Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) Kkromer válasza Iparmágnás (#650) üzenetére


Kkromer
aktív tag


a
hu

[ Szerkesztve ]

(#652) lmano válasza Kkromer (#651) üzenetére


lmano
tag

Már nem azért, de az S4 kijelzőjének felbontása is 1600x2560, mint az M5-nek. 4k felbontása annak sincs, hogy akkor mi értelme ezen rugózni, hogy lejátsza-e, hogy ha nem lehet fizikailag megjeleníteni? 8k videót sem játszik le, mert nem tud.

(#653) ®abstract® válasza Kkromer (#647) üzenetére


®abstract®
őstag

figyelj.tevuton jarsz abszolut.a 2K kijelzon erolteted a 4K videot aminek semmi ertelme nincsen.mindezt 11colon.gratulalok.
itt sótlankodsz az irasaiddal amiknek semmi ertelme nincs.savazod a huawei M5 t holott mar mas tableted van.akkor mit keresel itt?

buziskodni akarsz tovabbra is a 4K videoiddal akkor a samutabs4det kidobhatod a picsaba!
vegyel 2000$ ert 4K kijelzos I5 v. I7 s procis laptopot,16gb rammal,combos gpu val.no,ilyen laposon csorgathatod a nyaladat a 2160p filmekre!! igaz,ha kb.20 cm akarod ott is a pixeleket vadaszni akkor nem sok idobe telik es faxa szurke & zoldhalyog fog a szemedbe letrejonni! ha neked megeri akkor xarakodjal a 4K anyagokkal!
de varj,bajban leszel hamarosan 8K s tvk varhatok iden! akkor viszont borul a bilid!!

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#654) Kkromer válasza lmano (#652) üzenetére


Kkromer
aktív tag

Jogos lenne, amit írsz.

De én úgy gondolom, h az M5 kijelzője hiába 2K-s, a tab csak FullHD megjelenítésére képes.

Erre utal a a youtube app. max.1080p-je. Böngészőből hiába lehet beállítani, akár 2160p-t, azt bizony csak fullban látjuk.

(#655) Iparmágnás válasza Kkromer (#651) üzenetére


Iparmágnás
tag

Igen, erre gondoltam! Ezt a file-t az M5 is viszi akadásmentesen :K. Engem nem idegelnek fel a hozzászólásaid, hidegen hagy, amíg nem személyeskedsz. A többieknek is ezt javaslom. ;)

[ Szerkesztve ]

(#656) Kkromer válasza Iparmágnás (#655) üzenetére


Kkromer
aktív tag

A "sűrűbb" bitrátás videó linkjét megadnád? (privátban)

(#657) Kkromer válasza Iparmágnás (#655) üzenetére


Kkromer
aktív tag

Amit küldtél, letöltöttem a Tab S4-re.
MX player-el hiba nélkül lejátszotta.
( 387MB 3840X2160) 65mp hosszú.

[ Szerkesztve ]

(#658) Iparmágnás válasza Kkromer (#657) üzenetére


Iparmágnás
tag

Ennek igazán örülök, ha már privátban váltottunk üzenetet, de úgy látom, mindenkivel meg kellett osztanod, hogy az S4-en fut szépen. Ez valóban örömteli hír. :K

(#659) bigsee válasza Iparmágnás (#658) üzenetére


bigsee
addikt

Nnna, akkor küldd el nekem is! Biztos szépen fut ezen is, csak ki kell próbálni ;]

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#660) Kkromer válasza Iparmágnás (#658) üzenetére


Kkromer
aktív tag

Köszönöm.Valóban örömteli, nekem persze. :)
. Linkeltél egy oldalt, ahol a Kirin960 86, a Snapi 835 pedig 88 pontot kapott. Érzetre sokkal nagyobbnak gondolom a különbséget.
Az akku összehasonlító tesztemben jön ki az, hogy a Huawei proci 16nm-es, a Snapd. 835 meg 10nm.
( a megosztással csak megelőztelek Téged :R )

[ Szerkesztve ]

(#661) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Azért komolyan bizonyos embereknél vannak felfogás beli problémák, és most elnézést hogy ilyen nyiltan fogalmazom meg.

1: Egy full hd kijelzőn akarsz 4k tartalmat lejátszani, nem vagy normális.
Ha az adott hardver képes kidekódolni egy 4k videót, akkor az jó, már csak azért is mert 2019-ben konvertálni már nem valami trendi.

