Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-11-13 20:33:35

LOGOUT.hu

******** Huawei P10 Összefoglaló ********

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61) babosmiki


babosmiki
addikt

Nekem nem tetszik, a P9 sokkal szebb, egyedibb volt..
Ez így most egy Galaxy, iPhone koppintásnak tűnik. :U

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#62) .Szaki. válasza babosmiki (#61) üzenetére


.Szaki.
addikt

Mindebben csak az a furcsa, hogy a Huawei baromira nem is szorul rá arra, hogy másoktól koppintson. Kinőtték már magukat annyira szerintem.

(#63) cintula187


cintula187
addikt

Aki az összes pixelt szeretné, elbúcsúzhat a digitális zoomnál sokkal többet ígérő, 2x-es hibrid zoomtól, amitől egyébként nem érdemes. Ezt a mondatot nem tudom értelmezni.

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#64) Dr. 444Hertz válasza cintula187 (#63) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

A 2x-es hibrid zoomtól muszáj búcsút intened, ha teljes felbontásban akarsz fotózni.

[ Szerkesztve ]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#65) Quadgame94 válasza Graphics (#18) üzenetére


Quadgame94
őstag

Megneztem..ha felgasználom a screen2bodyratio wgyenletét ez jön ki
P10=1.78×129.54^2/((1.78^2+1)×145.3×69.3)= ~71%
G6: itt nem 1.78 hanem 2 lesz (2880/1440) 2x144.8^2/((2^2+1)×148.9×71.9)= ~78%
Miről is beszélsz akkor?

(#66) Burt1793 válasza Quadgame94 (#65) üzenetére


Burt1793
veterán

Arról, hogy a G6nál a telefon aljától sokkal messzebb van a kijelző teteje, így nehéz lehúzni a tálcát egy kézzel.

(#67) aelod válasza kovaszoskeny (#60) üzenetére


aelod
veterán

Támogatom! Ugyan azt az épületet fotózni random időjárási viszonyok és évszakok alatt nem ad tökéletes képet a kamera tulajdonságairól. Hasonlót kéne mint amit szoktat a nagy mobil kamera tesztben.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#68) babosmiki válasza .Szaki. (#62) üzenetére


babosmiki
addikt

:K

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#69) Orcsi válasza cellpeti (#49) üzenetére


Orcsi
aktív tag

Mi ezzel a probléma ?! nem a teló hangszórójáról fogod a bulit küldeni ... aptx hiánya na az már inkább probléma ... :(

Same shit, different day!

(#70) MK VII


MK VII
veterán

Srácok... P9 tulajként azt mondom, hogy egy rossz vicc ez az iphone 6 a la huawei.

Ujjlenyomat olvasót sikerült a legszarabb helyre tenniük. P9-cet pont ezért szeretem, mert nem elöl van rajta.

Na meg ez.
"LPDDR4-es rendszermemóriából 4 GB jár, a Huawei állítása szerint ez több mint elég, sőt, egyenesen fölösleges erőfitogtatásnak nevezték a szaporodó gigabájtokat."
Ja persze, ha olyan agresszívre csinálják a memóriakezelést ahogy szokták akkor 1GB ram is bőven elég mindenre... Mi a jó istenért kell mindent kilőnie a memóriából mikor még a fele sincs használatban?
Várhatja az ember az értesítéseit, hiába.. A memória kezelés tesz róla, hogy biztos ne jöjjenek meg az értesítések, mert a 3GB-ból (P9) max 1GB van használatban, de kilövi az alkalmazásokat, hogy legyen 2,5GB szabad a 3-ból. Még, ha kihasználná a telefon a memóriát azt mondom, hogy oké legyen benne 4GB, de nemhogy a 4-et, még 2-t sem használ. :D
A P9 Lite memóriakezelése meg még szarabb.. Össze kéne kapnia magát a kulavejnek, mert ez így elég béna..

Mondjuk P9-ről tök értelmetlen is lenne váltani, de úgy látom ebben a tempóban majd talán a P13 ami hozni fog valami újat. Addig meg bőven sok is a P9.

[ Szerkesztve ]

(#71) .Szaki. válasza aelod (#67) üzenetére


.Szaki.
addikt

Jogos, de (szerintem) mostanában jutottak el odáig a telefonok kamera szinten, hogy egyáltalán érdemes velük fotózás szempontjából is foglalkozni velük, eddig azért ez nem volt annyira jellemző, így szerintem az előző tesztekben még csak-csak érthető az ilyesfajta teszt. Mindenesetre az ilyen fejlődések miatt tényleg jó lenne egy stúdió körülmények közt lőtt fotó, mindegyik telefonnal ugyanabban a beállításban, ugyanabban a fényviszonyban, ugyanazt.

(#72) aelod válasza .Szaki. (#71) üzenetére


aelod
veterán

No offenz. De miért csak mostanában? Csúcs lumiák és a nokia 808?

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#73) Dr. 444Hertz válasza aelod (#72) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

A Nokia 808 egy kivételes eset.
Az egy erődemonstráció a finn cég részéről, ami messze meghaladta a rivális gyártók megoldásait.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#74) Burt1793 válasza aelod (#72) üzenetére


Burt1793
veterán

Lumia 930 messze nem tudott olyat, mint a mai mezőny. Az 1020 és 808 volt jó, de azok szörnyszülöttek.

(#75) MK VII válasza Dr. 444Hertz (#73) üzenetére


MK VII
veterán

Akkor mondok korábbit.. Nokia N8!
Makróban még mindig lepipálja a P9-cet is. De akármilyen más kép készítésénél is bőven megállja a helyét a mai telefonok közt.

(#76) #06658560 válasza tothmaxy182 (#48) üzenetére


#06658560
törölt tag

A GSMArena képeit nézegtve valahogy oflyamatosan olyan érzésem votl a P10-G6 showdown során, mintha a G6 képei alulról felfele perspektivikus torzulást szenvednének, felül össze lenne nyomva a kép. Nem állítom, hogy tényleg ilyen, nekem ilyen érzésem volt.

(#77) #06658560 válasza aelod (#72) üzenetére


#06658560
törölt tag

Csúcs Lumiák? Inkább egy darab Lumia és a 808. Most pedig már a középkategória teteje is olyan, nyugodtan el lehet vele menni városnézni. Egy kompakt gépet vígan kiváltanak.

(#78) Quadgame94 válasza Burt1793 (#66) üzenetére


Quadgame94
őstag

Félreértessz. Nem mondtam hogy a G6 komoakt, csak hogy 1. Kompaktabb mint a P10 2. A P10 nem kompakt. Egy kezzel tenyleg nehez már egy majdnem 15 centimeteres telorol lehúzni az ertesítőt (vagy lehetetlen ugye) de nem értem miert hívja kompaktnak ezt a telót a tesztelő. Az S6om meg kissebb is. Akkor pakoljanak ekkora meretbe nagyobb kijelzőt vagy az 5.1et tegyék kisebb telóba. Nagy igény lenne rá.

(#79) Dr. 444Hertz válasza MK VII (#75) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Oké, tényleg voltak kivételes telók.
De nem ez volt akkoriban a jellemző, így jogosan mondták előttem, hogy mostanában kezdett el a telefonos fotózás normális minőséget képviselni.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#80) Burt1793 válasza Quadgame94 (#78) üzenetére


Burt1793
veterán

Én az s7et tudom egy kézzel használni, manapság azt hívják kompaktnak, ami ezt tudja. Ez a p10 s7 méret.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.