Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2051) DS39 válasza 3800+ (#2050) üzenetére


DS39
nagyúr

törölni Root Uninstaller-rel célszerű, de Total Commanderrel is menni fog. (de a gyári alkalmazáskezelő még ha rootoltad is, nem alkalmas rá)

viszont mielőtt vmit törölsz csinálj róla backupot, hogy ha még is később kellene.

[ Szerkesztve ]

(#2052) 3800+ válasza DS39 (#2051) üzenetére


3800+
őstag

Link2SDvel próbáltam mert az én telomon root után azzal toroltem a felesleges dolgokat, igaz az egy sony ericsson lww

MSI Z370-A PRO, XFX 6700XT, Intel i7-8700, AIO, 2x8+2x16 GB 2400Mhz

(#2053) kenyer78


kenyer78
csendes tag

kedves ds39.ugy látom vágod a huawei témát.kérlek segits:::))nekem van egy ascend 300g-m és nem tudom hol lehet a hivásidöket megnézni.hivásnaploba probáltam de nem tudom hogy lehet megnézni külön a bejövöt a kimenö az összes hivásidöt megnézni vagy épp a számlálot nullázni,segitségedet elöre is köszönöm,boldog karácsonyt neked és családodnak.

(#2054) St3ven


St3ven
addikt

Sziasztok!

Aki használ hozzá tokot, az honnan rendelte? Nekem valami sima belecsúsztathatós műbőr tok kellene, amiből mondjuk egy "szalaggal" kihúzható lenne a teló, max. 1-2 ezerért.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#2055) jakabtamas válasza St3ven (#2054) üzenetére


jakabtamas
tag

Nekem van pontosan ugyan ilyenem amire szerintem gondoltál pontosan illeszkedik benne a teló. Később lövök róla képet! Falusi boltban kaptam 200ft-ért :P El nem adnám semmi pénzért! Ja és műbőr :K

[ Szerkesztve ]

(#2056) DS39 válasza St3ven (#2054) üzenetére


DS39
nagyúr

Én a Media Marktban vettem ennyiért egy ilyet, hivatalosan S2-höz való, de tökéletes.

(#2057) P.mini válasza St3ven (#2054) üzenetére


P.mini
aktív tag

én 300 forintért vettem műbőr tokot a kínaiban. ájfonhoz való, minden kínaiban van egy csomó.

(#2058) DS39 válasza kenyer78 (#2053) üzenetére


DS39
nagyúr

Köszönöm és viszont.

A hívás hosszát nem írja a napló így ilyen stat valószínűleg nincs. Esetleg egy Play-es tárcsázó app tudja ezt.

Illetve ha már ICS van a telefonodon akkor érdemes lenne a G300 topikban megkérdezni.

(#2059) 3800+


3800+
őstag

Sziasztok!

Próbálok második partíciót létrehozni, de egyszerűen nem olvassa be a kártyaolvasó a kártyát. A 8 gigás samsungot és a 4 gigás hama-t se, de egy 2 gigás noname-t egyből beolvas. Ez mitől lehet? Egy hama USB 2.0 9in1 kártya olvasót használok. :(

MSI Z370-A PRO, XFX 6700XT, Intel i7-8700, AIO, 2x8+2x16 GB 2400Mhz

(#2060) St3ven válasza jakabtamas (#2055) üzenetére


St3ven
addikt

& DS39 & P.mini

Köszönöm mindenkinek, én is valami ilyen olcsóbb műanyag dologra gondoltam, amiben azért biztosan megáll a teló. Fólia van rajta (nagyon patent), nem is a karcolódás ellen kellene, hanem hogy ne csak úgy natúrban hánykolódjon a zsebemben, és hogy védve legyen a portól/szennyeződésektől.

A képet szívesen veszem, ha készítesz róla.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#2061) DS39 válasza St3ven (#2060) üzenetére


DS39
nagyúr

nekem ilyen van: [link]

(#2062) St3ven válasza DS39 (#2061) üzenetére


St3ven
addikt

Na pont ilyenre gondoltam. Az sem baj, ha nem Pierre Cardin. :DDD

És tökéletesen illeszkedik bele? Nem izeg-mozog benne, vagy csúszik ki belőle, ha fejtetőre állítom?

