Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1401) Doki42 válasza weinmaker (#1400) üzenetére


Doki42
őstag

Névjegyzék, beállítások, megjelenítési beállítások... Bocsi😎

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#1402) weinmaker válasza Doki42 (#1401) üzenetére


weinmaker
őstag

Ott meg csak az van, hogy lista rendezési elve, és nevek megjelenítése.

P9-en nem volt ilyen szívás, nem is értem.

[ Szerkesztve ]

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#1403) Doki42 válasza weinmaker (#1402) üzenetére


Doki42
őstag

Pedig ott kell lennie..
Fiókokat nem látsz?

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#1404) weinmaker válasza Doki42 (#1403) üzenetére


weinmaker
őstag

Ez van

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#1405) Doki42 válasza weinmaker (#1404) üzenetére


Doki42
őstag

Olvasd el.. MEGJELENÍTÉSI BEÁLLÍTÁSOK TE MÁSHOL VAGY

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#1406) weinmaker válasza Doki42 (#1405) üzenetére


weinmaker
őstag

Remélem ez az.

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#1407) Beretvás válasza weinmaker (#1406) üzenetére


Beretvás
addikt

Ha összes névjegyre teszed akkorsem látszik?

(#1408) weinmaker válasza Beretvás (#1407) üzenetére


weinmaker
őstag

Nem. Bazzz, megvan. A név előtagjához írtam be. Ekkora balf@szt mint én! :D Bocsi! :W :W :W

[ Szerkesztve ]

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#1409) Doki42 válasza weinmaker (#1406) üzenetére


Doki42
őstag

Ez igen..

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#1410) Doki42 válasza weinmaker (#1408) üzenetére


Doki42
őstag

🙄😁😜

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#1411) No.01


No.01
őstag

Sziasztok,

V.mi normalsi "faltol falig" uveget keresnek ami ha lehetseges akkor nem "keppontos" a kollegam rendelt v.mit ha jol emlekszik akkor 11-12EUR votl postaval egyutt, tok jo lenne de ha a kijelzo nem aktiv akkro televan apro, de lathato pontokkal. En kis naiv azt gondoltam, h ilyen csak a nagyon olcso kinai uvegekben van, de vagy tevedtem vagy ot vertek at...

Szoval barmilyen ajanlast szivesen vennek ;)

(#1412) Beretvás válasza No.01 (#1411) üzenetére


Beretvás
addikt

Mármint üvegfóliáról van szó? Ha pontok vannak rajta az hibás felrakás.

(#1413) No.01 válasza Beretvás (#1412) üzenetére


No.01
őstag

Ne haragudj, de annyi pont nem letezik hibas felraka vegett... Nala maga az uveg ultra gagyi. Tisztan latszik.

(#1414) colonell válasza No.01 (#1411) üzenetére


colonell
senior tag

Pont ezt szokta produkálni, ha megpróbálják egyenletesen rásimogatni de nem jön össze, azért lesz alatta sok kicsi buborék, de ettől függetlenül lehet, hogy gagyi az üveg, ezen nem veszünk össze :)
Én ali-ról rendeltem az összes legolcsóbb kínait 0.90 dollártól 2.75-ig most a jó kis mattfóliát :D és mind jó volt, csak azért kellett cserélni mert leesett a telefon és berepedt az üvegfólia széle :D
Azt megértem ha valaki a készülék vásárlásakor rakat fel egyet, hogy 3-4k-ért,hogy legyen rajta, de hogy ennyi pénzért rendelni egy méretre szabott ragadós üvegfóliadarabot, hááát kinek milyen a pénztárcája,de most ha megveszed a legolcsóbb "leggagyibbat" kínából és ha valóban rossz akkor kb ott vagy mintha benyelte volna melóhelyen az automata a kávépénzed,szerintem az semmi. Most hogy kiderül, hogy még lehet jobb is csak azért várnod kell 2-5 hetet...
Na de visszakanyarodva, beírod AliExpressen azt megveszed az első keretest aztán ennyi. Szélei ragadnak, hogy pontosan illeszkedjen és ne jöjjön fel a széle, szóval el lehet batyni a felrakást is, de semmi gond vele. Igazából rendelj 10-et és még akkor is olcsóbban megúsztad mint a munkatársad és van miből gyakorolni a felrakást is :)

(#1415) zsole84 válasza No.01 (#1411) üzenetére


zsole84
senior tag

[link]

Nekem ilyen van, hibátlan.

(#1416) hajniooo


hajniooo
csendes tag

Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy Xiaomi Mi A2, vagy inkább P20 lite?