2: Ne csak a felbontást vegyétek figyelembe.
Egy h265 videónak van csomó más része is, amit az adott rendszerkódek nem tud jól lejátszani.
Főleg az ilyen 10bit + HDR dolgokat.

(#662) Kkromer válasza aprokaroka87 (#661) üzenetére


Kkromer
aktív tag

Az M5 kijelzője 2K. (2560X1600)

(#663) Divinity


Divinity
őstag

Sziasztok!
Egy M3-am van jelenleg és váltáson gondolkodom. Nem igazán van semmi amire megérné leváltani maximum az M5. Ahogy olvasgattam elég nagy az elégedettség. Valami visszatartó erőt tudtok mondani az M3-ról való upgradehez vagy menjek és vegyem meg? :DDD

Frissítésekkel mi a helyzet? Pie Béta már van ha jól láttam, stabilról tudni valamit?

:R

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#664) bigsee válasza Kkromer (#662) üzenetére


bigsee
addikt

De vedd már észre, nem TV-ről, monitorról van szó, egy 10 collos kijelzőt nézel, 15-20 centiről. Mit lesegetsz 4k-ban, a szőrszálakat Ace Ventura seggén...? :U

Divinity: nem viszi a 4K-t, vigyázz vele, nagy átb@szás az egész... ! ;) :D

[ Szerkesztve ]

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#665) Kkromer válasza Divinity (#663) üzenetére


Kkromer
aktív tag

Nyugodtan vedd meg, ha nincsenek nagyobb igényeid!

bigsee: igen. :)

(#666) aprokaroka87 válasza bigsee (#664) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Ha a gyártó úgy hirdeti hogy 4k videó lejátszást is tud, akkor szerinted azt azért teszi bele mert olyan kedve van?

Kit érdekel az hogy a kijelző csak 2k-s.

(#667) Divinity válasza bigsee (#664) üzenetére


Divinity
őstag

Oh. Szörnyű :(
Bár a 4K-s TV-men is csak 1080p/2k tartalmat fogyasztok. :DDD

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#668) Divinity válasza Kkromer (#665) üzenetére


Divinity
őstag

Mit értesz nagyobb igény alatt? A nonszensz felbontáson kívül persze

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#669) bigsee válasza aprokaroka87 (#666) üzenetére


bigsee
addikt

Ezt most mé' nekem írod...? Én tudom :D

[ Szerkesztve ]

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#670) zolko35


zolko35
újonc

Sziasztok!
Decemberben vásároltam meg egy Samsung t560 helyett, ahoz képest előrelépés. A teljesítmény, felbontás és a kijelző mérete volt az ami miatt választottam elsősorban, ja meg a harman kardon. Online tv-zésre szerettem volna használni(mivel sokat vagyok távol) csak sajnos képtelen lejátszani azt, sem a böngészőben sem az appban.Az samsung A5 öm problémamentes viszi. Telekomos fórumban nem egy M5 tulaj panaszkodik erre válasz nélkül. Na? Agyf@szt kapok 140 - ért.
Ezt leszámítva tök jó csak amire egy magamfajta mezei felhasználó szeretné használni arra pont nem jó, köszi!
Nem tudom mi a probléma, de a megoldás valószínűleg a csere lesz.

(#671) Timer válasza Divinity (#663) üzenetére


Timer
veterán

OnepPlus 6 után lassú lesz! ;) Viccet félretéve: nyilván rendszersebességben elmarad egy S845-től, és az EMUI sem egy OOS, de szerintem nagyon jó kis gép. Ami lehetne benne jobb, az szerintem a kijelző fényereje, kültéren maximumon kell járatni, de beltéren nincs vele probléma. A hangja kifejezetten szép. Egy Dash is elfért volna benne, de a huawei gyostöltése sem rossz, Blitzwolf 3S töltőkkel gond nélkül megy, nem kell gyári adapterrel szuttyogni.

@Zolko: használj HBO GO-t, azt tökéletesen viszi! :DD

[ Szerkesztve ]

(#672) Kkromer válasza zolko35 (#670) üzenetére


Kkromer
aktív tag

Vissza kell térned a Samsunghoz.

Samsung Tab S4 nagy ugrás lenne.

( volt M5 tabom ...)

