Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) Mr. Nimbus


Mr. Nimbus
senior tag

Kedves kollégák! Érdemes feltenni a pie alapú frissítést? Idáig wifi problémákról olvastam és elbizonytalanodtam. Mondjuk én az oreoval is teljesen elégedett vagyok. Válaszokat előre is köszönöm!

(#902) Ablakos válasza Mr. Nimbus (#901) üzenetére


Ablakos
őstag

Semmilyen problémát nem tapasztaltam.(modemes verzió ) Azt továbbra sem tudja, hogy preferált (pl. inkább 5ghz) hálózatot válasszon.

(#903) Mr. Nimbus válasza Ablakos (#902) üzenetére


Mr. Nimbus
senior tag

Köszönöm, akkor majd feltolom.

(#904) kaciokos válasza Mr. Nimbus (#903) üzenetére


kaciokos
őstag

Nálam sem volt WiFi probléma a Pie installálása óta, leszámítva, hogy a WiFi ikon átkerült az értesítési sáv bal oldalára, ami számomra kicsit idegesítő, mert mindig odakapom a fejem, hogy jött valami értesítés, aztán dehogy. Biztos nem fért már el a jobb oldalon a nagy notch miatt. ;]

(#905) vlesi69 válasza Mr. Nimbus (#901) üzenetére


vlesi69
senior tag

Nekem sincs wifi gondom egyik hálózaton sem.

(#906) Mr. Nimbus


Mr. Nimbus
senior tag

Köszönöm mindenkinek, este megy is fel!

(#907) inflator


inflator
tag

Sziasztok!

10"-os LTE-s változatra már kiadták a pitét?
Nekem nem talál semmit sem a készülék, ha rákeresek.

Köszi

(#908) Mr. Nimbus válasza inflator (#907) üzenetére


Mr. Nimbus
senior tag

Én pont egy ilyenre tettem fel tegnap.

(#909) -Maci-


-Maci-
őstag

Sziasztok,

Engedjétek meg nekem kezdő tabletesnek még 2 bagatel kérdést.

-Amikor fektetett nézetben használom fészbúk appott és rá kattintok valamire (leginkább megosztott képekre), akkor átvált álló nézete és addig úgy is marad, amég vissza nem lépek és nem mozgató meg az eszközt.
Picit zavaró. Lehet ezzel kezdeni valamit?

-Nem tudom egyszerre futtatni a Whatsappot a telón és a tableten. Csak ágy-vagy.
Erre valami?

Köszönöm előre is.

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#910) Ablakos válasza -Maci- (#909) üzenetére


Ablakos
őstag

Az android (fejlesztő) szabadsága megengedi a kierőszakolt layout-ot. Hiába teszed explicit horizontál beállításra a tabletet, akkor is vertical fog megjelenni amit úgy írtak meg.

(#911) -Maci- válasza Ablakos (#910) üzenetére


-Maci-
őstag

Köszönöm szépen :R

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#912) Mano1979


Mano1979
újonc

Sziasztok! Érdeklődni szeretnék mostanában müködik már a tvgo alkalmazás rendesen az M5 illetve M5 lite táblákon? Mert olvastam máshol, hogy vagy nem minden adó, vagy a hang nem müködik. Érdekelne mert befolyásolna a vásárlásban. Köszönöm a gyors választ

(#913) Promi válasza Mano1979 (#912) üzenetére


Promi
aktív tag

Igen már működik.

(#914) Lord Gabor válasza -Maci- (#909) üzenetére


Lord Gabor
csendes tag

Ezzel a programmal látszólag jól működik, én eddig telefonon használtam nagy megelégedettséggel.
[link]

(#915) -Maci- válasza Lord Gabor (#914) üzenetére


-Maci-
őstag

Ez tényleg elég jó. Köszönöm szépen. :R

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#916) Mano1979 válasza Promi (#913) üzenetére


Mano1979
újonc

Koszi :)

(#917) inflator válasza Mr. Nimbus (#908) üzenetére


inflator
tag

Érdekes, nekem nem talál semmit. Febr. 1 a biztonsági szint még mindig.
Akkor várok, egyszer csak hátha.

Köszönöm

(#918) Promi


Promi
aktív tag

Én most töltöm le a CMR-AL09 9.0.1.161 -es frissítést. 3,62 GB.

[ Szerkesztve ]

(#919) Promi válasza Promi (#918) üzenetére


Promi
aktív tag

Egyből jött is egy újabb frissítés 9.0.1.182.

(#920) inflator válasza Promi (#918) üzenetére


inflator
tag

Na most nekem is látja már.
Kicsit sokat kellett rá várni, már azt hittem nálam van a gond.

