Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pengwin


pengwin
addikt

És mégis mire menne az ember HDR minősítéssel, ha nincs hozzá megfelelő kontraszt?

Még a VA paneles TV-knél, monitoroknál is sokszor csak marketingfogás a HDR minősítés, pedig azok lényegesen jobb kontraszttal rendelkeznek (~2500:1-3000:1).

A 8 pontosra értékelt ergonómia meg kicsit vicces, tekintve, hogy egy ekkora gépre csak egy nyamvadt USB-C fért fel, és az is a lehető legrosszabb helyre... legalábbis én pont ott fognám meg a tabletet, ha kézbe venném, és a képekből itélve a tesztelőnek is ez volt a "kézenfekvő".

Egy ekkora gépre nyugodtan elférhetett volna két Type-C és egy 3,5 mm-es jack is. Akkor be lehetne dugni egyszerre egy adatkábelt és egy fülhallgatót, esetleg töltés közben is rajta lehetnea gépen egy pendrive.

Egyre inkább úgy érzem, hogy a mobilpiac egyre távolabb megy a tényleges felhazsnálói igényektől és az ésszerűségtől.

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

(#2) ghiottone


ghiottone
nagyúr

M3 8.4-ről nem igazán éri meg váltani szerintem az M5-re. Erősebb a proci és újabb a rendszer, de kb. ennyiben ki is merült az újdonság előnye, cserébe lehagyták a jack csatlakozót..... :(

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#3) RRamstein


RRamstein
tag

Ez ennyiért felejtős :) max 80-90k a wifi only

(#4) Ixion77


Ixion77
őstag

Meglepően pozitív hangvételű ismertető ahhoz képest hogy aránylag semmilyen tabletről van szó. A Galaxy Tab S3-hoz közelít az ára, amely a legfontosabb kategóriában (kijelző) lemossa a pályáról, és más területeken is erősen előzi (képviselet/garancia, ismertség, kiegészítők, stb.). Nem beszélve arról hogy az már másfél éve kapható. 100e alatt racionálisabb lenne.

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#5) Parallaxis válasza pengwin (#1) üzenetére


Parallaxis
addikt

Egyre inkább úgy érzem, hogy a mobilpiac egyre távolabb megy a tényleges felhazsnálói igényektől és az ésszerűségtől.

Azért azt elvárni egy tablettől (ami eleve a mobilitásról és kézben tartott használatról szól), hogy pendrive, meg minden kütyü beledugható legyen pont, hogy elég távol van az ésszerűségtől :)

Aki pendrive-ot akar dugdosni, meg egyéb kiegészítőket ráaggatni, az eleve rossz eszközt nézeget, annak egy notebookra van szüksége és nem tabletre.

(#6) roli543 válasza Parallaxis (#5) üzenetére


roli543
őstag

Szerintem simán lenne létjogosultsága pl egy rendes pendrive kimenetnek egy ilyenen. Miért ne?

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#7) kakuk.tamas válasza Parallaxis (#5) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Ha már a Google a tabokra is elérhetővé teszi az irodai funkciókat/programokat/szolgáltatásokat, és szeretné, ha minél többen használják munkára is a cuccokat, akkor igenis lehetne egy normális usb bemenet is a tabokon. Ez lehetne követelmény, kb. 5 plusz kicsi alkatrész...

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#8) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Ez egy hulladék ennyiért.
Max.30 ezer jó magyar forintocska,akkor Best Buy lesz.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#9) Sgr_A válasza HarleyCustom (#8) üzenetére


Sgr_A
addikt

Azért ez az ár kicsit vicces, ennyire azért ne szakadjun el a valóságtól 30k ért még nagyon használható mobilt sem kapsz
Tudom redmi 5a, de aztán kifújt
Mégha 80e irtál volna

[ Szerkesztve ]

(#10) bedibazsa válasza HarleyCustom (#8) üzenetére


bedibazsa
senior tag

Mindehová ilyen építő jellegű dolgokat írsz be? :D Nem ez az első irreleváns kijelentésed.

(#11) Luck Dragon

Hát a kijelző fényereje nagyon gyenge, kár érte. De önmagában jó kütyü, elfogadnám.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#12) HarleyCustom válasza bedibazsa (#10) üzenetére


HarleyCustom
veterán

És?