(#1417) Joe.36 válasza colonell (#1396) üzenetére


Joe.36
addikt

Küszi, én is ezt használom, én is így vagyok vele, remélem megkapjuk a 9-est mert abban alapból benne lesz.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#1418) .zSoLTi. válasza hajniooo (#1416) üzenetére


.zSoLTi.
senior tag

A2!

(#1419) st3v3np3t3r válasza hajniooo (#1416) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

ha jót akarsz,a xiaomi márkát kerüld messzire... nagyon gyalázat, főleg az android one-os telói, az alap hibákat képtelenek javítani...egyedül a havi aktuális biztonsági javítás ami pozitív...nekem A1em volt kb.fél évig, amilyen jónak ígérkezett, olyan hulladék is...pedig lehetne jó is... csak hát a sok javítatlan hiba tönkre vágja a felhasználói élményt... a kamera szoftverük egy hulladék, főleg manuális módban,automata módban tűrhető képet csinálnak... lehet vannak jó xiaomi telók is... de azt nem európai piacra szánja a gyártó...

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#1420) bl4ze válasza zsole84 (#1415) üzenetére


bl4ze
veterán

Te raktad fel, vagy felteszik helyben ha ott veszed meg ?

.:. bl4ze .:.

(#1421) Doki42 válasza st3v3np3t3r (#1419) üzenetére


Doki42
őstag

Szia!
Nekem is volt én szerettem, de ez keskenyebb ezért váltottam... 😎

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#1422) colonell válasza zsole84 (#1415) üzenetére


colonell
senior tag

Igen, ez konkrétan az amit mondtam ,csak 10x annyiért:)

(#1417) Joe.36
Most váltottam az ICS témára az éjjel,mert az alapból sötét,és én nagyon szerettem az ICS sti'lusát (Az ikonokat levéve,de abból mindig egyfajtát használok :D) Nagyon "retro" :D

[ Szerkesztve ]

(#1423) zsole84 válasza bl4ze (#1420) üzenetére


zsole84
senior tag

Én raktam fel, nem nagy dolog. Igen, drágább, viszont nem kell heteket várni. ( Ha megerkezik egyáltalán).

(#1424) Black_Raven válasza zsole84 (#1415) üzenetére


Black_Raven
veterán

Én ennyiért gyári Huawei p20 lite fóliát rakattam rá, azon nincs a fekete keret és nagyon szuper.:)(volt)

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1425) No.01 válasza colonell (#1414) üzenetére


No.01
őstag

Kozben ha ossze nem is vesztunk, de sikerult elegge heves vitat generalnunk amibe vegul tobb kollega is beszallt igy kenytelenek voltunk utanna menni a dolognak.

Summa summarum ami a kollegamnak van az egy gyengebb minosegu uveg... o cserebe dragan vette :DDD
Maga a pontok a dot matrix elvebol adodnak, de mivel en sosem vettem olcso "eldobhato" uveget igy nem is tallakoztam a jelenseggel... de mostamr tudom, h nemcsak az szamit, h full coverage vagy sem, de ez a matrix dolgo is :B

Talan a kepen latszik a dolog:

zsole84:

Koszi a linket ;)

(#1426) atala válasza No.01 (#1425) üzenetére


atala
addikt

Ezt már én is észre vettem egy-két üvegnél. Szerintem ez nem gyártási hiba, hanem szándákosan vannak a pöttyök. Sok fóliát vettem, különböző helyekről, de eddig ilyet csak full cover üvegeken láttam.
Csak elmélet, de nem azért vannak a pöttyök, hogy jobb legyen a tapintás? Mivel az ilyen full cover üvegek csak a szélein tapadnak, így nem biztos, hogy a közepén teljesen hozzá ér az érintőhöz. Talán ezek a pöttyök segítenek az érzékelésben.

(#1427) Joe.36 válasza atala (#1426) üzenetére


Joe.36
addikt

Igen azért van. Note 9-nél lehet menüben is növelni a kijelző érzékenységét ilyen üveg esetén, nekem is ilyen, de alig latszik gyakorlatilag.

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#1428) No.01


No.01
őstag

En ilyet meg egyaltalan nem lattam, de ha megoldhato ugy, h egyaltalan nem latszanak akkor ahhoz kepest ez igenis gyengebb minoseg vagy talalobb ha azt irom, h alacsonyabb gyartasi szint.

