#313) üzenetére


Black_Raven
veterán

Nekem sem mutatja, mert nem a gyári magazin feloldást használom, vagy törölted az Egészség appot.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#315) adsl válasza Black_Raven (#314) üzenetére


adsl
aktív tag

Nem töröltem.és hol lehet visszaállítani ezt a gyári magazin feloldást?

(#316) Black_Raven válasza adsl (#315) üzenetére


Black_Raven
veterán

Témák>Saját>[kép]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#317) adsl válasza Black_Raven (#316) üzenetére


adsl
aktív tag

Akkor valamit nem jól csinálok mert nálam nem mutatja a lépésszámlálót.

(#318) Black_Raven válasza adsl (#317) üzenetére


Black_Raven
veterán

De magazin feloldásra van állitva?[kép] mert nekem nem azon van, és nincs is lépés számláló.

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#319) adsl válasza Black_Raven (#318) üzenetére


adsl
aktív tag

[kép] Így? Mert bármit csinálok ez így marad.

[ Szerkesztve ]

(#320) adsl válasza Black_Raven (#318) üzenetére


adsl
aktív tag

[kép] sikerült,ez nem volt kikapcsolva. Így most energiatakarékos módba is mutatja.

(#321) ::Trunks:: válasza Alastair' (#286) üzenetére


::Trunks::
senior tag

Mate 20 pro-t vásároltam végül!

::Trunks:: felhasználónak 26 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! /Régi rendszer szerint, plusz a mostani/

(#322) Alastair' válasza ::Trunks:: (#321) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Jó döntés.

Alister from Hell

(#323) ::Trunks:: válasza Alastair' (#322) üzenetére


::Trunks::
senior tag

Én is úgy érzem,hogy méltó váltás lett :K

::Trunks:: felhasználónak 26 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! /Régi rendszer szerint, plusz a mostani/

(#324) adsl


adsl
aktív tag

Ti milyen gyakran indítjátok újra a telefont? Mert nekem sokszor 60-70% a memória használa. Állandóan az erősítés gombot nyomkodom.

(#325) Strezi válasza adsl (#324) üzenetére


Strezi
őstag

Rendszeresen nem, azaz havonta sem. Gyakorlatilag csak amikor szoftert frissített.
De, ez droidon maximálisan felhasználás függő. Én kapcsolgatom ki az appokat rendszeresen, meg alapból sem vagyok egy heavy user ...

[ Szerkesztve ]

Használt LiFePo 15kWh akuk eladóak! ... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

(#326) kugli válasza adsl (#324) üzenetére


kugli
aktív tag

Lehet hülyeséget írok,de androidnál épp az a lényeg,hogy minnél több minden maradjon memóriába. Ha folyton "erősítesz" akkor pont a gördülékenységről gyorsaságról mondasz le.

(#327) adsl válasza kugli (#326) üzenetére


adsl
aktív tag

Köszönöm a választ.

(#328) bubus66


bubus66
nagyúr

Sziasztok elköszönök eladtam a Huawei P30 litet, jó kis telefon volt ez hiszen látszik a fórumon. Igen lehet, hogy itt sokan nem tudják ki vagyok vagy voltam, sajnos belefáradtam, ugyan úgy mint a mestereim is, anno nagyo sok telefont hoztunk vissza a halálból, de sajnos az itteni közösség nagyon más lett. Persze ha kell és tudok akkor segítek valakinek (Szemesi69 neked bármikor).

A legnagyobb probléma, az hogy az ászok közül az egyik (porterocka) végleg törölte magát.. a Cunaja is segít még de már nem az az aktivitás, mint valamikor volt.. Sajnálatos, hogy ezt itt így sikerült elérni, én tudom az okát sajnos...

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#329) szemesi69 válasza bubus66 (#328) üzenetére


szemesi69
addikt

Szia! Köszönöm a sok segítséget, sok sikert az új készülékhez :) Nem akarok hozzá fűzni semmit, igazad van én értem az okokat, ami miatt, így döntöttél. Van élet az itteni fórumon kívül is, ott bármikor beszélhetünk :) :R

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#330) bubus66 válasza szemesi69 (#329) üzenetére


bubus66
nagyúr

Így van és szoktunk is beszélgetni. én is köszönöm a segítséget. Neked természetesen bármikor rendelkezésedre állok, segítség terén..

Maradok a fórumon csak már nincs az a tűz és az aktivitás mint anno a volt a P8 Lite (ahonnan Egabi71 kivagyunk tiltva) meg a P9 Lite topikba. Azért az mg mutatkozik kik a barátok, veled és még egy pár userrel köztük Egabi71, Kengyel velük telefonon is tartom kapcsolatot, veled meg a legtöbbet a FB beszélünk. Most már csak olvasgatok, és sokszor csak mosolygok (de ezt neked nem kell mondani) mert amennyi hozzáértő van itt az már csak meg mosolyogtatni tud.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#331) Pecc


Pecc
őstag

Sziasztok!
Hogyan lehet kikapcsolni a 20% töltöttségi szinttől való virnyogást?
Illetve valami okosabb kamera létezik erre, ami nem korlátozza a különböző módoknál a felbontást?