Tapsi75:
Én annyit adnék érte,többet nem.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#13) Den Hadnagy


Den Hadnagy
senior tag

Jó új tabletet látni a piacon, nekem nem halott a vonal, mai napig szeretem a 6.0-ás droidon remekül muzsikáló Sonymat, jó kiegészítője a nem kicsi telefonomnak. Szép a Huawei designja, de hatalmas fekete pont a jack miatt. Kicsit drága is, de jó, hogy valaki viszi ezt a vonalat.

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#14) moleculez


moleculez
veterán

Na Tab S után a MP széria az, ami említésre méltó Android fronton, de az iPadtól, főleg a Pro-tól igen messze van, és ahogy a cikkben is említve van, erről inkább az android, illetve az azt ki nem használó appok tehetnek, hardveresen azért nem rossz ez. Árban olyan 100-120 körül reális a dolog, többet nem ér.

A MediaPad M5 leginkább az iPad, a nálunk egyelőre nem kapható, stylusszal szerelt ellen álunk egyelőre nem forgalmazzák a MediaPad M5 Pro pedig az iPad Pro ellen száll harcba. - itt valami nem okés

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#15) Dr. 444Hertz


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

A medvés hasonlaton leestem a székről :C

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#16) Optika01 válasza Den Hadnagy (#13) üzenetére


Optika01
tag

Dettó, Sony Z2 -m van, én imádom, otthon sokkal kényelmesebb, mint a mobil, laptopot sem kapcsolok. Média fogyasztásra nekem mai napig tökéletes. Elég sűrűn cserélgetem a kütyüket, de a még nem találtam értelmes indokot a cserére :) . Illetve de, a Lenovonak volt a projektoros tabja, na azt a plusz funkciót szívesen fogadnám egy megfelelő tabban, de olyan meg szerintem nincs. :F

Optika

(#17) vicze


vicze
félisten

"az LDAC és aptX HD kodekek támogatásáról nem nyilatkozik a termékoldal"
Végülis ha a tesztelő kezében van a készülék, akkor semmi esélye nincs ezt megnézni... :U

[ Szerkesztve ]

(#18) .Szaki.


.Szaki.
addikt

Ennyiért egy iPad egyértelműen jobb választás szerintem.

(#19) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

"Kíváncsi vagyok, egy média pad elnevezésű készülék tervezésekor mely illetőnek jutott az eszébe, hogy a félkilós masina épp a 3,5 milliméteres kimenet kihagyásával könnyítsen önmagán."

Ottapont... Ha már média, ráadásul kínai névvel, ennyi pénzért: 1db full SD-kártya méretű kariolvasó (sőt, tabletomán profi fotósok kedvéért valami ínyencebb kombi olvasó?), természetesen Jack se hiányozhat a sorból. Ráadásul:

"Because the USB port is compliant with the 3.0 specification, it should be able to output a video signal via an HDMI adapter to an external display. However, this does not seem to work in practice." - média, média...

A Kirin 960 meg lassan 2 éves lesz, épp az unokáját készülnek piacra dobni, "természetesen" telefonban:W.

Röviden: nem tudom, mihez tapsoljak:F? Szerettem volna egy combosabb tabletet, de ez annyi oldalról savanyú, hogy inkább valami olcsót veszek majd, amit 2-3év múlva cserélek egy komolyabbra.

#18: nagyon attól függ, kell-e LTE? Almáéknál elég durva az LTE felár. Amúgy talán még LTE felár mellett is igazad van: a valós költség a használati évek alatti amortizáció. Egy kínai tabot 3év után a kukába fogsz kidobni, ember meg nem veszi. Egy szépen tartott ipadért megkapod a vételára mondjuk 3-adát (hasraütésre).

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#20) thxer válasza .Szaki. (#18) üzenetére


thxer
aktív tag

Az iPad nem túl jó választás telefon/sorozat nézéshez a 4:3 miatt, valamint én például azért választottam ezt, mert androidra egy csomó alkalmazásom meg van vásárolva, amit nem szeretnék újra megvenni ios-re is.

Szoftveresen volt vele pár probléma, de nemrég jött frissítés, ami javította, azóta teljesen elégedett vagyok.
Az usb-c csatlakozó rossz helyen van, de végső esetben meg lehet fordítani az egész tabletet, és akkor nincs útban.

(#21) vicze válasza t72killer (#19) üzenetére


vicze
félisten

"it should be able to output a video signal via an HDMI adapter to an external display."

Attól, hogy a linkelt teszt készítője hasraütére kitalál egy funkciót, aki semmilyen formában soha nem létezett, még nem lesz hiányosság.

Ahhoz hogy USB-n HDMI menjen ki vagy SlimPort támogatás(ami már kikopott), vagy MHL Alternate Mode támogatás kell, amihez viszont USB 3.1 kell. Egyik se natívan a szabvány része és az eszköznek támogatnia kell.