[ Szerkesztve ]

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#2063) DS39 válasza St3ven (#2062) üzenetére


DS39
nagyúr

nem esik ki, nem mozog :N
mikor vettem, az eladóval kivetettem a csomagolásból, ki is próbáltam benne a telót, pont jó volt. :)

(#2064) jakabtamas válasza St3ven (#2060) üzenetére


jakabtamas
tag

Az én tokom: (a képek az y200 kamerájával készültek :D )

(#2065) rostiron


rostiron
őstag

Sziasztok.

Az mit jelent hogy "S-OFF vagy unlocked " legyen a telefon ?

Gigabyte B55 Aorus elite v2, Ryzen 5600, 32GB DDR4, RX6600, XFX TS-550,

(#2066) St3ven válasza jakabtamas (#2064) üzenetére


St3ven
addikt

Nem látszanak a képek. :(

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#2067) St3ven válasza DS39 (#2063) üzenetére


St3ven
addikt

F@sza, holnapután nyakamba veszem a várost. Elsőre végigjárom a kínai boltokat, ha már tényleg lehet ott pár százért tokot kapni.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#2068) P.mini válasza DS39 (#2061) üzenetére


P.mini
aktív tag

nekem is ilyen van, csak kínai márkában. 300-at megért. mintha neki tervezték volna, nem is az ájfonra. :))

(#2069) SektorFlop válasza St3ven (#2054) üzenetére


SektorFlop
aktív tag

lehet késő a válasz, én épp most kaptam egyet a nővéremtől... de ha esetleg miskolci vagy van egy hely ahol 1900-ért kapni. de szerintem online is kapni már annyiért, vagy olcsóbban.

"Amikor már azt hittem kint vagyok, ezek mindig visszarántottak..."

(#2070) jakabtamas válasza St3ven (#2066) üzenetére


jakabtamas
tag

És most ? :

[ Szerkesztve ]

(#2071) jakabtamas válasza jakabtamas (#2070) üzenetére


jakabtamas
tag

Wááá sz@arok ezekbe a képekbe inkább csak megmondom h kb. olyan mint DS39-é,csak nincs rajta semmi márkajel.

[ Szerkesztve ]

(#2072) balu9494.


balu9494.
csendes tag

Nem tud valaki tpt s megoldással ics szoftvert? Esetleg a ram expandert ha felteszem akkor minden játék szaggatás nélkül megy?

(#2073) rostiron


rostiron
őstag

Sziasztok.

erre tudja valaki a választ ??

Gigabyte B55 Aorus elite v2, Ryzen 5600, 32GB DDR4, RX6600, XFX TS-550,

(#2074) DS39 válasza balu9494. (#2072) üzenetére


DS39
nagyúr

ahhoz hogy minden játék szaggatás nélkül menjen egy S3 kell (bár Androidon szaggatásmentesség még talán ott sem létezik)

jakabtamas: képet két módon tudsz berakni a fórumra, ha megvan a kép direkt linkje, megnyomod vagy a "link" gombot lent az üzenet ablak alatt, vagy a "kép" gombot és oda bemásolod a linket. leokézod és be is rakta az üzenet szövegébe.

[ Szerkesztve ]

(#2075) sss válasza rostiron (#2065) üzenetére


sss
senior tag

unlocked: független (gondolom)
s-off: security off (ez meg tán custom rom-okhoz kell)

más: a menü/beállítások hátterét (azt a feketét), át lehet más színűre állítani egyszerűen? Rootolás nélkül.

(#2076) jakabtamas válasza DS39 (#2074) üzenetére


jakabtamas
tag

És most ?[link]

(#2077) DS39 válasza jakabtamas (#2076) üzenetére


DS39
nagyúr

igen így jó ;)

(#2078) jakabtamas


jakabtamas
tag

Valaki megmondaná nekem h kell OC kernelt és swap file-t létrehozni ??? Előre is köszi

(#2079) alivio111 válasza jakabtamas (#2078) üzenetére


alivio111
csendes tag

http://mobilarena.hu/tema/re_huawei_ascend_y200_tarolhat/hsz_1588-1588.html

(#2080) jakabtamas válasza alivio111 (#2079) üzenetére


jakabtamas
tag

Köszi :R :R :R

(#2081) Pokott


Pokott
csendes tag

Sziasztok!