Persze itt az irodabn tobben elkezdtek azzal ervelni, h amiket en eddig vettem azok jellemzoen ~10EUR/USD kerultek, ezek meg altalaban szallitassal egyutt sem erik el a 3-4EUR/USD szintet. Ha ez v.kit zavar akkor erre figyeljen, ennyi. Peace ;)

[ Szerkesztve ]

(#1429) ORCA58


ORCA58
addikt

Ha minden igaz 13-ától van ilyen telefonom, de még nem láttam.
A papírokat letölthetem a T oldaláról, csak kiszállítani felejtik el, pedig minden nap reklamálok telefonon. E-mailben is próbáltam volna reklamálni, de az oldalukról nem lehet elküldeni mert az sem működik, normálisan.
Sőt ma új infóval gazdagodtam. A megadott szállítási idő, amire már kiállították a garancia levelet is, tulajdonképpen várható szállítási időnek számít, és 30 napon belül teljesen normális dolog a csúszás. Egyébként van raktáron telefon, nem ez az akadály. Lányomnak egy nappal később 10-én szombaton rendeltem egy másik készüléket, 13-án megkapta. Mutassatok még egy web shopot, ahol ez így működhet! Ez még kínából sem elfogadható.

Egyébként azért szántam rá magam az új készülékre, -a P9 lite makulátlan és hibátlan-, mert attól tarok, hogy a következőkben már "ilyen kicsi" készüléket nem is fognak gyártani, és egy esetleges későbbi aksi csere is sokkal drágább, mint amennyiért ezt most kapom, ha valaha ideér.

No.01
Egyébként tényleg vannak ilyen üveg és műanyag védők, ahol a kis pontok az érzékenység miatt vannak benne, mivel nem simulnak rá a kijelzőre. Ha ezeknél ez nem lenne, az érintés hatékonyságát nagyban lerontaná.
Persze volt olyan eladó, ahol azt olvastam azért van benne, hogy könnyebben tudjon törni, Üvegnél még ez elképzelhető lenne, no de műanyagnál?

[ Szerkesztve ]

(#1430) bubus66 válasza ORCA58 (#1429) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia én most a hónap elején 2 nap különbséggel rendeltem (egy P20 és egy Mate20 litet) az Otthoni csomag (Magenta1) mellé (szállítási határ idő 30 nap) és mindkettőt a rendeléstől számított másnap megkaptam... És nem kellett reklamálnom se Amit a saját fiókodban meg jelenik a számla, és a garancia jegy, úgy másnap szállítanak...

A Huawei P20, 2018. 11.07-én rendeltem 2018.11.08-án a kezembe volt.

[link]

A Hauwei Mate 20 Lite, 2018.11.08-án rendeltem meg és 2018.11.10 (szombat munka nap) kaptam meg.

[link]

És ugyan úgy felhívták a figyelmem, hogy a szállítási határ idő 30 nap

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1431) Járókeret


Járókeret
senior tag

sziasztok.

BF alkalmából édesanyámnak szeretnék venni telefont.
jelenleg kettőt néztem ki.
a P20 lite és a samsung A8dual-t. valakinek tapasztalata, pro kontra?

köszi
:R

(#1432) ORCA58 válasza bubus66 (#1430) üzenetére


ORCA58
addikt

Nekem sem ez az első, de így még soha sem jártam.
"Amit a saját fiókodban meg jelenik a számla, és a garancia jegy, úgy másnap szállítanak."
Ha így lenne nem is lennék kiakadva. 13-án le lehetett tölteni a doksikat. 13-kiszállítási dátummal él is a garancia, de teló sehol.

Megmondtam, hogy nekem ez fáj igazából. Jártam már úgy , hogy a garanciai végén döglött be cuccom.
Ha most így járnék, már éppen lejárna a hibás dátum miatt a garancia, és sehol sem panaszkodhatnék. Mivel józan emberi számítás szerint péntek lévén már csak hétfő az a nap, amikor leghamarabb megjöhet, már egy hetet buktam a garanciával. De ezt azért nem fogom hagyni.
A koma egyébkén azt állította , hogy a szállítás napjára állítják ki mindig a garancia levelet.
Ja és ahogy minden nap, ma sem hívtak vissza. Az ügyintéző azt mondta isten bizony visszahív, ha visszajeleznek neki az illetékes osztályról, mert engedély nélkül senkit sem hívhat vissza.

A szállítás időpontja pedig a tényleges szállítás időpontja. Semmi köze a várható szállításhoz , bármennyire állította az telefonos intéző. A kettőt nem szabad keverni. Tudom, mivel a számla és szállítólevél tartalmát ismernem kell a munkám miatt.

Járókeret
Meglepne, ha itt sorban a konkurencia telóját kezdenék ajánlgatni.