Köszi. :R

(#332) pajibá


pajibá
tag

Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy lehet kikapcsolni a feloldó pöttyös variát. Nem tudom mi a túrónak állítottam be. :W Köszi!

(#333) Black_Raven válasza pajibá (#332) üzenetére


Black_Raven
veterán

Beállitások>Biztonság és adatvédelem>Zárképernyő jelszó>kikapcsolása.:)

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#334) pajibá válasza Black_Raven (#333) üzenetére


pajibá
tag

Köszi szépen. :R
Azért nem mertem eddig ott kikapcsolni, mert ezt írta ki, hogy akkor az újlenyomatolvasó sem lesz elérhető. Mivel nem használom, így nem is érdekel.

(#335) adsl


adsl
aktív tag

Sziasztok.Érdeklődnék hogy milyen telefontokot tudnátok ajánlani? Olyat ami valamennyire esetleg ütésálló illetve valamennyire vízálló. Arra gondolok hogy pl esőbe ne ázzon el a zsebembe. Vannak ilyen tokok elérhető áron? Nem húszezres tokra gondolok.

(#336) FireFox1996 válasza adsl (#335) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Ha a telefon nem vízálló (a p30 lite nem az), akkor nincs olyan normál tok, amitől lesz vízálló a telefonod. Van külön vízálló tok, ami akkor használatos, ha medencébe akarod vinni, akkor bele lehet tenni, ez úgy néz ki, mint egy szatyor, aminek a teteje zárható.

Ha olcsó tok kell, és nem sürgős, akkor ebay, amazon-on lehet nézni, ezer ft alatt vannak, sőt van ami csak 2-300 ft-ba kerül. A szállítási idő kb 3-4 hét. De mivel most jön a dömping (black friday, karácsony) így lehet, hogy 6-8 hét mire MO-ra ér a cucc.

Ha sürgős, akkor itthon, ami 3-5e ft között van.

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#337) djnyakesz


djnyakesz
aktív tag

Sziasztok!
Huawei Cloud-al kapcsolatos kérdés:
folyamatosan jelzi a telefonom hogy mindjárt tele az 5gb tárhely.
Valójában engem totál hidegen hagy ez a cloud, nem is kértem hogy használja (asszem) :D max a biztonsági mentés jó ha ott van de aképeket totál felesleges hogy felszinkronizálja.
Van olyan lehetőség hogy ezt kikapcsoljam esetleg megadjam neki hogy NE IDE hanem máshova szinkronizáljon adatokat?

Köszi

(#338) bubus66 válasza djnyakesz (#337) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia kikell kapcsolni a HiCareben a szinkronizálást, a galériára. A jelőlések alapján tudod elérni.


[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#339) pajibá


pajibá
tag

Sziasztok! Megint kínom van. Hogyan tudok névjegyekhez egyedi csengőhangot beállítani?
Nem csoportokhoz. A P10 en ment, itt nem. Ugyan látja, ott van, de nem működik.
Köszi előre is.

[ Szerkesztve ]

(#340) szemesi69 válasza pajibá (#339) üzenetére


szemesi69
addikt

Legfelső, zene a készüléken.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#341) pajibá válasza szemesi69 (#340) üzenetére


pajibá
tag

Köszi. Akkor az előre beállítottakat abba a mappába kell másolnom, ha jól értem? :F

(#342) szemesi69 válasza pajibá (#341) üzenetére


szemesi69
addikt

Nem kell, nekem ott jelenik meg, ami memóriakártyán van.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#343) pajibá válasza szemesi69 (#342) üzenetére


pajibá
tag

Köszi. Sajna nekem 3 zenét lát összesen, pedig a memkártyán vannak a zenék. :W :W :W

(#344) szemesi69 válasza pajibá (#343) üzenetére


szemesi69
addikt

Sajnos így nem tudok segíteni, nekem nem sok zene van memóriakártyán, de azt látja mind.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#345) pajibá válasza szemesi69 (#344) üzenetére


pajibá
tag

Köszi szépen az eddigieket is. :R
Nekem is csak a hívókhoz vannak, mert zenét én nem hallgatok telefonon. Kínlódok még egy sort, aztán.... :F

(#346) szemesi69 válasza pajibá (#345) üzenetére


szemesi69
addikt

Zene lajátszódnál sem jelennek meg? Vedd ki a memóriakártyát, majd tedd vissza, előtte kapcsold ki a telefont, hátha csak ennyi nyügje van.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#347) bubus66 válasza pajibá (#345) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Próbáld meg ezt

Saját csengő hangok.
A saját csengőhang (sms jelzőhang, ébresztő, stb.) bemásolását az SD kártya média mappán belül milyen könyvtárszerkezetbe kell elvégezni hogy megjelenjen a telefon menüjében.
SDcard->media->alarms
SDcard->media->notifications
SDcard->media->ringtones

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#348) pajibá válasza szemesi69 (#346) üzenetére


pajibá
tag

Ott megjelennek. Megtörtént a kikapcs, kivétel, újraindítás. Semmi... :W

(#349) pajibá válasza bubus66 (#347) üzenetére


pajibá
tag

Köszi neked is! Ott vannak az utolsóban. Mégse működ. :W

(#350) pajibá válasza pajibá (#349) üzenetére


pajibá
tag

Pedig be van állítva az SD kártya alapértelmezettnek. :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.