(#673) ferasorion válasza Kkromer (#672) üzenetére


ferasorion
kezdő

Annyira unalmas vagy, hogy az már fájdalmas. Feltűnési viszketegségből nem szenvedsz hiányt az már egyszer biztos.

(#674) Divinity válasza Timer (#671) üzenetére


Divinity
őstag

Eddig egy M3-am tabom volt, nem várok tőle hű de gyors működést :)
Az M3-at vagy eladom vagy megkapja asszony ha kell neki ezért kezdtem el nézelődni. Talán még a sokat emlegetett S4 jöhetne szóba de az jóval drágább annyit már költ a fene tabletre :D
Telekomos flotta csomagban venném ott az M5 ~140 míg az S4 ~260. Hát ez azért nem mindegy.
Ennyiből már egy durva notebookot veszek. :DDD

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#675) Timer válasza Divinity (#674) üzenetére


Timer
veterán

Mondjuk ezeknél az áraknál függetlenül is megkapod olcsóbban mindkettőt. Én a nem LTE változatot 125-ért vettem MM-ból. Annyit szerintem nevetve megért, de 190 körül S4 is van már sok helyen.

(#676) Mr. Nimbus válasza zolko35 (#670) üzenetére


Mr. Nimbus
senior tag

A legdurvább, hogy én egy Mediapad T1-et váltottam le szintén a TVGO nézhetősége miatt, de a királyi tv adókon kívül mást nem visz. Már jeleztem a Telekomnak, lejelentettem mint hiba, de választ azóta sem kaptam. Minden más viszi az összes csatornát, csak ez az egy eszköz nem, ez a legbosszantóbb ebben a tabban...

(#677) Divinity válasza Timer (#675) üzenetére


Divinity
őstag

Persze csak így nem kell egybe fizetnem, a szolgáltatást úgyis a cég fizeti akkor meg csak kihasználnom, hogy havonta kell fizetni csak :D

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#678) cH1 válasza Divinity (#674) üzenetére


cH1
aktív tag

Én telekomos akcióban új előfizu mellé hoztam el kb 45-ért az M5 Lite-ot. Ha csak TVGO, rádióhallgatás, egyéb multimédiás dolgokra kell, nem akarsz csúcs játékokkal szórakozni, akkor bőven elég. Hangja durván nagyon jó, én a kijelzővel is meg vagyok elégedve, rendszer sebesség úgy nem tűnik lassúnak, hogy SD845-ös telót használok mellette. Akkus üzemidő kiváló, egyedül a frissítések amikben nem vagyok biztos, hogy túl sokat fog kapni a tablet. Ezt leszámítva maradéktalanul elégedett vagyok vele.

(#679) lmano válasza Mr. Nimbus (#676) üzenetére


lmano
tag

Az upc horizon programján minden csatorna hibátlanul fut akár HD minőségben is. Ezek szerint a Telekom programja gyatra.

(#680) Divinity válasza cH1 (#678) üzenetére


Divinity
őstag

Az a baj nekem a lite hardveresen visszalépés lenne a sima M3 után így mindenképp csak a sima az M5 jöhet szóba :D

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#681) Timer válasza Divinity (#680) üzenetére


Timer
veterán

Gondolom, arra is igaz, amit írt. Ha az HBO GO hibátlanul fut, akkor szerintem a TV GO applikációval lesz a gond. Bár, a magenta szolgáltató soha nem ad ki silány félkész szoftvert a kezei közül. Oh wait... :))

[ Szerkesztve ]

(#682) Mr. Nimbus válasza lmano (#679) üzenetére


Mr. Nimbus
senior tag

Gondoltam, hogy valahol a TVGO-t b**zták el... De jó tudni, hogy az megy, beszélnem kell a UPC-s ismerősökkel... 😁

(#683) ®abstract® válasza zolko35 (#670) üzenetére


®abstract®
őstag

nekem a digi online rendben fut.faxa. :)

[ Szerkesztve ]

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#684) sohi83


sohi83
tag

Végre megérkezett hozzám a várva várt kütyü. :)
Első benyomás alapján ennél jobb gépre nekem biztosan nincs szükségem: villámgyors, gyönyörű, a hangja zseniális...
Én a 8.4 méretű gép mellett voksoltak és nem bántam meg, ez a méret ideális kompromisszum, a 10 coll környékiek nekem kényelmetlenül nagyok - pedig nincs kicsi kezem.
A vicc az egészben, hogy itthon egyetlen helyen árulják, 110 ezerért, gyári garancia nélkül. Nekem sikerült beszerezni cca 80 ezerért, gyári garanciával. :)

