Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-07-01 13:49:15

LOGOUT.hu

Huawei Mate 9 - Mate evangéliuma

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#234) S e t h válasza joey04 (#230) üzenetére


S e t h
nagyúr

"érthető és jogos döntés volt szerintem. olyan elfeledett dolog ez, mint az fm radio."

Villám csapott az ingatlanba ahol az irodám van, minden elektronikai készülék elfüstölt. Korábban háttérben szólt halkan a rádió, nem vettem másikat, de kéznél volt egy régi okostelefonom, most arról szól. Ha a mostani telefonommal tudnám megoldani, akkor azzal tenném, de ugye nem, mert felesleges. Főleg akkor amikor nem egy ismerősömnek 500 megás adatforgalmi csomagja van, nem rádiózásra használják.
A telefon és a gyártó van értem, persze kihagyhat belőle dolgokat, meg is indokolhatja, vagy éppen el is tekinthet ettől, mint ahogyan a Samsung sem nagyon ugatott róla miért hagyták ki az infrát, csak a vásárlók találgattak fórumokon, plusz egyesek belelátnak dolgokat a döntésekbe, holott a cég egyszerűen kommunikálhatta volna.

Én rendszeresen használom az infrát otthon, négy távirányítót vált ki egy alkalmazás widgetben. Érdekes a kínai cégektől, amelyek törnek fel, hogy belerakják, a nagyok meg kihagyják, ki-ki eldöntheti melyik áll közelebb a vásárlókhoz.

Nem vitatni akarom a döntéseket, megszoktam az idióta indoklásokat, lásd jack elhagyása ios-en, vagy Note 5 azért nem jött ki Európába, mert itt nem használják az S-pent.
Érdekes, egy évvel később már használják és jött a robbanós Note7. Plusz egyik évben van memória kártya, utána nincs, majd megint, ez színtiszta üzlet, semmi más, de van aki képes a cég üzletstratégiáját akár még meg is magyarázni, hogy miért is volt helyénvaló egy-egy döntésük. Ezt elfogadom attól, akinek céges részvényei vannak, de egyébként amíg az igények eltérnek, addig nem próbálom a saját meglátásomat alapul véve általánosítani, hogy mi felesleges és mi nem.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.