[ Szerkesztve ]

(#22) g@bo válasza Den Hadnagy (#13) üzenetére


g@bo
nagyúr

simán van helye a tabletnek, egyik legjobb döntésem volt, mikor az mtk soc os szutykok helyett egy kicsit drágábban egy huawei m3 8.0 lite gépet vettem. s nem is a top.

nem értem a gyártókat, miért raknak még mindig alapból 1 gb ramot ezekbe a gépekbe, és a legtrógerebb 1.0 ghz es mtk szutykokat.

mennyi lehet dollárban egy HiSilicon Kirin 960 soc? miért nem raknak tisztességes anyagot ezekbe a gépekbe, ne legyen 30 40k, legyen 60 csak ne hulladék.

(#23) t72killer válasza vicze (#21) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ja, hogy ott se volt a funkció, fantörpikus.

#22: "nem értem a gyártókat, miért raknak még mindig alapból 1 gb ramot ezekbe a gépekbe, és a legtrógerebb 1.0 ghz es mtk szutykokat." - rendkívül egyszerű, pont ugyanaz az oka, ami miatt a 90es évek elején szidtuk a 2 hét után darabjaira eső adibasz cipőket:U. Jövőre is ugyanennyi tabletet akarnak eladni.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#24) vicze válasza t72killer (#19) üzenetére


vicze
félisten

"1db full SD-kártya méretű kariolvasó"

Te most valami párhuzamos univerzumból jöttél ide vagy csak puszta trollkodás? :F

Miért nincs rajta FluxKondenzátor vagy sugárhajtűmű, vagy 100x-os optikau zooom...

(#25) g@bo válasza t72killer (#23) üzenetére


g@bo
nagyúr

90 es években az adihash még jó volt, sőt. álom. :D

tényleg ezé jobb az ipad, pénzkötegért ugyan, de legalább használható vasat ad.

(#26) t72killer válasza vicze (#24) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ez miért luxuskérés?? Ha egy 4"-os telefon képes microSD-t olvasni, nehogymár egy gyengébb hardverrel szerelt 10.8"-s tabletbe ne férjen bele egy normális kártyaolvasó. Ja, hogy a funkcionalitás és az olcsó+sok tárhely nem cél...

Ha úgy tetszik trollkodás, hány éve is vannak tabletek? Itt van egy 10"-os tablet 7 ÉVVEL EZELŐTTRŐL, amibe csodálatos módon még belement a teljes méretű SD-kari, sőt, USB és HDMI-kábel! Tehát 7év alatt annyit haladtunk, hogy nyestünk a funkcionalitásból?

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#27) kakuk.tamas válasza g@bo (#25) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Mi az, hogy pénzkötegekért? Az új wifi only ipad olcsóbb ennél...
[116ezer iPad 9,7 wifi only]

Sőt a SIM-es se drága...
162ezer iPad 9,7 wifi-cellular

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#28) t72killer válasza kakuk.tamas (#27) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

"Sőt a SIM-es se drága...
162ezer iPad 9,7 wifi-cellular"

Még ennél picivel olcsóbb LTE-s ipadot is látni alkalmasint:K. Az M5 LTE meg 143eFt-nál kezdődik, ez csak 10%! Most komolyan, ott tartunk, hogy a kínai öszvissz 10%-kal árazza az alma alá a vackát:Y?

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#29) konyi79 válasza t72killer (#26) üzenetére


konyi79
addikt

Az Xperia Z3 tablet compact 8,4'-on 6,4mm(!) vasragságban 4500mAh-s teleppel kapott kártyaolvasót, 3,5-es jack kimenetet, az USB port pedig HDMI és OTG képes.
Meg van értesítési LED.
Meg FM rádió.
Meg vízálló.
Merre haladtunk, 2014 óta?
Mondjuk az a baj, a Sony 2014 óta saját magát lemásolni nem volt képes.

(#30) Den Hadnagy válasza konyi79 (#29) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Meg sim is megy bele, ergo 4g képes. Amíg gariban volt a Nexusom, ezzel váltottam ki a telefon funkciókat is (headsettel).

Sebessége mai napig ok, sorozatozni-netezni patent, az akkuideje remek. Ahhoz képest a mai tabletek valóban visszafele fejlődnek.

Ja, azt nem említve, hogy 3giga rammal több lapon böngészek vele, mint az S8+-ommal.