kb 2 hete vettem a Telenornál egy ilyen jószágot. Rootoltam, majd megpróbáltam swap-olni minden módon. Aroma file manager-el is. Sikerült és simán lehet húzni a procit és a ram expander is megy. Viszont.. nem működik a wifi, a gps és a mobil net sem. Továbbá custom rom-ot sem tudok feltenni, mert azok meg már a telepítésnél, vagy a boot-nál elakadnak. Inkább visszatettem az eredeti gyári romot hogy tudjam használni a kommunikációs részét a telefonnak (hiszen arra való). Szerintetek miért nem megy a swap? Nekem sehogy sem úgy hogy a kommunikációs vonalak is jók legyenek? :)

Előre is köszi az infó-t ha valaki találkozott ilyennel és megoldotta. Nem hagy nyugodni. :(

(#2082) Pokott


Pokott
csendes tag

Pontosabban az oc kernelt nem tudom úgy feltenni semilyen módon hogy tökéletes legyen.

(#2083) jakabtamas válasza Pokott (#2081) üzenetére


jakabtamas
tag

Én is kb. akkor vettem, ugyanúgy Telenoros. Akkor én inkább meg se próbálom. Az előbbi leírás szerint rootoltad ?

[ Szerkesztve ]

(#2084) Pokott válasza jakabtamas (#2083) üzenetére


Pokott
csendes tag

Igen a fórumban leírt módon rootoltam. A rootolással nincs is baj. Az oc kernel nem adja meg magát. vagyis megadja és swappolni is tudok meg procit tuningolni, csak olyankor ha az oc kernel van fent nem megy semilyen nethez vagy gps-hez köthető dolog. Írták istt a fórumban hogy tegyem fel az oc kernelt aroma filemanager-el, és meg is tettem. sikerült is, de ugyan az a helyzet :(

(#2085) KunEmber


KunEmber
senior tag

Sziasztok!
Tipikus karácsonyi ajándékként vettem magamnak, de úgy, hogy elolvastam a fórum nagy részét, így tudtam, hogy mire számíthatok. Köszönöm ezt Nektek.

És akkor egy gyors leírás:
- tényleg korrekt felület, rendesen összerakták.
- egy nap után már folyamatosan siránkozott a memória miatt, pedig egy cl6-os, 8 GB kártyára átraktam mindent, amit link2sd nélkül engedett ->
- rootoltam, majd töröltem a felesleges programok egy részét. először nagyon belassult, meg is ijedtem rendesen, utána még töröltem :) és most rendesen működik. Nincs lassulás, nincs memória követelődzés :)
- olvastam a gps-programokról negatívumokat + akkuidő sirámok, stb. Nekem egy iGO van fent, 2011-es verzió, ma Bp. D-i részéről az vitt ki Pomázra, korrekt, semmilyen lassulást-fagyást nem tapasztaltam, akkuidőt ez az 50 perc nem ette látványosan. Hosszabb távra viszont én is autós töltőt ajánlanék.

Ez az első androidos telefonom, azt kaptam amire számítottam, nekem (jelenleg) tökéletesen elég.
Üdv!

http://youtu.be/Ti8O5RbsQxg

(#2086) Pokott


Pokott
csendes tag

Igen, ebben én is egyet értek. Nekem is bevált eddig a telefon és igazából jó így simán rootolva is, hiszen amire használom arra még sok is amit tud :)
Szerintem is jó kis vas " műanyag " és elég gyors és stabil is. Engem is vitt már el néhány helyre a 2 hétben a GPS és én sem tapasztaltam fagyást vagy lassulást. Az akku iső nálam ha sokat nyektetem akkor kb 1,5 nap, ha nem bántom szerintem 5 napot is kibírna napi 1-2 néhány perces hívással ése-mail nézéssel.

(#2087) trabigo22 válasza Pokott (#2081) üzenetére


trabigo22
csendes tag

Nálam ezt a problémát a Rom Manager Fix Permissions funkciója oldotta meg.

Egyébként gyárilag milyen rom van a telefonodon?

[ Szerkesztve ]

(#2088) SektorFlop válasza KunEmber (#2085) üzenetére


SektorFlop
aktív tag

GPS programot, sygics-et használok, én nagyon megvagyok elégedve vele. De tartok tőle, hogy hosszabb használat után lemerül hamar...

"Amikor már azt hittem kint vagyok, ezek mindig visszarántottak..."

(#2089) whiskeys válasza SektorFlop (#2088) üzenetére


whiskeys
őstag

Igo is jól dolgozik vele.