(#685) sohi83


sohi83
tag

Szerk: elszámoltam, 90k volt. :)

(#686) bigsee válasza sohi83 (#684) üzenetére


bigsee
addikt

M5 nem 10 collos...? :F

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#687) Divinity válasza bigsee (#686) üzenetére


Divinity
őstag

Van belőle 10-es és 8-as is :)

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#688) sohi83 válasza Divinity (#687) üzenetére


sohi83
tag

Bizony, de valamiért itthon a 8-as ritka, mint a fehér holló... Majd pár hét nyomkodás után leírom a használati tapasztalatokat.
Egyelőre lenyűgöz az akksi, kb háromnegyed óra film, 4-5 órányi wifi, fél órányi böngészést követően 88% az akksija. :)

(#689) sohi83


sohi83
tag

No, most merült le a legutóbbi (eddigi egyetlen) teljes feltöltés óta.
6 és fél óra kijelző idő, 53 és fél óra bekapcsolva töltött idő.
Szinte végig wifin. Több óra film online streamelve, akkugyilkos játék, és céges szoftverek használata.
Akadás semmi, hang brutál jó (mondjuk az usb-c csatlakozóért sz*radjon le a keze, aki kitalálta), kijelző is szuper.

(#690) Muad Dib


Muad Dib
csendes újonc

Mi a baj az USB C-vel?

Samsung: Note 20 Ultra 5G, S20+ 5G, Tab S8 Ultra 5G Watch 4C 46, Buds 2 Múlt : Honor: 8, Samsung: A8 2018, S9+, Huawei: M2 10.0, M5 10.8

(#691) sohi83 válasza Muad Dib (#690) üzenetére


sohi83
tag

Töltés és adatkapcsolat terén semmi. De hogy még a hang is ezen keresztül menjen...
Ha már van egy normális fülesed, kb dobd ki és vegyél egy újat egy kisebb vagyonért.

(#692) Kkromer válasza sohi83 (#691) üzenetére


Kkromer
aktív tag

Samsung Tab S4....S5e...

(#693) Ablakos válasza sohi83 (#691) üzenetére


Ablakos
őstag

Az átalakító, amit adtak hozzá nem felel még?!

(#694) Divinity


Divinity
őstag

Na csak rendeltem egy M5-öt én is :)
Tegnap elment az M3 és meg is rendeltem az M5-öt. :D
Gondoltam megvárom az S5e -t de valahogy úgy érzem irgalmatlan áron fog indulni az is :(

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#695) Kkromer válasza Divinity (#694) üzenetére


Kkromer
aktív tag

Kár volt. Nem lesz irgalmatlan ára. Hülyeséget csináltál...

(#696) Timer válasza Kkromer (#695) üzenetére


Timer
veterán

Nem húznál már el valami Samsung topikba, de tényleg? :F
Legyen elég a baromságból, amit itt művelsz, senki nem kíváncsi rá, hogy neked mennyire bejött a szarszung.

Divinity: gratula, kíváncsi vagyok, hogy az OOS után hogy tetszik majd!

[ Szerkesztve ]

(#697) sohi83 válasza Ablakos (#693) üzenetére


sohi83
tag

Hogy őszinte legyek, nem igazán. Ok, szól vele, de de hogy arra kelljen figyelnem, hogy azt a kis nyavalyát ne hagyjam el...
Valószínűleg meg fogom szokni, de ez most bosszant. Hozzáteszem: ha ez lesz a legnagyobb bajom, akkor nagyon boldog leszek :D

(#698) Divinity válasza Kkromer (#695) üzenetére


Divinity
őstag

Elvileg 420 dollár lesz az ára. Az M5 most kb 300 azonos piacon. Ergo de elég durván lesz az ára.
T-nél kell vennem listaáron és kétlem, hogy 200 alatt fog nyitni.

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#699) Ablakos válasza Divinity (#694) üzenetére


Ablakos
őstag

Mi az a S5e? Valami újdonság?

(#700) ®abstract® válasza sohi83 (#697) üzenetére


®abstract®
őstag

szerintem vegyel hozza egy jofajta bluetooth headset et.nekem anker soundbuds slim van.kurrens termek.

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.