[ Szerkesztve ]

(#1433) Black_Raven válasza Járókeret (#1431) üzenetére


Black_Raven
veterán

Én a Samsung A8-at ajánlanám, főleg akkor, ha édesanyád szereti a lapát méretű telefont. ;] de ha nem, akkor egy női szemmel gyönyörű és valami szép szinben tündöklő p20 lite-val lepném meg,:)

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1434) weinmaker


weinmaker
őstag

Akinek volt korábbi magasabb kategóriás huawei telója, nem vette észre, hogy a p20lite-nak, mintha érzéketlenebb lenne az ujjlenyomat olvasója? Nekem a p9-en jobb volt.

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#1435) Black_Raven válasza weinmaker (#1434) üzenetére


Black_Raven
veterán

Nem érzékel rendesen? vagy nem azonnal nyit? mert akkor vedd fel újra az ujjlenyomatot sztem.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1436) Doki42 válasza weinmaker (#1434) üzenetére


Doki42
őstag

Itt is jó, tehát nem🤗

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#1437) Doki42 válasza Black_Raven (#1435) üzenetére


Doki42
őstag

+1😎

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#1438) KLIOS


KLIOS
aktív tag

Sziasztok
Olyan kérdésem lenne hogy ha a névjegyzékben beállítok képet a névhez akkor az hívás közben a háttérben csak homályosan látszik. Ez ilyen vagy nálam rossz valami?
Köszönöm

(#1439) Járókeret válasza Black_Raven (#1433) üzenetére


Járókeret
senior tag

köszönöm a segítséget, viszont valamit akkor rosszul értelmeztem. a p20 lite 6 colos, az a8 meg 5,6. akkor most melyik a tepsi ?

(#1440) Dhampir válasza Járókeret (#1439) üzenetére


Dhampir
félisten

Például itt összehasonlíthatod a méreteket.

(#1441) Black_Raven válasza Járókeret (#1439) üzenetére


Black_Raven
veterán

Az a8 a tepsi, a p20 lit 5.8" de kicsi(a kávák miatt)

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1442) Járókeret válasza Black_Raven (#1441) üzenetére


Járókeret
senior tag

minden esetre érdekes. lehet holnap bemegyek egy boltba kézbe veszem.

igazság szerint, a legfontosabb a minősége a telefonnak. a megapixel nem érdekel, csak pár évig legyen jó, pláne,hogy üzleti célra lenne használva, nem csak a facebook olvasásra.

(#1443) weinmaker válasza Black_Raven (#1435) üzenetére


weinmaker
őstag

A p9-nél akárhogy tettem oda, azonnal feloldott, itt van úgy hogy 2. Vagy 3. Próbálkozásra.

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#1444) Black_Raven válasza Járókeret (#1442) üzenetére


Black_Raven
veterán

Az biztos hogy jobban fog tetszeni a Huawei, mert sokkal mutatósabb és 4/64gb.

weinmaker: felvetted újra az ujjlenyomatot? mert nekem mindig villámgyors, és 10/10 volt.

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1445) weinmaker válasza Black_Raven (#1444) üzenetére


weinmaker
őstag

Holnap fel fogom. ;)

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#1446) Doki42 válasza KLIOS (#1438) üzenetére


Doki42
őstag

Ha vissza olvastál volna tudnád ez ilyen... Google feature... 😎

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#1447) colonell válasza Doki42 (#1446) üzenetére


colonell
senior tag

+1
Mondjuk annyi lemaradt, hogy nem tudom pontosan, deee van kis kör is meg mosódott háttér is a telefonkönyvbe, lehet attól függően, hogy hol tárolja magát a névjegyet, viszont ettől függetlenül a hívás az akkor is ilyen lett.

(#1448) KLIOS válasza Doki42 (#1446) üzenetére


KLIOS
aktív tag

Köszönöm.Úgy néz ki ezen átsiklott a szemem pedig átolvastam az egész topikot.Először nekem is kis kör volt amikor átköltöztettem a névjegyzéket másik telefonról most amikor képet cseréltem akkor lett ez az új homályos mód.

[ Szerkesztve ]

(#1449) Doki42 válasza colonell (#1447) üzenetére


Doki42
őstag

Szia!
Így van, de nekem kis kör megmaradt a kedvenceket még régről"p9 lite" le mentettem... ✌️

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#1450) Doki42 válasza KLIOS (#1448) üzenetére


Doki42
őstag

A Hicare lehet érdemes lenne írni többünknek e miatt, hátha van megoldás😑

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.