Köszi :)

(#921) doki13 válasza Promi (#919) üzenetére


doki13
aktív tag

Nekem is egyböl jött utanna

A női combok szépségéről vitázni felesleges, mert mindig a kettő közt van az igazság! A tanga nem a legjobb dolog a világon,de közel áll hozzá!!!

(#922) Mr. Nimbus válasza inflator (#917) üzenetére


Mr. Nimbus
senior tag

Idő közben látom, hogy neked is megjött. 😉

(#923) Mano1979


Mano1979
újonc

Sok helyen olvastam teszteknél hogy a wifi eleg gyenge. Ez tenyleg igy van? Illetve mennyire érezhető?

(#924) Mr. Nimbus válasza Mano1979 (#923) üzenetére


Mr. Nimbus
senior tag

Mit értesz gyenge alatt? A jel erőssége kiváló, sebességet nem tudom nagyon tesztelni, mert csak 100 Mbites netem van, azt meg hozza.

(#925) ®abstract® válasza Mano1979 (#923) üzenetére


®abstract®
őstag

Nekem 150MB lát a 2,4 GHz routerem szorásábol.letöltés: 10-15MB közötti.
Ha 2 sávos lenne a wifi routerem akkor többet látna a tablet,mert 2 sávos a wifije.
20 Mig flottul megy a netem.nekem nem gyenge igy: :)

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#926) Mano1979 válasza Mr. Nimbus (#924) üzenetére


Mano1979
újonc

Külföldi oldalon volt teszt, és pár méteren jelentősen csökkent az adatátvitel. Ezért is kérdezlek titeket :)

(#927) Mr. Nimbus válasza Mano1979 (#926) üzenetére


Mr. Nimbus
senior tag

Sajnos ezt sem biztos, hogy le tudom tesztelni, mert körbe van wifizve a lakás, de megpróbálom, ha lesz rá egy kis időm.

(#928) szaki04 válasza Mano1979 (#926) üzenetére


szaki04
senior tag

Én írtam ilyet régebben. Sajnos jelerősítő vétele lett a megoldás nálam. Így már minden rendben van a tablettel.

iPhone 13 256 Gbyte, Apple Airpods 2, Garmin Fenix 5X Plus

(#929) bigsee válasza szaki04 (#928) üzenetére


bigsee
addikt

Ezek a szolgáltatós jelerősítők megbízhatóak, vagy érdemes venni mást?

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#930) -Maci-


-Maci-
őstag

Sziasztok!

Tudnátok magyar külső billentyűzetet ajánlani? Az sem baj, ha tokkal együtt van. Háttér világítás előnyben. :U

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#931) mondeotd


mondeotd
újonc

Kellemes pünkösdölést!
Kérem, hogy aki ráér, (és persze akinek van :) ), ossza meg a véleményét. Telekomos lévén hűségért, csomagváltásért stb cserébe 22 havi kamatmentesre 4 éve egy T1et, két éve egy M3-at vettem. Most ugye logikusan az M5-ös következne a sorban. Ma, amikor a legfrissebb hír: "Financial Times egy belső forrástól úgy értesült, a Google azzal igyekszik meggyőzni a Trump-adminisztrációt, hogy továbbra is biztosítani kellene a Huaweinek az Androidot. Mindezt nemzetbiztonsági okokra hivatkozva állítják: szerintük ha létrejönne az Android egy "hibrid verziója", az komoly kiberbiztonsági kockázatot jelentene." Tehát a dilemma adott. Itthon M5 ugyan jelenleg nincs a Telekomnál, de belső info szerint jövő héten ismét készleten lesz. Ez nekem 22x4500-ba kerülne. A Huawei egyetlen alternatívája ugyanitt az a Galaxy T725 szerűség, ami persze nem pont az, mert a Telekomnak dual SIM-es verziót szállít a Samsung. Ez viszont 22x6500-ba fájna. Nos, fiúk-lányok, a kérdés adott: vegyem, ne vegyem? :F :F :F

(#932) bigsee válasza mondeotd (#931) üzenetére


bigsee
addikt

Vedd a Huaweit, logikus... :K Az volt, azt ismered, megszoktad. Nekem nem jött be a MIUI, ezért megkapta édesanyám...

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#933) Divinity válasza bigsee (#932) üzenetére


Divinity
őstag

EMUI :) A MIUI at Xiaomi

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#934) Divinity válasza mondeotd (#931) üzenetére


Divinity
őstag

Szerintem vegyed :K
2 évig még mindenképp tablet lesz bármi is lesz velük. Az EMUI9/Android 9 páros már megvan, 10 nagy eséllyel nem is lett volna. Max az EMUI 9.1-et és a Security patch-eket buktuk de tabletnél ezt én személy szerint nem érzem nagyon érvágásnak.

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#935) bigsee válasza Divinity (#933) üzenetére


bigsee
addikt

Főleg...! :D

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#936) doki13 válasza mondeotd (#931) üzenetére


doki13
aktív tag

Szerintem is vedd! Én is most vettem 1honapja kb.