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#31) ghiottone válasza konyi79 (#29) üzenetére


ghiottone
nagyúr

De kár, hogy a Sony nem folytatta azt a szériàt. Kedveltem azt a tabletet.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#32) konyi79 válasza Den Hadnagy (#30) üzenetére


konyi79
addikt

Az a snapi801 benne mai napig jó. Csak kíváncsiság kedvéért ráküldtem egy Antutut pár napja mert fura volt, érzetre miért lomhább egy galaxy a5 2017. Csak gpu-ban tudta elverni a jóval frissebb modell, viszont memóriában 3x(!) akkora sembességét tud, mint a samsung. Ez az oka, amiről beszélsz multitaskingnál.
Amellett 4G képes, nem csak netezni lehet vele. Tudom nem életszerű, de végszükségben telefonálásra is használható. Nem sűrű táblagépnél.
Előre néző sztereó hangszóróval.

Ezt nem is értem, pont táblagépeknél miért rakja kb mindenki hátra a hangszórót.

(#33) Garyka


Garyka
tag

A kinai tablett dragabban mint az iPad XD, az szep.

(#34) rdt89


rdt89
addikt

Azért adhatják ilyen drágán a tabletet, mert nem nagyon akad kihívó, elég szépen visszavette a piac az iramot ezeknek a készülékeknek a kiadásában és így ha 1-1 nagyobb gyártó dob is a piacra ilyen készüléket nem nagyon kell megerőltetnie magát és túl is árazhatja, mert eléggé pangás van. A vaku kispórolásáért hatalmas fekete pont jár, mert az nem egy olyan komponens ami annyira bezavart volna a készülék árába.

Szerintem a Kirin 960-al nincs semmi baj, bár számomra érdekes, hogy a Mate 9 tesztnél ez a processzor mindenre elég volt és minden játék a leggyorsabban töltött be rajta (Real Racing 3) és azóta meg hirtelen már az erősebb játékokhoz kevés, miközben szerintem a mai napig a RR3 a legerőforrás igényesebb játék (EA Games) és azzal lett letesztelve a Mate 9. Nekem M9Pro készülékem van és a 2k felbontáson se találkozok olyan játékkal a mai napig, ami kicsit is megakadna rajta, és simán viszi a 4k60fps videóanyagot is a gyári lejátszója.

[ Szerkesztve ]

(#35) kakuk.tamas válasza t72killer (#28) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

És az iPad mellett szól (szerintem), hogy támogadja a iCerkát is.
De nem mi döntjük el, hogy melyik éri meg jobban...
De egy iPad-et mostmár veszek... :DD

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#36) janeszgol válasza konyi79 (#32) üzenetére


janeszgol
félisten

Tényleg, most hogy mondod ez mekkora baromság. A hangszórót is felénk fordítjuk és nem 180 fokkal el.
Nem tűnik rossznak a tablet. Mivel beltéren használja az ember, a fényerőt max lámpafényes irodában keveslem. Hardver oké, kamera elmegy (úgy se fotóznék vele). Para túllőtte, valóban jó lenne egy multimédiás cuccra a teljes USB, illetve jack (úgy is egyhelyben használnám az ilyen monstrumot).
Bár most hogy leírtam, egy notebook jobb nekem.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#37) t72killer válasza janeszgol (#36) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

"Mivel beltéren használja az ember, a fényerőt max lámpafényes irodában keveslem. " <-:F? Beltérbe lenne kevés a fényerő? Én kültérre keresek megoldást, ráadásul vízálló tokba (ha már képtelenek 2018ban vízálló tabletet csinálni).

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#38) konyi79 válasza rdt89 (#34) üzenetére


konyi79
addikt

A Kirin 960 egy dolog, nem első példa lenne rá, a lapka hírét meglovagolva valami olcsó lassú memóriát dobnak mellé. Akkor meg hiába toporog magában gyorsan a lapka.

(#39) t72killer válasza konyi79 (#38) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ezekszt LPDDR4 van benne, ami nem hangzik rosszul - bár az órajel rejtély.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#40) joey04


joey04
titán

én is azt tapasztaltam, hogy dadog nagyon.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#41) t72killer válasza joey04 (#40) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

"Boldog" M5 tulaj?