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#2090) aszti75


aszti75
senior tag

Sziasztok.
Ha valaki megunt volna egy ilyen készüléket és jó állapotban van,netán függő is annak lenne egy csereajánlatom.Cserébe adnék egy ilyen telefonért egy Sony STR-DE225 típusú rádiós házimozi erősítőt.
ha valakit érdekel privátban keressen,küldök képeket is.
Telenoros előnyben,Vodás kizárt!

Sorry,tudom ez nem a hardverapró,de így több az esélyem.

Köszönöm,hogy megnyilvánulhattam :R :R :R :R

[ Szerkesztve ]

(#2091) rostiron


rostiron
őstag

Sziasztok.
Nekem is van egy ilyen telefonom, és az lenne a kérdésem hogy internet kapcsolat nélkül működik -e rajta valamilyen GPS ??

Gigabyte B55 Aorus elite v2, Ryzen 5600, 32GB DDR4, RX6600, XFX TS-550,

(#2092) KamuMazsola válasza rostiron (#2091) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Igen, az iGo és a Sygic biztosan működik vele. Bár az iGo Primo nem erre a képernyőméretre van optimalizálva ezért az ikonok nagyobbak a kelleténél és elég sokat kitakarnak a térképből, de régebbi verziót biztos találsz iGoból, ami tökéletes. Ezenkívül szerintem bármilyen androidra írt térképszoftver megy vele, de erre a kettőre vannak utalások ebben a topikban is.

Üdv.: KamuMazsola

(#2093) whiskeys válasza KamuMazsola (#2092) üzenetére


whiskeys
őstag

igo van erre is optimalizált. én találtam. ncore.

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#2094) rostiron válasza whiskeys (#2093) üzenetére


rostiron
őstag

A pontos nevét és verziószámát megmondod ? (már ha van olyan )

Gigabyte B55 Aorus elite v2, Ryzen 5600, 32GB DDR4, RX6600, XFX TS-550,

(#2095) Pokott válasza trabigo22 (#2087) üzenetére


Pokott
csendes tag

Jelenleg ez a rom van fent, ezt tudtam visszaállítani, ha nem is a gyári, de nagyon olyasmi. max nem a telenoros változat, de a Huawei mérnökei által készített verzió: V100R001C185B889

Most próbáltam a Rom Manager Fix Permissions funkciót, de az sem segített :(

(#2096) whiskeys válasza rostiron (#2094) üzenetére


whiskeys
őstag

ncore-on nézz szét. 8.4.3.179971

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#2097) St3ven válasza SektorFlop (#2069) üzenetére


St3ven
addikt

Köszönöm a tippet, végül sikerült beszereznem egyet 990 Ft-ért! Volt olcsóbb kínais is, de azok ilyen textilszerű (mű)anyagból voltak, amit sokkal nehezebb az ember zsebébe csúsztatni, szóval maradt a klasszik kemény műanyag. :)

DS39
Láttam a Telenornál pontosan olyat, mint a tied, csak éppen 3000-ért.

jakabtamas
Kösz a fáradozásért! :)

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#2098) rostiron válasza whiskeys (#2096) üzenetére


rostiron
őstag

Köszi

Már találtam is mind a 2 fajtából ( IGO, Sygic ) :) már csak ki kell tapasztalni melyik a jobb.
Szerintetek?

Gigabyte B55 Aorus elite v2, Ryzen 5600, 32GB DDR4, RX6600, XFX TS-550,

(#2099) whiskeys válasza rostiron (#2098) üzenetére


whiskeys
őstag

IGO

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#2100) KamuMazsola válasza rostiron (#2098) üzenetére


KamuMazsola
őstag

rostiron!
Én ezelőtt pna-n és most androidos pna-n is iGo-t használtam, ill használok. Nem akarok róla ódákat zengeni, de szerintem az egyik legjobb, persze lehet hogy azért mert én ezt szoktam meg. Kipróbáltam a Sygicet is, az is elnavigál, de nem lehet (még) vele házszámra keresni, ill az útvonaltervezés nekem jobban ment iGoval, alternatív útvonalak, útszakasz kizárása, vagy például az útra vonatkozó üzemanyag költség ill károsanyag kibocsájtás... stb. Szóval nekem az iGo Primo most a favorit, de már nem használom annyit mint régebben.
Halgasd meg mások véleményét is!

Üdv.: KamuMazsola

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.