A női combok szépségéről vitázni felesleges, mert mindig a kettő közt van az igazság! A tanga nem a legjobb dolog a világon,de közel áll hozzá!!!

(#937) lmano válasza -Maci- (#930) üzenetére


lmano
tag

Gyárit vegyél. Drága se baromi jó!

(#938) -Maci- válasza lmano (#937) üzenetére


-Maci-
őstag

Köszi szépen.
Van belőle magyar is? :F (Mert én nem találok)

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#939) mondeotd válasza mondeotd (#931) üzenetére


mondeotd
újonc

:R Köszönöm a tanácsokat, de ezen a héten sem érkeztek M5-ösök a Telekomhoz. Státusza hetek óta: "Újabb készlet várható!" :U

(#940) -Maci- válasza mondeotd (#939) üzenetére


-Maci-
őstag

Simán megvenném (újra) függetlenül.
(Sőt nálam már egy ideje szempont, hogy függetlenek legyenek a készülékeim :K )

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#941) Divinity válasza -Maci- (#940) üzenetére


Divinity
őstag

A T függetlenül árulja :D

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#942) lmano válasza -Maci- (#938) üzenetére


lmano
tag

Nincs, én atmatricaztam

(#943) -Maci- válasza lmano (#942) üzenetére


-Maci-
őstag

Akkor lehet venni pluszban ékezetes matricákat?
Ezek szerint van valami alkalmazás, ami "magyarítja" a billentyűzaetet?

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#944) kerobi


kerobi
senior tag

Sziasztok. Egy M5 pro vásárlásán gondolkozom. Az lenne a kérdésem, hogy külső monitorra lehet-e kötni, illetve le tudja-e játszani az x265 UHD kódolású videokat mx playerben? Most egy galaxy tab s2 van de ez keptelen rá.

Macbook Air M1, Asrock Z390 phantom gaming mini itx, I9-9900K, 32GB 3600MHz G.Skill, Pro-ject Pre Box S2 Digital DAC+PreAMP, Raijintek Metis plus ház, Noctua NH D15 cooler, Radeon Pulse 5700Xt

(#945) VANESSZA1 válasza kerobi (#944) üzenetére


VANESSZA1
őstag

UHD x256 (HEVC) 10bit- re gondolsz?

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#946) kerobi válasza VANESSZA1 (#945) üzenetére


kerobi
senior tag

Azt nem tudom hogy 10 bites e. Ha azt lejatszanà gond nélkül nagyon örülnék. Megvan az Age of Ultron UHD trinity verzioja es a mostani tabletem csak softveres dekodolassal tudja lejatszani es szaggat mint állat. HW+ dekodolás lenne az igazi.

[ Szerkesztve ]

Macbook Air M1, Asrock Z390 phantom gaming mini itx, I9-9900K, 32GB 3600MHz G.Skill, Pro-ject Pre Box S2 Digital DAC+PreAMP, Raijintek Metis plus ház, Noctua NH D15 cooler, Radeon Pulse 5700Xt

(#947) kerobi


kerobi
senior tag

Ah ok utanajártam. Az M5 sem támogatja. Ez azért már eleg gáz.

Macbook Air M1, Asrock Z390 phantom gaming mini itx, I9-9900K, 32GB 3600MHz G.Skill, Pro-ject Pre Box S2 Digital DAC+PreAMP, Raijintek Metis plus ház, Noctua NH D15 cooler, Radeon Pulse 5700Xt

(#948) VANESSZA1 válasza kerobi (#947) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Azért messze nem gáz. Felesleges olyanokat elvárni egy tablettől amit a mai használatban lévő laptopok 70%-a, és a PC 65%-a nem tud lejátszani. Ezt a formátumú videót sok 4k-s tv sem viszi el. Ezek alapján nem is értem hogy várnád el egy közepes tablettől. Ilyet csak kromer szeretne. 😊

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#949) kerobi válasza VANESSZA1 (#948) üzenetére


kerobi
senior tag

Én meg elvarom a tablettol, már csak azert is mert egy 20e ftos kütyü lejatssza. Ki az a kroner? :)

Macbook Air M1, Asrock Z390 phantom gaming mini itx, I9-9900K, 32GB 3600MHz G.Skill, Pro-ject Pre Box S2 Digital DAC+PreAMP, Raijintek Metis plus ház, Noctua NH D15 cooler, Radeon Pulse 5700Xt

(#950) VANESSZA1 válasza kerobi (#949) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Akkor ha a 20e-s lejátsza akkor miért vennél 40ért Huawei-t aminek már az alap felbontása sem uhd?
Már bocs, de nem értem a logikát (nem kötekedni akarok).

[ Szerkesztve ]

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.