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#42) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

A tabletekkel évek óta ugyanaz a probléma: évekkel el vannak maradva hardveresen, ennek ellenére meglehetősen drágák. Pedig egy haldokló piacon szerintem csak azzal lehetne bármit is kezdeni, ha újra lennének pl. az egykori Nexusokhoz hasonló, jó ár/érték arányú tabletek korrekt supporttal (mert ugye Kínából lehet igen jó cuccokat rendelni, de valós gari meg szervizháttér az nem nagyon van).
A Samsung jelenleg kapható legerősebb, 160000 forintos tabletében is a 2 éves Snapdragon 820 van, ami egy tökjó SoC, de azért már kezdi kikezdeni az idő vasfoga. 2013-2014 magasságában lehetett még igazán jó tableteket kapni jó áron a kor csúcshardverével, azóta gyakorlatilag áll az egész tablet biznisz.

[ Szerkesztve ]

(#43) t72killer válasza Fitzgerald (#42) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

SoC: még ha sztem nem is a legfőbb probléma (a kirin 960 és a snapdragon 820 is használható cuccok - ha rendes RAM-ot tesznek melléjük), de sztem is gáz, hogy egy 10"-os "csodagép" gyengébb egy közép-felső telefonnál.

A koporsóba több fronton verik a szegeket:
1. Apple-majmolva limitálják a funkciókat (a kb 10$ ktg-gel járó SIM/LTE kihagyása a modellek kb harmadából)
2. Praktikus, hasznos funkciók szándékos, sokszor minden ok nélküli hanyagolása. Pl kiafrászt bántott a JACK-dugó?? Ezenfelül EGYETLEN vízálló modellt kidobhatna már valaki, amikor vízálló telókkal - szó szerint - Dunát lehet rekeszteni. Full méretű SD-kari, HDMI kimenet se lenne ördögtől való, mint fentebb rinyáltam miatta, ezek meglévő funkciók voltak 6évvel ezelőtt.
3. A ROM maga: a piac nagyrészét adó kínai tableteknél erősen kérdéses, mit varrtak bele a rendszerbe, hány spyware-t kap ajándékba a kínai szolgálatoktól és persze bloatware-t a cégektől. Kína elég messze jár a demokráciától (sőt, elfele igyekszik tőle), egyáltalán nem lep meg, ha mocsokságokat tesznek a jelentős részben hazai fogyasztásra szánt tabletek rendszerébe.
4. Árazás. Amennyiben nem kínai kacatot szeretnél, középszintű vasért elkérik egy csúcsteló árát.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#44) konyi79 válasza t72killer (#39) üzenetére


konyi79
addikt

Bár a RAM is lényeg, de most nem arra a memóriára gondoltam, hanem a háttértárra.
Gondolj bele, agy erős pc-t is hogy leültett egy hdd. Itt is hiába van flash meghajtó, ha valami ótvar lassú, nagy elérési idővel.

(#45) t72killer válasza konyi79 (#44) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Nem tűnnek rossznak az eredmények, itt olyan táttértár-eredményeket látok, ami a mezőny nagyrészénél jobb. Ami gáz, az a webes teljesítmény, a throttling, és a szoftware: hiába Oreo, mégsincsenek egyes biztonsági rések foltozva. Kínai gyártó lévén tartok tőle, hogy a biztonsági helyzet a kiadás után eltelt idő növekedésével csak romlani fog, míg egy Samsung 3évig támogat egy eszközt, kínaiéknál ez nem szokás. ("olcsóság" ugye - ami a Huánál még nem is játszik).

Nagy kár, hogy nincs egy "gugli verziós" android, amit minden eszközre fel lehetne tenni, és meg van lőve az ember a gyártó bloatware-es, lejárt szavatosságú sz@rjaival.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#46) Tkulcsar


Tkulcsar
kezdő

Melyik az a 2017-es olcsóbb Honor amelyikben Kirini 970 van? Tudtommal az a Mate 10 Pro-val debütált,de javítsatok ki ha tévedek :)

"Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy nem lehet tudni róluk hogy valódiak-e" (Petőfi Sándor)

(#47) rdt89 válasza Tkulcsar (#46) üzenetére


rdt89
addikt

Én ezt a két készüléket találtam Honor név alatt:

Honor 10

Honor v10

A Honor 10 ráadásul 2017-es.

(#48) Ringman


Ringman
nagyúr

őszintén szólva nem tudom, hogy ezen az áron kinek készült ez - drágább, mint az ipad

(#49) antim


antim
tag

De hol késik a 7 collos Mediapad X5? 😀

(#50) t72killer válasza Ringman (#48) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

A két lte verziót nézve éppenséggel olcsóbb egy picit az iPadnél, de minimális a külömbség. Míg ha megnézel egy hülyevej vs szifon telót...

#49: 7"? Az 2018ban már telefon:DDD

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.